Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2015., 23:58   #1
Maggie (2015)

http://www.imdb.com/title/tt1881002/

Kada se Maggie zarazi čudnim virusom koji ju krene pretvarati u kanibalističkog zombija, tijekom njezine preobrazbe, otac pun ljubavi(u ovom slucaju legendari Arnold ) ostaje uz nju, iako će ga to možda koštati vlastitoga života.
Pogledali , planirate ili zaobilazite ? Ako ste pogledali kakav vam je ?
Arnoldu se sve vise blizi kraj karijere , a kako je on meni jednostavno legendaran, ne propustam nijednu priliku da ga vidim na malim ekranima.
Film mi je dobro sjeo , oko 7/10 iako nije za svacji ukus.
Moram napomenit da ima jako jako malo akcije , skoro pa nista i Arnold prica manje nego ikad, stvarno ga scenaristi nisu dovoljno "iskoristili".
Tema filma je izvrsna ali nije bas najbolje realizirana , a gluma je na zadovoljavajucem nivou.
Arnold je prikazan kao Alfa muskarcina i jos ova brada u filmu , ma jednostavno
Abigail (Maggie) je takodjer uradila izvrstan posao , ima tu par losih stvari ali ajde ni ne tvrdim da je ovo remek djelo.
Moj savjet za kraj : kraj filma premotajte ako treba 5puta , ta zadnja scena ima dublje znacenje nego sta se to na prvu cini
__________________
Bolje živit 1 minutu časno nego 100 godina kao fukara.
casioedifice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 00:05   #2
jel švarci ikad išta snimio gore od ovog? čovjek od dosade izgubi volju za gledanjem već nakon prvih nekoliko minuta. po meni ocjena na imdb-u ovaj puta odgovara kvaliteti istog.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 07:37   #3
pretenciozno i na jedan jeftin, ljigav i perfidan način iskomercijalizirano smeče,
sve mi se gadi u ovom filmu, al doslovno baš sve.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 10:49   #4
Problem sa Maggie je druge prirode: film je dosadan. Ima nekoliko potresnih dijaloga i replika, ali ih je malo i udaljene su. Ostatak filma je uglavnom prazan hod i ponavljanje jednih te istih šablona ispostavljenih već na početku. Na stranu i nelogično objašnjenje za poreklo virusa i, čini se, nedovoljno prisustvo organa vlasti ili odsustvo apokalipse (logika stvari nalaže da se jedno od ta dva mora dogoditi), film jednostavno ne možemo shvatiti ozbiljno. Maggie, delo autora-debitanata, deluje kao eksperiment udaranja kontre opštim mestima i stoga ne funkcioniše. Nije isključeno da će neki drugi film uspeti tamo gde Maggie nije.

više na:
http://film-na-dan.blogspot.com/2015/05/maggie.html
Nadopuna prehrani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 15:16   #5
Quote:
Nadopuna prehrani kaže: Pogledaj post
Problem sa Maggie je druge prirode: film je dosadan.
normalno da je naposlijetku i dosadan kad upražnjava sve ono što sam upravo naveo.

mislim da i arnold ima prste tu kao nekakav co-autor,
a možda je čak i režirao pod pseudonimom
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 08:08   #6
Pogledao. Dosadno, usporeno i nedoreceno. Zbrljan pocetak a takav i kraj. 2/10
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 14:43   #7
sad mi se i gleda kako ga pljujete
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 15:16   #8
nije baš toliko loš
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:12   #9
Meni je bio jako dobar. Arnold se po meni dobro snašao u njemu netipičnoj ulozi, oca koji ostaje do kraja sa svojom terminalnom bolesnom kćeri. Cura je mogla biti bolesna od bilo čega, recimo raka, ali tad bi se film gledao kao obiteljska drama, što mislim da bi bilo tragikomično sa grmaljem Arnijem u glavnoj ulozi. Ali baš taj " zombie virus" daje filmu potrebni jezivi elemenat, dobro je prikazana ta "puzajuća" apokalipsa i svijet koji se raspada, kako u životu glavnih protagonista, tako i okolini. Iako je izvjesno od početka, do samog kraja postoji nada u drugačiji ishod priče, najviše zbog odlične glume Arnolda i njegove kćeri. Meni je zbilja bilo stalo do njihovih likova, što mi je bitan element u svakom filmu.
Film jest spor u smislu da nema akcije sa iskeženim zombijima i Arnolda kako ih razvaljuje, ali ako se ljudima sviđa TWD koji je meni osobno gora i usporenija serija od bilo koje turske sapunice, u odnosu na to, ovo je super brza radnja, prilagođena za film.
U svakom slučaju, 8/10.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 17:43   #10
meni je bio ok,ali mi djeluje kao da puno filma fali,kao da su izrezali dosta minuta da bude kraći,šta ja znam...
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.