Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2015., 19:09   #41
Genijalno.Kakav je foršpan takav i film! Pravi primjerak američke filmske umjetnosti. Nemam niti jednu zamjerku. Red lijepih žena sa grudima , red lijepih muškaraca sa grudima i naravno jedan muški papak kojeg uglavom glumi taj isti glumac. Red znanstvenika sa bradama i mnogih rasa,ali amer je najmudriji fala Bogu.Pa onda se sve ruši non stop i ide ona glazba sa puno aaaaaaa,aaaaaa,aaaaaaaa u mnogo različitih tonova popraćeno sa pokojim usporenim kadrom pokoje gospođe ili američke zastave! Tko voli ovakve filmove nemre omanut!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 13:10   #42
Nisam ga stigao pogledati, budem ipak u srijedu.
Požuri Polako is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:25   #43
Danas sam ga gledao. Grozan film. Uz Seventh Son kandidat za najgori film godine.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:32   #44
Ma ajde nije tak loš. Treba sve klišeje izbacit iz glave i onda će biti sasvim pristojan :-)
Istina da glavni lik izgleda ko da je skinuo Superman odijelo, vozi sva moguća prijevozna sredstva osim podmornice i aviona ...
MALI SPOILER:
Ali sad šalu na stranu, meni je stvarno bio užitak gledati film u 3d-u, scena automobilske nesreće na početku mi je bila wow... kao da sam i sama u autu. Priča jest klišej, kakvih je snimljeno stvarno podosta, sve u svemu ispada skoro da nikom ni vlas s glave nije otpala (osim staklenog komadića koja se liku upikla u nogu)... no meni je film ok za film katastrofe, što sam očekivala to sam i dobila. Paul Giamatti u ulozi znanstvenika čak zna i glumiti!
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:37   #45
nije mi baš film sjeo ali za jedan casual izlazak u kino čisto solidna zabava. očekivalo smo više, iskreno.
Dragolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 20:29   #46
Mislim da bi ovaj film bio skroz druga prica da ga je radio Roland Emmerich
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 20:30   #47
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ovaj film bio skroz druga prica da ga je radio Roland Emmerich
Slažem se
Dragolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 22:12   #48
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ovaj film bio skroz druga prica da ga je radio Roland Emmerich
Baš me zanima tko bi ovoga odglumio crnog predsjednika
Makar slažem se da bi pod njegovom palicom film ispao zanimljviji.
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 00:23   #49
Volim filmove katastrofe, tak da dojam može biti individualan.

No recimo 2012 mi je bio totalno sranje.

Jel San Andreas bolji ili gori od 2012?
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 13:08   #50
Izgleda da su Dwayne Johnsona sparili sa klokanom
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 22:02   #51
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
Stvarno dobro napravljen trailer. Gledat ce se u kinu definitivno.
Najava je jako puno obecavala a realizacija je... boze sacuvaj.

Scene su strasno naivne, efekti su nerealni, sve djeluje kao da je studiju snimljeno.

Nisam puno ocekivao od Rocka, ali ovaj je dobrano podbacio za kino.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 23:18   #52
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
Najava je jako puno obecavala a realizacija je... boze sacuvaj.

Scene su strasno naivne, efekti su nerealni, sve djeluje kao da je studiju snimljeno.

Nisam puno ocekivao od Rocka, ali ovaj je dobrano podbacio za kino.
Slažem se. Efekti su ispodprosječni za hollywoodski visokobudžetni film.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 00:26   #53
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Jel San Andreas bolji ili gori od 2012?
Meni je bio bolji, evo ja se ne sjećam kada sam se zadnji put nasmijao tako dobro na nekom filmu, toliko klišeja i gluposti da ti pamet stane, još onaj mali englez Ollie(Rickon Stark).

2012 je imala užasno dosadnu drugu polovicu filma.

Jbt bio sam se zabrinuo di je Američka zastava u filmu, ali se onda ukazala na završnoj sceni, srce mi je sjelo na mjesto, jedino im zamjeram što nismo vidjeli dramatično obraćanje Američkog precenika naciji, baš je falilo i nije u duhu ovakvih filmova.


Klokan Bog.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 00:55   #54
Taj nogalo je veca faca nego Đonson
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 16:29   #55
ekstremno zabavan film + sise za 10 = 4/5
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 22:00   #56
Ovaj film je reprezentativni primjerak kako i najveći holivudski isprdak može pobrati solidne ocjene i hrpetinu love. Kada bi se saželi klišeji svih američkih filmova u jedan film, taj film bi nosio naziv San Andreas.

Zapravo, da je film predstavljen kao parodija, još bi sve imalo smisla i bio bi itekako gledljiv, ali ovaj pokušava biti ozbiljan.... te ispada jadan. Jedan veliki FLOP
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 15:27   #57
Ne možeš dobar film u kinu pogledati da ga hebeš ili biram pizdarije, ne znam.
Zadnji najbolji film mi je bio Fury, odustajem čini mi se od ovih 3d sranja.
A San Andreas...toliko naivnosti ne vidjeh u jednom filmu več dugo.
Ono, sve se u pozadini ruši samo šta ih ne poklopi a oni pričaju nešto tipa o braku kako im je bilo lijepo. Smiješno.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:59   #58
Bojim se potresa, ne u smislu da sam ga dozivjela i sad imam traumu, nego u smislu realnog () straha da je moguce da se dogodi u Zagrebu. Tako da ne znam koji mi je vrag bio ici ovo gledati , a znala sam o cemu je film. Dozivjela sam i klisej od radnje i sve, ali moj glavni dojam je uzas. Osim uzasa je pretpostavljam zabavan za pogledati, jedan u nizu lijepe scene/bez pametne radnje filmova.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 20:22   #59
Kad sam vidio onu gomilu patetike od koje je film načinjen htio sam se pobljuvat. Rock uvijek glumi nekog opako sposobnog frajera koji sa smješkom pomiče brda. A nacija se divi otvorenih usta.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 02:01   #60
Meni je film bio super za ono sto jest. Volim gledati kako se svijet rusi tako da mi je ovo bilo odlicno. Film kao film nije nista posebno, ali to nisam niti ocekivao od filma katastrofe. Osobno mi je najgenijalniji trenutak bio onaj kada se znanstvenik obraca naciji i govori im "neka Bog bude s njima".
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.