Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2014., 17:06   #741
pozdrav.ako bi netko mogao pomoći bila bih jaaaaako zahvalna.
naime radi se o dokumentarcu koji je prikazan na hrt-u prije nekih par godina..točno se sjećam oko 23h na hrt 2.
radilo se o preživljavanju životinja..tj. njihovom hranidbenom lancu..na vrlo brutalan i krvoločan način..dakle bez cenzure. bilo je puno krvi..odličan dokumentarni.đelo ga odabrao ne znam koliko sam pomogla..ako možda netko zna bilo kakav takav neka kaže pa ću vidjet je li to taj.hvala
nitty gritty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 14:51   #742
dali se moze negdje naci stream ovog return to homs?


ako ste nedavno pogledali dokumentarac o kojima zelite podjeliti dojam postoji tema i na televiziji

https://www.forum.hr/showthread.php?t=866800
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 16:07   #743
Može li mi netko preporučiti dobre dokumentarace koji obrađuje ljudsku povijest od početaka pa do danas (može i serijal dokumentaraca, a može i od različitih autora)? Poželjno je da ih se može skinuti na komp. Hvala
Ajmeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 13:36   #744
Quote:
Ajmeee kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti dobre dokumentarace koji obrađuje ljudsku povijest od početaka pa do danas (može i serijal dokumentaraca, a može i od različitih autora)? Poželjno je da ih se može skinuti na komp. Hvala
http://www.imdb.com/title/tt2431022/
endjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 19:47   #745
.
Ejlaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 18:39   #746
Cocaine Cowboys

Uh, zajebana nedavna povijest o jugoistočnom američkom gradu Miami.
Povijest koja je inspirirala film "Scarface".
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 02:47   #747
Promises dokum o djeci palestincima i zidovima je meni interesantan.onda recimo god grew tired of us o deckima koji su kao djeca iz sudana prezivjeli i uspjeli doci u kamp pa u ameriku...kad se sjetim jos javim
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 23:15   #748
Skoro zaboravih Senna od Universal picturesa. Jedini dokum koji je odobrila njegova obitelj. Radi se o video snimkama iz njegove karijere i privatnog zivota slozene tako da dobijemo sliku njega kao osobe i sportasa.
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 23:21   #749
Obavezno pogledajte novi serijal Cosmos koji je vodio Neil DeGrasse Tyson. Također korisno je pogledati i debate Richarda Dawkinsa i Lawrencea Kraussa. To se može lako naći na jubitou.
Sultan Galiev is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:35   #750
Quote:
Sultan Galiev kaže: Pogledaj post
Obavezno pogledajte novi serijal Cosmos koji je vodio Neil DeGrasse Tyson. Također korisno je pogledati i debate Richarda Dawkinsa i Lawrencea Kraussa. To se može lako naći na jubitou.
Cosmosu sam se toliko veselio, a na kraju me smorio. Dosta nabacana struktura, a i Neil DeGrasse se nije iskazao kao voditelj. Ne znam jel do dikcije ili čega, al nikako mi nije legao.
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 15:00   #751
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Cosmosu sam se toliko veselio, a na kraju me smorio. Dosta nabacana struktura, a i Neil DeGrasse se nije iskazao kao voditelj. Ne znam jel do dikcije ili čega, al nikako mi nije legao.
Potpisujem, sve isto i kod mene. Pogotovo su mi na onu stvar išli animirani dijelovi gdje se prati život nekog učenjaka i njegovu tužnu mladost odrastanja u bijedi i sl... BZVZ
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 00:32   #752
The Parking Lot Movie imdb
The Parking Lot Movie is a documentary about a singular parking lot in Charlottesville, Virginia. The film follows a select group of parking lot attendants and their strange rite of passage...
video
__________________
if it's raining and you are running don't slip in mud because if you do you'll slip in blood {O-O}
spiral stair is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 09:19   #753
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Potpisujem, sve isto i kod mene. Pogotovo su mi na onu stvar išli animirani dijelovi gdje se prati život nekog učenjaka i njegovu tužnu mladost odrastanja u bijedi i sl... BZVZ
Koje biste kvalitetnije recentne dokumentarne filmove preporucili na temu istrazivanja svemira..?
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 10:27   #754
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
Koje biste kvalitetnije recentne dokumentarne filmove preporucili na temu istrazivanja svemira..?
The Fabric of the Cosomos - više s edukativne, nego s izvedbene strane.

Ima i drugi Greeneov The Elegant Universe (inače Greeneove knjige su prevedene u nas).

I jedna epizoda Horizona me se dojmila. Ma općenito Horizon serijal rastura

Imaš sve na youtubeu
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 20:13   #755
Dinosaur 13. Odličan film/dokumentarac.
Thegreenguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 20:25   #756
Pogledao pred par dana:

Drain the Titanic (2015)


https://www.forum.hr/showthread.php?p...2#post54620502
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 20:48   #757
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Cosmosu sam se toliko veselio, a na kraju me smorio. Dosta nabacana struktura, a i Neil DeGrasse se nije iskazao kao voditelj. Ne znam jel do dikcije ili čega, al nikako mi nije legao.
mene iznerviralo kako je sav fin miran i pristojan za razliku od onih prezentacija i debata i tih zajebancija što se da naći po tjubu. bzvz, neka pripitomljena verzija sebe.

i još sam pogrešno očekivala da će bit sad tu ne znam ti šta, pa skontam da je to ipak za šire mase.

ja inače pratim through the wormhole, a volim i brian coxa sa onim njegovim čudima.. i tog drugog briana, pogledala sam oba serijala.. i šta znam, da.. bude mi simpa stargazing live na bbcu, al to je jedanput godišnje po par epizoda. i horizon sam upratila nekoliko epizoda, al tu zna bit svega, ne samo čosmos.

e da, najbolje ti upratit onog australijanca na tjubu, imaš 60symbols, imaš deepsky videos.. svega.. ček http://www.bradyharan.com/ et

Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Pogotovo su mi na onu stvar išli animirani dijelovi gdje se prati život nekog učenjaka i njegovu tužnu mladost odrastanja u bijedi i sl... BZVZ
ovo mi je baš simpa bilo
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 23:16   #758
Project Nim (2011) preporuka
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:38   #759
Meni dobar dokumentarac o Egiptu
https://youtu.be/AJXxrlIkNr4

Zna li netko gdje mogu naci najnovije dokumentarce o astronomiji?
sdsd23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 18:31   #760
domaći dokumentarci-pomoć

Tražim već duže za download domaće dokumentarce.Ili ako bi tko prodao.Restart produkcija i sve ostalo što se snima u hrvatskoj i srbiji.THNX!
metastaza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.