Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 21:46   #1
Avengers: Infinity War (2018 & 2019)

Iako bi se nekome na prvi pogled moglo činiti kako su tri godine do premijere prvog poglavlja trećeg Avengers filma uistinu dugo razdoblje, u tome nas najbolje opovrgavju tri godine protekle od prvih Avengerse, a koje kao da su jednostavno proletjele, ispunjene glasinama i vijestima iz pretproducije i produkcije drugog nastavka - Avengers: Age of Ultron.



A ako je suditi po informacijama koje su polako počele pristizati o početku rada na Infinity War sagi koju će okruniti dva Avengers spektakla u svibnju 2018. i 2019 godine, informacije će pristizati stalno i redovito. U tom smislu za početak valja spomenuti kako je Chris Evans prije nekoliko dana otkrio kako snimanje Avengers: Infinity War dugologije kreće u jesen iduće godine, a trebalo bi trajati divovskih LOTR-ovskih devet mjeseci.

Što zasada znamo o navedenom finalu treće faze Marvelovog filmskog svemira? pa, za početak znamo kako će navedenu poslasticu režirati braća Joe i Anthony Russo, koja su se lani iskazala režiravši izvrstan Captain America: The Winter Soldier. Pritm je premijera prvog dijela zakazana za 2. svibnja 2018., dok će drugi dio mrak kinodvorana ugledati ravno godinu dana poslije, 3. svibnja 2019. godine.

A negativac, tko je negativac? pa naravno, Mad Titan Thanos himself. A za one koji su već nešto načuli - Thanos će se pojaviti i u mid-credits sceni Age of Ultron, a koja je već i leakala na net prije nekoliko dana, i time najaviti svoj veliki okršaj s Avengersima. Postavlja se pitanje s kojim Avengersima, posebice u svijetlu događaja koji će se zbiti u Captain America: Civil War? Zasigurno sa svim starima, predvođenima Iron Manom, Capom, Thorom i Hulkom, ali i novopridošlim facama kao što su Spider-Man, Black Panther i Doctor Strange.

Nadalje, kako je film dvodijelni mamut, nije nerazumno očekivati kako će Kevin Fiege i ekipa vjerojatno u mix uvesti i Čuvare galaksije, no nije toliko sigurno hoće li uvesti i još neke druge. Pritom u prvom redu mislim na Coulsona i njegov tim, i to posebice Skye, koja će do Infinity Wara zasigurno dobrano razviti svoje Inhumans sposobnosti (ali i Deathloka). Konačno, što je s uključivanjem Defendersa u igru - Daredevila, Lukea Cagea, Jessice Jones i Iron Fista (pogotovo u svijetlu nedavne glasine kako se planira cameo Doctor Strangea u Iron Fistu, budući su ta dvojica kompatibilna)? Da ne spominjemo kako će Defenders miniserija sigurno doći na TV do 2017. godine.

Kako bilo, možemo se kladiti kako će hype biti toliki da će Internet eksplodirati, pogotovo ako je suditi sa lanjskom Comic-Con TEASERU.

Pretprodukcija kreće za nekolio mjeseci, a s njom će svakodnevno ići i nove vijesti, glasine, teorije i naklapanja, koji će odmah naći put do ove teme.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:54   #2
Kaj nije bilo spomenuto da nece bit mid-credits scene na kraju Ultrona? Ili sam pobrkao sa end-credits.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:57   #3
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Kaj nije bilo spomenuto da nece bit mid-credits scene na kraju Ultrona? Ili sam pobrkao sa end-credits.
Hoće, to je ona što sam ti nekidan dao link u Ultron temi, no nije više radio video. Evo opisa navedene.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:00   #4
Znaci likvidirali su spoiler.
A bum saznao ovaj vikend ili najkasnije onaj iza u kinu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:05   #5
A post credits scene nema, to je potvrdio i Whedon.

Quote:
Mostly, Whedon just wants to get the word out so that no one sits through the whole credits, waiting for that final tease:


“There is nothing at the very end. And that’s not a fake-out. We want people to know so they don’t sit there for 10 minutes and then go: ‘Son of a b***h! I’ll kill them!’”
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 23:18   #6
Disney vs Disney ?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 23:45   #7
Očekivao sam da to bude trilogija, ali eto, ipak im milijarda više dobro dođe
Nešto sam pročitao da bi u prvom dijelu izostali ovi top-dogovi, a prednost imala ekipa sa strangeom, spideyem, black panther, scarlet witch i drugi dok bi se "pravi" avengersi vratili na završni obračun u 2. dijelu
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 23:48   #8
Jes!
Jedva čekam
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 11:14   #9
Iza Thanosovog imena se skrivaju Infinity stonesi.

Feige i Marvel su pametniji nego što sam mislio, fino su ovo sklepali. Ali stvarno ne vidim na koji će način u vražju mater Avengersi pobjediti Thanosa kada ovo sve bude imao. Nisam čitao Infinity Gauntlet.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:25   #10
Neće ga napraviti tako jakog kao u tom stripu kad je ubio toliko njih. Adam Warlock je imao bitnu ulogu u svemu tome pa me zanima hoće li njega do kraja ubaciti. Inače, Drax bi trebao biti važan kotačić. Dva filma, toliko heroja. Nekako sam dojma da će se prvo više pozabaviti sa Guardiansama pa u drugom dijelu sa Avengersima. Bit će oni tu, samo će prvo jedni dobiti veću minutažu pa drugu.

Ono je što je vlro bitno je Hulk i njegov kraj u Avengersima. Sad bi napokon u nastavcima mogao eksplodirati i doći na nezamislivu razinu snage koju posjeduje kad već ne rade WWH
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 20:10   #11
Mislim da ce u Infinity War pt 1 doci novi Avengersi, a za finale ce se pridruzit Guardiani i stara bagra Avengersa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 08:42   #12
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mislim da ce u Infinity War pt 1 doci novi Avengersi, a za finale ce se pridruzit Guardiani i stara bagra Avengersa.
Sad kad je Whedon otišao (zavidan na Agents of S.H.I.E.L.D., zato jer su ga makli iz produkcije navedenih i dali mu isključivo režuiju Avengers: Age of Ultron), nadam se kako će u Infinity War ipak uključiti Coulsona, Skye i ostatak ekipe. A i luđaka Daredevila i Defenderse.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 08:58   #13
Gdje je otišao Whedon? Tko režira nove avengere?
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 10:13   #14
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Gdje je otišao Whedon? Tko režira nove avengere?
Napisao sam u uvodnom postu, braća Russo, koja su režirala Captain America: The Winter Soldier.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 15:51   #15
Infinity War će u cijelosti biti sniman IMAX kamerama
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 20:51   #16
Manje nebi bilo ni fer
Ipak se ocekuje epski film, i valja to vizualno napravit najbolje kaj se moze.

Kao next-gen IMAX 2D mislim da ce puno bolje ispast nego 3D.
Vidim da se i Civil War snima s tom novom kamerom.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 05:11   #17
Nadam se da će ova dva trajati ukupno barem 6 sati.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 18:18   #18
Rumor: Avengers Infinity War Will Feature A New Villain
Quote:
The auditions for new lead and supporting roles will be taking place in Los Angeles, CA.
The film is the first in a two-part sequel in which Thanos plays a major role, along with the Magus.
Adam Warlock’s bad side, the Magus, separates from his body and assembles the Infinity Gauntlet.
Magus creates doppelgangers of Earth’s heroes as part of his plan to recreate a universe of evil.
Avengers: Infinity War – Part I will be shot entirely on the IMAX/ARRI 2D digital camera.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 14:40   #19
Ak je nekom promaklo, Thanos, gauntlet i svi infinity stones - https://www.youtube.com/watch?v=pkizLTV7gqc
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 21:22   #20
Proračun Infinty Wara iznositi će milijardu USD?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.