Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 11:02   #61
Pablo i Pedro Odlična imena
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:07   #62
Evo i moji mišeka.

Tata i sin/kćer



__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:09   #63
Mlađarija



__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:10   #64
Tata krmi

__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:14   #65
nikada nisam vidjela hrčka da ovako spava

lud je
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:16   #66
Pa da, ko da je mrtav? Cudan je taj hrcak...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:17   #67
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
Pa da, ko da je mrtav? Cudan je taj hrcak...
Nije mrtav

Tako je spavao u jednom periodu prošle godine.
Pustilo ga nakon nekog vremena.
Sad spava IZA kućice
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:21   #68
Pa kol'ko ih sve skupa imaš?
Mimi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:23   #69
Poznato je da su hrcci nocne zivotinje, znaci po danu ne smijem njih buditi, odnosno ja imam jednu zenku Pikija, ona se igra samo predvecer i jako je ljuti ako nakon igre nju stavim u kavez pa da mi idemo na spavanje. U tom slucaju pokusava sve u 16 gristi kavez ali ne uspijeva, i tek ujutro vidim da lijepo spava u svojoj kucici zavaljena u sve nagomilanoj piljevini u kucici....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:24   #70
Quote:
Mimi1 kaže: Pogledaj post
Pa kol'ko ih sve skupa imaš?
4.

Tri okota sam uspjela razdijeliti, ali ostalo mi je dvoje djece i roditelji.
Sad su svaki u svom kavezu jer su se i djeca pocela hvatat a ja ne bih mogla podnijeti vise okota
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:31   #71
Ja sam jednom istovremeno kupila 2 hrčka i stavila ih u isti kavez - riječ je o Rikiju br. 5 i Gari - al je Riki ušao u kućicu i nije dao ni blizu Gari pa mu je precvikao uho... E sad, ja ne kužim da l' su to bila 2 muška pa je teritorij u pitanju, ili su to bili m/ž pa je ženka imala napad PMSa!?!
TKO ima odgovor?
Mimi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:35   #72
Quote:
Mimi1 kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom istovremeno kupila 2 hrčka i stavila ih u isti kavez - riječ je o Rikiju br. 5 i Gari - al je Riki ušao u kućicu i nije dao ni blizu Gari pa mu je precvikao uho... E sad, ja ne kužim da l' su to bila 2 muška pa je teritorij u pitanju, ili su to bili m/ž pa je ženka imala napad PMSa!?!
TKO ima odgovor?
Moze biti oboje, moji muz i zena su se isto klali.
Zenska se skrivala od muza
Na pocetku narocito, a osobito kad je bila u drugom stanju, a on je htio nesto mrdnut , a ona je bila stalno u drugom stanju, a on je stalno htio...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:41   #73
Quote:
Mimi1 kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom istovremeno kupila 2 hrčka i stavila ih u isti kavez - riječ je o Rikiju br. 5 i Gari - al je Riki ušao u kućicu i nije dao ni blizu Gari pa mu je precvikao uho... E sad, ja ne kužim da l' su to bila 2 muška pa je teritorij u pitanju, ili su to bili m/ž pa je ženka imala napad PMSa!?!
TKO ima odgovor?
Htio sam na pocetku kupiti 2 hrcka, ali prodavacica mi je sugerirala d aje dovoljno kupiti samo 1, jer je hrcak samotnjacka zivotinje. Ako kupim 2 da ce biti tucnjave i krvi bilo da se radi o m/m ili m/z spolu, kaze da je to u njihovoj krvi tako, bore se za nesto u kavezu. Pa sam onda kupio sam jednu za pocetak.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:44   #74
Za sve hrčkoljupce i one koji će tek postati:
Prilog 2734

Zadnje uređivanje Mimi1 : 20.07.2007. at 10:39.
Mimi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:04   #75
uginuo je pedro VIŠE IH NE ŽELIM IMAT!nikad
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:07   #76
Quote:
@zr@ kaže: Pogledaj post
evo moj jedan hrčak upravo dolje ugiba dok ja ovo pišem,a ja mu ne mogu pomoć.još jučer je sve bilo u redu.njih dvoje su se tukli,igrali vozili,a jutros kad sam im išla davat hranu on je bio samo u kutu,a ovaj drugi je došao i veselo čekao današnju porciju.prvo kad sam samo uzela posudice i otišla stavit novu vodu mislila sam da još uvijek spava.činio mi se sumnjiv i maknula sam kolut.on je samo bio na mjestu i tresao se.nije došao ni do posudice sa hranom. stavila sam mu njegove najdraže sjemenke to je malo prebacao i ništa.sad se stalno vraćam da ga vidim.još uvijek je živ,ali vidim da nije dobro.odvela bi ga vetu,ali su svi u glupom zagrebu,a ne znam dal bi još uvijek stigla vetu. .javim vam šta se desilo,ali mislim da je gotovo
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:20   #77
Ajooooj

__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:43   #78
tako mi je žao! :'(
pa što se dogodilo?
Hamgui is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 13:02   #79
nemam pojma.bio je dobro dan prije,a ujutro kad sam im išla dat hrane i vode on je bio u kutu.to bi još nekak i prihvatila kao normalno.ono čisti se ili je u dubokom snu,ali kad sam se vratila i kad sam stavila posudicu sa hranom pablo je jeo,natrpao cijela usta svačega,a ovaj je i dalje bio u kutu.on je tad još bio živ.i sad vidim ja nešt nije u redu.mislila sam da će ga proć,stavila sam mu hranu u kut,a on je nešt prebaco i ništ.kad sam se drugi put vratila on je ležao,još je disao,ali se vidjelo da je gotovo.pablo ga je budio,ali on ništa.i eto tako vam je moj pedro otišao,a pablo je sad sam. kupit ću možd nove,ali kad i pablo ode jer se bojim da se ne bi potukli.mislim prinova i pablić
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 06:57   #80
imam zanimljivu vijest! Kako sam prošle subote kupio po prvi puta hrčka ruske pasmine, evo sada se ispostavilo da je već bila trudna i sada je Piki okotila mladunče i vidio sam ispod majke dva mlade hrčka. Nisam htio dirati, jer je negdje pisalo da ne smije ništa dirati barem 4-5 dana. Reci mi što još trebam napraviti? DaM VIŠE HRANE? Dam više što drugo...za početak da vidim što trebam napraviti...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.