Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 19:03   #61
Ivica Vidović, Vanja Drach, Franjo Majetič, Relja Bašić, Ana Karić.... starija generacija.
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 23:55   #62
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...biti ces sretan kada ti kazem da je i film "arty and snobbish", Matanicev Sto minuta Slave - ali, nazalost, iako cu ga ja uvijek preporuciti jer smatram da je unatoc manama vrijedan pozornosti, nije i narocito dobar... Matanic ima velike ambicije, ali mu nedostaje "zaledje" (da ne kazem pokrice) za iste - ali je zaigran pa meni osobno drag a Matula je u filmu...hmmm...malo "prekazalisan" da bi bio briljantan, ali na mene je ostavio odlican dojam
(ajme, imam osjecaj da svako malo pisem ovaj isti tekst...)

...a bash se pitam koja ce tebi biti (ili ti vec je - jer kuda ces spominjanijeg filma!) najbolja scena, i hoce li nam biti ista (skrivam svoje karte dok ne pogledas, ako vec nisi )



(btw, predstava je vjerojatno Munchhausen a zasto je spoznaja da kazaliste moze biti zabavno tako negativna? )
Od Matanić jedino taj nisam gledao... ali budem...

Tada je to bilo za mene baš kao kad otkriješ da djed mraz ne postoji
jer kao dijete sam bio sveopći kulturofob/artofob/arsofob a to je pak rezultiralo time da sam u srednjoj poludio i postao suludi kulturofil/artofil/arsofob a sada vidiš nema latinskog sufiksa da opišem moj odnos s umjetnošću ...
ali nekako mi kazalište najmanje drago kvragu, naravno film najveća ljubav
njuškalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 00:01   #63
...ja sam dugo vrijeme bila teatrofob nakon sto su me kao dijete natjerali da gledam Ero s onoga svijeta - do danas mi je ostala trauma...ali lako se zaljubis u pokret, a josh lakse u glas... iako, za razliku od tebe, bojim se da nemam nikakav odnos s umjetnoscu - ja sam od onih koji naivno vjeruju da je to neki tajni vrt...naivka, naivka...

...ali nije vazno, to vise nikakve veze s hrvatskim glumcima nema a nema ni cinjenica da me nasmijao tvoj sig ali zanimljivo je znati da imam forumskog kolegu koji se samoprozvao filmskim art-snobom, jer ovdje to nekako dodje kao uvreda ...kao, zar je film uopce umjetnost?

...pogledaj film...zanima me kakav ce biti dojam...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 13:24   #64
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...ja sam dugo vrijeme bila teatrofob nakon sto su me kao dijete natjerali da gledam Ero s onoga svijeta - do danas mi je ostala trauma...ali lako se zaljubis u pokret, a josh lakse u glas... iako, za razliku od tebe, bojim se da nemam nikakav odnos s umjetnoscu - ja sam od onih koji naivno vjeruju da je to neki tajni vrt...naivka, naivka...

...ali nije vazno, to vise nikakve veze s hrvatskim glumcima nema a nema ni cinjenica da me nasmijao tvoj sig ali zanimljivo je znati da imam forumskog kolegu koji se samoprozvao filmskim art-snobom, jer ovdje to nekako dodje kao uvreda ...kao, zar je film uopce umjetnost?

...pogledaj film...zanima me kakav ce biti dojam...
Ovo me podsjetilo na moje iskustvo s Erom s onog svijeta

Inače obožavam kazalište, oduvijek je moja velika ljubav i već sam svima dosadna s tim, ali jednostavno me privlači svojom atmosferom, samim interijerom... Volim ja i film, ali puno se bolje i ljepše osjećam u kazalištu nego nekoj SF modernoj kino dvorani
Matanića volim, ali se slažem...Kao da ne uspijeva izvući maksimum iz svojih glumaca, no Mikić, kojeg sam dotad gledala u kazalištu me iznenadio svojom glumom u filmu Volim te. Mlad je, da, ali mnogi bi od njega mogli puno toga naučiti jer je čini mi se, većini problem ukočenost pred kamerama, očito prilagodba na kameru nije laka ni jednostavna.
Zanimljivo je da sam se Matule i ja sjetila tek kad ga je xavi spomenula, a zaista je sjajan glumac i često nepravedno zanemaren.
Marija Škaričić on the other hand meni nije jako simpatična, stvarno ne znam zašto, ali nije mi sjela..
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 13:29   #65
Definitivno ivo gregurević
groucho_marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 04:35   #66
@gipsyqueen
...pravi entuzijazam nikad ne moze dosaditi - dakle, sve price o "ljubavima", filmskim ili kazalisnim, su (barem za mene) uvijek dobrodosle

...a ova Marija Skaricic...nisam je vidjela u Gospodjici (cekam redovnu distribuciju, promakla mi na ZFF-u), nisam ni u Toj divnoj splitskoj noci (uopce nisam gledala film - uz svo duzno postovanje prema Ostojicu, zbog odabira ostalih glumaca - Dvornik, Coolio... - ne mogu se prisiliti), a ostale su joj uloge uvijek bile premale za ikakve zakljucke...osim da mi je antipaticna - a to i nije neki nacin da se sudi o njenom glumackom umijecu, tako da moram sutjeti i cekati da je negdje "odmjerim"
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 08:27   #67
Škaričićku sam gledal u onom dosadnom filmu o relity showovima i baš je ok
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:59   #68
ivica vidović boris dvornik
kuzma11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:55   #69
Fabijan Šovagović i Rade Šerbedžija.Kikaš i Matan!Bez konkurencije!
Najbolji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 04:52   #70
Kresimir Mikic,Leona Paraminski,Pahor.
Haley James Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 13:25   #71
vera Zima ljudi definitivno .. najjjača
franceska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 17:12   #72
Quote:
njuškalo kaže: Pogledaj post
Od Matanić jedino taj nisam gledao... ali budem...

Tada je to bilo za mene baš kao kad otkriješ da djed mraz ne postoji
jer kao dijete sam bio sveopći kulturofob/artofob/arsofob a to je pak rezultiralo time da sam u srednjoj poludio i postao suludi kulturofil/artofil/arsofob a sada vidiš nema latinskog sufiksa da opišem moj odnos s umjetnošću ...
ali nekako mi kazalište najmanje drago kvragu, naravno film najveća ljubav
jao mene valjda grčkog sufiksa...
njuškalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 04:02   #73
1. Boris Buzančić
2. Pero Kvrgić
3. Rade Šerbedžija
4. Boris dvornik
5. Ivo Gregurević
__________________
Fight global poverty in a personal and sustainable way http://www.kiva.org/
kraftwerk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 13:32   #74
marija škaričić definitivno. izvrsna u toj divnoj st noći, mrtvim kutovima, zaprvo svim svojim filmskim ostvarenjima. samo ju treba još više pustiti da se glumački izrazi jer ima to u sebi svakako.
i vera zima je dobra kao i ksenija marinković (iako na prvu strašno antipatikus, ali dobra glumica).

glumci su manje-više svi ok. mikić mlađa garda, ivo starija.
hartijai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 14:23   #75
Krešimir Mikić, Franjo Dijak, Zrinka Cvitešić, Daria Lorenci, Rakan Rushaidat.

Gregurević ne može biti loš pošto su mu sve uloge unazad dvadeset godina iste, pa se ispraksirao čovjek!
Seagull92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 14:50   #76
Od starije generacije Rade Šerbedžija, Pero Kvrgić, Ana Karić. Od mlađe Krešimir Mišak, Nataša Janjić, Judita Franković
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 22:14   #77
Fabijan Šovagović, Ivo Gregurević i Mustafa Nadarević.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:07   #78
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Krešimir Mišak
Istina, glumio je u jednoj epizodi "Bitangi i princeza", no kandidira li ga to zaista u kategoriju najboljih hrvatskih glumaca?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:27   #79
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Istina, glumio je u jednoj epizodi "Bitangi i princeza", no kandidira li ga to zaista u kategoriju najboljih hrvatskih glumaca?
isuse bože.
mislila sam naravno na mikića.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 00:49   #80
Rene Bitorajac od novih, a kao glumica, sve su mi nekako iste, jedino Mila Elegovic odskace seksipilom
Zenzurin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.