Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2007., 10:40   #1
Into The Wild (2007)

Jedva čekam. Film izgleda super i još muzika od Edija

http://www.intothewild.com/
gelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 15:09   #2
stvarno, film izgleda zanimljivo, a i glumačka postava je dosta dobra
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 12:58   #3
Baravno da izgleda zanimljivo, amislim da ga žele za oskare pa ga polako uvode u distribuciju. Nadam se samo da ge nećemo čekati do proljeća zahvaljujući našim "fenomenalnim" distributerima.
gelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 03:23   #4
Into the Wild (Sean Penn, 2007)

Jedan od ljepših filmova u zadnjih par godina. Uspoređuju ga s Tankom crvenom linijom zbog voiceovera i kamere, ali Malickov film je puno odrasliji, a i bavi se potpuno drugom tematikom.

Uglavnom, poetika i filozofija ceste i divljine, meditacija o slobodi i pitanje eskapizma i mjesečarenja kroz vlastite izbore, sve skupa prekrasno snimljeno... kad stigne, budite pametniji od mene i najprije ga pogledajte na velikom ekranu.
fanshawe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:43   #5
Paramount je napravio novu stranicu na kojoj su linkovi za par filmova koji su došli ili dolaze u kina. Među njima je i Into the wild. Imate na stranici mogućnost skidanja scenarija, slušanja svih pjesama Eddia Veddera ili pregledavanja nekih drugih podataka o filmu. Evo linka:

http://www.vantageguilds.com/itw/index.html
gelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 16:59   #6
Quote:
fanshawe kaže: Pogledaj post
Jedan od ljepših filmova u zadnjih par godina. Uspoređuju ga s Tankom crvenom linijom zbog voiceovera i kamere, ali Malickov film je puno odrasliji, a i bavi se potpuno drugom tematikom.

Uglavnom, poetika i filozofija ceste i divljine, meditacija o slobodi i pitanje eskapizma i mjesečarenja kroz vlastite izbore, sve skupa prekrasno snimljeno... kad stigne, budite pametniji od mene i najprije ga pogledajte na velikom ekranu.
I k tome jos krasan plakat.
__________________
obitelj i prijatelji nikada ne izlaze iz mode.
second wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 23:37   #7
OK, jel' ga netko već pogledao? Hoće li film uopće doći u naša kina u narednih par mjeseci?
fanshawe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 23:41   #8
polako, strpljenja..uskoro ga pem glet!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:10   #9
Quote:
fanshawe kaže: Pogledaj post
OK, jel' ga netko već pogledao? Hoće li film uopće doći u naša kina u narednih par mjeseci?
Ja sam ga gledao i požalio što sam tako odličan film gledao na XVID-u a ne u kinu. Ali pogledati ću ga ponovno u kinu a vama savjetujem strpljenje, takvi filmovi se moraju pogledati u kinu.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 13:32   #10
into the wild

into the wild

izuzetno dobar film sean penna.

u filmu pratimo lik christophera mccandlessa koji nakon završenog studija odbacuje sve norme društva i odlazi prema aljasci u potrazi za potpunom slobodom. na putu upoznaje različite zanimljive osobe...

film doista drugačiji od onoga što se može vidjeti u posljednje vrijeme, uspješna režija penna i izvrsna gluma emile hirscha, snimljen po
[ S P O I L E R ! ! !] istinitoj priči, into the wild je nešto što se mora vidjeti.

i da, glazba...


(sorry na otvaranju nove teme. eto, prvi puta nisam tražio u popisu filmova nego tražilicom i - zajeb)
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 01:23   #11
Film je neverojatno dobar. Jos uvijek sam pod dojmom. Gluma, kamera, muzika, scene su savrsene, likovi odlicni. Sve u svemu, uzivao sam svaku sekundu. Odlicna je atmosfera. Mislim da je zasluzio vise nominacija ove godine na oskarima.. pogotovo za glazbu i glumu.
lost19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 11:31   #12
film je odlican
nisam znao da je po istinitom dogadjaju, ja mislio da je samo po knjizi
definitivno je zasluzio vise nominacija..
saskvač is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 17:12   #13
Kad će (i da li će) doći u kina?
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:11   #14
I mene isto zanima jer ga silno želim pogledati baš u kinu. Eddijev soundtrack je mljac mljac
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:26   #15
Odličan film.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:26   #16
mene je isto jako iznenadil film...
nisam tolko ocekival..ali vedderova glazba daje poseban štih!
ono totalno avanturisticka "beyond the frontier"!hihi..
jedan od boljih pustolovnih filmova u zadnje vrijeme...
a i prica je istinita i jako upecatljiva!!
svaka cast alexu supertrampu!!!
hihih
pr3stig3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 13:06   #17
ja sam ga skinuo s neta prije mjesec dana i nisam požalio, stvarno je super i još to što je po istinitom događaju,nemam riječi,jednostavno treba pogledati
black steal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 23:13   #18
uredu je film iako sam očekivao više, mogao je odabrat bolji život (smislenij, npr. da pomogne nekome, ili da ode u Afriku, itd.) on je odbacio materijalni život ali to što je nakon toga napravio nije smisleno, jer duhovnost nije uzaludno trošenje vremena u prirodi.
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 15:32   #19
Quote:
bumbar kaže: Pogledaj post
uredu je film iako sam očekivao više, mogao je odabrat bolji život (smislenij, npr. da pomogne nekome, ili da ode u Afriku, itd.) on je odbacio materijalni život ali to što je nakon toga napravio nije smisleno, jer duhovnost nije uzaludno trošenje vremena u prirodi.
a čuj, bumbi, bio je premlad. dok mu je do glave došlo bilo je već prekasno..
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:00   #20
Stigao film.
U videoteke.
Nije blockbuster, mamu im retardiranu distributersku.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.