Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2008., 17:41   #21
Question

Gdje se može kupiti knjiga Jona Krakauera "Into The Wild"?
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 02:03   #22
Ja sam ju naručila u Algoritmu. Cekala na nju dosta dugo, mjesec dana. A kosta nekih 95 kn ...
Paranoid.eyes. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 15:53   #23
jedan od najboljih filmova u zadnjih par godina koje sam gledal...
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 18:25   #24
Quote:
Paranoid.eyes. kaže: Pogledaj post
Ja sam ju naručila u Algoritmu... A kosta nekih 95 kn...
Hvala, naručio sam ju! A inače, film me istinski oduševio. Glazba, atmosfera, fotografija,...
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 18:57   #25
jedan od onih filmova koje pamtiš cijeli život. Prekrasni krajolici, poezija, sloboda i prijateljstvo s odličnim glumcima i predobrom glazbom
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:51   #26
Predobar film i odlična režija, moram priznati da sam bila malo skeptična što se tiče Sean Penn-a, a film me totalno iznenadio. A o glazbi da ne pričam...Eddie Vedder
__________________
~Those who dream by day are cognizant of many things which escape those who dream only by night~

MagMaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:59   #27
kako je onaj bus dospio tamo

odlican i film i glazba
khm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:15   #28
Kupio sam knjigu i počeo čitati...

Bus je ostavljen nakon radova na cesti (1961.-1963.) koja nikada nije dovršena. Koristio je radnicima na izgradnji (jedan od 3 autobusa), a kasnije kao utočište za lovce, pustolove,... Prije je bio dio javnog prijevoza u Fairbanksu. Dio ceste koju su sagradili je u međuvremenu uništen u poplavama i sl., no bus je ostao netaknut.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 00:27   #29
Film sam pogledao i ostavio je vrlo dobar dojam na mene. Glavni glumac se odlično snašao u ulozi nezadovoljnog i osamljenog adolescenta koji nakon školovanja bježi od kuće. Into the wild je rađen po istinitom događaju i zato plijeni pažnju. Film nije pretjerano sentimentalan ni dramatičan, više nekako sjetan i obiteljski. Na neke momente zabavan ali često i melankoličan.
Sean Penn ga je previše nekako razvukao, traje više od dva i pol sata unatoč brojnim preskakanjima s radnje na radnju. Zadnja scena mi je podigla koji bod kod filma zbog tužnog kraja i zbog scene pravog čovjeka koji je doživio sudbinu divljine. Sve u svemu solidan, mislim vrlo dobar film ali fali mu nešto. Film je idealan za pogledati u ndjeljno popodne kad je dosadno i uz obitelj - jer to i jest, obiteljski film.
citadel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 00:34   #30
Odličan film, najbolje mi je što je sniman prema istinitom događaju, ma savršenstvo, a glavni glumac je sam izvodijo sve scene, bez kaskadera ili ičeg drugog. Čak je plutao gol u hladnoj vodi. Odlično
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 19:16   #31
Jučer san pogleda. Dobar film. Zanima me ono kad on trpi glad pa prije nego šta je pojeo ono korijenje, izdera se i reka: "Jebemti sve!". Šta to znači?
Ipak je požalija šta je krenija u pustolovinu?
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 19:59   #32
prekrasan film,ostavio je dubok dojam na mene,čak sam i zaplakala iako se to rijetko događa!
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 18:34   #33
Film mi je bio dosadan do boli. Prespora i nezanimljiva radnja.
Dadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 18:27   #34
Quote:
VAUTRIN kaže: Pogledaj post
Jučer san pogleda. Dobar film. Zanima me ono kad on trpi glad pa prije nego šta je pojeo ono korijenje, izdera se i reka: "Jebemti sve!". Šta to znači?
Ipak je požalija šta je krenija u pustolovinu?
Razlog njegove pustolovine je bila zasićenost modernim svijetom i htio je potražiti sreću u prirodi i divljini, na kraju i sam kaže da nema nikakve koristi od te sreće jer je nema s kim dijeliti
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 18:35   #35
Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Film mi je bio dosadan do boli. Prespora i nezanimljiva radnja.
potpis
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 12:58   #36
Koliko sam ja shvatio iz nekih reakcija s prve stranice ovaj film nije niti bio kod nas u kinima (?). Vjerojatno jer su i očekivali da film nije za širu publiku željnu praznoglavih blockbustera (npr. smeća kakvog proizvodi Michael Bay). U filmu nema akcije koja oduzima dah, golotinje, seksa,... A film je zapravo kao stvoren za velike ekrane zbog fascinantne fotografije. Razlike u mišljenjima oko ovoga filma su takve jer vam je ovaj film ili dosadan i jedva čekate kraj ili vas je pogodio u žicu i ne možete ga izbaciti iz glave.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 05:02   #37
kakav film jedan od onih koji se ne zaboravljaju . . stvarno vrhunsko ostvarenje i jos k tome radjen prema istoimenom dogadjaju . . . . . eto nemam rijeci u 4.01 u jutro . . preporuka svima za pogledat . ..
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 17:24   #38
Dobar je film, lijepo snimljen. Ali ne bas toliko dobar. Meni je malog previse izidealizirao. Treba pratiti Penna, bude nesto od njega kao rezisera u buducnosti.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 22:19   #39
netko je gledao oprah show, you are busted
Slafko_parvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 23:18   #40
Film ostavlja dojam, to je činjenica
Glavni glumac - odličan (nadam se da ćemo ga još dugo gledati)
Režija - super
Priča - topla, pogotovo za one pustolove među nama
Kraj - dirljiv. (posebice me dirnula njegova posljednja slika pokraj autobusa, koju su našli u aparatu )
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.