Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2008., 11:12   #61
Exclamation

Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
ne, tužno je to što ne shvaćati da ne radiš sve samo za svoj šupak, da živiš u jebenoj zajednici s ostalim ljudima, i da, svaki tvoj postupak utječe (in)direktno na druge kojima je eto igrom slučaja možda i stalo, i onda umreš sam na najgori način i shvatiš da je sve bilo obično sranje i da se po svojim pravilima može živjeti i na drugi način.njegov način nije bio pravi što je i sam shvatio.običan bunt.
pa postoje ljudi koji su introvertni i kojima ne paše biti sa grupama, nije to bunt,
nisu svi ljudi isti niti bi trebali biti
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 11:14   #62
Exclamation

Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Nisu oni IPAK bili toliko disfunkcionalni da bi se kontakt prekinuo TOTALNO.To što su se roditelji gložili među sobom je njihova stvar,koliko smo mi uspjeli vidjeti prema njemu i sestri nisu se baš loše odnosili.
:
svatko ima svoj prag stresa i onog što ne može podnositi više, nismo svi isti
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:27   #63
zadnja tečenica koju je pisao sam ko pas sa suzom u oku bila je nešto u stilu sreča je jedino stvarna kad se djeli.on nije
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 17:39   #64
pa nije imao šanse,
vjerovatno bi se vratio da rijeka nije narasla i da se nije otrovao
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 00:33   #65
a možda i ne?
uglavnom boli me kurac stojim iza svog. ioanko su svi film doživjeli crno/bijelo.
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 14:31   #66
Prošlo je već neko vrijeme od kada sam čuo za ovu priču, pa za knjigu i na kraju film.
Evo, film sam nabavio i sada ću ga pogledati. Kasnije se javim sa dojmovima.

Malo sam čitao vaše komentare i stvarno je čudno koliko nas sve zajedno ovo društvo ukalupi i čim si drugačiji trpiš osude, proglase te sebičnim jer kao bolje je ne isticati se, treba se stopiti u masi - lakše je biti dio nečega što nam ne odgovara nego kao pojedinac koji vidi smisao... Previše si uzimamo za pravo osuđivati drukčiji način života, osjećamo se prozvanima da pametujemo o svemu i svačemu a kada netko počne pametovati o nama onda smo povrijeđeni.

A sada idem gledati film.
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:48   #67
Into the Wild (2007) - 9/10 - Još sam pod dojmom završetka filma. Film po istinitom događaju. - uh...
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:53   #68
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
Prošlo je već neko vrijeme od kada sam čuo za ovu priču, pa za knjigu i na kraju film.
Evo, film sam nabavio i sada ću ga pogledati. Kasnije se javim sa dojmovima.

Malo sam čitao vaše komentare i stvarno je čudno koliko nas sve zajedno ovo društvo ukalupi i čim si drugačiji trpiš osude, proglase te sebičnim jer kao bolje je ne isticati se, treba se stopiti u masi - lakše je biti dio nečega što nam ne odgovara nego kao pojedinac koji vidi smisao... Previše si uzimamo za pravo osuđivati drukčiji način života, osjećamo se prozvanima da pametujemo o svemu i svačemu a kada netko počne pametovati o nama onda smo povrijeđeni.

A sada idem gledati film.
potpisujem...ja sam počeo gledati film ali nikad nisam uspio pogledati ga do kraja...mozda ovih dana kad ulovim vremena
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 07:55   #69
Exclamation

Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
Prošlo je već neko vrijeme od kada sam čuo za ovu priču, pa za knjigu i na kraju film.
Evo, film sam nabavio i sada ću ga pogledati. Kasnije se javim sa dojmovima.

Malo sam čitao vaše komentare i stvarno je čudno koliko nas sve zajedno ovo društvo ukalupi i čim si drugačiji trpiš osude, proglase te sebičnim jer kao bolje je ne isticati se, treba se stopiti u masi - lakše je biti dio nečega što nam ne odgovara nego kao pojedinac koji vidi smisao... Previše si uzimamo za pravo osuđivati drukčiji način života, osjećamo se prozvanima da pametujemo o svemu i svačemu a kada netko počne pametovati o nama onda smo povrijeđeni.

A sada idem gledati film.
ma isto je i u amerique

na imdb su čovjeka popljuvali, samo ga je par njih branilo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 00:00   #70
Najbolji film koji sam ikada gledao. Njegova slika na kraju filma sve govori.
Napravio sam ovo, dobro je za signature :
FruFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 16:14   #71
Ah, ta slika...

Dobro došao na forum. A sada nabavi knjigu (VBZ) i soundtrack za potpuni doživljaj.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 11:20   #72
itw

moj najbolji film i knjiga ikad
Kika Supertramp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 20:12   #73
Pogledao sam film i dosta je dobar, mada sam očekivao više. Penn mi je ipak bolji glumac nego redatelj.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:24   #74
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam film i dosta je dobar, mada sam očekivao više. Penn mi je ipak bolji glumac nego redatelj.
meni je bezveze. idiot se ide junačit u divljini
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 22:31   #75
ideja mi je bolja nego sama realizacija.

jedino me se zadnja scena dojmila. i to je to.
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 14:45   #76
Ja ga htio skinuti sa torenta. Jutros pogledam, kad ono epizoda futurame pod naslovom "into the wild"

Nema veze, skidam ponovno
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 03:40   #77
Meni film nije loš ali nešto mi fali u cijeloj toj priči. Ostala mi je ona scena di on ubije jelena ili tako nešto. Pa ne može gradski dečko samo tako ulovit, oderat i pojest jelena. I takve neke scene. Al možda previše sitničarim, ok je film za pogledat. Dobra mi je ona scena gdje se penje s onim starcem po nekim stijenama.
__________________
Što djeca postanu kad odrastu?
dream operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 09:45   #78
naucio ga je lovit onaj frend s kojim je radio kod onog kaj ga je murja na kraju u ćuzu strpala
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 12:20   #79
Ahaaa, ma zaboravila sam već, baš bi mogla opet pogledat film. Al mogo bi bit malo realističniji, da su pokazali da je imao barem malo problema oko toga.
Ma cjepidlačim previše, nije to lovački dokumentarac.
__________________
Što djeca postanu kad odrastu?
dream operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 23:39   #80
Supertramp je napravio nekaj kaj bi se rijetko tko usudio, a dosta nas često razmišlja o tome.
Film je odlično napravljen, sviđa mi se putovanje kroz radnju i i izmjena kadrova.
Media Blitz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.