Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2008., 14:11   #41
Quote:
keke kaže: Pogledaj post
dosadna si vec, da je mlikota nislija i da mu je ime jovke bi ga konstantno uzdizala u nebesa

stari moj u čemu je problem?
kakav nišlija?o čemu ti?
ja sam iz Zagreba te kao takva nemam pojma o čemu pričaš.
i kako misliš dosadna sam VEĆ.
pa daj mi nađi negdje di sam prije pljuvala po Mlikoti.taj post iznad je prvi,a i nikad prije nisam ništa rekla za dotičnog.
a ako si napisao već znači da sam negdje opetovano pisala protiv Mlikija.
ajd se scooliraj!
meni je on grozan i basta (ups,evo sad drugi put da izražavam to mišljenje).

ps.neznam naći Niš ni na karti
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:06   #42
jebiga sad kolege forumasi, svih ste nabrojali
mlikota, taj uvijek glumi nekog vlaja i sta ja znam, nejde mi ko glumac, al ocito da bi bio los glumac moras prvo hrvat biti
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:30   #43
Boris Mirković je katastrofa. Zato što je loš glumac i radi kao voditelj, a i tu loše glumi, mislim na "Žutu minutu", sve mu se svodi na isforsano glumatanje.

Ispravio bih nazočne, jer objektivno je Leon Lučev trenutno naš najbolji glumac, samo problem je što glumi u lošim i prosječnim (prijevod: hrvatskim) filmovima, a kako je najbolji, svi i žele njega u filmovima.
Krynch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:47   #44
leona paraminski
moj_um_pali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 09:38   #45
ukratko, svi hrvatski glumci sucks ass..
gledam one Rode i likovi glume da se useres, svi odreda..
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 12:50   #46
Ranko Zidarić - o svim ulogama je potpuno bespredmetno razgovarati - tu nema niceg iskrenog, on nije cak ni tehnicki dobar glumac, jer nema nikakv osjecaj za dramu.

Goran Grgić najgora uloga u Gloriji u HNK - sve je bilo umjetno, emocije pretjerane, vladanje scenom katastrofalno, a bez neobjasnjivo velike kolicine patetike nije mogao izreci ni Oce naš, jedino kulturno dobro Hrvata. Malo je popravio dojam u filmu Moram spavat anđele Dejana Aćimovića.
Kosorka devojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 12:54   #47
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post
Šališ se?
Nada Gaćešić rules!

koji photoshop

uvjerljivo najlošija glumica kod nas.i još si sama naštelava uloge.užas.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:28   #48
Tesko je naci najgoreg, ali medju losima su svakako najistaknutiji Tarik Filipovic, Bojana Gregoric i Anja Sovagovic, za koje uopce ne razumijem kakve veze imaju sa glumom. Njima uz bok idu plejade "glumaca sa samo jednim likom", glumaca koji svaku ulogu glume na isti nacin (npr Goran Grgic, Vedran Mlikota, Mia Begoviæ, Ksenija Pajic i njima slicni). Smisao profesije glumca jest sposobnost metamorfoze, promjene izricaja i nastupa ovisno o liku kojeg glume. Ovi glumci tu sposobniost nemaju, bar ne u djelima u kojima sam ih imao prilike gledati).
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 14:42   #49
Onaj dalmatinac iz Zabrenjene Ljubavi, ne znan kako se zove. Ono je prestrašno koliko taj loše glumi.
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 20:16   #50
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Onaj dalmatinac iz Zabrenjene Ljubavi, ne znan kako se zove. Ono je prestrašno koliko taj loše glumi.
Daj ne gnjavi, to je jedini lik u seriji koji je zabavan.
Kazneni udarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:53   #51
Quote:
Kazneni udarac kaže: Pogledaj post
Daj ne gnjavi, to je jedini lik u seriji koji je zabavan.
Slažem se.
Toliko loše glumi da je ustvari zabavan.
cool hand luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:39   #52
Ovako gledajući iz Srbije , iskreno zaista nemate neke filmove zadnjih 15 godina.

Po meni Filipović je talentovan i onaj ćelavi Bitorajac , a od žena ona Cvitešić i jedna ne znam joj ime , glumi ženu(Dalmatinku) od mafijaša u nekoj novoj vašoj seriji koju povremeno pratim.

Nije mi jasno što toliko pljujete po svim vašim glumcima , ja mislim da su za ne gledljive uratke zaslužniji loši scenariji i režiseri , jer u Srbiji je isti slučaj i tamo ima režisera i scenarista koji od dobrog glumca naprave budalu koja glumata.

Neko je pomenuo "Rane" , e pa njihov režiser Srđan Dragojević kaže da je za njega svaki pozorišni glumac naturščik dok mu ne dokaže u suprotno na kastingu(vrlo tačno).

p.s
Jelena Veljača je ekstra , mi smo se skupljali uz ganju svako veče da je gledamo kako glumi u onoj seriji Vila Marija.
Ali ona je super , ona barem iskreno ne zna da glumi i to joj daje originalnost , dok najgori su oni pola-pola , koji su šatro cool ali ga ipak ono baš "glume".
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 21:23   #53
filip šovagović, popeo mi se na vrh glave sa svojim zagrebačkim akcentom usred bosanskih planina u "živima i mrtvima"... što se budala nije potrudila naučit govorit srednjebosanskim akcentom?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 21:24   #54
Damir Markovina
__________________
Out of my mind [~~~~back in 10 minutes~~~~]
Skater is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 21:32   #55
Quote:
moj_um_pali kaže: Pogledaj post
leona paraminski
Uf, da, Leona Paraminski...
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 00:19   #56
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
filip šovagović, popeo mi se na vrh glave sa svojim zagrebačkim akcentom usred bosanskih planina u "živima i mrtvima"... što se budala nije potrudila naučit govorit srednjebosanskim akcentom?
Zato... jer nigdje nije rečeno da je lik porijeklom iz srednje Bosne?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:42   #57
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post
Slažem se.
Toliko loše glumi da je ustvari zabavan.
Pa eto, zar je bitan razlog zašto je zabavan?
Kazneni udarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 22:19   #58
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno što toliko pljujete po svim vašim glumcima , ja mislim da su za ne gledljive uratke zaslužniji loši scenariji
Ne može se napisati toliko loš scenarij, koliko naši glumci mogu loše glumiti.
cool hand luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 22:33   #59
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post
Ne može se napisati toliko loš scenarij, koliko naši glumci mogu loše glumiti.
Istina, čak uvozimo škart i izvana. Mislim da dovoljno govori činjenica da nam zvijezdu TV ponude čini Šemso.
Kazneni udarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:15   #60
Quote:
moj_um_pali kaže: Pogledaj post
leona paraminski
ne bih se baš složio...
gledaj to ovako: baš zato što se ne pojavljuje uopće u našim filmovima je dobra glumica!
Krynch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.