Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 23:21   #61
Najbolje mi je kad stanu u pola recenice(zapravo nakon skoro svake druge rijeci) da bi kao dobili na dramatici jednostavno nisu prirodni,dobro je pervan to objasnio nedavno u vecernjoj skoli
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:33   #62
najprirodniji naš glumac je Rade Šarbedžija koji niti nije Hrvat.
Krynch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:43   #63
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post
Šališ se?
Nada Gaćešić rules!

da, stvarno je posebna
__________________
Out of my mind [~~~~back in 10 minutes~~~~]
Skater is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 00:06   #64
Quote:
Lynch kaže: Pogledaj post
ne bih se baš složio...
gledaj to ovako: baš zato što se ne pojavljuje uopće u našim filmovima je dobra glumica!
Koliko moraš biti loš da ne možeš glumiti ni u hrvatskim filmovima?

Čekaj, tebi su Leon i Leona naši najbolji glumci?
You gotta be fuckin' kiddin' me!
cool hand luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 00:16   #65
Mlikota ispada loš,ali vjerovatno više zbog uloga,a najviše je iritantan sa isfuravanjem Zagvozda.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 00:32   #66
RTL nam je svojim projektima dao široku paletu kandidata
najsmiješnije mi je bilo kad je najavljeno gašenje zabranjene ljubavi, evo ti njih sa K.T.2, al moram priznati da mi je zabavno to gledati, da namjerno loše glumiš ne bi mogao biti tako uvjerljiv
Slafko_parvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 02:53   #67
Quote:
Kosorka devojka kaže: Pogledaj post
Goran Grgić najgora uloga u Gloriji u HNK - sve je bilo umjetno, emocije pretjerane, vladanje scenom katastrofalno, a bez neobjasnjivo velike kolicine patetike nije mogao izreci ni Oce naš, jedino kulturno dobro Hrvata. Malo je popravio dojam u filmu Moram spavat anđele Dejana Aćimovića.
Moj ljubimac.

Možda je uloga zahtjevala teatralnost? Ok, ok, sve su mu takve.

Mene je on jednom prigodom toliko oduševio da sam ga poslije predstave zaustavila na ulici i rekla kako mislim da je sjajan. Rekao je da su mu to do sada govorile samo gospođe u poznim godinama, a i od njih da nije kompliment dobio, evo ima već deset godina.

Presmiješan je. Ali njegovu glumu pljuvati pored svih ovih cirkusanata na našim daskama (o sapunicama domaće proizvodnje da i ne govorimo), zločesto je.

Ah.. ukusi se razlikuju. Moj glas ide Mlikoti, Ugrini, a ona Paraminski mi je iritantna do boli. A nije ni Gregorićka daleko..

Volim i Klobučara i Lučeva. A malog Dragića tek.

Nego, čudno mi je kako nitko nije naveo Gregurevića (ako se već o šabloniranim ulogama priča). Bilo mi je super kada je Filipović jednom prigodom izjavio da je grupa Film jedini hrvatski film u kojem Ivo nije glumio.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:24   #68
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Tesko je naci najgoreg, ali medju losima su svakako najistaknutiji Tarik Filipovic, Bojana Gregoric i Anja Sovagovic, za koje uopce ne razumijem kakve veze imaju sa glumom. Njima uz bok idu plejade "glumaca sa samo jednim likom", glumaca koji svaku ulogu glume na isti nacin (npr Goran Grgic, Vedran Mlikota, Mia Begoviæ, Ksenija Pajic i njima slicni). Smisao profesije glumca jest sposobnost metamorfoze, promjene izricaja i nastupa ovisno o liku kojeg glume. Ovi glumci tu sposobniost nemaju, bar ne u djelima u kojima sam ih imao prilike gledati).
Slažem se
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 17:19   #69
Ne znam za ove nove, al onaj mali iz Ogrestine Crvene prašine je
wah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 00:46   #70
Goran Navojec
Mrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:27   #71
Čudno mi je da nitko nije spomenuo ni jednog od dvojice "EŠ-a", Kerekeša i Kečkeša.

Kerekeš je ostvario ulogu za pamćenje u "Kako je počeo rat na mom otoku", a navodno je dobar i u "The Hunting Party", ali ovo što imamo priliku gledati u "Zauvijek susjedi" i što smo imali priliku gledati u "Bumerang" je strašno.

A što se tiče Kečkeša, on će izgleda cijeli život glumiti zbunjene, povučene likove, što ne bi bilo loše da ih dobro glumi.
Ali, tako kako ih oni glumi, mogu i ja.
cool hand luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:48   #72
Goran Navojec bez premca.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 20:03   #73
Quote:
Kazneni udarac kaže: Pogledaj post
Istina, čak uvozimo škart i izvana. Mislim da dovoljno govori činjenica da nam zvijezdu TV ponude čini Šemso.
joooooooj, boli, boli. boli istina. šemso - treba mu dati sve pare ovog svijeta. s onakvim kreveljenjem svi smo prestali negdje u 4. ili 5. godini života, a on se fura na to i s 30. treba to cijeniti. i gledatelje naše male klinike. i njih treba cijeniti.

ne čini li vam se da markovina ima nestabilan vrat gotovo kao one lutke (obično psi) u automobilima?

a kako se zove onaj mršavi dečko što je glumio francuza u ljubavi u zaleđu, talijana u ratkajevima i u ne daj se nina glumi nekog (kakav je to zapravo posao?!) stilista? e, on, on je grozomoran. opet, možda je dobar glumac.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 01:10   #74
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post


u3pm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 01:23   #75
Quote:
u3pm kaže: Pogledaj post
potpis

jedan je damir markovina! srećom!
__________________
less is more no more
bounce like yo' ass had the hiccups...
Maskota is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 02:11   #76
Marijana Mikulić
__________________
Out of my mind [~~~~back in 10 minutes~~~~]
Skater is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:08   #77
ne diraj belu! kod nje gluma nije bitna.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 19:51   #78
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post
Šališ se?
Nada Gaćešić rules!

misliš
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:18   #79
Onaj što je glumio onog idiota Belamarića u bumerangu je jaaaaaako loš! Pravo je zadovoljstvo ne vidjeti ga više na TV-u.
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 18:31   #80
znam da ću nadicu teeeeško nadmašit, ali ranko zidarić na televiziji. živa katastrofa... i bilo tko iz zabranjene ljubavi. i mirna maras. top that
lilit_bigmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.