Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2011., 14:04   #21
Loše.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:45   #22
Priklanjam se; mene totalno razočarao.
__________________
Farewell song
Chiara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:54   #23
Meni je ok filmić,nije nešto posebno,ali Angie je lijepa,samo premršava,
a Johnny je ostario ...Volim ga zbog prekrasnih scena iz Venecije
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 09:56   #24
Quote:
tr0ubleM4ker kaže: Pogledaj post
kako to sve postaje predvidljivo davanjem uloge Depp-u? A ja mislio da to ovisi o scenariju..


Ovisi o oboje!

U ovakvom scenariu
davanje glavne uloge
nekom slavnom poput Deppa
je unistavanje scenaria!

Il si ti mislio kako je Depp sporedna uloga?!


Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 10:00   #25
Razočaravajuće...kemije među glavnim likovima skoro pa uopće nema. Čim se pojavi neka naznaka seksualne napetosti, priča je sasječe u korijenu
Čemu odabir takvih glavnih glumaca kad im nedaš da se razmašu, a zaplet (i rasplet) na nivou nedeljnog TV filma
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 18:29   #26
Quote:
Dr.Vito Dugonoga kaže: Pogledaj post


Ovisi o oboje!

U ovakvom scenariu
davanje glavne uloge
nekom slavnom poput Deppa
je unistavanje scenaria!

Il si ti mislio kako je Depp sporedna uloga?!


a kako je to točno davanje glavne uloge Deppu uništavanje scenarija?

ovime nisi odgovorio ništa..
tr0ubleM4ker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 03:04   #27
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Razočaravajuće...kemije među glavnim likovima skoro pa uopće nema. Čim se pojavi neka naznaka seksualne napetosti, priča je sasječe u korijenu
Čemu odabir takvih glavnih glumaca kad im nedaš da se razmašu, a zaplet (i rasplet) na nivou nedeljnog TV filma
taaaaako je ne, čim se pojavi naznaka neka seksualne prvlačnosti pojavi se vannesa i sasječe u korijenu
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:53   #28
Angelina u damskom kompletiću s romantičnim zavojem, Angelina sa raskošnom frizurom, Angelina se svlači, Angelina u senzacijonalnoj večernjoj haljini.....zzZZZzzzZZZ
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 22:20   #29
Quote:
masukipo kaže: Pogledaj post
Angelina u damskom kompletiću s romantičnim zavojem, Angelina sa raskošnom frizurom, Angelina se svlači, Angelina u senzacijonalnoj večernjoj haljini.....zzZZZzzzZZZ
Potpis.

Zaboravio si Angelina sa kičastim nakitom. Angelina kao sveznalica. Angelina kao općesposobna žena. Angelina spašava ljubav svog života, ili bar pokušava. Nek se slobodno netko nadoveže po nahođenju

Al' i bez ovog "dodatka" mislim da se konta radnja.
Samo mi žao kaj mjesto Turiste ne odgledah neki dobri krimić, triler, il comedy, Bit će da fakat nisam imala pametnijeg posla

A tragedija je kaj volim Angie pogledat na filmonji za razonodu.... samo kaj je ovaj filmonja definitivno pljugica
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 22:26   #30
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
taaaaako je ne, čim se pojavi naznaka neka seksualne prvlačnosti pojavi se vannesa i sasječe u korijenu
Pa zar se i nije napisivalo na široko i nadugačko po medijima kak je Deep valjda jedini muškarac koji ju ne voli

Tak da me nedostatak chemistry opće' ne čudi
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 19:09   #31
Quote:
tr0ubleM4ker kaže: Pogledaj post
a kako je to točno davanje glavne uloge Deppu uništavanje scenarija?

ovime nisi odgovorio ništa..

Ako je on glavna uloga
odma znam ko je onaj koga traze!


Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 20:13   #32
danas pogedala i dobar mi je filmić... izasla sma iz kina ok zadovoljna! Je da je proziran, da ima neki siti zaplet cije se karj moze nazirati od samog pocetka ali sv eu svemu ugodno potrosenih dva sata
4Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:43   #33
Quote:
Dr.Vito Dugonoga kaže: Pogledaj post

Ako je on glavna uloga
odma znam ko je onaj koga traze!


zato na početku filma i vidiš rufusa

da te malo privare ka, ali svejedno sumnjala sam ja na johnnya ... whatever
angelina
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 11:30   #34
Dosta dobar film,
a Džoni se je baš udebljao
monalizalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 11:31   #35
Quote:
masukipo kaže: Pogledaj post
Angelina u damskom kompletiću s romantičnim zavojem, Angelina sa raskošnom frizurom, Angelina se svlači, Angelina u senzacijonalnoj večernjoj haljini.....zzZZZzzzZZZ

to je ono što bi se, jelte, nazvalo glamorous...
monalizalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 05:46   #36
Quote:
monalizalo kaže: Pogledaj post
Dosta dobar film,
a Džoni se je baš udebljao
Jbg godine cine svoje.

Nadam se samo da je zabavan na prvo gledalje pa pitanje za one koji su ga gledali- da li je ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 13:01   #37
teško razočaranje od filma.
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 11:20   #38
S obzirom na vaše loše kritike i komentare, i ja sam očekivala da je film loš i stoga što baš nisam fan AJ, ali meni je film sasvim ok, ja mu dajem ocjenu 9/10.

Što se tiče moje kritike to je možda samo jedna malo besmislena stvar a to je oslobođenje deppa policajcu iza leđe bez ikakvih zvukova, to mi je malo glupa, nema šanse da ga ovaj nije mogao čut kako skida lisice i odlazi, ha ha.

Angelina je ok, nije joj odjeća loša kao što su neki komentirali, meni se nisu sviđale jedino frizure (nekako su mi neuredne bile), njen hod i prejaka šminka definitivno, ali joj je onaj crveni ruž bio odličan.

I moram napomenit da je dečko već na prvoj večeri otkrio u čemu je stvar. He he. Ja nisam, meni je bilo nepoznato do kraja.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:06   #39
Obožavam Deppa! Točno negdje na početku filma njeggov lik priča Angelini kako je u njegovom kraju najveći kompliment koji možeš dati nekome taj što ćeš mu reći da je "običan, prizemljen", a meni nije išlo iz glave kako je on (ne njegov lik, nego on), sve samo ne običan, prihvatio takvu jednu nadasve dosadnu ulogu..
Film je predvidiv, isprazan i nepovezan i ima više rupa od ementalera... da me netko pita o čemu se radi, ne znam što bih mu rekla?? O besmislenom natjerivanju po Veneciji.... SVI spominju PREDIVNU Veneciju kao plus u ovom filmu?!!? To je u rangu sa gledanjem neke glupave predstave u kazalištu, ali nema veze, bar su daske bile baš lijepo ulaštene... pa zar su se filmovi TOLIKO srozali da smo se u akcijskim filmovima počeli zadovoljavat krajolicima??? Veneciju ionako godišnje gledamo u BAR jednom filmu..

Svaka čast Angelini, njeni obožavatelji će voljeti ovaj film jer im je dovoljno nju gledati na ekranu, čak i ako se samo prešetava i smijulji iz kadra u kadar.... ali Johnny boy je ovaj klišejski uradak mogao prepustiti nekom drugom... nekom "običnijem". Jedva čekam Pirate i Ranga , da se oporavim od ovog.

Zadnje uređivanje Mentta one : 27.01.2011. at 12:11.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:13   #40
meni je loš film .. kada sam vidjela anđelinu, otišla sam si po još tacosa jebote.. kako mi može biti onak mršava

srednja žalost od filma, a depp .. on mi je ock uvijek.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.