Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2011., 15:19   #41
pogledala...
dakle, ako su ciljali na komediju film je onako ok.. ako je triler - e, jebiga, neko je tu gadno zariba
nije napet, predvidljiva radnja, film čak ima ok osnovu i moglo se to puno bolje izvest al je nekako priča - premlaka trebalo je više radit na eventualnom 'zapletu', manje na kemiji među glavnim glumcima - koje ionako skoro da ni nema... da san ja bila tu, na mistu anđe - bilo bi kemije, samo ću to reć

uglavnom, ok film za malo odmorit glavu al nema ničeg za pamćenje osim bon jovi
angelina premršava, bolesno... dobar make-up, ipak
johnny dooobar
__________________
dajte svakom danu priliku da bude najljepši u vašem životu! =)
Discordia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 16:48   #42
pogledao u kinu,oke filmic da se pogledati, nista specijalno.
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 20:02   #43
Dečko i ja smo samo čekali da se počne nešto događati, ali onda je film završio .
Samo promocija Venecije (kojoj to ne treba jer je poznato koliko je predivna), haljina i nakita .

Možda nekome bude zabavan, ali ja osobno volim imati uključen mozak i kad gledam filmove (dar i prokletstvo istovremeno ).
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 20:07   #44
Meni je film odličan, svidio mi se i baš sam ga pogledala, ono, u jednom dahu.
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 02:13   #45
Odgledala film, bezveze skroz bio, radnja spora, nekako su se vise skoncentrisali na glamur, prikazivanje Venecije, Andje u raznim odjevnim kombinacijama, jeste ona vau i sve to ali vala ne more se film sastojati samo od toga , nije bilo ni neke kemije medju Anjom i Deepom , sve mi nekako razvuceno i blech ispalo
pfff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 00:25   #46
predvidljivo i bezveze
wanna76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 02:08   #47
radnja je bzvz,jedino kaj mi se svidja je Venezija....
vitomircorleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:34   #48
Gledala sam danas film i bio mi je odličan. Stvarno super,radnja i sve super.
Jedino Angelina i one njezine noge, to bolje da nisu prikazivali....stvarno je premršava.
Venecija....valjda ću imati prilike jednom u životu otići tamo
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 22:44   #49
film nije los.... pogledati ,al neocekivat neku veliku akciju jel je nema
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 21:22   #50
Quote:
pfff kaže: Pogledaj post
Odgledala film, bezveze skroz bio, radnja spora, nekako su se vise skoncentrisali na glamur, prikazivanje Venecije, Andje u raznim odjevnim kombinacijama, jeste ona vau i sve to ali vala ne more se film sastojati samo od toga , nije bilo ni neke kemije medju Anjom i Deepom , sve mi nekako razvuceno i blech ispalo
Isti dojam. Ocjena na cijeli film koji sam odgledao je 3 na ljestvici od 1 do 10. Sve ovo što si navela više iskače i upada u oči nego što te radnja filma zaveže za sam film. Čim u filmu počneš obraćati pozornost na ovakve stvari, onda nešto ne štima i nije dobro napravljeno, film nema neku dubinu koja te mora zavezati uz njega.
__________________
Wollt ihr den totalen Krieg? Ihr werdet totalen Krieg haben.
Scotsman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 01:33   #51
Jednom riječju mlak.

Dosta više san očekiva.
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:03   #52
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Gledala sam danas film i bio mi je odličan. Stvarno super,radnja i sve super.
Jedino Angelina i one njezine noge, to bolje da nisu prikazivali....stvarno je premršava.
Venecija....valjda ću imati prilike jednom u životu otići tamo
sta fali angelininim nogama??? hehe..da fkt je malo mršava. Ajde ja cu te odvesti u Veneciju,i meni je želja tamo ici.....
vitomircorleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:00   #53
Jedina stvar koja mi se dopala u citavom filmu je ona cigareta za odvikavanje koju Depp "pusi" u vlaku, ostatak "uzbudljivog" filma (bjezi tamo, nisam to ja, nemoj da me pratis...) sam provodio pregledajuci poruke na mobilnom i cackajuci nos.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 03:09   #54
Mlak film totalno, angelina je lijepa, ali tako bezvezna glumica.
Jedino šta valja, kao šta je već navedeno dosta puta je venecija i styling
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:44   #55
Film je ok,ja sam ga pogledala online (http://downloader-jessica.blogspot.com/)
jessica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 20:26   #56
Ovaj film mi se svodi na pokazivanje toga kako je Angelina zgodna i na njezino presvlačenje. Jedino mi je bilo zanimljivo ono trčanje po krovovima...Za vrijeme ostalih scena sam zujala uokolo...A druga dobra stvar mi je bila pjesma 'Starlight' od Musea na odjavnoj špici. Totalno nikakav film, ili je problem u tome što su se meni nakon gledanja Dark Knighta, Shutter Islanda, Inceptiona, '13' i sličnih filmova povisili kriteriji
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 19:43   #57
Meni je bio dobar film, trebalo mi je nešto ovakvo, opuštajuće s laganom romantikom, više insinuacijama neke romantike i mrvicom akcije tu i tamo
Svidjelo mi se jer već jakooo dugo nisam gledala ovakav film, podsjeća me na one nekadašnje filmove... prije sve te akcije i specijalnih efekata. S vremena na vrijeme ovako nešto dobro dođe da se čovjek opusti uz laganu radnju.
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 19:48   #58
Kada sam otvorio ovu temu za ovaj film mislio sam da ce brzo biti zaboravljena i da ce pasti na dno ali gle cuda tema je ziva a o filmu se cesto pise.

Inace film nisam gledao, niti nameravam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 19:20   #59
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Kada sam otvorio ovu temu za ovaj film mislio sam da ce brzo biti zaboravljena i da ce pasti na dno ali gle cuda tema je ziva a o filmu se cesto pise.
Inace film nisam gledao, niti nameravam.
To mora da je zato što si ju ti otvorio Vrati si Jokera na avatar, bio je
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 22:37   #60
Pogledali i ovo sranje, ko i svaka budala ne ucimo na greskama, pa smo se posle filma "Salt" ponovo zajebali Dakle, sto imamo ovdje, ruznog skeletona Andjelinu sa skiljavim ocima i ruznim nabrijeklim cubama koje jos ruzno puci, taman kad pomislis da ne moze bit groznija Dakle, skeleton se tako kroz film puci i puci, i pravi se da nesto glumi, mijenja skupocjene haljine i zavodi Depa. Ambijent Italije kroz vlak i Venecija uopce su predivni.Eto ti filmcine
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.