Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 10:17   #1
M-Ž cimerstvo u kasnim dvadesetim

ne želim ispadati neka ekstra konzerva pošto otvaram ovakvu temu, ali imam tu par pitanja/dilema/zanima me drugo mišljenje.... iz više perspektiva.

Ženska, 27 godina, muškarac 30 godina, poznanici, vežu ih neki zajednički prijatelji ali ne previše njih. Ajmo reć da se kreću u istom krugu ljudi vrlo često. Ona došla iz drugog grada zbog posla i uselila sama u stan, te traži cimera/cimericu.
Ovaj od 30 nema posao, živi sa starcima, završio fax, nema svoja vlastita primanja. Navodno mu se kao sviđa ta ženska i na njenu izjavu da traži cimera/icu, on počeo razmišljati o tome da joj zapravo on bude cimer (ali zbilja samo cimer). Ženska u prošlom stanu također imala muškog cimera (valjda brižna nije uspjela nać cimericu).

Moje pitanje vezano za ovo: kako biste vi ženske gledale ovakvog tipa i što biste mislili o njemu da ga upoznate negdje vani i da vam se svidi? Odlučite se za kavu s njim i bolje ga poželite upoznati, a on kaže da ima 30 godina, nema posao, živi s CIMERICOM ?!??!!
On to opravdava time što se želi OSAMOSTALITI i otići od svojih jer ima dovoljno godina , i previše, da bi živio sa svojima. Njegov stari se osamostalio s 19.

Muški i ženske: što općenito mislite o takvoj osobi i takvim stavovima? Cimer u tim godinama, u istom gradu gdje su ti roditelji/brat/sestra i gdje si dosad bez ikakvih problema živio?!
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 11:03   #2
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 11:15   #3
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post

ahahahhahahaha

E: mene zanima ko bi mu placao rezije i stan. jel starci ili cimerica.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 11:32   #4
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Samo da dodam još koji facepalm
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 11:55   #5
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
kako biste vi ženske
I tako ti na muskom kutku.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 11:55   #6
kak ne kuzite, lik ima shemu.
a vi se za glavu lovite...
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 12:08   #7
Da pogodim, filozofski faks?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 12:12   #8
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post

ahahahhahahaha

E: mene zanima ko bi mu placao rezije i stan. jel starci ili cimerica.
Možda bi u naturi to odradio
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 12:14   #9
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da pogodim, filozofski faks?
vjeciti student.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 12:17   #10
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ne želim ispadati neka ekstra konzerva pošto otvaram ovakvu temu, ali imam tu par pitanja/dilema/zanima me drugo mišljenje.... iz više perspektiva.

Ženska, 27 godina, muškarac 30 godina, poznanici, vežu ih neki zajednički prijatelji ali ne previše njih. Ajmo reć da se kreću u istom krugu ljudi vrlo često. Ona došla iz drugog grada zbog posla i uselila sama u stan, te traži cimera/cimericu.
Ovaj od 30 nema posao, živi sa starcima, završio fax, nema svoja vlastita primanja. Navodno mu se kao sviđa ta ženska i na njenu izjavu da traži cimera/icu, on počeo razmišljati o tome da joj zapravo on bude cimer (ali zbilja samo cimer). Ženska u prošlom stanu također imala muškog cimera (valjda brižna nije uspjela nać cimericu).

Moje pitanje vezano za ovo: kako biste vi ženske gledale ovakvog tipa i što biste mislili o njemu da ga upoznate negdje vani i da vam se svidi? Odlučite se za kavu s njim i bolje ga poželite upoznati, a on kaže da ima 30 godina, nema posao, živi s CIMERICOM ?!??!!
On to opravdava time što se želi OSAMOSTALITI i otići od svojih jer ima dovoljno godina , i previše, da bi živio sa svojima. Njegov stari se osamostalio s 19.

Muški i ženske: što općenito mislite o takvoj osobi i takvim stavovima? Cimer u tim godinama, u istom gradu gdje su ti roditelji/brat/sestra i gdje si dosad bez ikakvih problema živio?!
Prvo se uvučeš ko cimer...onda se praviš da ste frendači, onda kad ona dovede zagondžiju ako ste u istoj sobi drčeš kao poskrivećki a zapravo da te vidi...ona, ne on...ili još bolje ako imate odvojene sobe onda malo odškrineš vrata i drpaš se dok nju zagondžija taslači...počneš puštat zvukove visoke frekvencije dok te ne primjeti....uspjeh zagarantiran
Mislim ne ti, nego taj kolega...prenesi mu
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 12:19   #11
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da pogodim, filozofski faks?
ulična škola
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 15:57   #12
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ne želim ispadati neka ekstra konzerva pošto otvaram ovakvu temu, ali imam tu par pitanja/dilema/zanima me drugo mišljenje.... iz više perspektiva.

Ženska, 27 godina, muškarac 30 godina, poznanici, vežu ih neki zajednički prijatelji ali ne previše njih. Ajmo reć da se kreću u istom krugu ljudi vrlo često. Ona došla iz drugog grada zbog posla i uselila sama u stan, te traži cimera/cimericu.
Ovaj od 30 nema posao, živi sa starcima, završio fax, nema svoja vlastita primanja. Navodno mu se kao sviđa ta ženska i na njenu izjavu da traži cimera/icu, on počeo razmišljati o tome da joj zapravo on bude cimer (ali zbilja samo cimer). Ženska u prošlom stanu također imala muškog cimera (valjda brižna nije uspjela nać cimericu).

Moje pitanje vezano za ovo: kako biste vi ženske gledale ovakvog tipa i što biste mislili o njemu da ga upoznate negdje vani i da vam se svidi? Odlučite se za kavu s njim i bolje ga poželite upoznati, a on kaže da ima 30 godina, nema posao, živi s CIMERICOM ?!??!!
On to opravdava time što se želi OSAMOSTALITI i otići od svojih jer ima dovoljno godina , i previše, da bi živio sa svojima. Njegov stari se osamostalio s 19.

Muški i ženske: što općenito mislite o takvoj osobi i takvim stavovima? Cimer u tim godinama, u istom gradu gdje su ti roditelji/brat/sestra i gdje si dosad bez ikakvih problema živio?!
Kakvo nazadnjaštvo, ognjištarstvo & primitivizam...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 17:57   #13
Peder.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 18:16   #14
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Kakvo nazadnjaštvo, ognjištarstvo & primitivizam...
jel te post vratil u mladost
__________________
nije dozvoljeno praviti se glupim prema pravilima foruma
Pringles
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 00:12   #15
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ne želim ispadati neka ekstra konzerva pošto otvaram ovakvu temu
što općenito mislite o takvoj osobi i takvim stavovima?
konzerva?!

kog kurca bodes nos u tudje stvari
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 02:16   #16
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
jel te post vratil u mladost
Naravno.

Ja sam, za razliku od tebe pedera, par puta živio s cimericama.

__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 08:25   #17
dom ucenika susak (ri) 88-89-90.ta. probudis se ujutro sest cica oko glave.
mogul ponovo. jebe me zub.
vremena
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 08:42   #18
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
dom ucenika susak (ri) 88-89-90.ta. probudis se ujutro sest cica oko glave.
mogul ponovo. jebe me zub.
vremena
ako ces na policiju, mos se ti probudit u ucenickom domu.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 20:52   #19
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Muški i ženske: što općenito mislite o takvoj osobi i takvim stavovima? Cimer u tim godinama, u istom gradu gdje su ti roditelji/brat/sestra i gdje si dosad bez ikakvih problema živio?!
Ja mislim da ju želiš zbariti.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 09:47   #20
Ja tražim cimera.
mlad, zgodan, sa +18 u gaćama
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger