Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2012., 22:07   #21
Ja ipak mislim kako ćemo Conana ipak vidjeti u malko drugačijem izdanju, više a'la Theodena iz LOTR-a, dok bi eventualno Conanov sin, mogao biti muscle guy.

Roland Kickinger :



The Rock:

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 22:13   #22
Quote:
Dragonrage kaže: Pogledaj post
A Stallone i Arnie su danas ko nebo i zemlja što se forme tiče...jedan je godinama održavao formu i puca sesredstvima za rast hormona (tak nešto) dok je drugi proveo 8 godina u guvernerskoj fotelji i zapustio se i tek se sad vraća u koliko toliko pristojnu formu....
Dovesti će on sebe u red u roku od 2. godine. Ionako će igrati starca u novom nastavku, pa i da izgleda jadno, bar će mi ta njegova starost imati nekoga smisla, a ne da ponovno bude Terminator. Ono njegovo olinjalo pojavljivanje u T3 mi je samo srozalo film.

Vidjet ćeš kad izgubi koju kilu i pusti dugu kosu kako će izgledati hebeno.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 22:40   #23
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Pa nije baš Conan oličenje agilnosti i brzine,ni u filmu niti u stripu,usto Conan se rijetko šaketao ,Conan se mačevao

Conan u originalnim pričama je oličenje superiornih fizičkih kvaliteta, uključujući agilnost i brzinu, a u borbi koristi svo dostupno oružje, uključujući šake. Takav je i u stripovima. U Conanu 1982, Arnie je, prema današnjim filmskim ukusima glede filmskih borbi, poprilično trom.

Vidim da je Martok postao neke slike. Topici o filmskom Conanu su jedino mjesto di muškarac može slati slike polugolih muškarca bez sumnje za gayevštinu.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 22:48   #24
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 23:03   #25
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Dovesti će on sebe u red u roku od 2. godine. Ionako će igrati starca u novom nastavku, pa i da izgleda jadno, bar će mi ta njegova starost imati nekoga smisla, a ne da ponovno bude Terminator. Ono njegovo olinjalo pojavljivanje u T3 mi je samo srozalo film.

Vidjet ćeš kad izgubi koju kilu i pusti dugu kosu kako će izgledati hebeno.
Nadam se...ali do tada sam skeptik.
Znam da on ovaj film želi snimiti još od 80-ih, ali IMO trebao ga je onda snimiti tamo 2003, umjesto Terminatora 3...
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 08:17   #26
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Vidim da je Martok postao neke slike. Topici o filmskom Conanu su jedino mjesto di muškarac može slati slike polugolih muškarca bez sumnje za gayevštinu.
LOL

Ma postao sam navedene kako bi ukazao koji bi se glumci mogli naći u ulozi Conanovog sina ukoliko navedeni bude u filmu.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 12:29   #27
Quote:
Dragonrage kaže: Pogledaj post
Meni je drago da ga ignoriraju jer film je smeće. Kao klinac sam ga obožavao, ali kad sam ga pogledao ponovno pred 2-3 godine...jedva sam izgurao do kraja. Razarač je ništa doli PG-13 dječji Conan u kojem Conan ima funny sidekicka, baca fore svako malo i šora se sa gumenim čudovištem, te generalno izgleda nevjerojatno trashy. IMO sramota za original...
Tu se ne slažemo. Ja ću i danas rado pogledati i Razarača i Crvenu Sonju.

Quote:
Dragonrage kaže: Pogledaj post
Iskreno, radije bih da Momoi daju još jednu šansu jer lik se iskazao kao Conan, čak možda i mrvicu bolje nego Arnie (bliži je Conanu iz stripova i knjiga, a da ne kažem agilniji), a ni film nije uopće bio tako loš, naprotiv...pa mislim da zaslužuje još jednu šansu. Možda čak i više nego Arnie koji će u vrijeme dok se ovaj Conan bude snimao (2014. ako se ne varam) imati 67. godina.
Zar zbilja? U filmu onaj Conanov frend (Nonso Anozie) nabraja Conanove pothvate (među njima i provalu u Slonov toranj i krađu Slonovog srca) tj. stvari iz Howardovih priča, a ovdje su za film izmišljali sasvim novog negativca i priču. To mi se ne sviđa. Dok je Thulsa Doom već postojeći lik iz Conanovog svijeta.

Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
LOL

Ma postao sam navedene kako bi ukazao koji bi se glumci mogli naći u ulozi Conanovog sina ukoliko navedeni bude u filmu.
Ukoliko se budu držali uspostavljenog Howardovog kanona, Conan ni neće imati sina. Kao kralj, trebao bi imati ženu Zenobiju, ali koliko ja znam, sina nije imao. Tj. rodila je ona njemu sina u priči Conan and the Midnight God ali se dijete rodilo mrtvo. Imalo bi više smisla da se pojavi njegova kćer Râ Morgana koju je dobio sa nekom djevičanskom svećenicom/čarobnicom, koja naravno više nije bila djevica nakon susreta s njim.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 15:29   #28
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Dok je Thulsa Doom već postojeći lik iz Conanovog svijeta.
ako Hyboriu gledas kao Conanov svijet, onda da, onda je Thulsa Doom dio tog svijeta samo necemo ulaziti u to koliko tisuca godina prije nego se Conan uopce rodio. dakle jos iz doba kralja Kulla (ciji je u stvari protivnik i bio, nikad Conanov) i doba Atlantide
ovaj Thulsa Doom o kojem ti pricas nema veze s vezom. em ne izgleda kako bi trebao izgledati, em nije imao veze sa Setom i zmijama, em je trebao biti neki ekvivalent pravom Conanovom protivniku (Toth-amonu), koji isto ne izgleda ni priblizno tako, em... blah ne da mi se ponovo...
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 16:07   #29
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
The Rock:

To bi bio pun pogodak, Rock je kao stvoren za Conana.

Ova Roland Kiciger ima pedersku facu nikako on.

Isto i Tom Hardy ne bi bio los izbor ali je ipak Rock najbolji izbor ja sam njega hteo i umesto Jasona Mamoe.

Nego fora bi bila da Shia LaBeouf bude ubacen u film haha zezam se naravno on unisti svaki film u kome glumi.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 17:39   #30
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
ako Hyboriu gledas kao Conanov svijet, onda da, onda je Thulsa Doom dio tog svijeta samo necemo ulaziti u to koliko tisuca godina prije nego se Conan uopce rodio. dakle jos iz doba kralja Kulla (ciji je u stvari protivnik i bio, nikad Conanov) i doba Atlantide
ovaj Thulsa Doom o kojem ti pricas nema veze s vezom. em ne izgleda kako bi trebao izgledati, em nije imao veze sa Setom i zmijama, em je trebao biti neki ekvivalent pravom Conanovom protivniku (Toth-amonu), koji isto ne izgleda ni priblizno tako, em... blah ne da mi se ponovo...

Tulsa Doom je nekakav poludemon i u filmu kažu da je tisućama godina star, pa je moguće da je bio živ i u doba Kula.
Ali zašto cjepidlačiti...
Ovo nije Howardov Conan, nego Miliusov i Ahnuldov Conan, koji je zakon, i to je to. Dok je Arni živ, hoću da vidim starog Arnolda još jednom u toj ulozi. Doslovna i analno točna ekranizacija Conana neka dođe poslije.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 18:55   #31
Nekako brijem da će Arnie tu imati više ulogu kao Sean Connery kao Kralj Arthur ili tako neku pa neće biti ni potrebno previše njegove agilnosti i ne znam čega, a ako će baš i trebati, dobar dio će odraditi neki stuntman i to je to.
razigrani_prstici is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 21:44   #32
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ova Roland Kiciger ima pedersku facu nikako on.
A ja mislim da je Kickingah baš Ahnouldova kopija. Čak ga je i glumio u jednom TV filmu.

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 00:13   #33
Ma dobar je Kickinger, čak je posudio svoje tijelo u Terminator Salvation za T800, samo je digitalno dodana Arnijeva glava.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 01:00   #34
po ovoj slici koju je Martok postavio, imam dojam da bi ovaj tip bio dobar i u ulozi Dutcha u Predatoru
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 01:27   #35
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Tu se ne slažemo. Ja ću i danas rado pogledati i Razarača i Crvenu Sonju.

Zar zbilja? U filmu onaj Conanov frend (Nonso Anozie) nabraja Conanove pothvate (među njima i provalu u Slonov toranj i krađu Slonovog srca) tj. stvari iz Howardovih priča, a ovdje su za film izmišljali sasvim novog negativca i priču. To mi se ne sviđa. Dok je Thulsa Doom već postojeći lik iz Conanovog svijeta.
Red Sonju još uvijek mogu pogledati jer mi je film baš nekako zabavan i dan danas (iako trash samo takav)...no Razarač...kao što rekoh. Pogledao sam prije 2-3 godine ponovno i jedva izgurao do kraja koliko je to loše bilo s današnje perspektive. Od tada se u biti pravim da taj nastavak ne postoji...držim se isključivo originala kojeg obožavam i ovog Conana koji mi je sjeo ko budali šamar...

Ma ciljao sam više na generalni izgled filma i Conana, i kako je to sve skupa napravljeno, te sam karakter Conana, a ne na to dali su ekranizirali baš neku određenu priču iz stipova ili knjiga.
Baš u vrijeme kada je izašao ovaj novi Conan sam si pribavio ove tri knjige...točnije to su sveske starih stripova koji su poredani kronološki u knjige, svaka sa između 300-400 stranica (sad ovih dana kod nas bi se trebale pojaviti knjiga 4 i 5)



I čitao sam tako te stripove, doslovce sam ih "progutao" u jednom vikendu...ono, taj vikend nisam ništa radio osim čitao Conana hehe...i pogledao novi film, dva puta u tom razdoblju...i ono...to je bilo to! To je taj Conan iz stripa...barbar, pustolov, ratnik, ali i učen čovjek koji ide iz pustolovine u pustolovinu, bori se sa čudovištima, spašava djeve, princeze u nevolji...tak da ono, nakon tih stripova novi film mi još više prirastao srcu i rado bih vidio nastavak (kojeg na žalost neće biti)...

E da...Kickinger je ko Arniev brat blizanac...lik čak ima i taj naglasak te razdvojene zube lol...netko već reče da je igrao Arnolda u nekom biografskom TV filmu o Arnoldu, tak da ono...lik je OK...
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 11:53   #36
Sasvim izvediva ideja bi bila da u Legend of Conan Arnie bude stari Conan i onda snime još 3 filma kao poveznicu sa filmom iz 82, sa Kickingerom kao Arni- Miliusovim Conanom.
A faca se može preurediti dovoljno da to sve štima...

Tijelo Arnija i Kickingera je praktički isto. Kickinger je svoju bildersku karijeru temeljio na Anoldovoj karijeri. Ne bi se čudio da je koristio iste programe treninga.

U "Terminator salvation", Kickingeru su dosta dobro računalno nalijepili Ahnuldovu facu. A danas je CGI puno napredniji. Unajme WETU ili ove šta su radili "Avatar" i problem riješen.
Čak može i bez CGI-ja. U Looperu su Josepha G Lewita perfektno našminkali da liči na mlađeg Brucea Willisa, pa bi mogli nešto slično i sa Kikingerom.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 13:16   #37
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Sasvim izvediva ideja bi bila da u Legend of Conan Arnie bude stari Conan i onda snime još 3 filma kao poveznicu sa filmom iz 82, sa Kickingerom kao Arni- Miliusovim Conanom.
A faca se može preurediti dovoljno da to sve štima...

Tijelo Arnija i Kickingera je praktički isto. Kickinger je svoju bildersku karijeru temeljio na Anoldovoj karijeri. Ne bi se čudio da je koristio iste programe treninga.

U "Terminator salvation", Kickingeru su dosta dobro računalno nalijepili Ahnuldovu facu. A danas je CGI puno napredniji. Unajme WETU ili ove šta su radili "Avatar" i problem riješen.
Čak može i bez CGI-ja. U Looperu su Josepha G Lewita perfektno našminkali da liči na mlađeg Brucea Willisa, pa bi mogli nešto slično i sa Kikingerom.
Ne bi se složio, arnijeva građa je jedinstvena...
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 15:14   #38
Ma razvalit će Ahnuld.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 15:23   #39
BTW. trebalo bi unutra ubaciti i neku rasnu ženku da glumi kraljicu.

Naravno - Moniku :

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:09   #40
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
...Morgan je uhodani Universalov scenarist, najpoznatiji po radu na zadnja četiri filma iz serijala Brzi i žestoki, kao i po scenarijima za Wanted i nadolazeći 47 Ronin. Štoviše, Morgan je već osmislio priču filma, a postoji mogućnost kako će s prihvatiti i pisanja scenarija.
I otprilike ovdje ova vijest prestaje biti zanimljiva.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.