Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2013., 10:52   #21
Quote:
Metal kaže: Pogledaj post
Meni je žao što Randy Quaid gine u prvom dijelu... On mi je imao možda najludačkiju ulogu!
neka, jedna od boljih smrti u filmovima, super uloga
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 10:54   #22
Nema Smitha?Pa on je bio cijeli film.Bez njega neće biti isto.A ne bih imala ništa protiv Jadena kao mladog pilota.No radujem se nastavkuDan nezavisnosti je jedan od filmova koji mogu pogledati milijon puta i nikad mi ne dosadi.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 11:30   #23
Quote:
Kick_Ass kaže: Pogledaj post
Kada sam vidio topic uvatila me sjeta iz 97" kad sam danima, misecima cekao ovaj film, od tada sam ga pogledao nekih 30-40 puta, znam svaku recenicu napamet.

Dan danas se najezim kada krenu u prvom valu srusit alien ship, prije onoga stita (kako mi je samo isao na k).

Ali sad kad razmisljam, sto moze biti u nastavku? Jel on potreban? (osim mlacenja para)

Pa nije...sve je unisteno, nema mothershipa, virus preka Maca ga je naceo (hahaha) a nuklearka unistila, sto moze biti novo? U filmu je prikazan mothership kao cijela putujuca civilizacija (nesto kao u nastavku Riddicka) bez maticnog planeta.

Tako da bez tih ideja, ostaje mi samo entuzijazam da bar prati kako tako prvi dio, poznavajuci Emmericha, bit ce Bay na kvadrat, nadam se da ce biti dosta brainstorminga a ne, evo 2 mothershipa, spremio se virus preko novog IOS 7 ovaj puta na iphone 5 S ili novom macu, a flota F35 ceka na dolazak predsjednika da predvodi konjicu.

I da, s will smithom, bez Jaydena molim lijepo.

Thumbs up.
Pa sada će doći Alieni koji su naganjali ove prve
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 14:22   #24
...i opet će Ameri spasiti cijeli svijet...
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 14:46   #25
Quote:
iggy888 kaže: Pogledaj post
...i opet će Ameri spasiti cijeli svijet...
Pa logicno bi bilo za zakljuciti da su ljudi sad u tome drugom nastavku (tj trebali bi) dosli to tehnoloskih stvari od tih Aliena i vjerojatno ih ucinili kompatabilnim sa nasima, tj. da su iskoristili koliko se može njihovu vlastitu tehnologiju inače nemaju šta tražit u drugom djelu, jer Alieni neće dva puta nasjest na foru da dodju na neki planet bez ANTI-VIRUSNOG PROGRAMA Ako nemaju ja cu im dat NOD 32

Uglavnom, smatram da bi se radnja u tom smjeru trebala odvijat, da smo poboljsali svoju tehnologiju tako sto smo uzeli njihovu od svih onih brodova sto su popadali po zemlji nakon rusenja maticnog broda, pa nije moguce da su svi hebote totalno unisteni na zemlji? Morala je prezivjet bar jedna "žica" u onim brodovima, a da ne spominjem one malene jednopilotne letjelice. E sad ovo bi stvarno trebalo vrijedit ako je proslo makar i mjesec dana kronoloski u priči od one bitke, kamoli ako radnja bude smjestena bas u 2015 (kad film izadje); do tad bi hebote sa onom tehnologijom mogli kolonizirat sve do Plutona.

Uvijek me majke mi zanimalo, jos kao dijete, šta bi se dogadjalo kao poslije, kad su svi oni brodovi pali na Zemlju, pa ono je u neku ruku bio ELDORADO tehnologije koji pada sa neba kad promislis bolje.

Isto tako nije iskljuceno da je mnogo Aliena preživjelo pad onih brodova i da će pokušat nešto na Zemlji napravit, tj. pomrsit planove ljudima koliko se može ako dodju ovi novi sa brodovima, vrag zna koliko ih je moglo preživjet onaj pad i to po cijeloj planeti, nisu svi pomrli vjerojatno u onim rušenjima, vidjeli smo da su žilava stvorenja, a imaju i one bioloske skafandere (odjela) na sebi te jos mogu telepatski kontrolirat ljude, uglavnom... ja smatram da bi se u tom smjeru trebao razvijat kostur priče.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 24.06.2013. at 14:52.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 15:24   #26
Još jedna krava muzara i film za koji nema šanse da ga pogledam. Kakvi lešinari!
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 17:51   #27
Prvi mi je dio bio prezakon. Pogledao sam ga miljon puta, i nadam se da će uskoro neka od televizija stavit reprizu pa da ga pogledam miljon i prvi put

Nastavak će vjerojatno bit totalno govno jer ga režira Emmerich koji je totalno zasro 2012. No tko zna, možda je izvukao pouku iz toga.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 17:59   #28
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Još jedna krava muzara i film za koji nema šanse da ga pogledam. Kakvi lešinari!
A to ti je holjivud danas, a krave muzare su tu jer su ovce u redovima za karte..
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 18:28   #29
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
...do tad bi hebote sa onom tehnologijom mogli kolonizirat sve do Plutona.
To je to, u tom bi smjeru ja išao. Štoviše, tako i zamišljam Dan nezavisnosti 2 - ljudi u svemiru, postali "spacefaring civilisation", nešto a'la Stargate, samo sa javnim svemirskim programom (uostalom, Dan nezavisnosti je i izrastao iz prvotne ideje koju su Emmerich i Devlin imali za Stargate 2).

Dakle, razvijati radnju po uzoru na SG, u ovom stilu - Hallowed are the Ori.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)

Zadnje uređivanje general Martok : 24.06.2013. at 19:02.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 18:57   #30
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Još jedna krava muzara i film za koji nema šanse da ga pogledam. Kakvi lešinari!
Kako ćeš tek reagirati kada dođe fast and furious 18 ili alien 20?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 19:01   #31
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Kako ćeš tek reagirati kada dođe fast and furious 18 ili alien 20?
Prometheus 24
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 19:05   #32
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Još jedna krava muzara i film za koji nema šanse da ga pogledam. Kakvi lešinari!
Iskreno, mene jako čudi šta su ovoliko čekali.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 19:09   #33
Quote:
Metal kaže: Pogledaj post
Iskreno, mene jako čudi šta su ovoliko čekali.
Talk about sheeps
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 19:12   #34
Ja se, ekšli, jako radujem ovom dreku.

Emmerich si je nakon prvog ID-a zacementirao karijeru glupostima od kojih boli glava... možda mu dvojka (i trojka, kako vidim po svemrežju) vrate staru slavu.

Dobro, lažem... Godzilla je guilty pleasure iz svih krivih razloga.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:03   #35
Quote:
LoisKent kaže: Pogledaj post
Meni je to jedan od najboljih filmova. Kad vidim ove današnje, padnem u depru. Osim toga, nikaj nemre nadmašit onu scenu kad vuče svemirca i njegove dredlokse po pustinji.
Drito to dredloksi...
Također,meni najbolji film kojem nisam našla zamjerku...uvijek No.1 na mojoj listi...jbg...nitko ga još nije ksinuo sa trona...bar kod mene kolko god ja voljela filmove katarstrofe,a ima dobrih i poslije njega...

Quote:
LoisKent kaže: Pogledaj post
Šteta kaj je dr. Okun ubijen, baš je bil uvrnut.
Ko zna?Možda bude imal klona,ipak je ovo 20 godina kasnije sad
Ili nude hologram...

Quote:
Metal kaže: Pogledaj post
Meni je žao što Randy Quaid gine u prvom dijelu... On mi je imao možda najludačkiju ulogu!
I meni,najjači lik

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa sada će doći Alieni koji su naganjali ove prve
Sad će biti revange za ove kaj su zemljani pobili,doći će novi garant

Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Uvijek me majke mi zanimalo, jos kao dijete, šta bi se dogadjalo kao poslije, kad su svi oni brodovi pali na Zemlju, pa ono je u neku ruku bio ELDORADO tehnologije koji pada sa neba kad promislis bolje.

Isto tako nije iskljuceno da je mnogo Aliena preživjelo pad onih brodova i da će pokušat nešto na Zemlji napravit, tj. pomrsit planove ljudima koliko se može ako dodju ovi novi sa brodovima, vrag zna koliko ih je moglo preživjet onaj pad i to po cijeloj planeti, nisu svi pomrli vjerojatno u onim rušenjima, vidjeli smo da su žilava stvorenja, a imaju i one bioloske skafandere (odjela) na sebi te jos mogu telepatski kontrolirat ljude, uglavnom... ja smatram da bi se u tom smjeru trebao razvijat kostur priče.
E da,vidiš...mene baš zanima kak su to sve počistili kad je sve palo s neba...svi oni leteći brodovi...ogromni su bili
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:41   #36
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Ko zna?Možda bude imal klona,ipak je ovo 20 godina kasnije sad
Ili nude hologram...
Da, dr. Okun je ustvari Data, koji je nastradao spašavajući Picarda sa Scimitara u Nemesisu, no vratit će se kao B4, odnosno što se tiče Dana nezavisnosti 2, kao O4.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:45   #37
Vratiti... ne vratiti... trebaju nam novi vanzemaljci... ovi su već dobili po dupetu.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:06   #38
Iako mi Will Smith užasno ide na živce sa svojim nenormalnim i prejadnim afektiranjem u bilo kojoj emisiji i forsiranjem svojeg sina i iako mi je smetalo njegovo napadno preseravanje u jedinici, ipak će mi faliti u dvojci.
William Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:30   #39
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Nastavak će vjerojatno bit totalno govno jer ga režira Emmerich koji je totalno zasro 2012. No tko zna, možda je izvukao pouku iz toga.
Emmerich je KULT i kada zasere!
fijesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:35   #40
Od kako sam čuo da Will Smith ne glumi, počeo sam da se radujem ovom filmu. Lik je kod mene prešao sve granice izmotavanja i prose*avanja a ova sranja od After Earth i Man in Black 3 su bila zadnja kap u čaši. Jednostavno ne želim tog lika uopšte više da vidim u nekom filmu.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.