Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2013., 17:05   #41
ovako bi moglo iči...znači vlade su svoje ovce uvjerile da do napada uopče nije došlo...nego da se radilo o terorizmu....matični brod prije nego je uništen poslao je sos...svojima....stiže novi matični....i kreče makljaža...mada ovaj put su zemljani prvi započeli...hebiga na greškama se uči..ALI i radi toga što smo iskoristili tehnologiju iz silnih uništenih nlo brodova.....tak da ovaj put non-stop akcija di su zemljani ravnopravni sa vanzemljanima...nešto u stilu

ovoga
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 17:47   #42
Dan Nezavisnosti bez Will Smitha? Don't like it...
On je bio najbolja karika 97. u tom filmu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 20:23   #43
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dan Nezavisnosti bez Will Smitha? Don't like it...
On je bio najbolja karika 97. u tom filmu.
Najbolji je bio Randy Quaid.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 21:41   #44
Bio je dosta dobar. Sjecam se scena kad je isao zaprasivat usjeve pa je bio toliko pijan da je krivu farmu zaprasivao
Ne znas jel bolje pilotira pijan ili trijezan.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 22:07   #45
Čemu drugi nastavak?? ˝prvi˝ je film bio kompletan imao je sve početak,zaplet i herojski kraj nabijen američkim patroizmom i ostalim sranjima

I od kuda započeti drugi dio??isti vanzemaljci još jednom napadaju zemlju ali su oteli sve zemaljske informatičare da im čuvaju komp od virusa

ALI ljudski rod ima asa u rukavu kineski super vod hakera samoubojica koji se ne hrane,ne spavaju, imaju pelene lupaju po tipkovnici dok ne krepaju i onda masovni dog fight ali ne više avioni 4 generacije ko u prvom dijelu nego iz WW2 muzejski primjerci kao u filmu battleship brod star 60g i posada duplo starije ali sve može za ´mericu
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 01:41   #46
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
To je to, u tom bi smjeru ja išao. Štoviše, tako i zamišljam Dan nezavisnosti 2 - ljudi u svemiru, postali "spacefaring civilisation", nešto a'la Stargate, samo sa javnim svemirskim programom (uostalom, Dan nezavisnosti je i izrastao iz prvotne ideje koju su Emmerich i Devlin imali za Stargate 2).

Dakle, razvijati radnju po uzoru na SG, u ovom stilu - Hallowed are the Ori.


Ne podsjecaj me na Stargate, jer uvijek pozelim po ko zna koji put opet pogledat sve iznova epizode SG-1, pa Atlantis (i originalni film naravno, po negdje 20-i put haha)...

U svakom slucaju, to je serija (i film) koja mi je jedna od najdrazih srcu ikada... posebno SG-1 naravno, i film. Atlantis mi je isto bio dobar serijal mada se sjecam da mi se tesko bilo prebacit sa SG-1 al kad je krenuo Atlantis, totalno se ufurao, Universe necu ni spominjat jer samo spomenut tu seriju je bogohuljenje po zdrav razum, vjerojatno se slažeš.

Anyway... Idem se sad nadovezat na drugog jednog kolegu tu sto reče nešto za Will Smitha...

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dan Nezavisnosti bez Will Smitha? Don't like it...
On je bio najbolja karika 97. u tom filmu.
Meni baš Will Smith nije bio najači u tome filmu već Goldblum, ja kad tog lika vidim kao da vidim "hodajuće 90-e" u pozitivnom smislu, on mi je definitivno bio najdraži lik dana nezavisnosti (i Jurassic Parka naravno). Vjerujem da nastavak Independence Daya može i više nego pretrpit izostanak Will Smitha.

Uostalom, fore na koje se padalo 90ih glede Will Smitha davno se više ne pada na njih po mome mišljenju, inače poštujem Willa i ima mnogo dragih mi filmova (ID je jedan od njih), ali meni ne predstavlja problem sto njega neće biti, nek bude Goldblum i ja presretan.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 12:09   #47
Smith i Goldblum su obojica bili glavni likovi u prvom dijelu i bilo bi dobro da se obojica vrate.Ne bih htjela vidjeti da se sa Smithom dogodi isto ono kao sa Vin Dieselom i Brzi i žestoki/XXX,napravi film i onda se ne želi vratiti u nastavku a kad vidi da su filmovi popularni vrača se.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 12:16   #48
kad sam bio dijete obožavao sam ovaj film, danas se smijem smiješnim rupama kojih je pun. nikako mi nije jasno zašto ovaj film ima veću medijsku prođu od jednog sjajnog filma kao što je bessonov peti element.
GojkoVelicanstv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:49   #49
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post


Ne podsjecaj me na Stargate, jer uvijek pozelim po ko zna koji put opet pogledat sve iznova epizode SG-1, pa Atlantis (i originalni film naravno, po negdje 20-i put haha)...

U svakom slucaju, to je serija (i film) koja mi je jedna od najdrazih srcu ikada... posebno SG-1 naravno, i film. Atlantis mi je isto bio dobar serijal mada se sjecam da mi se tesko bilo prebacit sa SG-1 al kad je krenuo Atlantis, totalno se ufurao, Universe necu ni spominjat jer samo spomenut tu seriju je bogohuljenje po zdrav razum, vjerojatno se slažeš.

Potpuno se slažem za Universe, koji je poprilično neuspješno pokušao kopirati dramljenje iz Galactice u Stargate franšizu, što je i bio jedan od razloga njegove propasti. Bilo im je pametnije da su posvetili veću pažnju Atlantisu, umjesto onakvog zbrda-zdola završetka 5. sezone (u kojoj se štedilo i na CGI-ju zbog nadolazećeg SG:U-a ), i snimili barem još dvije sezone serije, plus poneki SG-1 i SG:A TV film.

A što reći za SG-1. Meni je preodličan, od početka do kraja, uključivo i dvije sezone sa Orijima i ekipom iz Farscapea. jbg, nedostaju mi i Mitchell i Vala i Carterica i O'Neill i McKay i Shepp.

Što se tiče Goldbluma i Pullmana, obojica se vraćaju u Danu nezavisnosti 2, dok se Emmerich nada kako bi se "scijentolog" mogao pojaviti barem u cameo ulozi.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:52   #50
Quote:
GojkoVelicanstv kaže: Pogledaj post
kad sam bio dijete obožavao sam ovaj film, danas se smijem smiješnim rupama kojih je pun. nikako mi nije jasno zašto ovaj film ima veću medijsku prođu od jednog sjajnog filma kao što je bessonov peti element.
peti element straaašanfilm...imam ga na blu ray-u.....uspoređivati peti sa danom je blasfemija
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:59   #51
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
peti element straaašanfilm...imam ga na blu ray-u.....uspoređivati peti sa danom je blasfemija
Baš kao što je blasfemija vrijeđati i Dan nezavisnosti. Dva različita filma, oba dobra, s tim da je Peti element više neki science fantasy, nego SF.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 15:08   #52
Goldblum, Pullman Confirmed For ID4-2

Osim toga, jedan od likova će biti peder.

I da, radnja je smještena u sadašnjosti (tj. 19 godina nakon prvog filma).

Na kraju, Emmerich ne zna hoće li ponovno raznijeti Bijelu kuću.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 15:27   #53
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Čemu drugi nastavak?? ˝prvi˝ je film bio kompletan imao je sve početak,zaplet i herojski kraj nabijen američkim patroizmom i ostalim sranjima
Tako je!! To je kao da sad idu snimati nastavak Petog elementa ili Mars napada.
Nadam se da neće ispasti ruglo kao ovi Betlšipovi i LosEnđelesi i ini žblju filmovi
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 16:26   #54
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dan Nezavisnosti bez Will Smitha? Don't like it...
On je bio najbolja karika 97. u tom filmu.
Will Smith u bilo kojem filmu? I don't like it
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 16:30   #55
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Na kraju, Emmerich ne zna hoće li ponovno raznijeti Bijelu kuću.
Ali, to je... onak... trade-mark filma. Bijela kuća treba ponovo najebati.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 18:41   #56
Juuhuuuu, prvi dio sam pogledao kakvih 30 puta, golem fan!

Šteta za Smitha, ali svejedno nadam se zabavnom filmu.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 20:38   #57
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Bar nesto dobro.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 21:30   #58
Nece valjda Pullman i 19 god kasnije biti predsjednik? Mislim, meni ne bi smetalo, samo kako ce to opravdati-valjda tako sto je nakon prve invazije uzeo pauzu od 15-ak god pa se opet kandidirao i pobijedio na izborima. Ili je od napada uvedena diktatura
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 21:48   #59
U prvom filmu su sjebali vanzemaljce tako da su im uvalili virus.
U drugom će im uvaliti hrvatske političare.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 21:59   #60
Ne bi ljudi uopće trebali biti u filmu,ovaj film bi trebao biti o povratku preživjelih izvanzemaljaca kući,njihovo nesnalaženje u društvu, nemogućnost da zadrže posao, uništeni brakovi.Odbačeni od od istih onih "ljudi" zbog kojih su krenuli u ovaj dio svemira, pokreću rat protiv oligarhije koja vodi te ratove za resurse. Na kraju,nakon što pobjede, proglase taj dan Danom nezavisnosti.

I tu je odmah i radnja za treći nastavak, naime nakon nekih desetak godina neki odluče kako su na pogrešan dan proglasili Dan nezavisnosti i rat opet počne.U trećem bi ipak trebalo biti ljudi, pa se možda pokaže kako su neke strukture držale u tajnosti ratne zarobljenike koje su doveli sa Zemlje. Oni se pridruže jednoj strani u ovoj borbi i na kraju te trilogije vidimo opet njihov brod nad Bijelom kućom,ali ovaj put izlaze ti ratni zarobljenici sa svojim novim saveznicima.Tim činom Zemlja počinje svoj put prema zvijezdama i dominaciji cijelim svemirom.

Zadnje uređivanje torrio : 27.06.2013. at 22:05.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.