Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 22:28   #561
Smile

Aha, ne gledam seriju pa mi promaklo. Hvala na infu.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:48   #562
odgledan weee
inače ne paše mi 3d, i bome trebalo mi pola sata filma da se naviknem na to...
neke scene su brze i kamera istrzana tako da će se morat u kućnom miru opet pogledati

i mislim da nije bilo baš toliko too much hawkeye-a kako su neki govorili, možda 30 sec scena viška, ostalo mi je bilo ok

romansa BW i Hulk nije baš imala smisla i nekako mi pari da su to više ubacili čisto da imaju način kako smiriti Hulka, i čisto zato jer je bio povod da ubace malo više o njezinoj prošlosti

ja sam razočarana jer niti jednom nisam čula HULK SMASH!
a bilo je fora đoranja s njim

Thora mi je bilo premalo, i sve oko tih njegovih vizija nisam stigla dobro pohvatati ....kako je on skužio da će Vision biti good guy?
I fora mi je bilo kod dizanja čekića kas cu bili na okupu što ga je cap malo pomaknuo, a nitko nije skužio osim Thora koji je u sekundi probljedio...

Vision mi je ispao cool na kraju, mada nisam stripovski načitana, i još mi je malo nejasno ta cijela njegova pojava....tj zašto

Iron mana mi je bilo i preveć jer mi je više dosadio, no hajde, ipak je on glavni odgovorni..

Blizanci su mi neočekivano bili baš dobri (mada sam zbunjena, nekako sam po X-menima shvatila da je Quick Silver sin od Magneta???)...i žao mi je što je brat fasovao već u prvom filmu, a Scarelt Witch - njoj se baš radujem ubuduće

Sve u svemu, film je meni bio dobar i zabavan, i sigurno ga pogledam još koji put kad se skine
ne smetaju mi neke greškice kao u vašim iscrpnim izvještajima
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:38   #563
Oboje su (barem prema stripu) Magnetova djeca, blizanci Wanda i Pietro Maximoff.

Vision u filmu je amalgam nekoliko izvora. Nastao je tako da je Ultron htio od njega uz pomoć vibranija napraviti ultimativno, neuništivo tijelo za sebe, ali su ga SPOILER u filmu ukrali i pokušali integrirati Jarvisa u to tijelo. Prilikom integracije Jarvis se transformirao i postao Vision inače, nedovoljno obrađen dio filma su upravo njegove moći (solarna energija i mogućnost promjene gustoće vlastitog tijela po potrebi).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:51   #564
dobro je, nisam luda, ipak jesu njegovi klinci

šteta što tu imaju taj propust, nisu morali ubaciti da je ubojstvo roditelja razlog da hoće ubiti Starka (no dobro, možda su bili posvojeni )

jasno mi je kako je Vision nastao, ali ne i baš dio gdje ga je Thor došao oživiti, tj njegove vizije su mi bile prebrze da shvatim zašto....
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:53   #565
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
dobro je, nisam luda, ipak jesu njegovi klinci

šteta što tu imaju taj propust, nisu morali ubaciti da je ubojstvo roditelja razlog da hoće ubiti Starka (no dobro, možda su bili posvojeni )

jasno mi je kako je Vision nastao, ali ne i baš dio gdje ga je Thor došao oživiti, tj njegove vizije su mi bile prebrze da shvatim zašto....
U Marvel Cinematic Universe ne postoje mutanti niti Xmen pa oni su samo u stripu njegova djeca.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 13:58   #566
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
U Marvel Cinematic Universe ne postoje mutanti niti Xmen pa oni su samo u stripu njegova djeca.
aham, hvala na info ...
učinilo mi se da sam negdje pročitala da će se mutaniti u civil waru očitovati kao neutralni pa sam mislila da postoji šansa da se povežu, to je vjerojatno netko pisao o stripu
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 13:46   #567
Veliki sam fan Avengersa ali nisam pretjerano oduševljen sa filmom. Black Widow je neprepznatljiva karakterom u odnosu na CA: WS, RDJ i dalje ne uspijeva doprijeti do rastrojenog Tonya kao i u IM3, Thor je neiskorišten, Hawkeye isforsiran, a blizanci u konačnome djeluju kao višak. I sam Whedon je priznao da je raditi film bilo iscrpljujuće, režija i kadriranje u pojedinim scenama su jako čudni.

Čeka se na extended verziju da vidimo hoće li popraviti dojam.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:54   #568
HISHE - prvi dio https://www.youtube.com/watch?v=YnZ_-5I72ec
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 17:34   #569
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
extra
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 23:55   #570
(Nešto slabiji) drugi dio https://www.youtube.com/watch?v=DjZP4XzHfI0
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 21:36   #571
Ne znam kaj svi pričaju o nekoj romansi. Pa nema tu romanse. Da, postoji nekaj i Natasha se pokušava približiti Banneru, ali on pobjegne. Kraj. Jedna pusa teško da bi se mogla nazvati romansom.
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 05:37   #572
skida se
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 21:08   #573
gdje?
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 22:02   #574
ne pitaj

zaboravio sam da je taj film nedavno bio u kinima i da nema još kvalitetnog ripa
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 22:04   #575
Izašao dobar HD RIP.
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 22:41   #576
film je dosadan. gledao ga u kinu , šteta para
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 23:37   #577


The Avengers - Saturday Night Live

...
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 01:35   #578
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
Izašao dobar HD RIP.
tnx m8
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 04:41   #579
Kakvo smeće od filma
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 00:17   #580
Film je kaka ! Znam da svi ti super moćni ni ne pretendiraju na tron ozbiljnog filma već ljetne razbibrige ali ovo je zaista jedan od onih filmova na koje možete povesti kompletni recimo drugi razred osnovne škole. Sve nekako kao slikovnica, bojanka, za djecu.
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.