Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 15:36   #41
Quote:
Zagorec88 kaže: Pogledaj post
Hoće li Thanos napraviti invaziju na Asgard da bi si uzeo Infinity glove ? To bi bilo kul.. da se Odin bori uz Osvetnike
Tko? Ja? Neće ići
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 16:58   #42
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
A jeste s euhvatili covjeka.....pa Dwayne meni vec sada ima 2x bolje filmove nego Vin Diesel a ne vidim kritike na Diesela i njegovu uzasnu glumu. Karijru je stvorio na recikliranju naslova tipa Fast and Furious (jos malo pa mogu pocet i seriju snimat.... ) pa tri nastavka Riddicka, pa XXX...dokle vise???

Dwayne sa druge strane, ima par finih filmova, tipa Faster i slicno.....

Sto je najgore, Diesel svo vrijeme pokusava da bude neki zeznuti tip, uvijek ubacuje biceps u prvi plan, i to je ok, a kada s epojavi Dwayne koji u stvarnosti ima sta da pokaze onda se bunimo.....

A Avengersima samo jos Diesel fali......
Dwayne se hvali sa steroridima, a Diesel sa prirodnom gradnjom, simple...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 23:57   #43
Prirodna građa?? Daj me nemoj nasmijavat... Pa decko kemija valjda zadnjih 15god, istina sad to dosta lošije izgleda nego prije, ali kad mu se neda paziti na klopicu i trenkat..
Svi kemijaju za pojedine uloge,nemoj biti naivan, nema tu prirodnog

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 09:25   #44
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
A jeste s euhvatili covjeka.....pa Dwayne meni vec sada ima 2x bolje filmove nego Vin Diesel a ne vidim kritike na Diesela i njegovu uzasnu glumu. Karijru je stvorio na recikliranju naslova tipa Fast and Furious (jos malo pa mogu pocet i seriju snimat.... ) pa tri nastavka Riddicka, pa XXX...dokle vise???

Dwayne sa druge strane, ima par finih filmova, tipa Faster i slicno.....

Sto je najgore, Diesel svo vrijeme pokusava da bude neki zeznuti tip, uvijek ubacuje biceps u prvi plan, i to je ok, a kada s epojavi Dwayne koji u stvarnosti ima sta da pokaze onda se bunimo.....

A Avengersima samo jos Diesel fali......
Ja volim Rocka, i ne govorim o filmovima, nego zloupotrebi steroida, već sada je duplo veći od Diesela, a bome sjećam se da na početku karijere nije bio takav

uostalom, slika govori 1000 riječi

http://grumpycatpics.com/pics/4/The-...2013--2023.jpg

__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 10:47   #45
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ja volim Rocka, i ne govorim o filmovima, nego zloupotrebi steroida, već sada je duplo veći od Diesela, a bome sjećam se da na početku karijere nije bio takav

uostalom, slika govori 1000 riječi

http://grumpycatpics.com/pics/4/The-...2013--2023.jpg



https://www.google.hr/search?q=the+s...ArOP4gSQlYHQAg

Očito ti njega i nisi pratio kao wrestlera, gdje je kao kralj škorpija imao 137kg, ja sam u sportu pa znam neke stvari, čovjek je stesao 10kg, a sada za potrebe posla vraća se na staro...
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:31   #46
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
Očito ti njega i nisi pratio kao wrestlera, gdje je kao kralj škorpija imao 137kg, ja sam u sportu pa znam neke stvari, čovjek je stesao 10kg, a sada za potrebe posla vraća se na staro...


Sport?!? SPORT?!?!?

__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:09   #47
^
Ma imao je vraga 137 kg, američki wrestleri uvijek napumpaju svoju visinu i težinu do neba.
Dao bi mu max. 120 u hrvačkim danima.
Ajme u što se ova tema pretvorila
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 21:20   #48
Da, nakon duže vremena upadnem u filmski PDF, a od teme ni k*rca, Zadnje dvije stranice mjerenje veličine mišića likova koji nemaju veze sa ovim filmom. Mašala! Čekam da admin obriše ovaj sataraš (pa i moj post).
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 04:37   #49
Aaron Taylor-Johnson Confirmed as Quicksilver in Avengers: Age of Ultron

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 17:01   #50
Hoće li se spominjati da su Magneto i Scarlett Witch Magnetova djeca, s obzirom da je to drugi storyline? I baš me zanima hoće li prikazati njihovu incestuoznu vezu
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 20:28   #51
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Hoće li se spominjati da su Magneto i Scarlett Witch Magnetova djeca, s obzirom da je to drugi storyline? I baš me zanima hoće li prikazati njihovu incestuoznu vezu
šta si ti sad reko?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 20:24   #52
Casting se popunjava - Credited cast
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 00:30   #53
Stizu pojacanja filmu na obje strane, villain i hero - ‘The Avengers 2′ Introducing Another Villain; Potential Story Spoilers




Don Cheadle Returning For ‘The Avengers: Age of Ultron’

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 02:20   #54
Rumor: Thomas Kretschmann To Play Baron Strucker In Avengers: Age Of Ultron
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 15:44   #55
Pošto nema teme posebno za "all-Marvel-related"..

http://variety.com/2014/film/news/jo...el-1201055675/

__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 23:14   #56
Zar nije ta glasina negirana od strane Warner Brosa?
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 04:52   #57
http://www.allkpop.com/article/2014/...#axzz2riAPLfQW
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 06:41   #58
Paul Bettany Is ‘The Vision’ in ‘Avengers: Age of Ultron’
Quote:
Apparently, the artificially intelligent butler of Tony Stark will be getting an upgrade from voice to Vision.

That’s right, Paul Bettany (having previously provided the voice of JARVIS, Iron Man‘s A.I.) is reportedly set to take on the mantle of the Vision, an intelligent android and future Avenger in The Avengers: Age of Ultron.

The Vision was an android created by the robotic villain Ultron, who was meant to be one of Ultron’s henchmen but who instead turns against him and becomes a hero.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 15:41   #59
I AI Jarvisa će zamijenit Jarvis od krvi i mesa.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 16:13   #60
Isprva mi je to bila dobra ideja, ali sad mi je nekako bzvz da Jarvis bude fizicki prisutan.
Jarvis mi je vjerojatno jedini kvalitetan element radi kojeg sam izdrzao Iron Man 3, njegova kvaloteta bila je bas u tome sto je "iz distance" mogao spustati Starku, a da mu ovaj nista nije mogao.
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.