Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najdraži/najbolji mi je:
Michael Fassbender 10 5.05%
Matt Damon 6 3.03%
Leonardo Di Caprio 30 15.15%
Jake Gyllenhaal 4 2.02%
Joseph Gordon-Levitt 3 1.52%
Tom Hardy 12 6.06%
Edward Norton 21 10.61%
Brad Pitt 8 4.04%
Johnny Depp 7 3.54%
Hugh Jackman 5 2.53%
Christian Bale 37 18.69%
Cillian Murphy 4 2.02%
Robert Downey Jr. 5 2.53%
Matthew McConaughey 7 3.54%
Ryan Gosling 4 2.02%
Joaquin Phoenix 15 7.58%
Michael Shannon 3 1.52%
Jamie Foxx 1 0.51%
Russell Crowe 4 2.02%
Elijah Wood 1 0.51%
Netko drugi 11 5.56%
Glasovatelji: 198. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 14:29   #381
Joaquin Phoenix
a nakon njega odlični Edward Norton
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 17:15   #382
Možda sam ja sad subjektivan jer mi je medju TOP 5 najdražih/najboljih glumaca, ali OBJEKTIVNO () tvrdim da Matt Damon može odglumiti SVE, apsolutno sve što mogu i svi sa ove liste, eto vam sad.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 11:20   #383
Phoenix ako baš moram jednog izdvojiti a blizu su i DiCaprio, Norton, Mekonahi (on me totalno ugodno iznenadio ulogom u Dallas Buyers club i True Detective
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 13:29   #384
glasao sam za nortona. makar sam se dvoumio između njega i phoenixa. glavni kriterij je stabilnost nortonovih likova, a i phoenix se pojavio u više flopova.

nije daleko ni dicaprio, al kojemu mi uvijek nešto fali, a bale mi je u odnosu na ostale isforsiran. nije mi toliko impresivan glumac, osim toga kolko daje da u kratkom roku mijenja fizički izgled, masu i ostalo...

depp i pitt su radnici, al uvijek dobe uloge na istu foru. depp uvijek dobije neke ekscentrike i čudake tako da bez obzira kolko različit je ustvari iz uloge u ulogu isti. daj me iznenadi više
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 20:50   #385
Ostali fanovi Matt (nema loseg filma) Damona, probudite se.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 02:04   #386
Od mlađih glumaca jedini koji mi istinski potencijal ima za postati rang najvećih je Benedict Cumberbatch.

Inače, ako govorimo o generacijama stasalim u 90-tim i 00-tim, tu su daleko iznad i Denzel i Robbins, pa i Penn.

Od gore navedenih Bale, MM, DDL i Fassbender.

Damonu da nije bilo Bournea, pitanje kakva bi mu bila karijera. Isto kao što je Neesona izvukao Taken.

Di Caprio? Najveća prevara ikada. Iako ima par dobrih filmova.

Zadnje uređivanje Revenger20 : 04.08.2015. at 02:31.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 02:16   #387
Moje mišljenje je da danas više nema glumaca, ili su jako rijetko, koji mogu sami iznijeti tešku dramu ili velike spektaklove kakvi su snimani 50-tih, 60-tih i 70-tih.

Teških drama na kojima se najviše vidi nečija gluma danas ima usporedivo malo s prošlim vremenima. Nezamislivo mi je da se danas snimi film usporediv s ''Prohujalo s vihorom'' ili jedan remek-dijelom poput Kuma ili Ben Hura koji bi pokazali istinsku vrijednost nekog glumca.

S obzirom da danas imamo poplavu SF smeća (rijetko koji je baš vrhunski), trash komedija i remakeova nekadašnjih remek djela, teško da možemo dati punu ocjenu današnjoj generaciji.

Evo vam mali test. Morate snimiti remake Kuma ili Prohujalo s vihorom ili neko stariji klasik po izboru. Tko bi vam od današnjih uloga pasao za takav film?
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 02:33   #388
Iskreno svi su mi na ovoj listi odlični i dragi osim sljedečih navedenih: Elijah Wooda i Ryan Goslinga (koji mi uopče nezna glumit, samo lijepo lice koje stoji i bleji kroz svoje filmove).

Moj glas je otišao Christian Bale. Dvoumio sam se izmedju njega i Fassbendera, ali na kraju je ipak malo prevagnula uloga John Connora. Jebiga...
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 08:40   #389
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Di Caprio? Najveća prevara ikada.


E ovo me nasmijalo bome.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 09:28   #390
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post

Evo vam mali test. Morate snimiti remake Kuma ili Prohujalo s vihorom ili neko stariji klasik po izboru. Tko bi vam od današnjih uloga pasao za takav film?
Phoenix i Norton. M. Shannon je stvoren za ulogu Freda.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 10:40   #391
Dobra anketa, ali Dragone moram ti zamjerit izostavljanje Phillip Seymour Hoffmana s liste.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 11:58   #392
Di Caprio, Hardy i Gyllenhaal. Glasao za Gyllenhaala.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 12:06   #393
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Dobra anketa, ali Dragone moram ti zamjerit izostavljanje Phillip Seymour Hoffmana s liste.
I ja sam se njega sjetio, ali, ako se ne varam, u vrijeme otvaranja ankete već je bio mrtav. Pretpostavljam da je Dragon isključio iz ankete glumce koji nisu među živima.
Inače, kad bi Seymour Hoffman bio na listi, moj glas bi išao njemu.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 12:48   #394
meni je definitivno najbolji glumac, ne samo od mlađe garde, nego uopsteno Bale. ne znam koji je razlog zbog kojeg ne glumi vise betmena, ali znam da ja necu gledat betmena dok ga aflek glumi.
Hannibal Lecte2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:24   #395
Najjači je Ben Affleck.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:26   #396
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da danas više nema glumaca, ili su jako rijetko, koji mogu sami iznijeti tešku dramu ili velike spektaklove kakvi su snimani 50-tih, 60-tih i 70-tih.

Teških drama na kojima se najviše vidi nečija gluma danas ima usporedivo malo s prošlim vremenima. Nezamislivo mi je da se danas snimi film usporediv s ''Prohujalo s vihorom'' ili jedan remek-dijelom poput Kuma ili Ben Hura koji bi pokazali istinsku vrijednost nekog glumca.

S obzirom da danas imamo poplavu SF smeća (rijetko koji je baš vrhunski), trash komedija i remakeova nekadašnjih remek djela, teško da možemo dati punu ocjenu današnjoj generaciji.

Evo vam mali test. Morate snimiti remake Kuma ili Prohujalo s vihorom ili neko stariji klasik po izboru. Tko bi vam od današnjih uloga pasao za takav film?
George Clooney. Ne znam da li si vidio to, ali ubijao je u reklami za Nespresso. Michael Corleone 2.0
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 15:03   #397
nemoguće mi je izdvojiti jednoga,čak niti koji mi je draži,sve su to super glumci
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 15:55   #398
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post


E ovo me nasmijalo bome.


Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Phoenix i Norton. M. Shannon je stvoren za ulogu Freda.
Norton bi prije mogao biti Fredo.

Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
George Clooney. Ne znam da li si vidio to, ali ubijao je u reklami za Nespresso. Michael Corleone 2.0
Vidio sam reklamu. Dobra je.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 16:57   #399
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Dobra anketa, ali Dragone moram ti zamjerit izostavljanje Phillip Seymour Hoffmana s liste.
Hvala Izostavio sam ga sa liste jer o mrtvima sve najbolje, zato nisam ni Ledgera stavio. Zivio
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 17:04   #400
Quote:
tuk'bah kaže: Pogledaj post
I ja sam se njega sjetio, ali, ako se ne varam, u vrijeme otvaranja ankete već je bio mrtav. Pretpostavljam da je Dragon isključio iz ankete glumce koji nisu među živima.
Upravo to. Jer ovo je anketa za relativno mladju gardu, to ne bi bilo fer ni prema njemu ni prema ostalima na listi. Poz.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.