Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najdraži/najbolji mi je:
Michael Fassbender 10 5.05%
Matt Damon 6 3.03%
Leonardo Di Caprio 30 15.15%
Jake Gyllenhaal 4 2.02%
Joseph Gordon-Levitt 3 1.52%
Tom Hardy 12 6.06%
Edward Norton 21 10.61%
Brad Pitt 8 4.04%
Johnny Depp 7 3.54%
Hugh Jackman 5 2.53%
Christian Bale 37 18.69%
Cillian Murphy 4 2.02%
Robert Downey Jr. 5 2.53%
Matthew McConaughey 7 3.54%
Ryan Gosling 4 2.02%
Joaquin Phoenix 15 7.58%
Michael Shannon 3 1.52%
Jamie Foxx 1 0.51%
Russell Crowe 4 2.02%
Elijah Wood 1 0.51%
Netko drugi 11 5.56%
Glasovatelji: 198. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2014., 21:59   #41
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Meni je McConaughey (jebote treba je uzeti umjetnicko ime, jer ovo prezime ce ga ukopat koliko se piše dugo haha) postao simpatičan kao glumac još u Contact sad već daleke 1997, ali to je uz činjenicu jer stvarno taj film volim.

A Time to Kill (1996) - tu mi je zapeo u oku njegov potencijal.mala uloga u lone star 1996 i kasnije frailty
zbilja se on nasnimao svakojakih bedastoća
oporavio se sa lincoln lawyerom i odonda prilično briljira
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 22:08   #42
Glasao sam za Lea, ali tu je i Bale. Mada, trenutno je Matthew prva figura.
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 02:02   #43
Ali Mads Mikelsen, iako nije rođeni holivuđanin je Zdravko Mamić među glumcima, znači TATA.
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:09   #44
Zašto kvragu Joaquin Phoenix ima samo jedan glas? The Master, Walk the Line, Her, Gladiator, Hotel Rwanda, Signs, pa ima tu dosta toga vrijednoga poštovanja i hvale.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 14:36   #45
Quote:
RoboWarrior kaže: Pogledaj post
Zašto kvragu Joaquin Phoenix ima samo jedan glas? The Master, Walk the Line, Her, Gladiator, Hotel Rwanda, Signs, pa ima tu dosta toga vrijednoga poštovanja i hvale.
A jbg ljudi imaju samo jedan glas pa prevagnu nijanse za nekog drugog, a vjerojatno ga svi vole, a rekoh nisam htio staviti onu multiple opciju jer onda se to sve nekako razvodni kad se glasa...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 14:49   #46
nikad nisam cuo da netko toliko voli damona ...meni on dobro glumi ali nista me ne privlaci u njegovoj glumi da bi sad ga dozivljavao ko ti u filmovima,ne znam,jednostavno mi je nesto odbojno u njemu.....iako moram priznat, u departedu mi je fenomenalan...pravo djubre,vidis da koliko god je kao fin i sve, da ima nesto u njemu pokvareno...valjda mi se takav opcenito cini pa ga nemrem popusit ko pozitivca....
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 15:02   #47
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
nikad nisam cuo da netko toliko voli damona ...meni on dobro glumi ali nista me ne privlaci u njegovoj glumi da bi sad ga dozivljavao ko ti u filmovima,ne znam,jednostavno mi je nesto odbojno u njemu.....iako moram priznat, u departedu mi je fenomenalan...pravo djubre,vidis da koliko god je kao fin i sve, da ima nesto u njemu pokvareno...valjda mi se takav opcenito cini pa ga nemrem popusit ko pozitivca....
Haha, koliko li sam samo puta ovo čuo i pročitao da "ima nešto odbojno u Damonu"... Ne razumim šta je to odbojno u njemu, jel to jer je dobro odglumio đubre u talentirani gosp. Ripley i u spomenutom Departedu?

Uglavnom, kako god... Eto vidiš da nas ima koji cijenimo mnogo njegov rad toliko da nam je on jedan od najboljih glumaca

Ovo da netko kaže da "mu/njoj ima nesto odbojno u njemu" stvarno prečesto čujem u životu da bi to bilo slučajno, evo npr. i žena mi je postala filmofil zbog mene jer eto uvijek organiziram filmske večeri kad se može, naravno pokazao sam joj sve klasike i svatila je vrijednost filma hehe, naravno da sam joj pokazao i sve od Damona što sam mogao Rekla je da su mu filmovi odlični, posebno Dobri Will Hunting, rekla je da joj je super glumac, i ja ono cijeli happy ali nakon toga reče (kao da sam znao): "ali... ima mi nešto odbojno u njemu", ja ono, koji hurac odbojno, što? haha

Đizs KRAJST

I još nešto, ja kad sam čuo da će on glumiti Bourna, još prije nego će izaći prvi film, nisam bio presretan jer sam smatrao da on nije za akcijski film, a ja iskreno ni ne volim akcijske filmove pretjerano (osim stare garde iz djetinjstva, SLY, Švarci itd), ali ON JE BAŠ UČINIO od tih filmova to što jesu, možda i najbolji akcijski filmovi ikada, tko ovdje može reći da upravo on nije bio jedan od kljucnih segmenata uspjeha, izvanrednog uspjeha prva tri filma, gdje je u akcijski žanr unio i svoj neprikosnoveni talent drame i glume općenito...Učinio je od Bourne trilogije odlične filmove baš zato jer nije za akcijske filmove, učinio IH JE VIŠE OD TOGA, jer je on sam iznad toga

Već je jednog Oscara osvojio u mladoj dobi, i tu za pohvalni segment filma... I samo nebo mu je granica... pa sad eto da ostane samo na mom jednom glasu ovdje jer pretpostavljam da i ostalima "ima nešto odbojno u njemu"

Ima i meni nešto odbojno u Phoenixu, ne znam što, nešto ima odbojno... možda faca šta li, podsjeća me na jednog lika iz života sto mi ide na živce haha, ali time ne umanjujem da je vrhunski glumac.

Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post

A Time to Kill (1996) - tu mi je zapeo u oku njegov potencijal.mala uloga u lone star 1996 i kasnije frailty
zbilja se on nasnimao svakojakih bedastoća
oporavio se sa lincoln lawyerom i odonda prilično briljira
Istina istina

Zadnje uređivanje Dragon007 : 02.05.2014. at 15:16.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:14   #48
Molba za birokraciju

Lijepo vas molim da "Hollywood" u naslovu teme promijenite u "holivudski", jer ovo naprosto ujeda za dušu pismene ljude.

Unaprijed hvala.

ONTOPIC: Glasao bih za Nortona, ali mislim da je anketa bez veze. Većina tih glumaca su jako dobri i zato se teško odlučiti samo za jednog od njih.
__________________
I nerođena djeca su pederi!

Zadnje uređivanje judolino : 02.05.2014. at 16:22.
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:26   #49
Edward Norton posle neverovatnih uloga u Fight Clubu i Američkoji Istoriji x nema ništa više, osim ajde Iluzioniste. Mogao je biti veliki glumac a sad glumi sporedne uloge u sapunjarama. Šteta, a toliko mi je dobar u tim filmovima
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:36   #50
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Lijepo vas molim da "Hollywood" u naslovu teme promijenite u "holivudski", jer ovo naprosto ujeda za dušu pismene ljude.

Unaprijed hvala.

ONTOPIC: Glasao bih za Nortona, ali mislim da je anketa bez veze. Većina tih glumaca su jako dobri i zato se teško odlučiti samo za jednog od njih.
Nije ništa nepismeno u tome ako se ja naziva cijelog jednog studija, riječnika anglosaksonskog naziva, napišem u izvornom obliku, jer po tome onda možemo ne pisati Matt Damon nego kao istočni susjedi: Met Dejmon, Methju Mkonohi, Krisćn Bejl, Hoakim Finiks itd...

Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:07   #51
Quote:
SALEEE024 kaže: Pogledaj post
Edward Norton posle neverovatnih uloga u Fight Clubu i Američkoji Istoriji x nema ništa više, osim ajde Iluzioniste. Mogao je biti veliki glumac a sad glumi sporedne uloge u sapunjarama. Šteta, a toliko mi je dobar u tim filmovima
pogledaj 25.sat...pronto
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:51   #52
0 glasova za Matthew McConaughey-a evo
Bale mi je mozda najomiljeniji glumac zbog filmova poput americkog psiha i prestige ali Matthew McConaughey je definitivno kvalitetniji glumac pa cu bit realistican i glasat za realnost a ne za osobnog favorita kao 11 ostalih
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:55   #53
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
0 glasova za Matthew McConaughey-a evo
Bale mi je mozda najomiljeniji glumac zbog filmova poput americkog psiha i prestige ali Matthew McConaughey je definitivno kvalitetniji glumac pa cu bit realistican i glasat za realnost a ne za osobnog favorita kao 11 ostalih
Bale praktički nema lošu ulogu, MM ih ima dosta, sinamo je puno sranja do prije par godina. Bale on the other hand, skoro sve dobri filmovi, neki odlični. To što je MaConaughey imao odličnu godinu s Texas Buyers Club i još boljom serijom True Detective je sasvim druga stvar.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:58   #54
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Nije ništa nepismeno u tome ako se ja naziva cijelog jednog studija, riječnika anglosaksonskog naziva, napišem u izvornom obliku, jer po tome onda možemo ne pisati Matt Damon nego kao istočni susjedi: Met Dejmon, Methju Mkonohi, Krisćn Bejl, Hoakim Finiks itd...

Dragi moj prijatelju u sukobu s pravopisom i gramatikom, ne možeš reći Hrvatska nogometaši, ali možeš - i trebao bi - hrvatski nogometaši.

Znači: holivudski glumac. Tako, i nikako drukčije, barem što se tiče hrvatskog jezika.

Ništa osobno, nemoj se ljutiti, smetalo bi mi i da je to napisao bilo tko drugi.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:59   #55
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Bale praktički nema lošu ulogu, MM ih ima dosta, sinamo je puno sranja do prije par godina. Bale on the other hand, skoro sve dobri filmovi, neki odlični. To što je MaConaughey imao odličnu godinu s Texas Buyers Club i još boljom serijom True Detective je sasvim druga stvar.
slazem se ali gledao sam samo dobre uloge od njega lose filmove jednostavno preskacem cim vidim review i cujem kakvi su ne znam zasto ljudi gledaju lose filmove

a za bale istina cudo da on nije vise cijenjen od javnosti/akademije
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 18:45   #56
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Dragi moj prijatelju u sukobu s pravopisom i gramatikom, ne možeš reći Hrvatska nogometaši, ali možeš - i trebao bi - hrvatski nogometaši.

Znači: holivudski glumac. Tako, i nikako drukčije, barem što se tiče hrvatskog jezika.

Ništa osobno, nemoj se ljutiti, smetalo bi mi i da je to napisao bilo tko drugi.
Ma sve u redu, trebao sam napisati Holivudski, istina, priznajem, ali volim filozofirat prije nego priznam

I judolino glasaj, briga te
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 18:50   #57
Brad Pitt i Norton.
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 19:28   #58
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Brad Pitt i Norton.
Fight Club ekipica? ;D Odlični su, ali realno tu je Leo najbolji, nema loše uloge a i genijalan je glumac koji bukvalno nosi svaki film. Bale je oma iza njega, a što se MM tiče, istina je da je ima masu glupih filmova gde on dobro glumi, ali filmovi su... Što kod Lea i Balea nije slučaj. MM će sad u Intersteller odvaliti i uzeti opet oskara, pazite šta vam kažem, mora Nolan nekog oskara uzeti.
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 19:33   #59
Quote:
SALEEE024 kaže: Pogledaj post
Fight Club ekipica? ;D Odlični su, ali realno tu je Leo najbolji, nema loše uloge a i genijalan je glumac koji bukvalno nosi svaki film. Bale je oma iza njega, a što se MM tiče, istina je da je ima masu glupih filmova gde on dobro glumi, ali filmovi su... Što kod Lea i Balea nije slučaj. MM će sad u Intersteller odvaliti i uzeti opet oskara, pazite šta vam kažem, mora Nolan nekog oskara uzeti.
Slazem se Leo, Bale i MM su ispred svih ovih u listi

norton i pitt dobri ali nisu kvaliteta kao ova tri

sto se tice novijih mislim da je Michael Fassbender car odglumio super u inglorious bastards i 12 years a slave
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 19:47   #60
Koliko god neko hejtovao Pitta iz nekog razloga (jer klinke prskaju na njega) on je odličan glumac ali mu beže dobre uloge, imao je 90ih odlične uloge u Majmunima, Se7enu, Fight Club (njegova najbolja sigurno), onda se pojavi u Troji dobro, u Prokletnicima i to je to. Dobro glumi on uvek, ali mu beže veliki filmovi, dok je 90ih ima par komada, gore sam naveo. Dok pogledaj Lea, svaki film je odličan, on i bira samo dobre filmove, tu mu je i Martin pomogao. Sad će sa Gonzalesom da pokida, a isto tako i MM sada kreće u ofanzivu. Ne znam, i Jake Gyllaskčlcšapsudšj mi je dobar
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.