Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najdraži/najbolji mi je:
Michael Fassbender 10 5.05%
Matt Damon 6 3.03%
Leonardo Di Caprio 30 15.15%
Jake Gyllenhaal 4 2.02%
Joseph Gordon-Levitt 3 1.52%
Tom Hardy 12 6.06%
Edward Norton 21 10.61%
Brad Pitt 8 4.04%
Johnny Depp 7 3.54%
Hugh Jackman 5 2.53%
Christian Bale 37 18.69%
Cillian Murphy 4 2.02%
Robert Downey Jr. 5 2.53%
Matthew McConaughey 7 3.54%
Ryan Gosling 4 2.02%
Joaquin Phoenix 15 7.58%
Michael Shannon 3 1.52%
Jamie Foxx 1 0.51%
Russell Crowe 4 2.02%
Elijah Wood 1 0.51%
Netko drugi 11 5.56%
Glasovatelji: 198. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2014., 19:56   #61
Quote:
SALEEE024 kaže: Pogledaj post
Koliko god neko hejtovao Pitta iz nekog razloga (jer klinke prskaju na njega) on je odličan glumac ali mu beže dobre uloge, imao je 90ih odlične uloge u Majmunima, Se7enu, Fight Club (njegova najbolja sigurno), onda se pojavi u Troji dobro, u Prokletnicima i to je to. Dobro glumi on uvek, ali mu beže veliki filmovi, dok je 90ih ima par komada, gore sam naveo. Dok pogledaj Lea, svaki film je odličan, on i bira samo dobre filmove, tu mu je i Martin pomogao. Sad će sa Gonzalesom da pokida, a isto tako i MM sada kreće u ofanzivu. Ne znam, i Jake Gyllaskčlcšapsudšj mi je dobar
Slažem se, Brad Pitt je odličan glumac, evo primjerice ja bi rekao za Se7en da je triler 90ih, i jedan od najboljih filmova ikada pa sad složio se netko ili ne, tu je naravno i Freeman obavio kao i obicno svoje.

Ono što Brad Pittu fali je jedan film gdje će pokazati apsolutno alfa i omegu svog talenta, jedan dobar film koji će se vrtiti samo oko njega direktno i indirektno, dobrog, odlicnog scenarija, emotivnog, gdje će napraviti jedan ono... totalni raspašoj i pokupiti Oscara, nije da ja sad tu nesto padam u nesvijest na Oscare ali nije ih zgorega imati to sigurno, ja sam uvjeren da će on svoga dobiti a isto tako zasluzuje ga, I VIŠE nego zasluzuje, Leo.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:02   #62
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Slažem se, Brad Pitt je odličan glumac, evo primjerice ja bi rekao za Se7en da je triler 90ih, i jedan od najboljih filmova ikada pa sad složio se netko ili ne, tu je naravno i Freeman obavio kao i obicno svoje.

Ono što Brad Pittu fali je jedan film gdje će pokazati apsolutno alfa i omegu svog talenta, jedan dobar film koji će se vrtiti samo oko njega direktno i indirektno, dobrog, odlicnog scenarija, emotivnog, gdje će napraviti jedan ono... totalni raspašoj i pokupiti Oscara, nije da ja sad tu nesto padam u nesvijest na Oscare ali nije ih zgorega imati to sigurno, ja sam uvjeren da će on svoga dobiti a isto tako zasluzuje ga, I VIŠE nego zasluzuje, Leo.
Mislim da je u Fight Clubu odigrao takvu ulogu ali zbog samo filma mu je promakao oskar, mada je tu sporedna uloga. Akademija je ku*ac, ali kao što si rekao ipak znači nešto ta nagrada, mada mnogi veliki je nisu nikada dobili tipa Hičkok i Kjubrik. Odličan je Pitt, i sad je u Prokletnicima pokazao kakav je glumac, gde je neverovatno skinuo taj američki akcenat, kao Leo u dijamantima. Dobiće oni oskara , ali MM uzima za 2014, Leo za 2015
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:06   #63
Moj glas Phoenixu. Pitam se zašto nema Spaceya, nije on baš neka starija garda, norton,crowe, dicaprio, pitt...svi su oni najbolje filmove glumili 90ih.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:15   #64
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
pogledaj 25.sat...pronto
Filmčina.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:18   #65
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Moj glas Phoenixu. Pitam se zašto nema Spaceya, nije on baš neka starija garda, norton,crowe, dicaprio, pitt...svi su oni najbolje filmove glumili 90ih.
Nisam baš siguran za Lea, koliko god on dobar bio u Gilbertu i basket dnevnicima, sad je postao pravi glumac i vodeća figura holivuda. (dobro, MM je sad glavni )
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:21   #66
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Moj glas Phoenixu. Pitam se zašto nema Spaceya, nije on baš neka starija garda, norton,crowe, dicaprio, pitt...svi su oni najbolje filmove glumili 90ih.
Da, to sam upravo ja htio pitati, ako je Kevin dragi u izboru, onda nema dvojbe, he is the one.

Glumčina samo takva, smiren, možeš mu iz face čitati što misli, rastura trenutno u HoC, ima legendarne filmove puput American Beauty, Glengarry Glen Ross, Se7en, LA povjerljivo i legendarni Usual Suspects.

No on je meni kategorija najvećih, ne treba ga se uspoređivati sa ovim mladima...
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:25   #67
Quote:
SALEEE024 kaže: Pogledaj post
Nisam baš siguran za Lea, koliko god on dobar bio u Gilbertu i basket dnevnicima, sad je postao pravi glumac i vodeća figura holivuda. (dobro, MM je sad glavni )
Hah, meni su baš te 2 uloge njegove najbolje, još mi je u početku 2000ih odličan(Žal, Bande), no zadnjih nekoliko godina mi više nije na toj razini, a većini je bolji
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:30   #68
No on je meni kategorija najvećih, ne treba ga se uspoređivati sa ovim mladima...[/QUOTE]

Nadam se da je pokretač teme i sam to pomislio pa ga nije uvrstio
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:49   #69
Spejsi je sjajan, ali je starija garda Bar meni, al i sad već nema toliko dobrih filmova, pre je ređao 95 Usual, 96 Se7en, 97 L.A, kakav niz čoveče. Meni je Leo negde od Departeda sazreo konačno, Vuk najbolja uloga, Inception i Shutter odradio odlično, mada je bilo lako jer su slični filmovi. Django je razvalio, zaslužio je oskara za sporednu, jes da je Waltz odličan all je samo ponovio ulogu. Sve ostale je odlično odradio, nosi jedan patetičan film tipa Gatsby, nikad neću zaboraviti ovu facu kada jedna takva ličnost u filmu treba da se vidi sa devojkom
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:54   #70
Kevin Spacey

Ima 4 dobra filma al je tako dobro odglumio da mi je bolji od svih ovih sa liste

usual suspects koja gluma, american beauty koja gluma , se7en i L.A kao sporedna ali opet fenomenalan ostalo ne znam koji mu je jos dobar film pa ako netko zna neka posta, ali bas ono dobar dobar ko ova cetiri
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:56   #71
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Kevin Spacey

Ima 4 dobra filma al je tako dobro odglumio da mi je bolji od svih ovih sa liste

usual suspects koja gluma, american beauty koja gluma , se7en i L.A kao sporedna ali opet fenomenalan ostalo ne znam koji mu je jos dobar film pa ako netko zna neka posta, ali bas ono dobar dobar ko ova cetiri
To je problem, zato nije među najboljima, jer je ostao na ta 4 filma...
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:57   #72
Ne znam dolaze li u obzir pokojni glumci, ali ako da onda Philip Seymour Hoffman.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:58   #73
Heath Ledger je jednom ulogom zaslužio mesto ovde, stvarno šteta za takve glumce, i Seymura
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:59   #74
Meni je od ovih tvojih navedenih jedino vuk odlično odglumljen, u departedu u sjeni jackiea i damona, a inception i shutter nisu neke zahtjevne uloge bile, mislim da treba imat više uloga tipa vuka, gdje može pustit svoj talent, i slažem se da je trebao dobit oscara za sporednu, waltz je isti kao u gadovima, a i tamo nije neš posebno bio
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:21   #75
Sori sale što pitam, heath je s jednom dobrom ulogom zaslužio mjesto ovdje, a Spacey s 4 još bolje nije? Uz još mnoštvo odlično odglumljenih filmova, čovjek nije lošu ulogu odigra.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:34   #76
Bale mi je najbolji od ponuđenih. Još bih istaknuo i McConaugheyja kao kvalitetnog glumca kojeg mnogi (uključujući i mene) dugo nažalost nisu doživljavali zbog onih idiotskih chick flickova koje je radio 10-ak godina. Ostali su mi svi ok, osim Deppa i Wooda.

Također bih dodao Clooneyja, Butlera, McAvoya i Maguirea na listu, premda nisam neki velik fan ijednog od njih.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:46   #77
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post

Nadam se da je pokretač teme i sam to pomislio pa ga nije uvrstio
Bez brige, upravo to sam mislio za Spaceya i zato ga nema u anketi
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:48   #78
Quote:
SALEEE024 kaže: Pogledaj post
Heath Ledger je jednom ulogom zaslužio mesto ovde, stvarno šteta za takve glumce, i Seymura
Bože mi oprosti što ću ovo sad napisati ali nisam mogao staviti mrtve glumce ovdje, ipak mi je najveće pitanje teme za kog smatrate da će jednog dana doseći status ikone tipa Nicholson, Pacino, De Niro i ekipa, Ledger je napravio briljantnu ulogu u TDK, ali da li je to dovoljno ozbirom da ga više nema da bude na ovoj listi? Ja znam da zvucim sad hladnokrvno ali mi to nije namjera jer ja TDK i cijeli Nolanov Batman serijal obozavam...

Isto vrijedi i za Seymoura, štoviše i sa više odličnih uloga, ali nisam mogao stavljati tu mrtve glumce a anketa o relativno mlađim glumcima na putu prema statusu jednih od najvećih, tj. ko bi mogao to biti je pitanje...

Samo fali da netko pita gdje je River Phoenix u anketi, počivao u miru, Bože mi oprosti.

Nemoj me krivo shvatiti, pitanje ti je na mjestu oko Ledgera i Seymoura ali valjda shvaćaš

Zadnje uređivanje Dragon007 : 02.05.2014. at 22:06.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:56   #79
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Bale mi je najbolji od ponuđenih. Još bih istaknuo i McConaugheyja kao kvalitetnog glumca kojeg mnogi (uključujući i mene) dugo nažalost nisu doživljavali zbog onih idiotskih chick flickova koje je radio 10-ak godina. Ostali su mi svi ok, osim Deppa i Wooda.

Također bih dodao Clooneyja, Butlera, McAvoya i Maguirea na listu, premda nisam neki velik fan ijednog od njih.
Eto brate znaš što sam trebao? Trebao sam uzeti na IMDB apsolutno sve glumce koji trenutno rade u Holivudu i staviti ih na ovu listu pa I ONDA bi vjerojatno netko došao i pitao što nema toga i toga...

Pokušavam na lijepe ovdje ne ide... I sad će mi možda @Deckard i to s pravom napisati, što se uopće pačaš u ovakve ankete, ali ne da mi eto vrag mira jer mislih da mozemo racionalno ovdje dati glas ovome nizu dobrih glumaca sa kojima je i tako ova anketa dosta velika kamoli još te što ih nabrajaš, jel bi ti dao svoj glas Clooneyu, Butleru, McAvoyu ili Maguireu ili ih spominjes čisto jer želiš ispast pametan? Evo pitam te bez namjere da vrijeđam, ili bi dao Baleu (od ponuđenih) i da oni jesu tu?

Ako je ovdje glumac za kojeg znaš da bi mu dao glas, a vjerojatno jest, onda što pitaš gdje su ti glumci? Eno ih doma jedu večeru ili ručak (zavisi koja vremenska zona)

Ako bi dao Baleu glas i da su ovdje ti glumci koje si spomenuo da bi trebali biti tu, a nitko drugi nije osjetio potrebu da to naglasi, onda je očito da želiš ispast pametan, dobro ok, ispao si, nisam ih stavio, jebote kako sam mogao tu grešku učinit.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:12   #80
Quote:
SALEEE024 kaže: Pogledaj post
Mislim da je u Fight Clubu odigrao takvu ulogu ali zbog samo filma mu je promakao oskar, mada je tu sporedna uloga. Akademija je ku*ac, ali kao što si rekao ipak znači nešto ta nagrada, mada mnogi veliki je nisu nikada dobili tipa Hičkok i Kjubrik. Odličan je Pitt, i sad je u Prokletnicima pokazao kakav je glumac, gde je neverovatno skinuo taj američki akcenat, kao Leo u dijamantima. Dobiće oni oskara , ali MM uzima za 2014, Leo za 2015
Akademija se pokazala kao ku.ac dosta puta i definitivno se tu slažem, ali kao što rekoh, nije zgorega imati potvrdu u ruci ko si i šta si pa makar i da ti znas ko si i šta si i milijuni drugih, ali Oscar je Oscar inače ne bi o njemu sad pričali ovdje Nije ga zgorega dobiti ako ništa drugo.

Htio bi samo se nadovezati oko Brad Pitta, ono što ti reče da ga se uglavnom podcjenjuje jer je magnet za žene po svijetu i slicno je stvarno u neku ruku žalosno, ja kad god uđem u priču s nekim oko filma općenito i koji mi kaže da Brad Pitt nije baš tako dobar glumac nego da je to više zbog ženskih i izgleda, dodje mi da toj osobi kazem samo, aj živio ti i doviđenja jer mi bude jasno da taj ne zna o čemu priča, kamoli o filmu.

Sjećamo se svi kao jučer kako je pola ženske populacije na planetu vrištalo i padalo u nesvijest na Di Caprija za vrijeme Titanica gdje su ga oni drugi posprdavali najgorim mogucim imenima, tad malo tko je znao da bi Di Caprio mogao biti ono što jest danas, a nit je čovjek bio kriv za Titanic ulogu, nit je bio kriv za toliku žensku omamljenost njime nakon tog filma, danas je eto hvala Bogu dokazao da je vrhunski glumac i malo tko se i sjeća danas sveg ovoga oko Titanica, ali evo ja se sjećam kao da je jučer bilo
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.