Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najdraži/najbolji mi je:
Michael Fassbender 10 5.05%
Matt Damon 6 3.03%
Leonardo Di Caprio 30 15.15%
Jake Gyllenhaal 4 2.02%
Joseph Gordon-Levitt 3 1.52%
Tom Hardy 12 6.06%
Edward Norton 21 10.61%
Brad Pitt 8 4.04%
Johnny Depp 7 3.54%
Hugh Jackman 5 2.53%
Christian Bale 37 18.69%
Cillian Murphy 4 2.02%
Robert Downey Jr. 5 2.53%
Matthew McConaughey 7 3.54%
Ryan Gosling 4 2.02%
Joaquin Phoenix 15 7.58%
Michael Shannon 3 1.52%
Jamie Foxx 1 0.51%
Russell Crowe 4 2.02%
Elijah Wood 1 0.51%
Netko drugi 11 5.56%
Glasovatelji: 198. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2014., 22:22   #81
Po mojem osobnom mišljenju, nažalost nema šanse da itko od ovih uđe u kategoriju Nicholsona, Pacina, DeNira i Hoffmana. Istina je da je tu puno talentiranih glumaca ali nitko mi se ne nameće kao buduća legenda filma. I ja mrzim ove što omalovožavaju Pitta zbog toga što ga žene vole, on je dobar glumac, ali opet nije klasa dicapria, balea, MM-a i ostalih, jedino mi je u majmunima baš ono odličan, solidan u fight clubu i smiješan u snatchu, u sevenu niš posebno, šteta za talent koji ipak nije iskorišten kako je trebao biti.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:38   #82
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Po mojem osobnom mišljenju, nažalost nema šanse da itko od ovih uđe u kategoriju Nicholsona, Pacina, DeNira i Hoffmana. Istina je da je tu puno talentiranih glumaca ali nitko mi se ne nameće kao buduća legenda filma. I ja mrzim ove što omalovožavaju Pitta zbog toga što ga žene vole, on je dobar glumac, ali opet nije klasa dicapria, balea, MM-a i ostalih, jedino mi je u majmunima baš ono odličan, solidan u fight clubu i smiješan u snatchu, u sevenu niš posebno, šteta za talent koji ipak nije iskorišten kako je trebao biti.
Slažem se osim ovo da nitko od njih nema šanse za dosegnuti te neke visine koje smo imenovali, ali dobro, rekao si da je to tvoje mišljenje, ja smatram da ih nekolicina ovdje ima stvarno te šanse, jedino ako mi kao publika ne budemo odlučili živjeti u prošlosti pa im to nabijati na nos, onda to opet nije fer, jer nikad neće biti novog Nicholsona kao što nikad neće biti novog Michaela Jordana, ali zato postoje leveli "igre" na tim razinama Spaceya stvarno nisam htio tu uvrštavati jer smatram da je on otišao ipak dalje... to je moje mišljenje a i nadam se većine ovdje...Kao ni Day Lewisa, mada je ipak Day Lewis iznad Spaceya, valjda ćeš mi to mišljenje uvažit barem sa subjektivne strane

Malo sam možda bahato odgovorio kolegi forumašu @Ducku pa se ovim putem mu ispričavam ali valjda shvaća...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:39   #83
Christian Bale i Edward Norton.
Alem_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:39   #84
The Assassination of Jesse James - tu mi je još i naj pitt
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:49   #85
A Tim Roth? Kako si njega izostavio, izvrstan je glumac?
Alem_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:52   #86
pa tko je na ovoj temi ista lose rekao o Pittu?
ja sam samo spomenuo da mi nije kvalitetan glumac kao npr Bale i MM pa i Leo (zbog djanga )

pitt je sjajan glumac u inglorius bastards je fenomenalan u fight clubu super i ima jos mnostvo filmova di je vise nego dobar, naprimjer se7en tamo je odglumio onog detektiva fenomenalno i ona zadnja scena

i zasto prikazujete tu slavu i omiljenost kod zena kao nesto lose?
tu prvenstveno mislim na ovo sta si napiso "nije kriv"

a ovaj komentar od gore da nitko od njih nece bit poput Al Pacina i De Nira nije bio potreban svi znamo da su ta dva glumca vjerovatno nedostizna ikad vise, po meni su oni bolji od Branda u svakom pogledu

evo neki dan pogledao i dog day afternoon film koji je apsolutno nezanimljiv ali al pacino ga je ucinio zanimljivijim
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:53   #87
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
The Assassination of Jesse James - tu mi je još i naj pitt
tim roth i harvey ketel i sva ona ekipa od tarantina

ali vec je reko dragon ne moze sve stavit glasajte ostalo

mozemo sad svi pocet srat pa di je rusell crowe di je ovaj di je onaj opcija ima pod ostalo...
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:01   #88
Slažem se Dragone za DDL-a, uočio sam da njega nema, no znao sam da ga nisi stavio jer je on već legenda postao, jedan level ispod Nicholsona, DeNira i ostalih navedenih, i slažem se da je bolji od Spaceya, DDL mi je jedan od najdražih glumaca.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:03   #89
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
tim roth i harvey ketel i sva ona ekipa od tarantina

ali vec je reko dragon ne moze sve stavit glasajte ostalo

mozemo sad svi pocet srat pa di je rusell crowe di je ovaj di je onaj opcija ima pod ostalo...
Cijela ta ekipa Tarantina, i ja je tako volim nazivat , je ono... super, nema se tu šta dodati... Reservoir Dogs, Pulp Fiction... tad sam Tarantina iz tih vremena držao za Einsteina filma, sada mi je pao u očima.

Uglavnom, Harvey Keitel je ljudi moji godište 1939, pa taj je izgledao kao tip srednjih godina jos u De Nirovom Taksistu

Keitel je svoje dosegnuo, i to nije niti malo niska razina ali za ovu anketu znamo da on ne ulazi baš po kriterijima godina i samog pitanja ankete, tj. uvodnog posta.

Što se tiče Tim Rotha, njega sam ja mogao staviti, ali eto... nisam htio Dobar je glumac, štoviše odličan u nekim ulogama, ali sumnjam da on može iznenaditi više bilo čim, barem što se iznenađenja u pozitivnom smislu tiče.

Mislio sam staviti npr. Nicolas Cagea u anketu ali nisam baš namjerno htio jer što si taj čovjek čini sa ulogama i nekim filmovima pa to je za ne povjerovat, pa ako on sam sebe uništava i želi uništit ko smo mi da mu proturiječimo.

Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Slažem se Dragone za DDL-a, uočio sam da njega nema, no znao sam da ga nisi stavio jer je on već legenda postao, jedan level ispod Nicholsona, DeNira i ostalih navedenih, i slažem se da je bolji od Spaceya, DDL mi je jedan od najdražih glumaca.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:04   #90
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
tim roth i harvey ketel i sva ona ekipa od tarantina

ali vec je reko dragon ne moze sve stavit glasajte ostalo

mozemo sad svi pocet srat pa di je rusell crowe di je ovaj di je onaj opcija ima pod ostalo...
da je keitel na listi moralo bi biti barem 100 glumaca, on je stara, stara garda
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:05   #91
nisam ni mislio da bude na listi samo sam ga spomenuo jer je dio taratinove bande cim si spomeno tima rotha
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:07   #92
Roth je svoje odglumio, slažem se s dragonom, nema smisla za njime jer neće više veliku ulogu sigurno dobit, a bogami i niti nije haha.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:12   #93
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
nisam ni mislio da bude na listi samo sam ga spomenuo jer je dio taratinove bande cim si spomeno tima rotha
Pa da i meni odma... meni ustvari kad spomeneš Tim Rotha evo svi oni odma padnu na pamet ali iskreno:



A Steve Buscemi (kad već pokazah Res. Dogs) mi je pojava i legenda samo takva... Inače njega još bije i "zao" glas da najbolje POGIBA u filmovima, tj. da najbolje face radi kad ga upucaš, e odvalio sam se na ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=o1WWynl1iFc

Premotaš odma na 03:48
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:12   #94
ups tek sam sad vidio da je rusel na listi imali on jos kakve dobre filmove osim gladijatora i la confidential ako neko moze preporucit ali da su dobri ko ova dva
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:17   #95
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Roth je svoje odglumio, slažem se s dragonom, nema smisla za njime jer neće više veliku ulogu sigurno dobit, a bogami i niti nije haha.
Hahaha, slažem se, ako se tko ne slaže sa ovim jedino što možemo takvom reći jest:

Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:21   #96
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
ups tek sam sad vidio da je rusel na listi imali on jos kakve dobre filmove osim gladijatora i la confidential ako neko moze preporucit ali da su dobri ko ova dva
Ima definitivno evo moraš pogledati Genijalni Um - A Beautiful Mind (2001)

I evo preporučio bi ti film od njega iz njegove Australske još faze, svi ovdje spominju Americku generaciju X i Nortona glede Skinjara, ali ovo je meni uvijek bilo solidno ostvarenje sa Rusellom gdje glumi Skinjaru, dobar film za razbibrigu: Romper Stomper (1992)
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:27   #97
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
ups tek sam sad vidio da je rusel na listi imali on jos kakve dobre filmove osim gladijatora i la confidential ako neko moze preporucit ali da su dobri ko ova dva
Brilliant Mind je dobar, kao i Insider s Al Pacinom, meni i je i dobar Good Year.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:29   #98
Joj kako sam zaboravio Rompera, ništa lošiji od generacije x
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:33   #99
Šta lošiji po meni bolji romper stomper pokazuje to više realno ovdje je sve amerikanizirano

gledam beatufiul mind danas hvala
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:37   #100
Master and Commander: The Far Side of the World (2003)
The Insider (1999)
3:10 to Yuma (2007)
American Gangster (2007)
Heaven's Burning (1997)
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.