Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2014., 23:10   #41
meni je film dosadan bio, nisam se uopće nasmijala
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 15:27   #42
Loš film, humor za idiote, razočaran skrooooz !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 15:30   #43
Užasan film. Čak sam i otišao prije kraja projekcije.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 18:44   #44
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Užasan film. Čak sam i otišao prije kraja projekcije.
ja sam isto htjela otić prije kraja, ali frendica je htjela ostat, tako da mi ništa drugo nije preostalo nego da i ja ostanem
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 22:05   #45
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
meni je film dosadan bio, nisam se uopće nasmijala
Isto. Ekipa mi je pričala da su ridali od smijeha, a meni je totalno bezveze. Stalno sam očekivala, okay ajd sljedeća scena će biti smiješna. No nije!
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 10:32   #46
Ovo je film na koji se ekipa smije ili uopće ne. Srećom ja volim tu vrstu humora pa sam pišal od smijeha!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 19:39   #47
Ja ne znam ....ali ovo je meni jedan od najružnijih lica u Holivudu ....



a njegova pojava i lošost glume je upropastila film koji čak mogsao biti i dobar da je uzeo drugog glumca.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 20:17   #48
pa nije baš toliko ružan
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 21:21   #49
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
pa nije baš toliko ružan
Objektivno vjerovatno i nije .....

Ali ma nešto iritantno bezlično i beskarakterno u njegovoj blijedoj faci da je mi odvratna sama njegov pojava.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 00:57   #50
Quote:
religula kaže: Pogledaj post
Objektivno vjerovatno i nije .....

Ali ma nešto iritantno bezlično i beskarakterno u njegovoj blijedoj faci da je mi odvratna sama njegov pojava.
Slažem se,puno uvjerljiviji i duhovitiji funkcionira samo kao glas u Tedu nego kao glumac..
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 13:44   #51
A Million Ways to Die in the West je još jedna od posledica slučajnog uspeha Teda. McFarlane je dobio odrešene ruke da “izvede svoju magiju” sa ne baš naivnim budžetom od 40-ak miliona dolara. I on se prisetio razgovora sa svojim ko-scenaristima kako je život na Divljem Zapadu bio nepodnošljivo težak i opasan, a opasnosti nisu bili samo banditi i Indijanci, nego i životinje, boleštine, prljavština, loša klima i finansijski neuspeh. A Million Ways to Die in the West nam nudi pogled savremenog čoveka na western kao žanr i kao mit.
To već od početka nije simpatično i deluje isfolirano. Sve što ima da kaže, McFarlane kaže u monologu kroz svoj lik Alberta, skromnog farmera ovaca i teške kukavice. Sve dalje je ponavljanje jednog te istog uz ubacivanje “fillera” u vidu prostačkog, seksualnog i klozetskog humora, te pokoje reference na westerne ili starije parodije poput Back to The Future III. To je posebno iritantno i krši prvo pravilo filmaške logike: ako već snimaš recikliran i loš film, barem ne podsećaj publiku da je neko već snimio bolji.
Film nema baš suvislog sadržaja, pa će kliziti od jednog do drugog klišea, western ili parodičnog. Biće tu tuča, pokušaja stand-up komedije, otrcanih fazona poput ricinusa i sranja u šešir, aluzija na rasističku prošlost i čudnih i spektakularnih nesreća sa smrtnim ishodom. Na taj način je McFarlane razvukao film na skoro dva sata. U poslednjoj trećini pokušava da skrene prema klasičnoj western mehanici, ali to čini izuzetno nevešto, zbrzano i natrpano, sa sve poterom, obračunom, Indijancima i čime sve još. Film je pratljiv, neki od štoseva su nakratko smešni, neki drugi pak uredno najavljeni i bez ikakve šanse da nas nasmeju.
Najslabija karika je ipak Seth McFarlane. On nije glumac, nije čak ni stand-up komičar. Na njegovoj običnoj faci se uvek vidi trag ironije. On se donekle snašao sa činjenicom da njegov lik nije ni po čemu poseban, i osnovni zadatak mu je da prenosi misli na ekran uglavnom kroz monolog. Između njega i Charlize Theron nema nikakve hemije.
Rezultat A Million Ways to Die in the West je potpuno suprotan od očekivanja studija, zarada koja još nije pokrila osnovni budžet (računa se da je još toliko otišlo na marketing) i uglavnom loše kritike. To dokazuje tezu da se na slučajnom uspehu retko kad izgradi karijera. A Million Ways to Die in the West je nedokuvan filmski proizvod, praznjikav, razvučen, nepamtljiv. Nije čak ni smeće sa potencijalom za kult, jednostavno je bezvezan i beskoristan filmčić.

više na:
http://film-na-dan.blogspot.com/2014...e-in-west.html
Nadopuna prehrani is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 21:32   #52
Glavni glumac je katastrofalan.
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:29   #53
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ovo je film na koji se ekipa smije ili uopće ne. Srećom ja volim tu vrstu humora pa sam pišal od smijeha!
slazem se, iako opet neznam zasto svi gade ovaj film, koliko god humor bio jeftin nemoze se rec da je bas smece, ja sam umro od smjeha na neke scene :klap:
osim toga ovo nije klasicna 'pametna' komedija nego parodija koja sve ismijava, jedna od jacih stvari je dr. Emmett Brown tj. Back to the future scena
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:31   #54
da nema Charlize film bi bio loš, ovako je solidan i dobre fore ima...

Back to the Future 3 ali je Doc ostario
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2019., 10:12   #55
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
Glavni glumac je katastrofalan.
Juče sam sasvim slučajno naišla na ovaj film i sad mi je jasno zašto je gledaocima teško da ga ozbiljno shvate kao kapetana svemirskog broda u seriji "The Orville".

Solidna parodija. Ništa spektakularno, ali ima smešnih momenata. Najviše mi se dopala pesma o brkovima.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 21:02   #56
Ne volim Mcfarlana, ali ovo mu je bio dobar i zabavan film - savršen za oraspoložit se
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.