Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji MAD MAX film mi je (najviše dvije opcije možete):
Mad Max (1979) 47 40.52%
Mad Max 2: The Road Warrior (1981) 55 47.41%
Mad Max Beyond Thunderdome (1985) 9 7.76%
Max: Fury Road (2015) 35 30.17%
Ne znam 3 2.59%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 116. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2015., 23:03   #21
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Uspoređuješ glumu profiliranih filmskih zvijezda sa amaterima iz prvog dijela...Sve 5 ako je to tebi bolje, meni nije.
Ti si prvi to postavio kao da je neka činjenica. Da, profilirane zvijezde

Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Kvaliteta akcije je u zadnjem dijelu bolja nego u sva tri prethodnika zajedno. Atmosfera je luđa i nabrijanija.Likovi su daleko najluđi.Što se emocija tiče nije da ih nema u ovom serijalu ali meni osobno je bilo najviše žao interceptora u drugom dijelu
To je tebi, meni nije.

Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
E sad budete li me fanbojevski grupno napadali natjerati će te me na čisto trolanje

Moje mišljenje o serijalu, OK?
Ajd okani se tih etiketa. Prva dva Maxa mi ništa ne znače jer nisam fan tih filmova niti su mi to odlični filmovi (sad ću razočarat Dragona) ali su mi dovoljno kvalitetni. Jebote, sve se danas svodi na nekakve fanove i hejtere. Koga boli briga za to. Gledam film kao film i prva dva su meni bolja. Nitko nikoga ne tjera da misli drugačije.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:11   #22
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ti si prvi to postavio kao da je neka činjenica. Da, profilirane zvijezde
Znači na kraju posta moram staviti IMO kako ne bi bila "činjenica"



OK, IMAHO.

Charlize Theron dobitnica oskara i zlatnog globusa, više puta nominirana.
Tom Hardy nominiran za prestižne nagrade, jedan od najtražnijih glumaca današnjice.
Nicholas Hoult , jedan od traženijih "klinaca" u današnjem filmu.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:18   #23
Sorryte, ljudi,
ali ako netko dovodi u pitanje Teronicu, Hardyja i Houlta, nema smisla raspravljat dalje.

Ja tog Houlta sam skužio tek na kraju, tako je dobro to odradio.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:19   #24
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ajd okani se tih etiketa. Prva dva Maxa mi ništa ne znače jer nisam fan tih filmova niti su mi to odlični filmovi (sad ću razočarat Dragona) ali su mi dovoljno kvalitetni. Jebote, sve se danas svodi na nekakve fanove i hejtere. Koga boli briga za to. Gledam film kao film i prva dva su meni bolja. Nitko nikoga ne tjera da misli drugačije.
Ma ne ok je. haha.

Gle, kolega @0000 ima pravo na vlastiti ukus i mišljenje, ipak je ovo Demokracija, nažalost , šalim se, Demokrat sam.

Opet kažem, čovjek ima pravo na svoje mišljenje, ako je njegovo mišljenje i stav oko Fury Roada u odnosu na prva dva Mad Max filma onakvo kakvo jest (sa kojim se ja apsolutno ne slažem ni u jednoj crti posta i stava što je napisao) ima pravo na njega, why not.

Ja jesam Fan prva dva filma, odmalena, šta sad mogu, njemu eto kao čovjeku se najviše svidio ovaj novi, i eto... šta se može, poštivam.

P.S: Ja primjerice nisam fan Star Warsa nikad bio, volio sam i volim pogledat ali nikad sad neki ono... fan..., tako da znam kako je kad te napadnu svi kao mene zbog toga što mi je SW ROTS naj SW film.

To je bila stvarno jedna rijetkost i jest kod mene da mi je noviji neki film neke sage ScFi karaktera (pa i generalno glede žanrova donekle) bolji od starijeg, ali eto, desi se nekad, a desi se uglavnom kad nisi nečeg baš Fan, tako da sumnjam da je @0000 volio prva dva Mad Maxa od djetinjstva kao ja, evo stvarno sumnjam, ovim ga ne vrijeđam samo kažem realno.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:23   #25
Pa i aj sam fan prva dva dijela, pogledao sam ih na desetke puta. Od premjere u kinu pa na ovamo skupilo se gledanja. Ali ne robujem tome. Ovaj zadnji je jednostavno ludilo
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:23   #26
Postoji samo jedan Mad Max, ostalo je boranija jurnjave po pustinjama. Podjednako kvalitetna boranija, sva tri dijela.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:27   #27
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Pa i aj sam fan prva dva dijela, pogledao sam ih na desetke puta. Od premjere u kinu pa na ovamo skupilo se gledanja. Ali ne robujem tome. Ovaj zadnji je jednostavno ludilo
Hahah, pa moram onda pitat, pa kako čovječe... pa kako ti je bolji Fury Road... haha?

Ajd na stranu ovo moje pitanje , poštivam tvoj odabir.

P.S: Sigurno negdi za pola godine ili manje će ti biti žao što si ovo sve pisao i reći ćeš samom sebi: "joj moji dragi Mad Max 1 & 2"
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:30   #28
Pa ne znam kak tebi nije, nije mi to jasno. Kak ti je bolja naknadna sinhronizacija i pretjerano ubrzane scene od tehnički savršenog filma .

EDIT

Ma već sad mi je žao jer očito da nema rasprave o svetim kravama. Praktički možeš samo batina dobiti, LOL.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:34   #29
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Pa ne znam kak tebi nije, nije mi to jasno. Kak ti je bolja naknadna sinhronizacija i pretjerano ubrzane scene od tehnički savršenog filma .
Ako moraš pitat ne zaslužuješ odgovor A znaš jako dobro zašto, sigurno znaš ako si volio i voliš prva dva dijela, pa eto... Ja ostadoh sa prva dva, nadam se da poštivaš, ti ode sa četvrtim, sve ok

"IZDAJICO"! Proklet bio na Božić 2015.

DŽOUK
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:38   #30
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
EDIT

Ma već sad mi je žao jer očito da nema rasprave o svetim kravama. Praktički možeš samo batina dobiti, LOL.
Ma ne, evo ja sam časni bijeli Samuraj nije fer da te netko napada radi nečeg što ti se toliko svidilo, ako te netko bude provocirao (niskim udarcima) zbog toga, mada se apsolutno ne slažem s tobom oko mišljenja za ove filmove, prije bi stao na tvoju stranu s kim se ne slažem u svrhu da te obranim od onih sa kojima čak dijelim mišljenje oko ovih filmova


Živio.

Zadnje uređivanje Mr Smoogj : 12.06.2015. at 00:20. Reason: Micanje prevelike slike
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:41   #31
Ma nema frke. Bitno da mi gledamo filmove. Ja tehnički savršene a ti naknadno nasinhronizirane iz nezavisne B produkcije
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:43   #32
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Ma nema frke. Bitno da mi gledamo filmove. Ja tehnički savršene a ti naknadno nasinhronizirane iz nezavisne B produkcije
Koje provokacije, skoro da čovjeku dođe da ti odgovori na ovo sada Ali neću, osim: ja najviše volim one filmove sa dušom (što god to nekome značilo), ove površne prepuštam sponzorušama hahahaha.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:45   #33
Al da su likovi u zadnjem Mad Maxu najluđi...Kakva glupost.Pa luđi je onaj mehaničar bez noga u dvici što je zaljubljen u warrior woman nego Imortan Joe i cijela war boys ekipa ..Negativci u jedinici i dvici su neusporedivo opakiji i brutalniji od ovih u četvorci,ma ne može se uopće usporediti to.Kako brutalno rješavaju svoje žrtve,siluju ih,razapinju pa ih pale...Potpuni manijaci,ma životinje..Immortan i crew su nekakva malo opakija verzija negativaca iz trojke.Smijao sam im se cijelo vrijeme,eto kako su zajebani.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:47   #34
Dragon želiš reći da je 4. dio za površnu publiku dok su prva dva dijela za intelektualce? Ozbiljno?
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:49   #35
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Dragon želiš reći da je 4. dio za površnu publiku dok su prva dva dijela za intelektualce? Ozbiljno?
Ne, pa ima i sponzoruša intelektualaca, primjerice Nives Celzijus
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:51   #36
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Ne, pa ima i sponzoruša intelektualaca, primjerice Nives Celzijus
Krpa nađe zakrpu.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:52   #37
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Znači na kraju posta moram staviti IMO kako ne bi bila "činjenica"



OK, IMAHO.

Charlize Theron dobitnica oskara i zlatnog globusa, više puta nominirana.
Tom Hardy nominiran za prestižne nagrade, jedan od najtražnijih glumaca današnjice.
Nicholas Hoult , jedan od traženijih "klinaca" u današnjem filmu.
Ti imaš problema sa prihvaćanjem drugačijeg mišljenjea što se ne vidi samo na ovoj temi već i na temi o novom Maxu. Sad, ne znam jel se zajebavaš ili inače tako zaključuješ.

To što su neki glumci profitirali ne znači da su bog isus glume. Kao da najveći glumci u povijesti nisu imali loših uloga. Ma ne uopće nisu imali

Hardy je kvalitetan, ali to što je kvalitetan ne znači da je u ovom filmu dobar ili da će biti dobar u onom idućem samo zato što je prije bio dobar. Obožavam ovakve zaključke od osoba poput tebe. Hardy je loš u ovom novom. Theronicu ne doživljavam jer je jednostavno loša glumica, uvijek bila. Nikakav kalibar. Miller ju je tu dobro iskoristio, ali ništa posebno.

Zato, prestani biti nametljiv i prestani stalno etiketirat druge samo da bi glumio nekakvu žrtvu.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:55   #38
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Krpa nađe zakrpu.
Ajd sad ozbiljno, evo ja znam jednog lika (prijatelj mi) kojem je Usual Suspects najbolji film, e sad, išao ti taj lik jednog sunčanog dana pogledat Avatar, i dođe u kvart i nađemo se na duvanu, prva mu je bila: "hebote, Avatar je najbolji film koji sam ikad gledao", ja ono... WTF...

Eno ga sad kaže mi neku veče da je opet gledao prije dva tjedna Usual Suspects a Avatar zadnji put u kinu i još jednom ga kaže pogledao dva tjedna nakon kina tada.

Nikad ne znaš sa tim blještavim filmovima i kod intelektualaca, on je npr. intelektualac

Ne kažem ja sad da je Mad Max 1 i 2 na razini Usual Suspects po intelektualnoj priči, ali trebalo bi se raditi i o onome što se kaže: "da osjećaš pod kožom taj svijet"; ono što meni kod tebe nikako nije jasno, jest da je tebi bolje dočaran taj post-apokaliptični osjećaj u Fury Road nego u prva dva filma, evo... ne mogu doći k sebi.

Možda stvarno 100 ljudi i 100 ćudi i u ovom slučaju, ali eto...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:57   #39
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Zato, prestani biti nametljiv i prestani stalno etiketirat druge samo da bi glumio nekakvu žrtvu.

Ne, ja samo odgovaram na postavljena pitanja i iznosim vlastito mišljenje. Vjerujem da ovaj forum ima ignore funkciju ili me prijavi moderatorima ako ti moji odgovori ili mišljenje ne odgovaraju.

To kakv ću ja biti nije tvoja briga ako nisi administracija ovog foruma. Ako jesi poduzmi korake.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 00:04   #40
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
Zadnji je najbolji po svim kategorijama.
Pokušah na lijep način ali izgleda da nema druge nego:

Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.