Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2015., 00:02   #1921
.

da li iko išta zna o sestrinstvu u mostaru? jel imaju redovno uz plaćanje? koliko su im teški prijemni? jel triba uopće prijemni(jer neki kažu da ako upisivaš u mo uz plaćanje da i ne triba prijemni) ikakva pomoć bi dobro došla....
krasotica878 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 16:37   #1922
Quote:
buba777 kaže: Pogledaj post
kolika je mogućnost i da li je lagano upasti u Mostaru na psihologiju???

vidjela sam da primaju 5 stranih državljana, pa pretpostavljam da se i mi ubrajamo u to...?



puno hvala unaprijed

Da, kao sluzbeno primaju 5 stranih drzavljana, ali evo sa mnom na prvoj godini ih ima 20ak, ako ne i vise, znaci ne gledaju to bas, bitno im je da je prijemni dobro urađen.
Pa sad, lagano, i ne bas, ali definitivno ne pretesko kao npr. medicina i farmacija. Ako imas solidno znanje iz srednje, pripremis dobro prijemni, nemas nikakvih problema.
Ako te zanima nesto detaljnije za prijemni i to, javi se u poruke
Aviiion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 13:54   #1923
Je li se netko slucajno prebacivao sa Ekonomsog fakulteta Mostar na efzg? Moze mi objasniti kako to sve ide, sta trbea imati i tak
Glupa_Rokerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 19:19   #1924
Pozdrav,zanima me par stvari u vezi studiranja u Mostaru,konkretno kif-a/dif-a.
Koliko bi koštala godina za stranog državljanina(HRV),kakav je prijemni(težina,što sve traže,koliko ljudi upada),kad je upis,te sto bi mi sve od papira trebalo..općenito ako tko nesto zna o ovom faksu bi isto dobro došlo
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 12:14   #1925
Smile

Quote:
krasotica878 kaže: Pogledaj post
da li iko išta zna o sestrinstvu u mostaru? jel imaju redovno uz plaćanje? koliko su im teški prijemni? jel triba uopće prijemni(jer neki kažu da ako upisivaš u mo uz plaćanje da i ne triba prijemni) ikakva pomoć bi dobro došla....

redovi je uz plaćanje mislin oko 3 500kn ... prijemni su ti dosta teški (možeš na njihovoj stranici vidit šta tribaš učitza prijemni) al prolazi ti većina ljudi ako ne i svi ( ja san loše napisala na 2.roku...izašla na njihovu stranicu i skužila da smo svi upali)...prijemni se piše bez obzira plaćaš ili ne
__________________
We're all pretty bizarre. Some of us are just better at hiding it, that's all.
malamarina95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 15:58   #1926
Quote:
malamarina95 kaže: Pogledaj post
redovi je uz plaćanje mislin oko 3 500kn ... prijemni su ti dosta teški (možeš na njihovoj stranici vidit šta tribaš učitza prijemni) al prolazi ti većina ljudi ako ne i svi ( ja san loše napisala na 2.roku...izašla na njihovu stranicu i skužila da smo svi upali)...prijemni se piše bez obzira plaćaš ili ne

Ja namjeravam ove godine upisati sestrinstvo tamo ,cula sam da su izmjenili prijemni ispit da su od ove godine druga pitanja ,ima li kojim slucajem ko primjer tog prijemnog ispita ??
ganjagun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 16:16   #1927
Quote:
krasotica878 kaže: Pogledaj post
da li iko išta zna o sestrinstvu u mostaru? jel imaju redovno uz plaćanje? koliko su im teški prijemni? jel triba uopće prijemni(jer neki kažu da ako upisivaš u mo uz plaćanje da i ne triba prijemni) ikakva pomoć bi dobro došla....
imas redovni fakultet uz placanje,ja sam se isto raspitivala na tu temu jedni kazu jedno drugi drugo ali kao najcesci komentar je da se netrebas opterecivat s tim da strani drzavljani upadaju bez problema bez obzira kako je napisan prijemni ispit .... nadajmo se tome haha
ganjagun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 23:50   #1928
Pozdrav!
Završila sam Rani i predškolski odgoj u Osijeku (preddiplomski, 3 godine). 4. i 5. godinu ću završiti u Orašju, ali na razrednoj nastavi. Zanima me da li netko ide i jesu li predavanja obvezna? Da znam hoću li morati seliti u Orašje ili se mogu rješavati samo ispiti i kolokviji. Unaprijed hvala na svakoj informaciji.
LuciMih is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 18:33   #1929
Pozdrav,zanimaju me informacije u vezi Visoka škola "Logos centar" Mostar???Jeli netko na tom fakultetu?Kakav je fakultet?
brodorazarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 20:39   #1930
pozdrav,zanima me jel moguće upisati npr ekonomiju u Orašju i tamo zavrsiti prvu i drugu godinu,pa se u trećoj prebaciti na ekonomiju u Osijeku?
__________________
[killerjoe
zarazu4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:08   #1931
Da li netko ove godine ide na veterinu u Sarajevoo?
Ema0321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:14   #1932
Pomoc

Ovako ukoliko zavrsim fakultet smjer turizam i zastita okolisa (5god) mogu li raditi kao profesor u skolama ?
Hvala
prela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 09:47   #1933
Pozdrav!

Ima li koga tu da je već završio u Hrvatskoj neki fakultet (npr ja sam završila Učiteljski - razredna nastava i hrvatski jezik) i da se upisao direktno na 2.ciklus studija u Sarajevo/Mostar itd? Ja bih željela upisati matematiku u Sarajevo pa me zanimaju iskustva....
milkaskeksom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 10:46   #1934
Pozdrav!

Molim nekoga da mi kaže, što sve trebam za nostrifikaciju u Mostaru?

Orginalne svjedodzbe od sva 4. razreda srednje škole i svjedodzbu o zavrsnom radu,ovjerene kopije svega tog, kopiju osobne i uplatnicu? jel to sve? Hvala!! <3
Ema0321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:46   #1935
Quote:
milkaskeksom kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ima li koga tu da je već završio u Hrvatskoj neki fakultet (npr ja sam završila Učiteljski - razredna nastava i hrvatski jezik) i da se upisao direktno na 2.ciklus studija u Sarajevo/Mostar itd? Ja bih željela upisati matematiku u Sarajevo pa me zanimaju iskustva....
Teško da ćeš upisati matematiku s razrednom nastavom, za Mostar mogu reći da nema šanse, jer se gotovo sva matematika radi na prve tri godine, dvije godine diplomskog su većinom pedagoški predmeti, jer je tu nastavnički smjer.
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 16:08   #1936
Ima li tko da studira ili je studirao na ekonomskom fakultetu u mostaru.
Molio bi da me kontaktira
malikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 15:20   #1937
Bok SVI!

Cula sam da je u Mostaru jako popularan Fakultet informacionih tehnologija (FIT) i da su ove godine uveli odsjek Poslovna informatika (natjecaj u toku). Radi se o zajednickom studiju sa Ekonomskim fakultetom. Ovo mi zvuci primamljivo.

Je l ima netko konkretnije informacije?

Ajmo Mostarci
Anabela96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 01:53   #1938
Quote:
Ema0321 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Molim nekoga da mi kaže, što sve trebam za nostrifikaciju u Mostaru?

Orginalne svjedodzbe od sva 4. razreda srednje škole i svjedodzbu o zavrsnom radu,ovjerene kopije svega tog, kopiju osobne i uplatnicu? jel to sve? Hvala!! <3
Ovjeren rodni list?
Mrakks4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 20:51   #1939
molila bih vas za neki kratki osvrt i par osnovnih informacija u vezi prebacivanja na strojarstvo u mostaru. imam 180 ects-a s fsb-a, ali sam izletjela pa se želim prebaciti negdje gdje mi neće dati 2 godine razlike.

zanima me kad je to moguće izvesti (postoje li neki rokovi za slanje), koji dokumenti trebaju, ima li problema budući da nisam državljanka BIH, jesam li redovni ili vanredni student i kako to ide sa studentskim pravima, je li moguće da dolazim samo na neka baš skroz obavezna predavanja? mostar mi je udaljen 600 km pa ne znam kako to izvesti najpametnije.
Nelly Lovett is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 20:54   #1940
Quote:
Nelly Lovett kaže: Pogledaj post
molila bih vas za neki kratki osvrt i par osnovnih informacija u vezi prebacivanja na strojarstvo u mostaru. imam 180 ects-a s fsb-a, ali sam izletjela pa se želim prebaciti negdje gdje mi neće dati 2 godine razlike.

zanima me kad je to moguće izvesti (postoje li neki rokovi za slanje), koji dokumenti trebaju, ima li problema budući da nisam državljanka BIH, jesam li redovni ili vanredni student i kako to ide sa studentskim pravima, je li moguće da dolazim samo na neka baš skroz obavezna predavanja? mostar mi je udaljen 600 km pa ne znam kako to izvesti najpametnije.
Slavonski Brod

Sto je bio kamen spoticanja ?
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.