Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2011., 12:12   #1001
Quote:
zmeđu Nikše i Jakova plane svađa i oni se potuku. Lara nakon toga zamoli Jakova da ih ostavi i vrati se svojoj obitelji. Jakov je utučen i odlazi.
Uuuuuu bice tu svacega jedva cekam te napete sceneee, ajj jadan Jakov(a ja mislila on bolji u tukama hehe) i Jr.
neznana89 is offline  
Old 25.11.2011., 12:18   #1002
@emagilmore hvala ti za ovo stran, tu puno vise pise
Uff majko...koje scene nas sve cekaju, treba izdrzat sve ovo

Quote:
Jakov i Lara napokon se susreću na Sustipanu. Nakon prvog oduševljenja i sreće nastaje svađa. Jakov i Lara optužuju jedno drugoga. Ona njega zbog toga što joj se nije javio, a on nju jer se tako brzo udala za drugoga. Usprkos svađi njihova ljubav je očigledna. Jakov izjavi Lari kako je još uvijek voli i poljubi je.
neznana89 is offline  
Old 25.11.2011., 14:06   #1003
Hej ljudi ja imam FTV. DDD
I na onom sajtu piše da je večeras ovo :
Quote:
Lara je prekinula nastup jer joj se učinilo da u daljini vidi Jakova. Potrči k njemu, no on uspije pobjeći. Nikša je zbunjen njenim ponašanjem, no ne dopušta da to pokvari njihove odnose. Tonči, vidjevši shrvanog sina, odluči dovesti Zlaju na brod što i uspjeva. No s njim dolazi i Lara, pa nastaje napeta situacija. Nela se polako navikava na sirotinjsku svakodnevicu, usput razvijajući odnos s majkom. Usprkos tome što emocije sve više dolaze do izražaja, par jednostavno ne može zaboraviti godine fizičkog maltretiranja koje su proživljavali s Cvitkinim mužem. Nela je odlučna pomaknuti se s dna, te odlazi do gradonačelnika Ante ne bi li našla posao. No on ima nemoralne ponude koje Nela odbije s gađenjem. Vuksan preko medaljona poveže da je Jakov Zlatar živ. Svoja saznanja dijeli s Mijom, koja je šokirana. No kovanje daljnjeg plana prekine Zoran koji Miji nudi brak. Ona odbija, pravdajući se nespremnošću. On ne priznaje takav odgovor te joj veli da njegovu ponudu može prihvatiti do sutra. Ovo napravi veliki pritisak na nju, što se vidi narednog dana na poslu. Vuksan i Mija na kraju priznaju Lari da je Jakov vjerojatno živ. Ljubavni trokut u krčmi dolazi do usijanja. Karmen sve slabije podnosi toplije odnose Alena i Vjere, te ga polije pred gostima. Vjera idućeg dana traži objašnjenje, na što se Karmen izvlači ponudom gatanja. Vjera ispočetka odbija, no kad sazna da može doznati hoće li imati dijete pristane. Karmen odaje da će djece biti, ali ne Vjerine, što ovu jako uznemiri. Karmen će naknadno špijunirati ljubavni život bračnog para, te vidjevši da se stvari tamo popravljaju puna gnjeva navali na Alena. Ali ispada da niti on više nema strpljenja te agresivno uputi Karmen da ode.
samo što baš u to vrijeme kad se bude prikazivalo neću biti kući. ako nekim slučajem budem, napisaću vam sve u detalje.
__________________
Kad' nekog' stvarno voliš, u njemu uvijek nađeš nešto novo.
kins is offline  
Old 25.11.2011., 16:26   #1004
aaaa imam i ja..sta kod njih ide brze nego kod nas..u koliko sati bude serija
m_18 is offline  
Old 25.11.2011., 16:39   #1005
ma ne ide na ftvu ništa brže neg kod nas. mislim da su s nove malo pobrkali sadržaj pa su nam za dvije epizode dali sadržaj od jedne. i to su čini mi se 2 puta anpravili,tek su jučer popravili,tako da će se lara i jaša susrest tek u nedjelju. serija ide iznimno iduću nedjelju u 20h jer je neće biti dan poslje.
Lidiya is offline  
Old 25.11.2011., 16:55   #1006
aha aha a bzvze :/ a da smo barem dobili onda sadrzajjj ali nista izgleda da cemo morati ovaj tj malo se strpiti da se unormali da ponovno ide pon-pet i da dobijemo novi sadrzaj u cet tek
m_18 is offline  
Old 25.11.2011., 16:55   #1007
Quote:
m_18 kaže: Pogledaj post
aaaa imam i ja..sta kod njih ide brze nego kod nas..u koliko sati bude serija
Večeras je u 18:25. I da, mislim da tamo ide brže.
__________________
Kad' nekog' stvarno voliš, u njemu uvijek nađeš nešto novo.
kins is offline  
Old 25.11.2011., 16:58   #1008
Quote:
kins kaže: Pogledaj post
Večeras je u 18:25. I da, mislim da tamo ide brže.
aaa budem ja pogledala pa vam javim sta se dogodilo
znam da sam prije gledala na tom programu neku seriju i bila je 3-4 epizode brza nego kod nas nadam se da je tako i sa LI
m_18 is offline  
Old 25.11.2011., 17:47   #1009
Quote:
m_18 kaže: Pogledaj post
aaa budem ja pogledala pa vam javim sta se dogodilo
znam da sam prije gledala na tom programu neku seriju i bila je 3-4 epizode brza nego kod nas nadam se da je tako i sa LI
očekujemo eškljuživu!
...Honey... is offline  
Old 25.11.2011., 18:05   #1010
Quote:
m_18 kaže: Pogledaj post
aaa budem ja pogledala pa vam javim sta se dogodilo
znam da sam prije gledala na tom programu neku seriju i bila je 3-4 epizode brza nego kod nas nadam se da je tako i sa LI
stavi kameru, da gledamo live stream
neznana89 is offline  
Old 25.11.2011., 18:14   #1011
I ovi su SC-ovi super. Koke, kad ih samo vidim - gotova sam.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 25.11.2011., 22:32   #1012
ja sam gledala dns i bila je epizoda koja je kod nas bila sinoć , dakle zasad su iza nas za epizodu, al nznm zbog sljedeća dva tjedna to se možda poremeti. Vidjet ćemo
mallala is offline  
Old 25.11.2011., 22:41   #1013
Tek u iducu nedjelju susret

Sve su pobrkali

Sumnjam da ce na FTV biti brzi od nas
ipak bi mi trebali prije vidjeti epizodu nego oni
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 25.11.2011., 22:54   #1014
joj nista mi se ne svida ovo s vjerom i malim u temperaturi i jos pise da ce se onesvijestiti!!
joj, samo da mali zlaja bude dobro
i opet nista novo s nikol i matom? ne volim to kad se koncentriraju na glavnu pricu pa zaborave sve ostalo, i to ne epizodu ili dvije nego tjedan ili dva!!!
anna_maria is offline  
Old 25.11.2011., 23:49   #1015
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Tek u iducu nedjelju susret

Sve su pobrkali

Sumnjam da ce na FTV biti brzi od nas
ipak bi mi trebali prije vidjeti epizodu nego oni
meni to nema smisla
ja mislim da Nova prva prikazuje,pa tek onda ostale
silas2012 is offline  
Old 26.11.2011., 08:57   #1016
joj nisam ni ja gledala na kraju isla sam setati psa sa susjedom :/ iako da nekako je cudno da kod nas zaostaju ako je nasa serija ali opet ako smo ju prodalli oni mogu stavljati kada zele
m_18 is offline  
Old 26.11.2011., 12:07   #1017
m_18 mislim da nisi u pravu,pošto seriju radi baš NovaTV mislim da nijedna druga kuća ne smije prikazat epizodu dok je nova ne prikaže
silas2012 is offline  
Old 26.11.2011., 12:33   #1018
Quote:
Epizoda 63/160 (07.12.2011.)
Jakov i Lara uzaludno traže Zlaju čitavu noć. Jakov, Lara i Nikša otkrivaju da Zlaje nema u sobi. Nastaje panika. Lara pretpostavlja kako je Vjera uzela Zlaju i otišla s njim u šetnju, boji se što će se dogoditi djetetu jer je noć hladna. Obavještavaju Karmen i Alena koji su već i sami zabrinuti zbog svog obračuna s Vjerom. Alen odlazi u Vjerinu sobu i otkriva da nedostaju Bartulove stvari.
jedva čekam
silas2012 is offline  
Old 26.11.2011., 12:43   #1019
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
m_18 mislim da nisi u pravu,pošto seriju radi baš NovaTV mislim da nijedna druga kuća ne smije prikazat epizodu dok je nova ne prikaže
hmmm neznam stvarno.. onda vjerovatno ide u skladu sa novom tv
m_18 is offline  
Old 26.11.2011., 15:10   #1020
Hvala bogu, ipak cemo vidjet taj susret u cetvrtak, prvo je bilo receno u srijedu ali OK
http://novatv.hr/clanak/larinizbor/s...om-izboru.html
neznana89 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.