Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2005., 10:25   #1
Arrow Maybelline

broj jedan tamo,vamo..neznam jel bila tema,al ajde dal vam šta valja od te marke. meni je sva njihova šminka malo prelagana, al opet ju stalno kupujem
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 12:26   #2
Evo, ja volim tu marku,neke su im stvari loše,ali imaju i stvarno dobrih.Evo ja koristim samo njihovu maskaru i ničiju drugu.I stvarno mi je super!I ova nova sad XXL mi je super.I sjajila i ruževe,to se stvarno isplati kupiti.Ja to od njih kupujem.Ali sjenila su im jako loša,bar ona na koja sam ja naletjela.Eto toliko od mene!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 12:38   #3
Ja ne, meni je to sve sranje. Kupila sam jednom: onu roza maskaru i bacila ju u smece, i jednom puder - isto tak.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 13:10   #4
meni je ta roza maskara ok-za te nofce daje maksimum. prije sam koristila mf 2000 calories (nikad nisam kužila kaj znače te kalorije u maskari ), ali nije radila ništa bolje. puder ever fresh imam dobar ten, pa mi ne treba "žbuka"
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 13:23   #5
Ja sam isto jednom kupila neku njihovu maskaru i to je uvjerljivo najgore kaj sam ikad imala na trepavicama! Nije se dala skinut ni sa 15 blazinica!

Zaobilaziti u širokom luku!
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 13:27   #6
volum'express mi je stvarno dobra maskara, neka maziva za usta isto (ne sjecam se tocno imena) i onaj puder koji se kao pretvara u prah mi je bio OK. nisam primjetila da se pretvori u prah, ali je bio solidan tekuci puder.
ona roza maskara je uzas, ja volim "dramaticne" trepavice a na meni ona daje "prirodan" izgled.

drugih stvari se ne sjecam, ili ih nisam probala ili me se nisu dojmile
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 14:20   #7
Quote:
luca kaže:
volum'express mi je stvarno dobra maskara,

vec godinama meni najbolja maskara
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 14:35   #8
Redovno kupujem njihovu maskaru "Lash Expansion",odlicna je i smedju olovku za oci.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 14:37   #9
Quote:
Rhea kaže:
Redovno kupujem njihovu maskaru "Lash Expansion",odlicna je
e i ova je dobra zaboravih ju jer ju nisam tako dugo kupovala kao volum'express
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 15:03   #10
Quote:
shirl kaže:
mf 2000 calories (nikad nisam kužila kaj znače te kalorije u maskari ),
od kalorija se debljaš, ne? povećava ti se volumen
2000 kalorija je jedna kalorijska bomba od koje se tvoje trepavice debljaju, povećava im se volumen
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 18:21   #11
Quote:
Patagonija kaže:
Ja sam isto jednom kupila neku njihovu maskaru i to je uvjerljivo najgore kaj sam ikad imala na trepavicama! Nije se dala skinut ni sa 15 blazinica!

Zaobilaziti u širokom luku!
Ja sam sad uzela onu XXL njihovu, zato što je nova, a 70kn.

Nisam baš oduševljena , YSL ju debelo pere

Puder nikad ne bih uzela u DM-u jer sam imala redom loša iskustva, ti puderi nisu ni do koljena Vichyju, Aveneu ili skupljim markama. Vrijedi i za maskare.

Od Maybellinea, She-ja, Deborah ili MF-a uzet ću eventualno sjenila, sjajila i te potrošne farbice.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 15:05   #12
Re: maybelline

Quote:
diona kaže:
broj jedan tamo,vamo..neznam jel bila tema,al ajde dal vam šta valja od te marke. meni je sva njihova šminka malo prelagana, al opet ju stalno kupujem
Pa kad je jeftina, a dosta su u nekom "normalnom" trendu.

Stvarno preporucujem njihove nove ruzeve "moisture extreme" koji zamjenjuju grozni "moisture whip".

Maskare im nisu bas nesto. Nosila sam Volum'Express prije par godina... mucila sam se s obiljem proizvoda koji ta cetkica ostavi na oku. Maskara doslovno curi s trepavica na kozu, tako da sam uvijek imala fleke na gornjoj ili donjoj trepavici (ili ja to imam tako fantasicno dugacke trepavice. )

I jako sam zadovoljna s njihovim tekucim puderom. Ever Fresh ili tako nekako?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 23:20   #13
njihove maskare su mi užas,rijetke su i bez efekta,trepavice mi izgledaju bolje bez,nego s njima,ali mi je super ono njihovo sjajno sjenilo u tubici,30kn,a traje i traje iako ga stalno trošim.jednostavno se nanosi i postojano je.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 23:38   #14
Meni je ok bila ona "roza" maskara (ja volim prirodni look pa mi je ok).
Imam i puder wonder finish i odličan mi je (ali su im sve nijanse dosta svijetle).
Ruževi su im ok (imam onaj koji je bio prije onog nekog diamonds )
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2005., 18:01   #15
Meni valja.
Još dok Maybelline nije kod nas bilo, dobila sam neke stvarčice i bila skroz zadovoljna, tako da sam im ostala vjerna klijentica. Kupujem maskare i ruževe (iako kod nas nema mojih omiljenih, pa ih nabavljam izvana). I puder sam probala, isto sam zadovoljna. A i cijene mi se sviđaju.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 17:33   #16
Re: maybelline

Quote:
diona kaže:
broj jedan tamo,vamo..neznam jel bila tema,al ajde dal vam šta valja od te marke. meni je sva njihova šminka malo prelagana, al opet ju stalno kupujem
to je srot marka...nis ne valja.ali ona novija mascara(sky high)im moze zakriti sve ostale maskare do sada isprobane...i to one najvrhunskije firme...ako niste jos kupili-isplati se svaka lipa...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 17:35   #17
Quote:
Kristina19 kaže:
Meni je ok bila ona "roza" maskara (ja volim prirodni look pa mi je ok).
Imam i puder wonder finish i odličan mi je (ali su im sve nijanse dosta svijetle).
Ruževi su im ok (imam onaj koji je bio prije onog nekog diamonds )
nijanse imaju od porculana do cokolade,samo ne valjda za nase trziste...inace ima puno puno nijansi..tamnih,svjetlih,srednjih...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 17:37   #18
Quote:
res publica kaže:
njihove maskare su mi užas,rijetke su i bez efekta,trepavice mi izgledaju bolje bez,nego s njima,ali mi je super ono njihovo sjajno sjenilo u tubici,30kn,a traje i traje iako ga stalno trošim.jednostavno se nanosi i postojano je.
sky high je najbolja mascara svih vremena.ja koja fakat kupujem sminku od skupih firmi i bavim se time,sam ostala sokirana da je jedna takva srot firma napravila tako dobru mascaru!
ili-kako vec to ide,mi dobivamo doma ono sto je otislo rok trajanja recimo,pa se zasusila pa je zato tako bez efekta...jer to se radi! kao i sa robom,tako i sa kozmetikom.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 08:10   #19
Quote:
AFRODITA69 kaže:

ili-kako vec to ide,mi dobivamo doma ono sto je otislo rok trajanja recimo,pa se zasusila pa je zato tako bez efekta...jer to se radi! kao i sa robom,tako i sa kozmetikom.
Ma nekad se dogodi i tu. Kupim nesto po snizenju i bude uzasno. Poslije kupim normalno i mozes koristit. Mislim da se te maskare sasuse od stajanja. A pogotovo one pakirane u obilnim tubicama, sa ogromnim cetkicama... pocnu se grudati samozato sto ima puno proizvoda u tubi/ na cetki. Zbog toga sam jedan dan prije par mjeseci kad sam po ko zna koji put dala sansu Great Lash maskari bila iznenadjena da nije grozna. Problem je bio nakon par tjedana kad se pocela grudati. Dakle, prvih par dana je bila odlicna. A poslije se sva ugrudvala i ostavljala predebeli sloj na ponekom vrhu trepavice.

OK, to se moze rijesit time da prstima pokupis visak. Tako da jos uvijek mislim da je ok, za te novce.

Ipak... preporucujem jeftinu i odlicnu (za prirodan izgled: ) Professional od Cover Girl. NAzalost nema u HR.

Nakon nje. Naturally glossy ili tako nekako od Clinique. Ma maskara ima dobrih. Rijetko koja mi je bas grozna. (Elizabeth Arden )
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 16:57   #20
iskreno,najbolja je zapravo od l'oreala..al bas ono, bilo koja.sve su jednako dobre.niti cure ,niti se ne grudaju,mozda sam naletila na takve dobre,ali fakat je najbolja.najgore maskare su mi od skupih firmi-ni jedna ne valja,a kostaju od 18$ na vise...sjecam se jedne koju sam platila 27$...kao trebala je biti super,medutim bila je uzasno losa-niti je savinula trepavice,niti podebljala bog zna kako ni nis.isprobala sam ja to sve!i na kraju se vratila l'orealu i toj sky high lenghts...
od cover girl mi isto nis ne valja previse..to mi je ko maybelline-kak ja velim srot!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.