Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2004., 15:21   #1
Rab

Putujem na Rab

ali gdje suha punta ili san marino

Vase misljenje molim
krisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2004., 21:40   #2
ooo jeee zar nitko nije bio na Rabu
daj recite kako je tamo
krisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 08:59   #3
Savršeno!

Najbolje ljetovanje u mom životu!

Odi u grad... ne idi u druga mjesta. U samom Rabu imaš dovoljno plaža (gradska ili Padova 1, 2, 3), a noćni život je zagarantiran (San Antonio, Le Journal,...)

Ionako ti sva mlađa ekipa navečer iz okolnih mjesta dolazi u Rab. Ako želiš otići do drugih mjesta a nemaš auto... imaš lokalni bus koji te odveze za 20-ak minuta do San Marina (velika plaža, hotel i to je to.)
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:40   #4
Gdje na Rabu biti, San Marino ili Suha Punta. Ako si obiteljski čovjek, onda je to San Marino, jer koliko se sjećam tamo je fina pješčana plaža za djecu, a ako si ''samac'', odnosno u ''paru'', onda ti je bolje Suha Punta. More je čisto i prekrasno, nije daleko od samog mjesta Raba, a u Rabu imaš noćni život.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 08:02   #5
Ta velika plaža u San Marinu mi se definitivno ne sviđa... nije to onaj fini žuti pijesak, nego sivi, a 5 cm ispod površine pijeska je crna tvrda zemlja. A... treba ti dobrih 20 minuta da odeš u dovoljno duboko vodu da se okupaš i plaža je krcata malom djecom koja buše rupe u pijesku (zemlkji) di god stignu i sve djeluje dosta prljavo...

Možda je bolja Suha Punta... ako već ne želi u grad Rab...
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 13:04   #6
Quote:
Brock kaže: Pogledaj post
Ta velika plaža u San Marinu mi se definitivno ne sviđa... nije to onaj fini žuti pijesak, nego sivi, a 5 cm ispod površine pijeska je crna tvrda zemlja. A... treba ti dobrih 20 minuta da odeš u dovoljno duboko vodu da se okupaš i plaža je krcata malom djecom koja buše rupe u pijesku (zemlkji) di god stignu i sve djeluje dosta prljavo...

Možda je bolja Suha Punta... ako već ne želi u grad Rab...
Ovo iako je prastaro tek sad vidim... i autor zaslužuje...ermm, ništa, samo pokazuje da ne zna o čemu priča.. Jednostavno sam morao ovo napisat.
Kao prvo naravno da je pijesak 15ak cm ispod svoje površine tamniji... (doh) stavi ga na sunce 10 min pa ćeš dobiti žuti pijesak ko onaj di ljudi stavljaju ručnike.. Inače taj pijesak se peljao kamionima u Opatiju, u Zg za turnire odbojke na pijesku... to je potpuno prirodno i ništa nije nasipavano... a na netu se mogu naći slike Rajske plaže prije 50ak godina i više kada je izgledala doslovce kao pustinja sa dinama malenima.. Inače to je paža za djecu malu savršena jer se mora hodati 150m do dubine preko struka normalnoj osobi... Možda ako se kotrljaš treba 20 min .. A inače to ima plavu zastavu... Stvarno ovo što si napisao nije ništa točno... Shame on you... Da zemlja..ja ću se rasparat od smijeha.. ah ah
mane85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 13:38   #7
definitivno je za djecu san marino idealan!
a suha punta nije. ne znam, toliko mi nahvalili tu suhu puntu da me to malo razocaralo. jest lijepa suma borova i uvala i priroda ali..necu vise komentirati, ali nije nesto naj.
ima toliko drugih lijepih mjesta na rabu za kupanje.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 00:39   #8
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
definitivno je za djecu san marino idealan!
a suha punta nije. ne znam, toliko mi nahvalili tu suhu puntu da me to malo razocaralo. jest lijepa suma borova i uvala i priroda ali..necu vise komentirati, ali nije nesto naj.
ima toliko drugih lijepih mjesta na rabu za kupanje.
vidis, a nama je suha punta bas od kompletnog Raba (a obisli smo ga prakticki cijelog) to nam je omiljeno mjesto za kupanje.
zato Rab i je toliko fantastican - malen otok, a svaki cosak mu je drugaciji, i svatko za sebe pronadje mjesto za kupanje po gustu.

iduce godine (nadam se!!) dolazimo s gotovo jednogodisnjim puzafcem, pa cemo vidjeti kako ce sve to funkcionirati.
svaka cast Loparu i pijesku i plicaku kao stvorenom za djecicu, kad se muzu i meni niti malo ne svidja i izludili bismo tamo svaki dan. ne kazem da necemo uopce otici, budemo pokoji put, nek se dijete izgusta, ali ne planiramo zbog djeteta drasticno mijenjati svoje navike i zelje. nek se dijete celici
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 20:55   #9
Rab

Planirala sam ovaj vikend provest jedan dan na Rabu.

Budući da nisam pri lovi zanima me gdje mogu prenoćiti u vreći, kaj trebam vidjeti i koja je cijena trajekta i kolko često voze?

Molim one koji su bili da napišu par preporuka.
medo5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:31   #10
I meni bi dobro dosao koji savjet u vezi Raba.

Kakav preporuka i ono kaj se mora vidjet.
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 21:17   #11
Ma gdje će tu u sezoni (15.7.-20.8) na Rab?
Ima turista za izvoz, a i cijene su u to doba na vrhuncu.
Ja sam bio preko prošlog vikenda, tad su se napunili kapaciteti.

Trajekti voze non-stop, ali važno je subotu izbjegnuti, sad se čeka i do četiri sata. Cijena jedan pravac za Auto i 2 osobe 98.-Kn
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 13:29   #12
Rab

dal mi neko moize reci kako je na rabu nisam nikad bio . .. ja i moja ekipa svi smo oko 24 godine i dosta nam je zrca vise .. pa smo se odlucili da malo promjenimo mjesto. . .jedna od mogucih destinacija je i rab tocnjie banjol . . neko je to naso . . i da iam 20 min pjesice do raba . . .zanima me kakav je nocni zivot posoje li diskoteke . .. do kad rade bircevi . . .zanima me vas dojam o rabu . . jer inace ne volim ici na tako neka nepoznata mjesta . . a i skoro nikog ne znam ko je bio na rabu .. . eto . . .

zahvaljujem . . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 13:51   #13
da skoro sam zaboravio . . sad sam anso . . slike nocnog kluba san antonia .. an netu . .dajte mi recite. . jel to otvoren ili zatvoren prostor. . .. i koje je velicine taj klub. . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 17:18   #14
jel moguce da stvarno niko nista ne zna o rabu. . .?!. ..
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:03   #15
San antonio: Malen iznutra vani terasa koja je u biti zauzeti gradski trg. Onako z lagano kurčenje, dosta skup.
Santos ti je popularni klub na pudarici recimo (oko 8 km od centra) djir ti je beach bar. Kopija papaye ali lošija recimo.
Ok je rab popravio se znatno ovo zadnje ljeto. Ima za viditi, izaći.. biti će vam fora.
Pave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 16:01   #16
Ja sam na Rabu ko doma, iako ljetujem preko, na kopnu

U gradu imaš par dobrih birceva, u srednjoj ulici je birc do birca s ok muzikom. Le Journal je predlani znao raditi do 5 ili 6 ujutro. U Forumu je ugodna atmosfera Onda onaj na početku, e ne znam ime, s klupicama uz fasadu, isto ok plejs

Imaš i San Antonio, al otkad se Santos otvorio mislim da on više nije neka najpoželjnija lokacija. Santos je beach bar, točno, meni je simpatičniji od Papaya i tih na tu foru. Ima par zgodnih detalja. Dva šanka itd. Jedino je onaj "bazen" komedija
Muzika.. eh, lani je recimo jedan dan u tjednu tamo gostovo TBF
Al inače... komercijalni house, klasika! Malo kvalitetniji teško da možeš čuti, uglavnom komercijala.

I hrpa talijana, u cijelom Rabu općenito - I Švaba
Gužva.. i tako to.
Za kupanje svakakve plaže... gradić, ugodan, sunčan, fino, lijepo... Al Zrće ne očekuj, pogotovo ak voliš takvu zabavu. Ja ne volim, pa mi je Rab čisto ugodan.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 21:49   #17
Rab je za uživanje, ne za tulumaranje
i treba se izbjegnuti sezona (15.7-20.8.) jer ima turista ko govna
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:08   #18
kakva je situacija s parkingom u hotelima?
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 18:46   #19
ono što ja znam velika su hotelska parkirališta.
Pave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 19:08   #20
Thumbs up

Parking je jedan od najvećih problema na Rabu, pogotovo u špici sezone. Noćni život se jako popravio zadnjih 2-3 godine. Prednost Raba (po meni) je to što nema puno razuzdanih tinejdžera već ekipa od 25 nadalje.... Plaže : Rajska plaža u Loparu (2 km pješčane plaže), plaža ispod grada, barbat, kampor Mel.... Ako želite malo aktivniji odmor onda definitivno preporučam park prirode šumu Kalifrant sa odličnim MTB i trekking stazama. Zatim Frugu, brdo iznad Supetarske Drage, omiljeno izletište rabljana. Tko voli prirodu mora vidjeti Frugu ! Vrh brda izgleda kao da ste negdje u lici a ne na otoku. Tamo također ima puno mtb i trekking staza, Paintball klub itd. Ako trebate još kakvih informacija pitajte
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.