Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2010., 14:09   #1001
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
ja se bolje osjećam jer znam da sam kupila i neće biti viška.
neke bebe su manje, neke veće, sve zavisi. neke mame kažu da je bebama nakon mjesec dana sve 56 bilo premalo, a ja ne želim kupovati u zadnji čas, pogotovo što su sad sniženja, a onda možda neće biti
Je, i mi smo kupili dosta toga (a i naslijedili ) ali na koncu je pola bilo promaseno jer mi kopcanje nije odgovaralo tako da smo opet isli u kupovinu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:13   #1002
0-3 ti obično odgovara vel. 62, 3-6 68, 6-9 74 itd...
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:22   #1003
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Je, i mi smo kupili dosta toga (a i naslijedili ) ali na koncu je pola bilo promaseno jer mi kopcanje nije odgovaralo tako da smo opet isli u kupovinu.
a zbog čega kopčanje ne bi bilo dobro?
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:38   #1004
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Neki ne vole kombinezoncice, neki ih obozavaju, nekima su bidibenkice super, nekima koma.
Treba skuziti sto ti pase, i kakvo kopcanje ti je najbolje i tek onda kupovati.
već sad znam da moj mali neće previše biti u kombinezonićima. više mi se sviđaju bodići i hlačice. kombinezonića sam kupila samo dva: jedan 56 i jedan 62, svaki koštao po 25 kuna, pa nek se nađe.
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 15:32   #1005
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post

na ebayu nakupujem hrpetine nove robe za sitne pare t
odaj mi tajnu na kojoj stranici kupuješ
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:31   #1006
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
odaj mi tajnu na kojoj stranici kupuješ
www.ebay.co.uk

sam trebaš gledat i pazit i nađe se svašta!
ja sam prije mjesec dana kupila doslovce hrpu robe s etiketama 6-9mj (ima ovih klasičnih marki tipa george i cherokee, a i baby gap!) za 190kn
preslatka hrpica bodića, hlačica, majčica...

ljudi dobiju stvari, ostave ih s etiketama jer im ne trebaju, pa prodaju na ebayu za siću
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:35   #1007
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Iskusne cure molim za par savjeta.
Većinu toga sam kupila, gotovo sve, ali ne znam da li je dovoljno i u odgovarajuće po količini i duljini rukava.
Dakle, termin mi je 1.4. pa me zanima koliko čega moram imati sa kratkim, a koliko sa dugim rukavima budući da je baš prijelazno razdoblje?
Hvala vam!
moj je rođen 19.04.i padala je kiša..i cijeli misec i po je bio u dugim rukavima,baš bilo neko šugavo vrijeme...ali da sam na tvom mjestu nebi se zamarala,bitno da imaš za početak a kasnije ako zafali pošalji nekoga,a već nakon 15 dana ćeš sama htjet izać,pa možeš i na brzinu kupit
sretno
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:41   #1008
i još nešto. neke od vas su spominjale da je bebi bilo 56 preveliko. a dal ste koristile široko povijanje? jer ako niste, zato vam je i trebalo manje.
__________________
PRODAJA ROBICE ZA BEBE vel. 56
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:41   #1009
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
a zbog čega kopčanje ne bi bilo dobro?
bude preusko,vidit ćeš kad budeš probavala preko maleee glavice
meni je na kraju najdraže kad nema kopčanja,barem oni najdonji bodići,onako da se samo šire iznad ramena..da ga što manje botunića žulja..
a što se tiče veličina,to ti je jako teško pogodit,jer ne znaš kolika će beba bit..moj sa devet mjeseci ima robe od 12,15 i 18 mjeseci...najčešće ona od 15..tako da teško je to pogodit...
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:46   #1010
malo sam pogledala po e-bayu, pa nije to tako jeftino. od 1 funte na dalje, to je 10 kuna, a dosta toga je čak i nekoliko funta. puta 10, to ne ispadne ništa posebno jeftino. s time da je to RABLJENO i treba još platit poštarinu. koliko je poštarina?
__________________
PRODAJA ROBICE ZA BEBE vel. 56
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:49   #1011
malo češće pogledaj, zna nekad biti i recimo 10 komada odjeće po 3 funte. funta je 8,4 kn i to se onda jako isplati. možeš ti i novo kupovat,i ima i toga samo treba naletit da je povoljno.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:04   #1012
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
a zbog čega kopčanje ne bi bilo dobro?
Pa npr ne ide dovoljno nisko uz nogicu, pa je na ledjima, pa skuzis da onog ko je izmislio bodibenkice s trakicama treba objesiti, pa skuzis da se neki bodici razdrlje ako su na preklop oko vrata, pa da drukeri na drukere smetaju.....
Nego, napisala si da nece biti u kombinezoncicima, kaj mislis oblacit na bebaca kad ce biti prehladno za jedne rukave od bodija?
Ne znam kad ti je termin ali moja je znala biti u dva rukavica u prvih mjesec dana. A po noci i duze.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:18   #1013
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Nego, napisala si da nece biti u kombinezoncicima, kaj mislis oblacit na bebaca kad ce biti prehladno za jedne rukave od bodija?
Ne znam kad ti je termin ali moja je znala biti u dva rukavica u prvih mjesec dana. A po noci i duze.
majicu?

meni isto ti kombinezoni idu na živce i obučem joj bodi i hlače i majicu. kombinezone je noslila dok je bila jako mala i sve sam dobila pa sam joj to oblačila da ne kupujem novo i sad joj obučem ak baš sve drugo zmaže.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:20   #1014
Quote:
Mrs.B kaže: Pogledaj post
majicu?

meni isto ti kombinezoni idu na živce i obučem joj bodi i hlače i majicu. kombinezone je noslila dok je bila jako mala i sve sam dobila pa sam joj to oblačila da ne kupujem novo i sad joj obučem ak baš sve drugo zmaže.
Ma sad i moja ima majicu ali puno je prakticnije malu bebu od mjesec dana uvaliti u kombinezoncic nego joj navlaciti majicu preko bodica i stramplice pa hlacice...
Bar meni.
A moja spava u njima sad, bas mi je slatko vidjeti ju u tome, ko mala beba izgleda.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:21   #1015
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
i još nešto. neke od vas su spominjale da je bebi bilo 56 preveliko. a dal ste koristile široko povijanje? jer ako niste, zato vam je i trebalo manje.
sa sirokim povijanjem je bilo veliko
evo, sad ima na sebi siroko, i kombinezon vel, 53-59 (prenatalov ekvivalent 56) i sad je pristojno obucena

btw, zalud siroko kad rukavi vise, a oko vrata sve zjapi golo
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:24   #1016
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Pa npr ne ide dovoljno nisko uz nogicu, pa je na ledjima, pa skuzis da onog ko je izmislio bodibenkice s trakicama treba objesiti, pa skuzis da se neki bodici razdrlje ako su na preklop oko vrata, pa da drukeri na drukere smetaju.....


btw, ja uopce nisam kupovala bodie...samo bodibenkice. prek glave sam imala samo jednu majcu i to pozalila...izbjegavam sve kaj ide prek glave
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:28   #1017
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
sa sirokim povijanjem je bilo veliko
evo, sad ima na sebi siroko, i kombinezon vel, 53-59 (prenatalov ekvivalent 56) i sad je pristojno obucena

btw, zalud siroko kad rukavi vise, a oko vrata sve zjapi golo
a ovisi kolike je kvalitete bodi,kad je onaj gušći pamuk ne rasteže se tako,a što se tiče malo šireg prostora oko vrata,pa i tako preko toga još ide robe,zato sam i rekla da tako uzimam za onaj donji bodi..da mu bude komodno..
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:38   #1018
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post


btw, ja uopce nisam kupovala bodie...samo bodibenkice. prek glave sam imala samo jednu majcu i to pozalila...izbjegavam sve kaj ide prek glave
čitala sam da je sve stvar navike mame. kako se navikne, kako joj paše.

znam da su benkice praktičnije, ali sve ostale stvari koje su gornji dio su zapravo majice. i možda se prvih mjesec-dva može nekako bez toga, ali dalje sumnjam. ionako će cijeli život poslije navlačiti stvari preko glave.

ja imam bodiće ali mislim da neće biti problema. pamuk je mekan i ima gumbić kod vrata. nekako ćemo se snaći nas dvoje.
__________________
PRODAJA ROBICE ZA BEBE vel. 56
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:54   #1019
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
čitala sam da je sve stvar navike mame. kako se navikne, kako joj paše.

znam da su benkice praktičnije, ali sve ostale stvari koje su gornji dio su zapravo majice. i možda se prvih mjesec-dva može nekako bez toga, ali dalje sumnjam. ionako će cijeli život poslije navlačiti stvari preko glave.

ja imam bodiće ali mislim da neće biti problema. pamuk je mekan i ima gumbić kod vrata. nekako ćemo se snaći nas dvoje.

istina, a ja sam lijena i kad sam skuzila bodibenkice kupovala samo to...ima vremena za bodije i sve prek glave kad se nauci sama oblacit
nije istina da su sve stvari za gore majce.
ja sam dobila podosta debljih benkica-dakle, izgleda ko benkica (i umjesto trakica ima drukere ), u lijepim je bojama i malo deblja, ja to oblacim na bodibenkicu, umjesto majce
isto tak, kupila sam nesto majci koje se kopcaju iza, jos uvijek mi je to bolja varijanta nego majce prek glave

(ja se nisam u djetinjstvu igrala sa lutkama, pa je meni to presvlacenje jako komplicirano i jos vjezbam )
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 19:31   #1020
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
malo sam pogledala po e-bayu, pa nije to tako jeftino. od 1 funte na dalje, to je 10 kuna, a dosta toga je čak i nekoliko funta. puta 10, to ne ispadne ništa posebno jeftino. s time da je to RABLJENO i treba još platit poštarinu. koliko je poštarina?
1.imaš stvari ispod funte
2. imaš NOVIH stvari ispod funte
3. poštarina je obično 2-5funti
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.