Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 19:06   #1
Volim ga, ali ne znam gdje sam zapela?

U vezi sam 6 godina, vec dvije godine zivimo skupa. Ja imam 22, on 23. Volim ga, necu poreci. Znate ono kad se s nekim vidite da s tom osobom mozete ostarjeti, imati djecu. Podrska mi je u svemu, kada su mi ljudi govorili da od pjevanja nemam nista, on je bio taj koji mi je dogovarao gaze i bio uz mene, bodrio me. Kada su mi govorili da sam "ruzno pace", on je cekao da izronim iz depresije i pokazao mi da sam lijepa.

Prije njega sam bila s kim sam htjela, ljubakala se s okolo, imala neke krace vezice, sve bezveze. Zaljubljivala se u kretene, vecinom tipove iz bendova koji su mi obecavali da cu bas ja biti njihov glavni vokal. Srednja skola i srednjoskolske "tragedije". A onda sam upoznala njega koji je totalno bio nesto novo - divlji, strastven, faca prema svima, brani svoje, a ipak je tu za mene, uz mene, dao mi je svijet na dlanu. I dopustila sam mu da mi bude prvi u mnogocemu: prvi u sexu, prva duza veza, prvi koga je moj otac upoznao i odobrio, prvi kojem sam rekla da ga stvarno volim... I prvi kojeg sam prevarila (istina jer je on prevario mene, ali nije opravdanje!). Prekinuli smo... Pa se pomirili. Kao sto rekoh, zivimo skupa i to u njegovom stanu u Zagrebu, daleko od rodnog grada. Lijepo nam je. Studiramo oboje danju, navecer setamo svoga psa kvartom ili izlazimo ili ja pjevam s bendom, a on cuga na sanku na moj racun XD. Volim ga... Ali zapela sam! Osjecam da u meni raste neki nemir. Onaj nemir koji mi govori da sam mlada, da imam jos toga za probati, da je toliko toga neistrazeno. Ono pitanje kakav bi bio drugi decko u krevetu?

Ovaj vikend otisla sam sa prijateljicama vani. I ljubakala se s nekim likom u wc-u, likom kojem se ne sjecam ni imena. Samo sam se ljubakala, ni na trenutak nisam htjela nesto vise! Poljubila sam ga i nakon par minuta mu rekla da mi ide na zivce i izbacila ga iz wc-a. Okrivila bih alkohol, ali necu se spustati tako nisko, jadno je. Htjela sam to, napravila sam to i sad me ubija griznja savjesti. Rekla sam mu, ali sam presutjela dio da sam ja prva poljubila njega. Ne mogu mu pogledati u oci i reci mu: "Da, ljubavi, ja sam kriva!" To je kao da mu kazem: "Da, ljubavi, zelim da me ostavis!" A ne zelim...
Istu vecer sam upoznala decka koji je na prevaru dobio moj broj (pala sam na prastari trik: imas li za poziv? bravo ja!) i slao mi laskave poruke cilu vecer. Odgovarala sam, glupa sam, pijana. Ipak rekla sam mu da imam decka i da od mene nece dobiti nista. Danas mi opet salje poruke, pita je li mi decko doma, hocu na kavu s njim, a ja ne odgovaram. Ipak tako me zanima kakav je, sto bi bilo kad bi bilo, otici na kavu na koju me poziva ili ne? Ne, ne smijem! Moja veza mi je vaznija... Ponavljam si cijeli dan! Izbrisala sam poruke, samo da nemam njegov broj u mobu da ne dodem u napast!

Otisla sam predaleko, znam... Ipak ne znam sto da radim... Ne znam na koju stranu da krenem? Jer s jedne strane mi stoji predivan muskarac koji me voli, koji je bio uz mene u najgorim trenucima i najboljim, kojeg ja volim i s kojim zivim... A s druge strane mi stoje svi drugi, dobri decki, kreteni na kakve sam nalijetala prije, drugi kreveti i druga iskustva... Sto mi je? Nikad nisam bila ovakva? Jer ja ne zelim novu vezu, zelim ovu vezu! Ali zelim i probati jos nesto ili nekoga! Ajme, ponasam se ko neka drolja... I trazim savjete od ljudi koje ni ne poznajem... Ali zaista ne znam koji mi je vrag i sto je to u meni da me tjera da probam nesto izvan ovoga sto imam...? Glupa sam. Onda kada nisam imala nista, cmoljila sam da me niko ne voli. Sada kada bi trebala biti iskusnija, kada imam ono sto sam oduvijek zeljela, gle me... Trudim se to unistiti... Glupa sam. A zbog cega??? Ne znam... i zato trebam vas, ako je neko imao imalo slican problem ili film koji se meni odigrava u glavi......................
DeLuxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:14   #2
cure se bune da nema dovoljno dobrih decki pa bi bilo lijepo od tebe da svog pustis nekoj koja ce znati to cijeniti i onda si slobodna za jasenje po wc-ima nocnih klubova to ti je zivot kakav propustas
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:15   #3
koji trol maaajko mila

sa ca 15 se zvanjatala sa clanovima benda i s kim god je htjela
pa da 20 vec zivi sa deckom
pa sa 22 se vucara sa drugima po wcu


nisam konzerva
al malo mi ovo sve nekako.. bedasto


kaj da ti kazemo? sve sama vec znas
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.11.2012., 19:17   #4
Nema univerzalnog pravila niti savjeta. Ljudi koji su ostali cijeli zivot samo sa jednim partnerom (sexualnim) ce se uvijek pitati sta bi bilo da sam tamo i tamo , tada i tada bla bla. Bitno je koliko ti njega volis, koliko ti je stalo do toga da on bude tvoj zauvijek. Normalno da nakon 6 godina veze, a imas 22 ti se ovo javlja. Samo budi iskrena prema sebi, mozda mozes predloziti decku da uzmete kracu pauzu ili sex u troje, ne bi vjerovala , ali mnogo dugih mladih veza bas to radi i samo im se veza ucvrstila, a ako mislis da je ovo previse za tebe posevi se sa nekime i vidjeti ces odmah jel ti to odgovara ili ne. Nece svijet propasti zbog sexa na jednu noc.

I preskaci ove moraliste koji kazu da ostavis decka , bla bla bla.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:19   #5
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
koji trol maaajko mila

sa ca 15 se zvanjatala sa clanovima benda i s kim god je htjela
pa da 20 vec zivi sa deckom
pa sa 22 se vucara sa drugima po wcu

Nije troll... Imala sam 17 kada smo prohodali (za par miseci punim 23, pa racunaj), sa 20 pocela zivjeti s njim kad sam upisala faks........... ovo trece... dogodilo se jedan put i ne mislim ponoviti!

Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
Nema univerzalnog pravila niti savjeta. Ljudi koji su ostali cijeli zivot samo sa jednim partnerom (sexualnim) ce se uvijek pitati sta bi bilo da sam tamo i tamo , tada i tada bla bla. Bitno je koliko ti njega volis, koliko ti je stalo do toga da on bude tvoj zauvijek. Normalno da nakon 6 godina veze, a imas 22 ti se ovo javlja. Samo budi iskrena prema sebi, mozda mozes predloziti decku da uzmete kracu pauzu ili sex u troje, ne bi vjerovala , ali mnogo dugih mladih veza bas to radi i samo im se veza ucvrstila, a ako mislis da je ovo previse za tebe posevi se sa nekime i vidjeti ces odmah jel ti to odgovara ili ne. Nece svijet propasti zbog sexa na jednu noc.

I preskaci ove moraliste koji kazu da ostavis decka , bla bla bla.
Hvala ti, ovakav post mi ulije nadu donekle... mada nisam sigurna da bi on pristao na pauzu, ja ne bih na sex u troje, a da mu napravim to da spavam s nekim... ne znam bih li mogla to presutjeti... jbt, stvarno sam zapela... ali znam da ga volim i da ga ne zelim izgubiti...
DeLuxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:51   #6
Nema za tebe mira dok ne razbucaš ovo što imaš.
Ali to je život.
Da to ne napraviš, život bi ti prošao u žaljenju za "nečim što propuštaš".
Ima ljudi koji budu cijeli život s jednim partnerom. I sasvim su zadovoljni svojim životom. Čini mi se da ti nisi ta. I spadaš u večinu populacije. Tako da ako te zanima - skroz na skroz si normalna.
Ali cijena te normalnosti je destrukcija postoječeg odnosa.

A toliko još zanimljivih dečkiju ima na ovome svijetu...
A tek svih onih koje nikada nečeš isprobati...
__________________
Rat između muškaraca i žena ne može iznjedriti pobjednika jer ima previše suradnje među neprijateljima.
Zvjezdani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:51   #7
nisi tip cure koja je trebala tako rano u ozbiljnu vezu. očito si divlja po prirodi i to definitivno ne stoji dobro u vašoj vezi. ako ti savjetujem da prekineš sa njim, možda bi dobio puno odobrenja na forumu u vezi tog savjeta, ali ja ću ti ipak savjetovat da sjedneš sa njim i porazgovaraš.

možda ga i nisi dostojna, no definitivno je njemu stalo do tebe zbog nekog određenog razloga i mislim da ne bi bilo fer prema njemu da se samo tako razjebete.

ma koliko ti svi savjetovali da se makneš od njega, i ti i ja oboje znamo da to nećeš napraviti jer nisi takav tip osobe koja može samo tako napustiti nekoga sa kim mu je dobro. ali zato budi dostojna, priznaj što si napravila i razgovarajte što i kako dalje. šteta je tih godina koliko ste zajedno, najmanje što možete jest iskreno razgovarati.

sretno.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:20   #8
Da sam mu odmah rekla da sam ja kriva za ovo s ovim likom, umisto da sam mu rekla da je on mene poljubio pa sam mu ja vratila... bilo bi lakse... ako mu sad kazem da sam mu lagala i kako je tocno bilo, ostavit ce me... Znam da hoce! A to ne bih podnijela... Zaista ga volim, i nisam s njim samo zato jer mi je s njim dobro... Ponekad nije dobro, ponekad je grozno, svadamo se, oboje imamo ljubomorne ispade ponekad, ali to je smisao svake veze - da bez obzira na situaciju u kojoj se nalazimo, znamo da se volimo i da smo tu jedno za drugo! Gledam nase slike dok ovdje s vama tipkam i cmoljim ko dijete za razbijenom barbikom. Zasto sam si ovo dopustila?

Svjesna sam da moram razgovarati s njim, pokusati naci neki kompromis... mada ga ne vidim, jer da je obrnuta situacija - da sam ja njemu prva - ne znam da li bi mogla reci mu: "Okey, hajde, samo ti odi, posevi neku drugu, ja cu te cekati i biti cu mirna zbog toga." Ne bih to mogla! Ne bi mogao ni on... Najbolje sto mogu jest ostati tu gdje jesam, biti sretna s njim i drzati se dalje od alkohola jer mi ocito skodi i svakako drugih likova jer ne zelim upropastiti ovo sto imam s njime...

@Zvjezdani... ne pomazes s ove zadnje dvi recenice! :P
DeLuxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:34   #9
Lako je hoćeš se dati u opticaj, trošiti, čim ga varaš znači da nema veza budućnosti, da ima ne bi ga varala (i ne ono "samo jednom je bilo" definitivno ne prolazi), danas s ovim, pa za tjedan dana s drugim kada ideš van i tako.
Zapravo zapitaj se, dali radi 4, 5 minuta gušta i možebitnog orgazma s drugim vrijedi baciti 6 godina u vjetar.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:49   #10
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
Zapravo zapitaj se, dali radi 4, 5 minuta gušta i možebitnog orgazma s drugim vrijedi baciti 6 godina u vjetar.
Vjerujem da mi je ovo dalo razmisljati najvise od svih odgovora ovdje... Odgovor je definitivno NE! Ne zelim 6 godina baciti u vjetar samo radi toga da probam nekog drugog... Ne, ne zelim zbog 4,5 minuta, ma i da bude pola sata, izgubiti nesto na cemu sam radila 6 godina i zbog cega sam postala bolja osoba. Jer jesam, od klinkice bez samopouzdanja koja je svrljala sa budala koje su joj obecavale sve, a nisu ostvarili nista, zbog njega postala sam samopouzdana, sigurnija u sebe. Mozda presigurna u sebe s obzirom sto sam napravila...

Priznat cu mu sve veceras kad dode (na pivu je s prijateljima)... I ako me istjera iz stana, ako me ostavi, znat cu da sam zasluzila... Ali isto tako znam da cu ga moliti za oprost kao nikada nikoga, isto tako znam da cu se boriti za njega jer ga volim i jer mi je sve na svijetu... Ja bih bila nitko i nista bez njega i ako sam to upropastila zbog svoje gluposti, sama sam si kriva... Jesam...

Worf, hvala ti... Ne znas koliko si mi pomogao...

Zadnje uređivanje DeLuxy : 12.11.2012. at 20:59.
DeLuxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:07   #11
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
Vjerujem da mi je ovo dalo razmisljati najvise od svih odgovora ovdje... Odgovor je definitivno NE! Ne zelim 6 godina baciti u vjetar samo radi toga da probam nekog drugog... Ne, ne zelim zbog 4,5 minuta, ma i da bude pola sata, izgubiti nesto na cemu sam radila 6 godina i zbog cega sam postala bolja osoba. Jer jesam, od klinkice bez samopouzdanja koja je svrljala sa budala koje su joj obecavale sve, a nisu ostvarili nista, zbog njega postala sam samopouzdana, sigurnija u sebe. Mozda presigurna u sebe s obzirom sto sam napravila...

Priznat cu mu sve veceras kad dode (na pivu je s prijateljima)... I ako me istjera iz stana, ako me ostavi, znat cu da sam zasluzila... Ali isto tako znam da cu ga moliti za oprost kao nikada nikoga, isto tako znam da cu se boriti za njega jer ga volim i jer mi je sve na svijetu... Ja bih bila nitko i nista bez njega i ako sam to upropastila zbog svoje gluposti, sama sam si kriva... Jesam...

Worf, hvala ti... Ne znas koliko si mi pomogao...
a sta mislis dobiti sa tim priznanjem?
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:13   #12
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
a sta mislis dobiti sa tim priznanjem?
mirnu savjest.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:16   #13
Htjela sam napisati da cu se tako rijesiti griznje savjesti... ali opet, to bi bilo uzasno sebicno, zar ne? Ja bih se rijesila griznje savjesti, mozda bi se osjecala bolje neko vrijeme ili dok mi ne kaze da prekida sa mnom... a on? on bi se osjecao gore, osjecao bi se izdano... i nista ne bih dobila... izgubila bih vise nego da trpim i zivim sa svojom greskom... ovako cu patiti ja, on ne...

i sto sad? zapela sam! opet! i opet cu donijeti krivu odluku... upropastit cu sve. da, kao da vec nisam! isuse, koja sam ja glupaca! pa zar mi je trebalo da se dovedem ovdje...? da se zvaljekam sa likom kojem se ni imena ne sjecam, a doma me ceka netko koga volim... radi cega?

ne mogu nazad... nazalost, ne mogu... ali ima li nacina da krenem naprijed? da ispravim sto sam zajebala?
DeLuxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:20   #14
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
mirnu savjest.
u teoriji da, u praksi ne, narocito ne u ovom slucaju gde ja vidim da je lik malo posesivan i da nju smatra svojim vlasnistvom.
JER, malo je "nenormlano" da neko, narocito musko u tim godinama toliko grcevito gura dugogodisnju vezu, a usput i prevario, pa jos priznao ( ne znam sta je i on time mislio postici?!), malo mi se cini da se on u prici oseca macho koji spasio od "propasti" zabludelu devojcicu, ima covek vezu, faca je, a nju konstantno podseca indirektno da bi bez njega bila niko i nista...

Mislim, mozda sam ja prejako srocila, ali hello... nigde nije smao 1 strana kriva ;-)
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:27   #15
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
Htjela sam napisati da cu se tako rijesiti griznje savjesti... ali opet, to bi bilo uzasno sebicno, zar ne? Ja bih se rijesila griznje savjesti, mozda bi se osjecala bolje neko vrijeme ili dok mi ne kaze da prekida sa mnom... a on? on bi se osjecao gore, osjecao bi se izdano... i nista ne bih dobila... izgubila bih vise nego da trpim i zivim sa svojom greskom... ovako cu patiti ja, on ne...

i sto sad? zapela sam! opet! i opet cu donijeti krivu odluku... upropastit cu sve. da, kao da vec nisam! isuse, koja sam ja glupaca! pa zar mi je trebalo da se dovedem ovdje...? da se zvaljekam sa likom kojem se ni imena ne sjecam, a doma me ceka netko koga volim... radi cega?

ne mogu nazad... nazalost, ne mogu... ali ima li nacina da krenem naprijed? da ispravim sto sam zajebala?
ma aj se i ti skuliraj malo ;-) mlada si jos, ok, ispalili su te ti neki likovi oko pevanja, pa sta sad, i meni se desvalo na pocetku freelance karijere da maltene ugovorim projekat i sumu i samo treba da se krene u crtanje, pa na kraju nista, pa nisam gubila glavu, posle mi je krenulo ok, mislim uvek je tako u poslu, koji god da je... NO< to sto ti je islo lose u poslu, ne znaci da si IKO ima pravo da tebi nesto nabacuje kako bi bila nista bez njega/nje, helloooooooooooo
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:03   #16
djeluje mi da autorica voli malo više popiti..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:18   #17
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
u teoriji da, u praksi ne, narocito ne u ovom slucaju gde ja vidim da je lik malo posesivan i da nju smatra svojim vlasnistvom.
JER, malo je "nenormlano" da neko, narocito musko u tim godinama toliko grcevito gura dugogodisnju vezu, a usput i prevario, pa jos priznao ( ne znam sta je i on time mislio postici?!), malo mi se cini da se on u prici oseca macho koji spasio od "propasti" zabludelu devojcicu, ima covek vezu, faca je, a nju konstantno podseca indirektno da bi bez njega bila niko i nista...

Mislim, mozda sam ja prejako srocila, ali hello... nigde nije smao 1 strana kriva ;-)
slažem se, i definitivno nisu ni jedno od njih ružine latice. ali mislim da je korektno od nje da prizna pa kud puklo da puklo.

ljudi moji, razgovor je majka svih riješenja problema. treba pričati. puno veza danas crkne baš zbog manjka razgovora.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:39   #18
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
slažem se, i definitivno nisu ni jedno od njih ružine latice. ali mislim da je korektno od nje da prizna pa kud puklo da puklo.

ljudi moji, razgovor je majka svih riješenja problema. treba pričati. puno veza danas crkne baš zbog manjka razgovora.
pa je, medju osobama koji su "cisti".
ovde vec vidim razgovor kako tece:
ona "dragi, moramo razgovarati?", on:" reci, sto je?", ona:" znas, moram ti priznati, ja sam pre 3 veceri zabrijala sa 1 likom, (blabla objasnjenje), ali ja te volim i razumecu ako me ostavis" on :" aaaaa pa zasto pa sto, pa sve sam ucinio za tebe, bez mene bi bila niko i nista, kako si nezahvalna blabalbalaatruc"

i tako se npr pomire, pa slede dani tihog rata, mira, pa on ode i nade neku, ona se iznervira i krene kriviti sebe, uz njegovu pomoc i sve bzvz.......

zato ipak glasam da se ona sabere sama sa sobom i stane na svoje noge, sa ili bez tog lika.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:42   #19
Quote:
Talia22 kaže: Pogledaj post


ti i autor posta kojemu si stavila amen mozete si nabaviti zivot, onakvu glupost moze napisati samo iskomplexirani decko kojeg je cura ostavila iz slicnog razloga, svatko ima pravo na odabir , svi smo mi voljeli nekoga i slomili mu srce kao sto su ga nama slomili. Zar bi se sada trebao osjecati kao govno jer nisam sa curom koju sam volio sa 18godina?? Gluposti
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:51   #20
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
pa je, medju osobama koji su "cisti".
ovde vec vidim razgovor kako tece:
ona "dragi, moramo razgovarati?", on:" reci, sto je?", ona:" znas, moram ti priznati, ja sam pre 3 veceri zabrijala sa 1 likom, (blabla objasnjenje), ali ja te volim i razumecu ako me ostavis" on :" aaaaa pa zasto pa sto, pa sve sam ucinio za tebe, bez mene bi bila niko i nista, kako si nezahvalna blabalbalaatruc"

i tako se npr pomire, pa slede dani tihog rata, mira, pa on ode i nade neku, ona se iznervira i krene kriviti sebe, uz njegovu pomoc i sve bzvz.......

zato ipak glasam da se ona sabere sama sa sobom i stane na svoje noge, sa ili bez tog lika.
kako će teći razgovor, ja to ne mogu predvidjeti, to ovisi o njima. no ako krene u tom smjeru kao što si navela, to je samo pokazatelj da je vrijeme da se raziđu.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger