Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2009., 11:58   #41
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Imate kupiti tu kozmetiku i u biljnoj apoteci Aloja (Iblerov trg 8) - u prolazu od Draškovićeve.
Ja imam problematičnu kožu i akne i kupila sam si regenerativnu kremu koja je namijenjena baš za takvu kožu ali akne mi i dalje izlaze. Al, ne odustajem, možda treba neko vrijeme da se koža navikne. I miris je ok, niš posebno gadan.
Evo ja sam kremu kupila jučer i stvarno koža je glađa ali su mi akne ipak izašle ali kao što si i ti rekla možda bih trebala nastaviti dok se koža ne navikne i da na kraju vidim zadovoljavajuće rezultate.
Nadam se da če upaliti jer mi je dosta akni za cijeli život a vjerujem da nisam jedina
Kriki_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 12:35   #42
Imala dnevnu kremu... Nije mi pasala.
Lice mi je nekako bilo toplo od nje, a nije mi dovoljno nahranila kozu, morala sam se par puta u danu namazat.
Nakon tjedan dana mi je pocela koza crveniti, pa sam odustala.

Koza mi je suhi obrazi + masnija T zona.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 07:59   #43
ja sam upravo naručila vitamine i minerale jer su mi prijekopotrebni...
razmišljam da naručim koju kremicu, al nedavno bila u shopingu
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:52   #44
ja naručila tonik..samo mi nije jasno...jer na njihovoj stranici ima samo jedan tonik..nema po tipu kože...ubit ću se ako je ovaj moj za masnu kožu
anika5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 19:03   #45
za sve tipove kože je...miriše skroz prirodno...super je, ne zateže me ni ništa.. odlično
anika5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 22:27   #46
Ja sam prije dva tjedna pocela koristiti sve... mlijeko za ciscenje, tonik i regenerativnu kremu i totalno sam razocarana!!!
Imam problematicnu masnu kozu, muka mi je i umorna sam od svih tih akni na mom licu. Svakodnevno mi se izbacuju nove i sada ih imam vise nego kada sam koristila eucerin.
Mislim stvarno.... kada ce sve to prestati?!?!?! Pa 25 mi je godina!!!! Plus akne sada mi se koza i perusa tj. susi a akne izlaze!!! Gdje u svemu tome ima smisla?!?!?!
Kriki_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 23:18   #47
meni se dosta popravilo kad sam prestala koristit proizvode za kombiniranu/masnu kožu....sad uzmem za suhu/osjetljivu jer što je više tretiram ona sve gora...i našla sam kremu koja mi odgovara za duboku hidrataciju...(isto nije za kombiniranu kožu)...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 15:51   #48
ja koristim anticel. mlijeko naravno da nije ucinilo cudo (kao sto nece ni jedna druga krema) al mi je bar fina koza nakon nanosenja i ljeti je super jer daje onaj glanz izgled nogama...
moje lice je inace crveno i osjetljivo, kontaktirala sam doticnog decka s biomedisa i rekla mu da ne dam 100kn za nesto na sto cu mozda reagirati. nemaju testere. kad mi je dostavio spirulinu donio mi je i masku cijelo pakovanje!!! svaka čast!
na kraju je maska super. normalno je da lice pocrveni ( u biti se jako ugrije),al koža me nije pekla poslije.bas je bio fini osjećaj.. lice se ohladilo 10ak min. nakon skidanja maske,a time i crvenilo..
maska, mlijeko anticel.- ponavljam narudžbu
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 16:42   #49
Smile

Quote:
Kayla3 kaže: Pogledaj post
Ja sam narućila dnevnu kremicu i kremu za celulit i preeeezadovoljna sam, naime zbilja ne smrdi, osim toga frigaš kreme koje miriše a poslije toga nema nikakvog efekta, bitno mi je da mi miriši gel za tuširanje i parfem, ali bitnije mi je ipak da mi je koža nježna i mekana...ipak ne bi mi nestali svi ožiljci koje sam imala...

Osim toga odličan mi je sistem prodaje...moderniziran, skokneš na stranicu naručiš i dođe ti kamo ti želiš, a imaš i podajna mjesta...
Ej bok, ajd mi please reci koliko ti je pomogla ta krema za celulit. Htjela bi ju naručiti ali nism sigurna dali pomaže. Hvala!
IvanaVu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 16:52   #50
pozdrav svima! Zanima me tko ima iskustva sa mlijekom protiv celulita od biomedisa!? koliko je dobro,ima li bar malo učinka...... ??????????? Htjela bih to naručit pa me zanima! Unaprijed hvala
IvanaVu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 17:27   #51
bokic, odlicno je to mlijeko protiv celulita poboljsava cirkulaciju krvi i smanjuje one ruzne nakupine. Bademovo ulje je super i za strije (uz Shea maslac). Osjecaj na kozi je fenomenalan, hehe

Opet, neces znati koliko je nesto dobro (odnosno lose) dok ne probas, mi koji smo probali se mazati smo zadovoljni, hehe
aygoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 20:43   #52
Biomedis

Naišla sam na stranicu www.biomedis.hr,riječ je o prirodnoj kozmetici; zanima me da li je netko nešto kupio od njih i kakvi su; s obzirom da imam problema sa prištićima razmišljam o njihovoj regenerirajućoj kremi.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.12.2009., 21:50   #53
Imaš na kozmetici već tu temu otvorenu.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 22:33   #54
Kupila bih njihovu revitalizirajuću masku i regenerativnu kremu, privlačne su cijene,a i činjenica da je riječ o prirodnoj kozmetici,ali moram priznati da su me neki komentari obeshrabrili; željela bih se konačno riješiti prištića, a ne da si natovarim još jedan problem-pečenje kože. Zar je moguće da prirodna kozmetika napravi gore stanje nego uobičajeni proizvodi iz apoteka?
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 10:41   #55
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
Kupila bih njihovu revitalizirajuću masku i regenerativnu kremu, privlačne su cijene,a i činjenica da je riječ o prirodnoj kozmetici,ali moram priznati da su me neki komentari obeshrabrili; željela bih se konačno riješiti prištića, a ne da si natovarim još jedan problem-pečenje kože. Zar je moguće da prirodna kozmetika napravi gore stanje nego uobičajeni proizvodi iz apoteka?
Reg. kremu koristim vec neko vrijeme sa pauzama (dosadi mi pa probam nesto drugo, ali se uvijek vracam na nju). Nikada mi lice nije pocrvenilo od nje niti sam imala negativnu reakciju iako postoji upozorenje da koza moze tako kratkorocno reagirati. Moja koza je mjesovita i znam reagirati na kreme stvaranjem pristica. Ova mi super odgovara. Drzim je u hladnjaku jer sam sigurna da se nece pokvariti i draze mi ju je koristiti hladnu kad se malo stisne.
Vesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 18:42   #56
1. problemi s aknama su stvar hormona, tu vam nazalost nece pomoci nikakva krema.
2. na neke kreme, ukljucujuci i ovu regenerativnu koza reagira crvenilom jer se potice mikrocirkulacija kože. to je u redu i trebalo bi proci najvise za pola sata.

Krema vam ne pase ako vam je od nje koza suha ili masna, pore ogromne sl.
plasstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 00:44   #57
ok pretpostavljam da je dobra itd,al zar Potassium Sorbate koji gotovo svi biomedis proizvodi sadrze nije konzervans,istina da je manje stetan od mnogih(sadrzan je cesto i u hrani),al to ne menja cinjenicu da nije prirodan...sto dalje znaci da se ipak ne radi o 100 % prirodnoj kozmetici...mozda 99%
Ipak,ima najbolji sastav na koji sam do sad naiso i rado bih narucio al ne znam kako(ne zivim u hrvatskoj) poz
Mishko85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 11:16   #58
Dobila sam Biomedis noćnu kremu. Da li je netko koristio i iskustva? Moja je malo mrvičasta. Lijepo se razmaže po licu i dobro se upije (imam masnu kožu sa proširenim porama). Pisale ste većinom o regenerativnoj kremi, ima li tko iskustva sa noćnom kremom?

http://www.biomedis.hr/hr-proizvod/n...tna_krema.aspx
__________________
mame
macak2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:39   #59
jel nekog zanimaju tu jos iskustva sa biomedis mlijekom protiv celulita? da ne pisem bez veze ak tu nema zainteresiranih :P
amani55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 01:22   #60
amani, mene zanima
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.