Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 10:17   #1
Žena, rođendan, poklon..nemam ideje

Dakle ide cvijece kao ono standardno ali uz to zaista nemam ideje sta da kupim ovaj put..Ovo si mi najgore stvari, pokloni za rodjendan, 8. mart i slicno....Ona je tako specificna i ima "tezak" ukus..Zbog toga ne dolazi u obzir da joj kupim nesto od odjece ili kozmetike jer je velika sansa da joj se nece svidjeti...

Bombonjera..ni to ne dolazi u obzir jer sam joj prosli put kupio i POJEO ja sam skoro cijelu ...

Dakle treba mi nesto uz to cvijece....

Hajde dame raspalite po prijedlozima i pozurite...

Zadnje uređivanje Samsung2007 : 11.07.2008. at 10:19. Reason: greska
Samsung2007 is offline  
Old 11.07.2008., 10:51   #2
bog.


isuse....kako me to ljuti.....zena ti je....dakle,zivis s njom...
pa valjda primjecujes sta voli, sta ju veseli? dal voli biljke - neku loncanicu koju nema; knjige - nekog autora posebno, cd-e :zasto ne nesto sto joj se stalno "vrti" u glavi; ako je "luda" za kuharijom - neku kuharicu koju nema,aparatic za npr. sladoled i slicno; ako voli parfeme (dobro, to je malo teze) al ako voli "teske" mirise ili "osvjezavajuce" ili je mozda sportski tip: pitas prodavacicu u parfumeriji; mozda "pada" na torbice (koja ne) a jednu je bas snimila u ducanu uz koji stalno prolazite; nakit : tu su mogucnosti bezgranicne (ovisi o tvom dzepu i volji) i ......ljubavi. ukljuci se. bez uvrede.
sretno!
gotovanka is offline  
Old 11.07.2008., 11:04   #3
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Dakle treba mi nesto uz to cvijece.....
tegla?

muzika, knjiga, nakit, masaža, vibrator, ....????
baja is offline  
Old 11.07.2008., 11:17   #4
iznenadi ju s nečim.. npr. kupiš cvijeće = normalno, kak si i sam rekel.. pa ju fino izvedi u neki zgodni restoran..
ili ju uzmeš pod ruku i po dućanima s njom nek sama izabere poklon.. tak mi prakticiramo.. ja znam kaj mi se sviđa, velim da to hoću za poklon i to je to.. svi sretni
Simmby is offline  
Old 11.07.2008., 11:19   #5
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
bog.
i hrvati
baja is offline  
Old 11.07.2008., 11:24   #6
vidi koji parfem koristi pa u istom mirisu uzmi dezic i losion za tijelo
Billi is offline  
Old 11.07.2008., 11:28   #7
kupi joj zlatni lančić,ili naušnice
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 11.07.2008., 11:29   #8
Ovo me sad sjetilo na nešto.
Jedan vikend išla mi prijateljica pokazati što je jedan muž poklonio svojoj ženi dok su bili mladi. Veli kupio joj maslinu. Ali ne običnu maslinu, već sadnicu masline koju je zasadio pored kuće na moru gdje ona i sad živi. Kupio je i parcelu i uknjižio na njeno ime. Ta maslina je sad već 20 godina stara.

Eto, raznježi me.
program is offline  
Old 11.07.2008., 11:33   #9
pa to je baš lijepi poklon,ali može proći i sa sitnicom
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 11.07.2008., 12:42   #10
Quote:
Simmby kaže: Pogledaj post
iznenadi ju s nečim.. npr. kupiš cvijeće = normalno, kak si i sam rekel.. pa ju fino izvedi u neki zgodni restoran..
ili ju uzmeš pod ruku i po dućanima s njom nek sama izabere poklon.. tak mi prakticiramo.. ja znam kaj mi se sviđa, velim da to hoću za poklon i to je to.. svi sretni
Ovo je mozda najbolje rijesenje...Svakako smo mislili izlaziti ovaj vikend a to je dan prije rodjendana..

Dakle cvijece + vecera + neka sama izabere sta zeli dok budemo u gradu..Ali u vrijednosti do 5 eura
Samsung2007 is offline  
Old 11.07.2008., 19:58   #11
nešto što želi a ne treba.
lava lampa, hrčak, zanimljiva knjiga, članstvo negdje (tečaj samoobrane, trbušnog plesa, lončarstva,,,, knjižnjica) neki fora miš za komp, dodatni rami, ručni/zidni sat, jastuk, dekicu, jestive gaćice, kama sutru (kažeš joj da je to katalog i da si nešto naruči?!) slikovnicu iz djetinjstva koju ne može nabaviti, 2 dana mora ili toplica, masažu negdjhe ili nigdje (kod kuće) vožnju autićima u lunaparku, vikend omiljenih (njenih) filmova, 2 dana robinjanja (s tvoje strane, suđe, kuhinja, veš....), suprise party, piknik u parku sa dekicom, vibrator, napiši joj pjesmicu, vunene čarape za pokući, papuče u obliku zeke, epilator, blabla, lako je ženama kupovat!
šta da ja kupim dečku????
mishamu is offline  
Old 11.07.2008., 20:06   #12
gumenu lutku
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 11.07.2008., 20:13   #13
Arrow

Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Ona je tako specificna i ima "tezak" ukus..Zbog toga ne dolazi u obzir da joj kupim nesto od odjece ili kozmetike jer je velika sansa da joj se nece svidjeti...
Evo standardne pogreške..
Ono što ću ja predložiti, nije romantično, ali će je sigurno razveseliti..
Da bi bio siguran da nećeš pogriješiti u odabiru poklona, odvedi je u omiljenu parfumeriju ili butik i reci: "Ženo, biraj"..
S ovim nemoš' falit' nikako..
PERLA_ is offline  
Old 11.07.2008., 20:16   #14
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
tegla?


Quote:
masaža, vibrator, ....????
Preduhitrila si me.

Masaža
Vibrator
Masaža vibratorom

A da ju odvedeš na romantično kinky vikend negdje?

Još ako je žena račica , a pretpostavljam da jest kad ti se tako žuri, nemreš fulat.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 11.07.2008., 20:23   #15
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Dakle ide cvijece kao ono standardno ali uz to zaista nemam ideje sta da kupim ovaj put..Ovo si mi najgore stvari, pokloni za rodjendan, 8. mart i slicno....Ona je tako specificna i ima "tezak" ukus..Zbog toga ne dolazi u obzir da joj kupim nesto od odjece ili kozmetike jer je velika sansa da joj se nece svidjeti...

Bombonjera..ni to ne dolazi u obzir jer sam joj prosli put kupio i POJEO ja sam skoro cijelu ...

Dakle treba mi nesto uz to cvijece....

Hajde dame raspalite po prijedlozima i pozurite...
Plati joj nekakvog mastovitog mladog pastuha.
Zli Mali Medo is offline  
Old 11.07.2008., 20:24   #16
Arrow

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Vibrator


Koji će joj to..?
A jel' ima živoga, ima jel' da..?
PERLA_ is offline  
Old 11.07.2008., 20:25   #17
ugasi svjetlo,navuci zastor,skini se i reci ženo navali
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 11.07.2008., 20:40   #18
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post


Koji će joj to..?
A jel' ima živoga, ima jel' da..?
Nema to veze.

Svašta se s vibratorom može radit...u dvoje.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 11.07.2008., 20:44   #19
Arrow

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post

Svašta se s vibratorom može radit...u dvoje.
Već sam napisala da sam seljo-beljo, pa editirala post..
Pregazilo me vrijeme..
Mene bi taj umjetni penis prepao..
Morat ću malo posjetiti LJES, da se updejtam..
PERLA_ is offline  
Old 11.07.2008., 20:48   #20
pokloni joj ogledalo koje će joj umjesto tebe govorit svaki dan da je najljepša
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.