Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 13:38   #21
Nije ti valjda zao sto su maknuli spanjolsku sapunicu?
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:39   #22
raspad sistema
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:40   #23
Quote:
husky kaže: Pogledaj post
Nije ti valjda zao sto su maknuli spanjolsku sapunicu?
ma ne, neg sam sretna sto se crkvi daje 700 kk dnevno(!?)..znaci da nije nista do grla..ima para.,..samo ne za narod..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:48   #24
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
ma ne, neg sam sretna sto se crkvi daje 700 kk dnevno(!?)..znaci da nije nista do grla..ima para.,..samo ne za narod..
Hehe, namijenjeno je autoru topica.

O Crkvi nemam bas nikakvo misljenje, iako, mislim da trebaju podnijeti teret koji podnosi ekonomija zbog neradne nedjelje.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 15:11   #25
Autor topica ima pametnijeg posla od sapunica, upravo praćenje dnevnopolitičkih top tema i informiranje, sakupljanje, snimanje i analitika podataka su mi među osnovnim poslovnim procesima, kao i nadzor ovakvih foruma i slično! (dobro, ovo poslijednje je više onako usput )

Zato pazite: -sve se snima!

Edit: -eh da, moderatori, po kojem kriteriju su ove današnje doslovno TOP političke dogodovštine premještene na Rub politike?
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 19:19   #26
Netko od modova zaista ne voli NATO. Svi NATO topici su bačeni out sa glavnog foruma.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 03:10   #27
Kako se zabavljam kad to sve ćitam.Toliko ste pametni ali zatvorenih oćiju,zato možete sada reći,nismo vidjeli kuda su nas odveli.Pojavio se neko ko će vam otvoriti oći da vidite na kakvoj megajahti živimo.Znate da svi u svijetu tonemo alii se borite za to šta ste krvlju i životima platili.Zašto očete preći na neki veći brod koji isto tone?da budete više zgaženi? gdje je tu logika?
galaxy-stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 20:08   #28
Quote:
galaxy-stars kaže: Pogledaj post
Kako se zabavljam kad to sve ćitam.Toliko ste pametni ali zatvorenih oćiju,zato možete sada reći,nismo vidjeli kuda su nas odveli.Pojavio se neko ko će vam otvoriti oći da vidite na kakvoj megajahti živimo.Znate da svi u svijetu tonemo alii se borite za to šta ste krvlju i životima platili.Zašto očete preći na neki veći brod koji isto tone?da budete više zgaženi? gdje je tu logika?
Potone li taj veliki brod, tonu apsolutno svi.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 10:56   #29
Već sam rekao,NATO nije hoćemo nećemi,nego jedina nada u budućnost,čak više od EU...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 14:24   #30
Albatrs i Michael Collins u pravu ste,ja sam tek kratko vremena na ovom forumu ali noći inoći ćitam vaša mišljenja,toliko ste pametni,ništa još nije zgubljeno,ima još vremena.Ako još niste izgubili vjeru i nadu onda probajte nešta napraviti,ako ne probate nemožete znati.To je budučnost vas mladih.Ako želite pokazat ću vam imam plan ali nema smisla bez vas.
galaxy-stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 14:38   #31
Quote:
galaxy-stars kaže: Pogledaj post
Albatrs i Michael Collins u pravu ste,ja sam tek kratko vremena na ovom forumu ali noći inoći ćitam vaša mišljenja,toliko ste pametni,ništa još nije zgubljeno,ima još vremena.Ako još niste izgubili vjeru i nadu onda probajte nešta napraviti,ako ne probate nemožete znati.To je budučnost vas mladih.Ako želite pokazat ću vam imam plan ali nema smisla bez vas.
Koji plan?
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:03   #32
Ok,ok, NATO nas štiti od Istoka,za sad (dok i oni jednom ne uđu),ali kako nas štiti od Slovenije ili nedaj Bog Italije koja jedva čeka da uđemo u EU,jer već ima gotove planove za zaposjedanje "svojih povijesnih teritorija?"Kako Nato rješava takve probleme unutar organizacije?
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:13   #33
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post

No sve u svemu osobno podržavam ulazak u NATO i mislim da smo time zauvijek raskrstili sa onim granicama o kojima neki još sanjaju u regionu, pri tom mislim na crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag!
Istina, samo dati cijelu Hrvatsku zbog bojazni od te linije nije baš najpametnije.
Osim toga, kad taj NATO nedaj bog jedan dan zarati i popuši (a popušit će jer još nitko nije pobijedio Ruse, a tu su i Kinezi te Indija s druge strane...) zemlje poput Češke, Poljske i nas će prve nestati u dimu.
Blaža varijanta je da ćemo postati metom odmazde kad god NATO počini u nekoj zemlji sranje. Trljali smo zlurado ruke kada su proteklih godina u jeku turističke sezone gruvale bombe po Mediteranu i preusmjeravale nam goste. E sad se možemo i mi pozdraviti sa sličnom sudbinom.
Zbog tih masona u Brislu mi već godinama slušamo propagandu kako nam je Evropski savez jedini izlaz i sveti cilj. Ja vidim samo pljačku, ucjene i rasprodaju. Da smo mogli bez toga - mogli smo. Niti 5 milijuna ljudi sa takvom zemljom - 1000 km razvedene tople obale, planine, pitka voda, nizine... da je samo malo poštenja ovo šaka Hrvata (jedan Milano) bez ikakva saveza mogla bi živjeti na visokoj nozi. Ali pošto smo ovce sitnog zuba, pravo nam budi. Živjelo još jedno ropstvo!
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 21:18   #34
Michael Collins u ponedeljak navećer ću ti staviti poćetak plan planova koji je na mojoj stranici najćitaniji.Vidim da si dao u topiću od dylana ili anketi EU ili NATO pod prvim tvojr mišljenje,tamo sam i ja dao nekoliko mojih pa si ih možeš proćitati ako imaš vremena do ponedeljka navečer i time ćeš me bolje upoznati,ja sam puno tvojih i od ostalih proćitao jer mi je to bilo važno.Dali si ćuo danas za akciju sat za naš planet,ja ti za sad radim na nećemu manjem za dobrobit Hrvatske.
galaxy-stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 20:53   #35
Michael kad si spreman javi sa ok.Odmah si ga skini jer će ga možda maknut.
galaxy-stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 01:58   #36
nema niko pitanja?
galaxy-stars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.