Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 20:13   #21
Quote:
softplaytime kaže: Pogledaj post
vjerovatno ni nema himen ako ju je rukom razvalio
hm nije spomenula pste. osim toga u vecini slucajeva zene imaju himen koji samo do pola zatvara ulaz u rodnicu. a kroz tu rupu se prst moze provuci. malo. provjereno!
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 20:15   #22
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
slazem se. ovakvo ponasanje mi je ok za curu koja zna da ce kad-tad spavati s momkom ali mu jos ne zeli dati. al fakat je ovo bezveze od cure koja se FURA na djevicastvo.
Gle, jednostavno želim ući u brak kao djevica. To sam davno odlučila i toga se držim. Naravno da uživam u maženju s dečkom, a na kraju mu popušim jer se on jako napali. A i meni se sviđa dok mu to radim. U tome ne vidim ništa loše.

Quote:
softplaytime kaže: Pogledaj post
definiraj mi seks,baš kao seks...ne oralno
cock u p****...toga nije bilo
dakle djevica si

i btw đaba ti čuvanje za brak kad -> <-
pod "sex" mislim na ono kad njegov K.... uđe u P....! Naravno da to nije isto kao i oralac.

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a kako to nije isto?
vidi što sam napiala iznad!
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 20:15   #23
Čovječe ovo je stvarno rasprava. I strogo tehnički gledano si djevica. Nema šta himen je netaknut.
I sad savjet, budućem mužu ne govori da si pušila kare dečkima jer će te stjerat u tri pičke materine i tebe i tvoje djevičanstvo.
nemoralan is offline  
Old 07.07.2009., 20:15   #24
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
hm nije spomenula pste. osim toga u vecini slucajeva zene imaju himen koji samo do pola zatvara ulaz u rodnicu. a kroz tu rupu se prst moze provuci. malo. provjereno!
rekoh rukom,a ne prstom
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Old 07.07.2009., 20:17   #25
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
hm nije spomenula pste. osim toga u vecini slucajeva zene imaju himen koji samo do pola zatvara ulaz u rodnicu. a kroz tu rupu se prst moze provuci. malo. provjereno!
Nije mi gurao nitko ništa u picu. Rekla sam da sam djevica!
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 20:17   #26
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.
lijepi ti standardi ... nebih nikad zelio imat curu poput tebe, da izvines.
yontra is offline  
Old 07.07.2009., 20:17   #27
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Danas sam imala jednu raspravu s frendicom:

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?
Sta jos necu procitati ovdje..ajme boze....pa djevica si naravno..i kak to moze postaviti osoba koja ima 23 godine...
efos is offline  
Old 07.07.2009., 20:17   #28
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.
Jel' gutas? Ako gutas, znaci da je njegovo sjeme bilo u tebi, a to pak znaci da nikako nisi djevica. Kontaminirana si. Ti si kontaminirana djevica.
Hatsepsut is offline  
Old 07.07.2009., 20:18   #29
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Gle, jednostavno želim ući u brak kao djevica. To sam davno odlučila i toga se držim. Naravno da uživam u maženju s dečkom, a na kraju mu popušim jer se on jako napali. A i meni se sviđa dok mu to radim. U tome ne vidim ništa loše.



pod "sex" mislim na ono kad njegov K.... uđe u P....! Naravno da to nije isto kao i oralac.



vidi što sam napiala iznad!
ma samo ti njemu blowaj...neće tebi ništa bit
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Old 07.07.2009., 20:19   #30
Sta napadate curu, to je za mene djevica. Evo navest cu vam jedan svoj primjer. Nedavno sam bio na masazi i to cetverorucnoj, he, he. Na koncu masaze je bila masaza genitalija i izdrkavanje (na moj zahtjev). Sad da smatram cure maserke kurvama, a sebe kurvarom. Ne, one su i dalje maserke. Curo, ti si djevica, ne uzbudjivaj se previse.
Akira Kurosawa is offline  
Old 07.07.2009., 20:20   #31
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Nije mi gurao nitko ništa u picu. Rekla sam da sam djevica!
pa i nakon prstenjačenja si službeno djevica
jbt priznaj...imaš 13 a ne 23!!! xD
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Old 07.07.2009., 20:21   #32
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jel' gutas? Ako gutas, znaci da je njegovo sjeme bilo u tebi, a to pak znaci da nikako nisi djevica. Kontaminirana si. Ti si kontaminirana djevica.


znaš da si tehnički djevica, zašto onda pitaš tu? To što se razvlačiš po tehničkim kategorijama znači da si i sama svjesna da više nipošto nisi mentalno djevica, i da, oralni seks je seks.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 07.07.2009., 20:21   #33
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Sta jos necu procitati ovdje..ajme boze....pa djevica si naravno..i kak to moze postaviti osoba koja ima 23 godine...
Pitam zato što moja frendica tvrdi da je i oralni sex sex, i da čim sam ga imala znači da nisam djevica. A to je meni besmisleno, ali me zanimalo što vi mislite...

Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jel' gutas? Ako gutas, znaci da je njegovo sjeme bilo u tebi, a to pak znaci da nikako nisi djevica. Kontaminirana si. Ti si kontaminirana djevica.
da, ali sam djevica! Osim toga, ne možeš pušiti a da ne progutaš. Ako i ispljuneš dio će ostati u ustima i (htjela ti ili ne) dio ćeš progutati...
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 20:21   #34
Quote:
Akira Kurosawa kaže: Pogledaj post
Sta napadate curu, to je za mene djevica. Evo navest cu vam jedan svoj primjer. Nedavno sam bio na masazi i to cetverorucnoj, he, he. Na koncu masaze je bila masaza genitalija i izdrkavanje (na moj zahtjev). Sad da smatram cure maserke kurvama, a sebe kurvarom. Ne, one su i dalje maserke. Curo, ti si djevica, ne uzbudjivaj se previse.
Znamo kakvi su to saloni. Dakle, ona jest kurva, prijatelju.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 07.07.2009., 20:22   #35
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Čovječe ovo je stvarno rasprava. I strogo tehnički gledano si djevica. Nema šta himen je netaknut.
I sad savjet, budućem mužu ne govori da si pušila kare dečkima jer će te stjerat u tri pičke materine i tebe i tvoje djevičanstvo.
spike_2 is offline  
Received Infraction
Old 07.07.2009., 20:23   #36
tehnicki si djevica, ali si glupa i licemjerna do bola, pogotovu sa tom izjavom "cuvam se za brak" dok ti ovaj prska lice spermom
Šef je rekao : is offline  
Old 07.07.2009., 20:24   #37
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A ja mislim mala da ti mozes (ako vec nisi) poceti se jebati i u guzicu, pa ces biti ipak djevica!
A ti to radiš? I onda meni daju razne epitete zato jer pušim svom dečku jer oboje u tome uživamo.
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 20:24   #38
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Čovječe ovo je stvarno rasprava. I strogo tehnički gledano si djevica. Nema šta himen je netaknut.
I sad savjet, budućem mužu ne govori da si pušila kare dečkima jer će te stjerat u tri pičke materine i tebe i tvoje djevičanstvo.
slazem se
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 20:24   #39
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
A ti to radiš? I onda meni daju razne epitete zato jer pušim svom dečku jer oboje u tome uživamo.
Odakle ti ideja da ja to radim?
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 07.07.2009., 20:25   #40
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A ja mislim mala da ti mozes (ako vec nisi) poceti se jebati i u guzicu, pa ces biti ipak djevica!
to je taman za njen moral i religiju
čuva se žena za brak
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger