Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2009., 13:56   #701
Ispod Sfinge leži brod...kad se taj brod otkrije, služit će da spasi ljude od propasti. (Thoth)
Ramzes13 is offline  
Old 22.09.2009., 13:57   #702
Još jedna tema o Nibiruu

Bez šale... baš o tome kakav bi bio njegov eventualni utjecaj na Zemlju sam gledala prije par mjeseci video na Youtube... bila je baš opširna analiza o tome koji bi bio utjecaj za sve moguće položaje u kojima bi se pojavio blizu Zemlje, koji bi bio najpogubniji način prolaska pored Zemlje, a s kojim bi najlakše prošli. Kad dođem doma, mogu potražiti, sad sam na poslu i Youtube nam je blokirana stranica.
zlatna ribica is offline  
Old 22.09.2009., 17:37   #703
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Kažu da ako će se pojavit taj planet x ili nibiru u našem sustavu da će proć negdje blizu jupitera pa ako netko može objasnit na koji način bi s takve velke udaljenosti mogao bilo kako utjecat na naš planet? što se tiče eventualne štete i preživljanja kakav bi plan preživljanja imali? bunkeri bilo kakva podzemn vala tek tako?
Tema postoji!!!!!!!!!
Gasite ovo, samo ljude zbunjujete...sve porazbacano po forumu,
permanent300 is offline  
Old 22.09.2009., 19:55   #704
Evo našla sam video... traje skoro 23 minute, a ono najzanimljivije počne oko osme minute.

http://www.youtube.com/watch?v=tf3jPtaq9Q4
zlatna ribica is offline  
Old 22.09.2009., 19:56   #705
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
bit će vidljiv ali ne sada po novom su krivo preračunali 'sudnji dan' koji neće bit 2012. nego dost kasnije negdje krajem dvadesetih


Ajde molim te ne piši gluposti.
Kad dođe 2020. i ništa ne bude onda će reći da će se pojaviti 2030. pa 2040...
Dino007 is offline  
Old 22.09.2009., 21:58   #706
Quote:
Dino007 kaže: Pogledaj post


Ajde molim te ne piši gluposti.
Kad dođe 2020. i ništa ne bude onda će reći da će se pojaviti 2030. pa 2040...
Da mi je samo znati gdje izvlače te godine
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 23.09.2009., 12:47   #707
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Da mi je samo znati gdje izvlače te godine
Pa gledaj to ovako... ti voliš praviti detaljnu analizu trećeg svjetskog rata, a neki ljudi vole pogađati godinu kad će se pojaviti Nibiru...

Mislim da mi se osobno više sviđa njihova opsesija (no offense ) nego tvoja... jer je manje vjerojatna.
zlatna ribica is offline  
Old 23.09.2009., 19:04   #708
navodno neće ni krajem dvadesetih proletit nibiru,prema nekim predviđanjima tek za 200 godina
Vicente is offline  
Old 24.09.2009., 08:07   #709
jebo se ja ako ste vi svi normalni
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 29.09.2009., 23:34   #710
Kad ce taj Niburu vise spizdit Zemlju. Bilo je receno da ce se to dogoditi u rujnu 2009. Ostaje jos jedan dan. Nestrpljiv sam.
Akira Kurosawa is offline  
Old 30.09.2009., 08:05   #711
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
jebo se ja ako ste vi svi normalni
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 30.09.2009., 09:38   #712
Quote:
Akira Kurosawa kaže: Pogledaj post
Kad ce taj Niburu vise spizdit Zemlju. Bilo je receno da ce se to dogoditi u rujnu 2009. Ostaje jos jedan dan. Nestrpljiv sam.
A a te recimo spizdi jedan tsunami ili tajfun? Mislim da bi ti i to bilo sasvim dovoljno?! Mnogima je i previše!

Drugo je pitanje - odakle sve učestaliji potresi i poremećaji u atmosferi, sa sve razornijim posljedicama?!

Stay alert! Nikad se ne zna što gdje može i koga "spizdit"?
Who am I is offline  
Old 30.09.2009., 15:18   #713
Razocarao me Nibiru. Nema ga jos. Kad ce, ne zna se ...
Akira Kurosawa is offline  
Old 30.09.2009., 15:23   #714
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
A a te recimo spizdi jedan tsunami ili tajfun? Mislim da bi ti i to bilo sasvim dovoljno?! Mnogima je i previše!

Drugo je pitanje - odakle sve učestaliji potresi i poremećaji u atmosferi, sa sve razornijim posljedicama?!

Stay alert! Nikad se ne zna što gdje može i koga "spizdit"?
To je nista. Ovih u Indoneziji i tako ima previse. Da sa mene pita ja bih to sve potopio.
Akira Kurosawa is offline  
Old 30.09.2009., 15:26   #715
A usput cijeli svijet je ioanako izopacen, a prave vrijednosti izgubile smisao. Dobro bi nam dosli potresi i vulkani da nas malo opamete i vrate u normalu.
Akira Kurosawa is offline  
Old 30.09.2009., 22:45   #716
Quote:
Akira Kurosawa kaže: Pogledaj post
A usput cijeli svijet je ioanako izopacen, a prave vrijednosti izgubile smisao. Dobro bi nam dosli potresi i vulkani da nas malo opamete i vrate u normalu.
+1
to je to! : D
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 30.09.2009., 23:12   #717
Quote:
Akira Kurosawa kaže: Pogledaj post
To je nista. Ovih u Indoneziji i tako ima previse. Da sa mene pita ja bih to sve potopio.
A usput cijeli svijet je ioanako izopacen, a prave vrijednosti izgubile smisao. Dobro bi nam dosli potresi i vulkani da nas malo opamete i vrate u normalu.
Dobro je da te se ne pita!

U tom cijelom svijetu prepoznaješ i sebe, pretpostavljam?!
Samo - pogrešno razmišljanje - elementarne nepogode neće baš nikoga posebno "opametiti". Dapače.
A ono što Zemlju može vratiti u normalu (ako je to baš ispravan izraz?) nisu samo sporadični zemljotresi i poplave. Već stanje općeg šoka nakon kojeg stasaju sasvim nove generacije na "novoj" Zemlji - zaboravljene prošlosti. Nešto poput reinkarnacije. Ako do toga dođe (a vrlo vjerojatno i neće uskoro i bolje), moli se da ne budeš prisutan.
Who am I is offline  
Old 30.09.2009., 23:16   #718
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
Dobro je da te se ne pita!

U tom cijelom svijetu prepoznaješ i sebe, pretpostavljam?!
Samo - pogrešno razmišljanje - elementarne nepogode neće baš nikoga posebno "opametiti". Dapače.
A ono što Zemlju može vratiti u normalu (ako je to baš ispravan izraz?) nisu samo sporadični zemljotresi i poplave. Već stanje općeg šoka nakon kojeg stasaju sasvim nove generacije na "novoj" Zemlji - zaboravljene prošlosti. Nešto poput reinkarnacije. Ako do toga dođe (a vrlo vjerojatno i neće uskoro i bolje), moli se da ne budeš prisutan.
Dino007 is offline  
Old 01.10.2009., 13:14   #719
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
jebo se ja ako ste vi svi normalni
Glavno da ti jesi, dok uživaš u iluziji ovog svijeta i ne pitaš se ništa
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Old 01.10.2009., 19:32   #720
Nema ovdje normalnih, sve su poremeceni.
Akira Kurosawa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.