Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2008., 20:44   #81
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Nismo se razumjeli. Pričaš o stotoj stvari. Ako postaviš teoriju stani iza nje a ne da skačeš s teme na temu i izbjegavaš odgovore cijelo vrijeme. To sam primjetio kod svih muslimanskih forumaša. Prvo gromovita teorija pa kad netko analizira, nigdje ih nema.
zapravo , zaboravi razumjevanje, u pravu si nismo se razumjeli i nikada i necemo, a za teoriju cu ti javiti cim je postavim,intenzivno vec radim na tome,samo joj treba dati materijalni oblik
snowball is offline  
Old 19.04.2008., 20:44   #82
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
e zbog toga sam se x puta posvadio sa dosta hrvata tipican licemjerni odgovor u folu "isto je bila srusena do temelja ili ostecena iznutra" e pa kada je tako isto mislim da se slazem sa tobom trebali smo isto kao i srbi,kad ih vec tako cijenis,pa da pravite iz temelja nove koje nisu obescascene
stvar je u tom što su srbi pokazali što misle a vi ste se ponašali licemjerno i lagali ste svijetu. znaš ti o čemu ja govorim samo se praviš lud.
markozzz is offline  
Old 19.04.2008., 20:47   #83
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
u hercegovini nije bilo baš puno džamija. a dosta su ih srušili srbi.
pusti ti sada srbe,ja ti govorim o onima koje je hvo porusio,ti meni o crkvama koje je armija bih,..e pa nije isto,..zapravo ja bih donio zakon da sve strane koje su porusile vjerske objekte o svom trosku izgrade ili poprave iste,srbi bi bankrotirali u sekundi i 100 godina im ne bi bilo dovoljno a niste bas ni vi daleko od njih,ustalom pratili ste njihove metode u stopu gdje god ste to mogli,ne srecu slabo ste mogli
snowball is offline  
Old 19.04.2008., 20:48   #84
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
e zbog toga sam se x puta posvadio sa dosta hrvata tipican licemjerni odgovor u folu "isto je bila srusena do temelja ili ostecena iznutra" e pa kada je tako isto mislim da se slazem sa tobom trebali smo isto kao i srbi,kad ih vec tako cijenis,pa da pravite iz temelja nove koje nisu obescascene
Daj ba sta se nerviras.

Vidis da se radi o pokusaju da se nekako umanji civilizacijska razlika u vodjenju rata te sada nase cuvanje crkava ispada GORI zlocin nego da smo ih rusili.
I to sve iz nase muslimanske podlosti.



Moras shvatiti da im nikada neces valjati...nikada.Pa sta je ljudi bilo u HVO-u, borilo se zajedno sa njima, drugovalo, djelilo hljeb, pa su po ipak po Dreteljima i Heliodromima zavrsavali.

Bas zbog toga ne vrijedi obracati paznju.
Tahvil-pasa is offline  
Old 19.04.2008., 20:49   #85
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
stvar je u tom što su srbi pokazali što misle a vi ste se ponašali licemjerno i lagali ste svijetu. znaš ti o čemu ja govorim samo se praviš lud.
ne znam ja nista niti se ja sta pravim,ako je tebi draze "biti iskren" i "na djelu " pokazati takvu iskrenost,onda smo stvarno trebali kao i oni,pa da nas lijepo cijenite kao iskrene a ne licemjere i da nam zahvalite sto bili toliko iskreni da vam sravnimo sa zemljom sve crkve i samostane a ne samo da budu "oskrnavljene",svaka ti cast!
snowball is offline  
Old 19.04.2008., 20:51   #86
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Daj ba sta se nerviras.

Vidis da se radi o pokusaju da se nekako umanji civilizacijska razlika u vodjenju rata te sada nase cuvanje crkava ispada GORI zlocin nego da smo ih rusili.
I to sve iz nase muslimanske podlosti.



Moras shvatiti da im nikada neces valjati...nikada.Pa sta je ljudi bilo u HVO-u, borilo se zajedno sa njima, drugovalo, djelilo hljeb, pa su po ipak po Dreteljima i Heliodromima zavrsavali.

Bas zbog toga ne vrijedi obracati paznju.
ovo si dobro rekao
markozzz is offline  
Old 19.04.2008., 20:52   #87
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Daj ba sta se nerviras.

Vidis da se radi o pokusaju da se nekako umanji civilizacijska razlika u vodjenju rata te sada nase cuvanje crkava ispada GORI zlocin nego da smo ih rusili.
I to sve iz nase muslimanske podlosti.



Moras shvatiti da im nikada neces valjati...nikada.Pa sta je ljudi bilo u HVO-u, borilo se zajedno sa njima, drugovalo, djelilo hljeb, pa su po ipak po Dreteljima i Heliodromima zavrsavali.

Bas zbog toga ne vrijedi obracati paznju.
pa evo ti pricam o mom rodjaku koji je bio na samom pocetku rata u hvo u livnu ratovao i po kupresu,jajcu itd,.da bi 93 bio u dretelju ,hej,pazi tog "drugarstva i zahvalnost",..da GORI smo jer nismo bili iskreni i porusili ih,e to samo od latina mozes cuti!
snowball is offline  
Old 19.04.2008., 20:53   #88
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
ne znam ja nista niti se ja sta pravim,ako je tebi draze "biti iskren" i "na djelu " pokazati takvu iskrenost,onda smo stvarno trebali kao i oni,pa da nas lijepo cijenite kao iskrene a ne licemjere i da nam zahvalite sto bili toliko iskreni da vam sravnimo sa zemljom sve crkve i samostane a ne samo da budu "oskrnavljene",svaka ti cast!
sad ste ih kao zbog nas očuvali. daj molim te. ispadaš sad previše neozbiljan poput dragana. niste ih vi zbog nas očuvali nego da se lažno predstavite žrtvama rata. pa ajde onda odgovori zašto ste ih iznutra pljačkali i obeščašćivali kad ste tako moralni? . zašto ih niste jednostavno zaobišli..ajde baš da čujemo? koje licemjerstvo
markozzz is offline  
Old 19.04.2008., 20:55   #89
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
pa evo ti pricam o mom rodjaku koji je bio na samom pocetku rata u hvo u livnu ratovao i po kupresu,jajcu itd,.da bi 93 bio u dretelju ,hej,pazi tog "drugarstva i zahvalnost",..da GORI smo jer nismo bili iskreni i porusili ih,e to samo od latina mozes cuti!
1992 da nije bilo hrvata danas ni vas nebi bilo u BIH. sjeti se stoca i jugo tenkova kako ih obasipate cvijećem
markozzz is offline  
Old 19.04.2008., 20:57   #90
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
koja sad teorija??
sta to tebi zapravo nije jasno,meni je sve.
hajde slobodno pitaj
Pitao sam, vrati se nazad, ko ti je kriv što slabo pamtiš.
Ben Quick is offline  
Old 19.04.2008., 20:58   #91
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
pa evo ti pricam o mom rodjaku koji je bio na samom pocetku rata u hvo u livnu ratovao i po kupresu,jajcu itd,.da bi 93 bio u dretelju ,hej,pazi tog "drugarstva i zahvalnost",..da GORI smo jer nismo bili iskreni i porusili ih,e to samo od latina mozes cuti!
Mah to ti je sve problem sa cistom savjesti.

Cak je puno lakse izvaliti da je muslmanska podlost cuvanje Crkava nego priznati da je ArmijaBiH imala mnogo veci moralni intergritet od vlastite paravojske i da je ideja BiH za koju se borila bila multietnicka.
Tesko je priznati da si bio u krivu i da je druga strana imala pravo.
To je donekle ljudski i moze se shvatiti ali ipak ne i opravdati sa ove vremenske distance.
Trazenje alibija.

To ti je isto kao kada kazes da zelis multietnicku BiH...mora biti da lazes...oni je ne zele te stoga nemogu da shvate da neko drugi to moze.
Tahvil-pasa is offline  
Old 19.04.2008., 20:59   #92
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
ti stvarno zajebavas,izvini ali tako je.
znaci da ja sada ovdje tebi nabrajam,izuzecu posavinu jer tamo i nije bilo sukoba,ako sam u pravu u livnu 2 nisu srusene,druge 2 jesu,kao trebali bi biti zahvalni sto nisu i te,i koliko ja znam,a ti me slobodno ispravi,barem po srednjoj bosni hvo je sve i jednu sravnio sa zemljom,cisto sumnjam da je u hercovini bilo ista bolje
opet izbjegavaš odgovor. Rekao si da se na prste jedne ruke može izbrojati koje nisu srušene. Pa de ajde izbroji. Ili ne stojiš iza svojih riječi, lupaš napamet, u čemu je stvar.
Ben Quick is offline  
Old 19.04.2008., 20:59   #93
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
sad ste ih kao zbog nas očuvali. daj molim te. ispadaš sad previše neozbiljan poput dragana. niste ih vi zbog nas očuvali nego da se lažno predstavite žrtvama rata. pa ajde onda odgovori zašto ste ih iznutra pljačkali i obeščašćivali kad ste tako moralni? . zašto ih niste jednostavno zaobišli..ajde baš da čujemo? koje licemjerstvo

ponavljam velika greska,nije ih trebalo obescastiti nego jednostavno i iskreno po srpski ili po rvacki (tu ste ionako isti) ruknuti i sravniti sa zemljom,a cuvali smo ih za sebe,jer su nama duboko rvacki i katolicki geni,ko zna mozda se jednom vratili na didovsku viru
snowball is offline  
Old 19.04.2008., 21:00   #94
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
pa evo ti pricam o mom rodjaku koji je bio na samom pocetku rata u hvo u livnu ratovao i po kupresu,jajcu itd,.da bi 93 bio u dretelju ,hej,pazi tog "drugarstva i zahvalnost",..da GORI smo jer nismo bili iskreni i porusili ih,e to samo od latina mozes cuti!

jeste li vi imali zarobljene vojnike HVO-a u logorima.
Ben Quick is offline  
Old 19.04.2008., 21:01   #95
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
opet izbjegavaš odgovor. Rekao si da se na prste jedne ruke može izbrojati koje nisu srušene. Pa de ajde izbroji. Ili ne stojiš iza svojih riječi, lupaš napamet, u čemu je stvar.
a koji je tebi kurac,ha?
jel ti mislis da ja imam bazu podataka pred sobom da radim u kakvom sis-u sipi mu itd pa da ja sad tebi ovdja nabrajam,i koji si ti faktor uostalom da ja tebi nabrajam,hajd ti mene nabrajaj ljepotane,da tebe cujem i naucim nesto pametno jer ja samo lupetam?
snowball is offline  
Old 19.04.2008., 21:02   #96
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
ponavljam velika greska,nije ih trebalo obescastiti nego jednostavno i iskreno po srpski ili po rvacki (tu ste ionako isti) ruknuti i sravniti sa zemljom,a cuvali smo ih za sebe,jer su nama duboko rvacki i katolicki geni,ko zna mozda se jednom vratili na didovsku viru
Hoćeš reći da vi poštujete kršćanske bogomolje.

Zašto ste ih onda demolirali iznutra.
Ben Quick is offline  
Old 19.04.2008., 21:03   #97
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
a koji je tebi kurac,ha?
jel ti mislis da ja imam bazu podataka pred sobom da radim u kakvom sis-u sipi mu itd pa da ja sad tebi ovdja nabrajam,i koji si ti faktor uostalom da ja tebi nabrajam,hajd ti mene nabrajaj ljepotane,da tebe cujem i naucim nesto pametno jer ja samo lupetam?

To se jednostavnije kaže.."lagao sam"
Ben Quick is offline  
Old 19.04.2008., 21:04   #98
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da vi poštujete kršćenaske bogomolje.

Zašto ste ih onda demolirali iznutra.
Ko ih je demolirao?

U Sarajevu niti jedna nije demolirana.

Kakva je sad to nova izmisljotina.
Tahvil-pasa is offline  
Old 19.04.2008., 21:04   #99
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Mah to ti je sve problem sa cistom savjesti.

Cak je puno lakse izvaliti da je muslmanska podlost cuvanje Crkava @.
Znači tako se zove demoliranje crkava. Čuvanje.

Kako je prošao samostan u Gučoj Gori. Kako crkve u Konjicu.
Ben Quick is offline  
Old 19.04.2008., 21:05   #100
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
jeste li vi imali zarobljene vojnike HVO-a u logorima.
halo ba,moj rodjak nije bio zarobljeni bvojnik armije bih nego borac hvo-a od prvog dana da bi mu ta ista vojska za koju je ratovao i bio ranjen strpala u logor,citaj sta pisem jebo ga ti?
zar ima veceg kurvaluka nego covjeka druge vjere a tvoj vojnik strpat u dretelj i napravit od njega zivu olupinu,..skoru mu sve zube poizbijat iz glave,tjerat ga da u ledenoj vodi u zimu pise kamenjem hvo,..ne seri matere ti,to ni cetnici nisu radili
snowball is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.