Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2004., 13:01   #1
Lino Červar - rukometni pop Ćira

Ljudi moji - gdje ovo vodi?

Činjenica je da nismo bili zaštićeni kod sudaca.

ALI, pa valjda jedan trener, svjetskih prvaka uz to, mora biti svjestan da svojim stalnim prigovorima, nervoznim reakcijama its, odvlači pozornost igračima, prenosi svoju nervozu i ne može biti skoncentriran na samu igru!

Da je Lino samo se skoncentrirao protiv Slovenaca, onda mu ne bi Zrnić igrao u odlučujućim trenucima, ne bi se svađao nego bi bolje organizirao našu obranu. Ne bi igrao sam Džomba, nego bi smislio iole adekvatnu zamjenu za Metličića itd.

Taj Lino je tipični seronja, kao i Ćiro. Mi smo morali Slovence dobiti i bez Metličića - pa nitko se tu nije usudio puknuti loptu - Lacković recimo. Slovenci, jedna izuzetno agresivna i limitirana momčad, su za klasu slabiji i od Hrvatske bez Metličića.

No, Lino - kretino, umjesto da se fokusira na igru, protestira cijelu utakmicu, ne pravi izmjene, zaboravlja tko mu igra napad (Zrnić!??) (bolje da je Tihanu stavio u napad - no tko zna - možda bi Pajović njoj odgriz'o sisu - a to bi tek bila tragedija )

Odavno se pitam što jedan gospodin i genijalac Pipe Smajlagić radi sa ovim hohštaplerom - a znate što on radi - on vodi, u biti, tu reprezentaciju, i ispravlja červarove greške i propuste - onoliko koliko, naravno, može!

I zato maknimo Linu - neka čovjek u Saboru vodi rasprave, a dajmo Pipetu da nas vodi do zlata u ateni!
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 13:06   #2
Okej, ne slazem se sa vecim delom ovog posta, ali ipak u necemu se u potpunosti slazem:

Irfan Smajlagic je definitvno alfa i omega HR-reprezentacije, i najvise je zasluzan sto je dogurala tako daleko. Cervar je seronja...
__________________
...gone with the wind...
wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 13:27   #3
Slažem se da je Pipe genijalac i mozak iz sjene, al ne treba sad odmah udarit po Linu! Čovjek mi nije nikad nije ulijevao povjerenja (zato što izgleda ko Woody Alen i neautorativno ), al činjenica je da je on (uz Pipu) stvorio ovu repku i treba je voditi i na olimpijske!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 13:48   #4
ma da.....

Kad smo osvojili zlato, onda je Lino bio dobar, a sad drvljem i kamenjem po njemu

Greške i porazi se događaju.
Priznaj ih, popravi, i idi dalje.





Quote:
.Slažem se da je Pipe genijalac i mozak iz sjene, al ne treba sad odmah udarit po Linu!
činjenica je da je on (uz Pipu) stvorio ovu repku i treba je voditi i na olimpijske!
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:00   #5
sad odjednom lino nije dobar. jebo ja ovakav narod. da su igrali balic i metlicic pa da smo svejedno spusili ne bi ni oni bili dobri. lino je faca i svaka mu cast. svjetski prvak je. ako nas suci kradu, zasto ne bi prigovarao? pogledajte samo sta je lino sa zagrebom napravio. s onim igracima koje ima cetvrtfinale lige prvaka je cudo! kako bi ja brisao ovakve topice.... iste sekunde, samo bi nestao.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:14   #6
1. kreten si smokljan, to ti moran reci
2. i danski trener i spanjolski i svedski i svicarski i ruski.. svi su stalno prigovarali jebote. i cervar prigovara svaku utakmicu. ali kad izgubimo, onda je to nesto lose odjednom. ako ti se ne svidja, reci iskreno: smajlagic mi je zgodniji i to je to, nemoj ovdje gluposti valjati
3. koga bi ti pametnjakovicu stavio na metlicicevu poziciju?
4. mrzim takvu ekipu koja ne gleda rukomet nikada, al zato kad je neko prvenstvo na kojem je hrvatska, e onda su najpametniji i sve znaju.
5. meni nije jasno kako mogu 2 poraza tako tesko pasti ljudima. izgubili su, aleluja... sta mislis da smo neki roboti koji ne mogu izgubiti. ljudi bi ih odmah na kriz sve.
6. smokljan, ti si bratic od robya.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:15   #7
Kakvih ja sve gluposti neću ovdje pročitati.

Čovjek je reprezentaciju odveo do svjetskog zlata , ušao među 4 najbolja u Europi. Reprezentacija je pod njegovim vodstvom ostvarila nevjerojatan niz pobjeda protiv najjačih svjetskih reprezentacija. Osigurao nam i nastup na OI , i na slijedećem SP i na slijedećem EP.
Reći kako Lino ne valja tolik je glupo da nije ni smiješno.

A gdje smo bili prije Lina? Na OI ne.
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:17   #8
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
6. smokljan, ti si bratic od robya.

moderatori, briši ovo! Shmokljan ipak ne zaslužuje ovakve uvrede!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:24   #9
Koji si ti seronja!

Pa sto ti uopce zamjeras covjeku, to sto smo sve zgazili gore u ljubljani,..ili mozda olimpijsko zlato sa gomilom anonimusa??

Vidim da te smeta ti sto je covjek domoljub i voli Hrvatsku isto kao i Ciro.

Ja mislim da je ovo cetvrto mjesto gore u Ljubljani pravi uspjeh a to na koji su nacin momci igrali, a i ponasali se i na terenu i van njega, treba im Mesic dati odlikovanje.

Imali su samo jedan los dan (to jest dva) i to je sve. Do tada su igrali genijalno.
Svaka im cast
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:31   #10
Quote:
bluntman kaže:

moderatori, briši ovo! Shmokljan ipak ne zaslužuje ovakve uvrede!
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 15:00   #11
???

Nevjerojatno!

Napisao sam što mislim - i za vrijeme SP u Portugalu sam isto mislio. Lino Červar je zabrijao da je neki ideolog. Umjesto da igračima daje konkretne savjete, on za vrijeme time-outa govori (Ajmo sad na glavu, zabijte im gol pizda im materina - doslovce)

Nema nikakve potrebe za vrijeđanjem, niti mene smeta što je on saborski zastupnik. Meni smeta što je očito prenosio nervozu na naše igrače, umjesto da ih smiri.. Mi smo MORALI slovence dobiti i bez Pere Metličića. Ili vi možda tvrdite da bez Pere su oni bolji od nas!???

Moj je stav da Pipe treba voditi repku - i to samo zato jer mislim da će bolje funkcionirati. Ako vam se ne sviđa moj stav - dajte mi protuargumente. Ali nemate nikakvo pravo vrijeđati.

Ajd bok!
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 15:10   #12
Quote:
Urpanus kaže:
Kakvih ja sve gluposti neću ovdje pročitati.

Čovjek je reprezentaciju odveo do svjetskog zlata , ušao među 4 najbolja u Europi. Reprezentacija je pod njegovim vodstvom ostvarila nevjerojatan niz pobjeda protiv najjačih svjetskih reprezentacija. Osigurao nam i nastup na OI , i na slijedećem SP i na slijedećem EP.
Reći kako Lino ne valja tolik je glupo da nije ni smiješno.

A gdje smo bili prije Lina? Na OI ne.

ne samo na OI,nego tamo i osvojili zlato
__________________
nemir je.a di je strast?
jaffa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 15:12   #13
Re: Lino Červar - rukometni pop Ćira

Quote:
schmokljan kaže:
Odavno se pitam što jedan gospodin i genijalac Pipe Smajlagić radi sa ovim hohštaplerom - a znate što on radi - on vodi, u biti, tu reprezentaciju, i ispravlja červarove greške i propuste - onoliko koliko, naravno, može!

I zato maknimo Linu - neka čovjek u Saboru vodi rasprave, a dajmo Pipetu da nas vodi do zlata u ateni!
pipe je genijalac, i kao igrac (nekad), a i kao netko tko druge uci - to je radio jos kao igrac. osobno sam to imao priliku vidjeti jos nekaddabno kad je igrao u banjaluci.
cervar je dobar, ali mu ponestane zivaca na utakmici.
mislim da su pipe + cervar dobar tandem, mozda bi cervar trebao vise paznje posvetiti pripremi utakmice, a posao "on site" malo vise distribuirati pipetu..
...ali to je ipak samo moje misljenje
__________________
8-)
_\|/_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 15:24   #14
Ok, sorry

Za mene je covjek genijalac pa sam se nasao malo osobno uvrjeđen.

Vidim da si poznavaoc rukometa.
Za mene je mjerilo treba li nekoga mjenjati ili ne su rezultati.
Ovo cetvrto mjesto je uspjeh.

To ko je bolji ko losiji je relativno.
Ne pobjeđuje uvjek bolji i ko kaze da smo bolji (u datom trenutku)

Cjenim ja Pipu ali za njega ima vrimena. Lino je pravo osvjezenje u hrvatskom sportu,legenda, neka traje sto duze!
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:18   #15
Niti je Lino legenda niti je nepotreban za repku.

Covjek jednostavno ima takvu narav, uostalom, svako ko imalo prati rukomet zna kakvi su rukometni treneri. Nema vecih galamdzija od njih, posebno od ovih nasih balkanaca. Jedino im jos kosarkaski treneri mogu parirati po tome.
Linin zadatak i jeste da dernjavom vrsi pritisak na delegate i sudije, pa nismo mi Svedjani niti je Cervar Johanson pa da Lino mirno sjedi i migovima daje upute delegatima sta trebaju da rade. Daleko smo mi od toga, zato i mora tako biti. Covjek je takav i zato i jeste tu.

A uostalom, ne moze Irfan biti selektor HR reprezentacije, realno. Sto se mene tice pozeljno bi bilo jer je covjek preporodio nas rukomet, ali realno to je neizvedivo.

Ja mislim da se Lino uopce ne petlja u posao koji radi Pipe, a to je taktika ili uigravanje recimo. Cervarov posao je da galami, komunicira sa novinarima, delegatima, sudijama a dotle Pipe u miru moze da radi svoj posao sa igracima. I kao tandem su izvanredni.

Sto se i vidi po rezultatima.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:24   #16
Ja baš volim tipove kao što su Lino i Ćiro!


Quote:
Lino Červar je zabrijao da je neki ideolog.
I nek je! Ima pravo.
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 20:48   #17
Quote:
jaffa kaže:
ne samo na OI,nego tamo i osvojili zlato
Pretpostavljam da je Urpanus mislio na propuštene OI u Sydneyu 2000.

Lino je lik i pol.

I ne sjećam se da sam ovakve postove čitao poslije Portugala…
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 20:55   #18
Lino je dobar.
Pipe je dobar.
Četvrto mjesto nije neuspjeh.
Suci su nas prcali u mozak cijelo vrijeme.
Na OI idemo po medalju.
Nema nikakvih problema, osim sa zdravljem Balića i Metličića.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 22:19   #19
Lino je stvorio ovu repku, ali i Ćiro je stvorio vatrene. Vatreni su se nakon uspjeha 1998. ugasili poput šibice, a Ćiro se nakon toga iz trenera-klauna pretvorio u klauna-klauna. Lino Červar je krenuo istim putem... Za Ćiru kao trenera više nema nade (kao komedijaš je još u top formi), ali Lino se još može izvući. Za početak bi mogao biti malo samokritičan i realan, kao ja recimo... (samo realan, ja sam rijetko samokritičan)
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 08:56   #20
Ne treba Červara minirati nakon jednog neuspjeha, to bi bilo balkanski, treba mu dati još jednu priliku.
No, za mene, selektor bilo koje reprezentacije se ne bi nipošto smio politički eksponirati ili svrstavati jer je repka OD SVIH NAS, i ja bi volio da mi ovdje netko navede primjer jednog selektora u bilo kojem sportu iz zemalja s kojima se volimo komparirati, a koji je saborski zastupnik i koji u jeku priprema u intervjuima polemizira bi li trebao biti na sjednici ili ne To je jednostavno u svijetu nezamislivo. Njemu nitko ne može braniti politički angažman, ali neke se stvari jednostavno ne rade, zamislite da recimo Trapattoni najavi da će se kandidirati na izborima na listi FORZA ITALIE ili bilo koje druge stranke, pa ja vas uvjeravam da bi u roku odmah morao odstupiti.
Dakle, Červar se treba posvetiti igri repke i ne, poput ridikula Ćire, trošiti energiju i vrijeme na politiku, jer će završiti kao i Ćiro, kao trener u nekom slovenskom selu.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.