Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 01:30   #81
ja sam zbog bezvezne upale zaglavi proslo ljeto 10 dana u bolnici....primao sam po 2 injekcije na dan u nogu i u venu...sve je pocelo bezezleno.....bio sam na moru taj dan sa ekipom i sve je bilo normalno....i ujutru oko 7 me je probudila jaka bol okretao sam se jedno sat i rjesio ici kod doctora koji me je zadrzao u bolnici....sad normalno funkcionisem sve je ok mada me ponekad prekine blaga bol koja traje po par minuta......otidji kod doctora dok ne bude kasno....
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 00:19   #82
najvjerojatnije je varikokela!aj bok
Vermox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:33   #83
Bol u testisima poslje nogometa

znači zadnja 2 puta kad sam igro nogomet, na sredini utakimce me počmu užasno bolit jaja, prije mi to nije bilo, i kad se ohladim baš jedva hodam, priznajem da me je strah da imam neki tumor, ili jednostavno zahrđalost.
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:40   #84
To je isto bilo jednom frendu...dugo je trpio bolove, strasna agonija...umro je od tumora prostate
BoyToy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 02:59   #85
boy toy mogu ti rec da si mu bas pomogao/pomogla s time...

care ako te nastavi bolit idi u doktora jedino rjesenje, preko foruma te nitko nece izlijecit niti ces dobit tocnu diagnozu, mozes samo skupit pun kurac panike
gleme1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 13:35   #86
Ja sam umro od smijeha na boytoyev post. Ne bi trebalo bit komično, al ono... Koja utjeha.

I da, gleme dobro kaže. Može bit da te jednostavno jaja bole od svih tih naglih kretnji (posebno ako ne nosiš... podršku), a može bit nešto puno gore. Odi u doktora, pretrpi malo neugodnosti i možda si spasiš život. Rak testisa je jedan od najlakših za liječit ako ga se rano otkrije.
Ishtar Dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 20:18   #87
Quote:
BoyToy kaže: Pogledaj post
To je isto bilo jednom frendu...dugo je trpio bolove, strasna agonija...umro je od tumora prostate
ti stvarno nisi normalan
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 20:56   #88
Brate nemoj se obazirati na ovo sto govori boy toy jer to nije istina.Ovo njemu sluzi za zajebanciju.Ako ima 14-15 godina to ti je sasvim normalno i nema potrebe ici doktoru.Ako si neko drugo godiste vidi hoce li te to vise boliti,a ako nastavi otidi doktoru.Ti si to vjerovatno istegnuo ili tako nesto.Budi bez brige.Danas kada covjeka bilo sto zaboli svi odmah kazu tumor.Neznam sta nam je.Koliko pesimizma.Slazem se da treba biti na oprezu ali ipak opustite se malo...
__________________
Samo ti dinamo sampione zivot dat cu za tebe!!!!!!
goca92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:30   #89
Sta je istegnuo? Testis?
BoyToy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:40   #90
Quote:
goca92 kaže: Pogledaj post
Brate nemoj se obazirati na ovo sto govori boy toy jer to nije istina.Ovo njemu sluzi za zajebanciju.Ako ima 14-15 godina to ti je sasvim normalno i nema potrebe ici doktoru.Ako si neko drugo godiste vidi hoce li te to vise boliti,a ako nastavi otidi doktoru.Ti si to vjerovatno istegnuo ili tako nesto.Budi bez brige.Danas kada covjeka bilo sto zaboli svi odmah kazu tumor.Neznam sta nam je.Koliko pesimizma.Slazem se da treba biti na oprezu ali ipak opustite se malo...
Oprosti, ali bol u tom predjelu nakon neke sportske aktivnosti definitivno nije normalna u bilo kojoj dobi! I definitivno treba otići liječniku! Slažem se da ljudi pretjeravaju, al ja definitivno ne bi trpio ruptura aduktora, zato što sam pročito na postu da je takva bol normalna i da ne dižem paniku!
dinamovac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:37   #91
Quote:
dinamovac15 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali bol u tom predjelu nakon neke sportske aktivnosti definitivno nije normalna u bilo kojoj dobi! I definitivno treba otići liječniku! Slažem se da ljudi pretjeravaju, al ja definitivno ne bi trpio ruptura aduktora, zato što sam pročito na postu da je takva bol normalna i da ne dižem paniku!
ok slazem se i ja sam veeeliki dinamovac.
__________________
Samo ti dinamo sampione zivot dat cu za tebe!!!!!!
goca92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:05   #92
Quote:
goca92 kaže: Pogledaj post
ok slazem se i ja sam veeeliki dinamovac.
Dečko je napisao sasvim ispravno. Zašto ga omalovažavaš? To može biti mehaničko oštećenje.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:09   #93
Exclamation problem s testisima

Imam 17,5 godina i imam problema s testisima. Jedan testis mi je manji od drugog. Nisu jednake veličine.
Kad sam bio klinac (kojih 8-10god.) bio sam kod doktora koji je rakao da će se to s vremenom popraviti, no očito nije.
A sada mi je malo bed ić kod doktora, a opet mi nije svejedno.
Molim Vas da mi pomognete i kažete što da radim?
unknown8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:01   #94
Quote:
unknown8 kaže: Pogledaj post
Imam 17,5 godina i imam problema s testisima. Jedan testis mi je manji od drugog. Nisu jednake veličine.
Kad sam bio klinac (kojih 8-10god.) bio sam kod doktora koji je rakao da će se to s vremenom popraviti, no očito nije.
A sada mi je malo bed ić kod doktora, a opet mi nije svejedno.
Molim Vas da mi pomognete i kažete što da radim?


To je, mislim, normalno?!?! Ne treba se uzrujavati. Bitno da se ne radi o nekakvoj otečenosti i neprirodnoj veličini.
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:36   #95
Ajme, Ne zabrinjavaj se, pa to je normalno, to čak i ja znam..
Skočkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 19:08   #96
HVALA VAM, ali
dali bi me mogli malo bolje uvijeriti da je to normalno, vjerujem ja vama ovako, jer su riječi ohrabrujuće i to je za svaku pohvalu, al ja nevjerujem baš i sebi, kad to vidim??
unknown8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 19:18   #97
joj daj, ajde nađi nekoga kome su oba jajca ista, nema takvog, prema tome jaja su ti normalna i ne zabrinjavaj se
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 20:14   #98
Quote:
Skočkica kaže: Pogledaj post
Ajme, Ne zabrinjavaj se, pa to je normalno, to čak i ja znam..
HVALA ti na ohrabrujućim riječima, no kako ti to točno znaš, jer mene to ipak zabrinjava??
unknown8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 20:25   #99
meni jedno malo više visi od drugog....al oplošje im nisam mjerio
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 20:31   #100
Quote:
unknown8 kaže: Pogledaj post
Imam 17,5 godina i imam problema s testisima. Jedan testis mi je manji od drugog. Nisu jednake veličine.
Kad sam bio klinac (kojih 8-10god.) bio sam kod doktora koji je rakao da će se to s vremenom popraviti, no očito nije.
A sada mi je malo bed ić kod doktora, a opet mi nije svejedno.
Molim Vas da mi pomognete i kažete što da radim?
Bok! Ovako,
Lijevi testis je u pravilu uvijek više spušten nego desni, lijevo pluće se nalazi u razini šestog torakalnog kralješka dok se desni nalazi u razini petoga, bubrezi isto nisu u jednakoj visini....
Nema potrebe da ti sada nabrajam.
Uglavnom udahni duboko i ne obaziri se na to dokle god te ne boli i ne stvara problem.
futrola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.