Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 00:08   #1
Umjereno povećan rejting HR- je l' slavite?

Evo ja se baš vratio iz gostione, bio sa frendom, pojeli čevape i popili dvije boce vina zbog toga.
Mislim da ću nastaviti i slavlje sutra, napraviti nekakav barbikju za petnajstak najbližih prijatelja ....
A idući tjedan možda kupim i novi auto.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:10   #2
ćevapi i vino
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:18   #3
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
ćevapi i vino
Gemišti.
Dvije boce štrigove i dvije kisele vode.
To ti je jedna prčvarnica koja nema menija već isključivo serviraju čevape i ražnjiće.
Uvijek je puno jer je jebeno dobro, ekipa uglavnom pije pivo makar velika većina više naručuje vino uz hranu; nije preskupo a dobro je.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:22   #4
Vališ ti da nam digo rejting!

Pa mi ovdje godinama pričamo kako su nam kare oko ili preko 25 centimetara,

baš me zanima ko je to pametan potvrdio ko se razumije u kare i konačno skužio kako je to istina.

Ponosan član MK!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:37   #5
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Vališ ti da nam digo rejting!

Pa mi ovdje godinama pričamo kako su nam kare oko ili preko 25 centimetara,

baš me zanima ko je to pametan potvrdio ko se razumije u kare i konačno skužio kako je to istina.

Ponosan član MK!
Bit će da je netko od njih na MK; pod nekim čudnim imenom, normalno.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:44   #6
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
ćevapi i vino
A Kerum Don Perignon pa ti vidi.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:52   #7
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
A idući tjedan možda kupim i novi auto.
Vidim da ti je skromnost vrlina.

Ja sam i prapraunučad zadužio kreditima čim sam saznao o rastu rejtinga.

Mislim da je do objave o podizanju rejtinga došlo zbog određene (top) teme na MK.
Prometnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 03:39   #8
okrenio pečenku

Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 10:31   #9
Misli da rejting nije rasta nego je samo objavljeno da neće past.
Ali i tako smo bolji od cile europe. Svi imaju negativne prognoze, a jedino hrvatska i njemačka stabilni rejting. Like a boss
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 10:32   #10
Proslavio sam... natocio sam 30 kn benge umjesto 20.
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:14   #11
hm, dosta sadomazohista ima u lijepoj našoj kad im stiskanje omče oko vrata izaziva ushit usporediv sa doživljajem sladostrašća.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:30   #12
Povećan rejting znači jeftiniju dobavu novca za neradničke plaće što znači dodatno zaduživanje i još veći odmak od nule (naravno, u smjeru -beskonačno).

Tako da ne slavim... tugujem jer se samo odgađa neizbježno, a to je bijeda, krajnja bijeda. Nadao sam se da ću ja pregrmiti tu bijedu, međutim izgleda da ćemo ipak biti na aparatima još neko vrijeme i da će naša djeca, nažalost, u svojim najboljim godinama za stvaranje biti najobičniji bijednici.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:04   #13
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Povećan rejting znači jeftiniju dobavu novca za neradničke plaće što znači dodatno zaduživanje i još veći odmak od nule (naravno, u smjeru -beskonačno).

Tako da ne slavim... tugujem jer se samo odgađa neizbježno, a to je bijeda, krajnja bijeda. Nadao sam se da ću ja pregrmiti tu bijedu, međutim izgleda da ćemo ipak biti na aparatima još neko vrijeme i da će naša djeca, nažalost, u svojim najboljim godinama za stvaranje biti najobičniji bijednici.
samo na prvi pogled jeftinije, a u biti skupo toliko da nikad neće moći to platiti. idioti.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:33   #14
wooow, yeeah, saće opet ekipa dizat krebilite i uvest nas u mišalicu..jupi


kuva mi se juha od domaće koke, biće lešine
a e
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:11   #15
Ja slavim svaki zadnji dan u mjesecu ako nismo bankrotirali. Do kraja ovog mjeseca ima još sam 20-ak dana, mislim da ćemo izdražat i ovaj mjesec pa već polako pripremam feštu.

Ovaj puta bih za slavlje mogao kupiti tirolsku umjesto parizera i K-plus pivo umjesto Standard
__________________
Zamjenim eure za dolare, dolare za funte, funte za eure i zaradim više nego ti u tjedan dana
Diler na Forexu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:34   #16
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
samo na prvi pogled jeftinije, a u biti skupo toliko da nikad neće moći to platiti. idioti.
Da, to san mislija, samo san se nespretno izrazija
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:39   #17
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Da, to san mislija, samo san se nespretno izrazija
ma shvatio sam samo sam malo proširio. a i da se ta lova bar pametno potroši nego se pokrade i ode na plaće i mirovine parazita.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:58   #18
Ja mislim da se Liniću odmah digne čim se sjeti rejtinga.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:03   #19
A koji bi tek cirkus nasta da nam je taj rejting pao???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 22:09   #20
a ne znam, Cuka..mi smo face, uvik slavimo
ja sam danas jope proslavila na moru i tako me vitar ispuva da mu jbmtrćću i ko me doli posla kad puše..a lipo je u moru, što je je
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger