Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2024., 09:57   #1061
Netko psihički stabilan i na zemlji, ok, tu i tamo ispadi ljutnje, razočaranosti, sreće, veselja, tuge, to čak i volim, volim emociju i ekspresiju samom sebe...i da voli otić u kino, sist u cool prostor i popiti toplu čokoladu, pivo, kaj god, zamusati se jeduć štogod, klafrati, šetnje, tu i tamo koji muzej zašto ne, treba se i educirati i biti uzvišen s vremena na vrime, da voli pričati o sebi, o što doživi i što misli da će doživjeti, ali isto tak da sluša kad i ja klafram : )...traži muško u tridesetim, iz Zagreba...sve ovo što gore piše takav sam ja većinom, volim priču, emociju, znanje, muving, nova iskustva, putovanja, dobro društvo na dobrom mjestu u dobro vrijeme...djelomično sam opuštena osoba, ne volim bahatost i drske riječi s visoka, ne volim hladni odnos gdje moram izvlačiti ekspresiju iz osobe ...to me jako spusti i ohladi...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 18:10   #1062
Cura, 28 godina, iz Zagreba. Tražim nekoga za potencijalno prijateljstvo.
Za odlazak u kino, u šetnje, na kolače, u restorane itd.
Poželjno netko s dijagnozom, ja imam okp i depresiju.
Moonflower. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2024., 08:28   #1063
Usamljena traži usamljene.
Slavonsko Srce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2024., 00:39   #1064
Tema psihokauč

Quote:
Slavonsko Srce kaže: Pogledaj post
Usamljena traži usamljene.

Obriši poruke u inbox u. Prepun ti je inbox, ne mogu poslati poruku.
momak39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2024., 22:44   #1065
Volio bi pronaci zensku osobu sa adhd-om da podijelimo "muke". Ja cu bit u postupku dijagnoze uskoro ali 99,9% da je adhd/asperger. Imam 31.g i iz Zagreba sam pa bi volio da si tu negdje sa godinama +/- 5-6
V8Motor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2024., 17:39   #1066
Usamljena, bez prijatelja (kad ih je trebalo okupljati oko sebe, ja sam se zatvarala i posvetila djeci, kući, poslu). Na kraju kako to biva, ostaneš posran. Djeca odrastu, brak je tema za sebe, potegnulo se i pitanje razvoda (ja sam došla do kraja). Inače sam pesimist sa odličnim smislom za humor, djelujem hladno, ali krijem baš dobro i otvoreno srce. Ne osuđujem, nastojim u svima naći pozitivno. Zašto sam onda bez prijatelja? To je kao neki munjeni film u kojem glavnom protagonistu baš niš ne ide od ruke i život i situacije rade protiv njega. Željna sam razgovora s ljudima koji vole ona vremena dok se nije sve svelo na cice i guzice, prćenje i pućenje. Nisam briljantna, nemam izražene interese, zanima me sve po malo, znam pasti u depru, baš u tužna stanja, al da ga hebeš, drugu osobu ću uvijek podignuti i staviti joj osmijeh na lice. Godine? 43
P. S. rado bih tipkala s nekom ženskom osobom. Pimpek uletavači mi jednostavno nisu napeti.
__________________
Oh, my heart
Oh, my heart shies from the sorrow
koza80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2024., 10:37   #1067
Smile

Quote:
Moonflower. kaže: Pogledaj post
Cura, 28 godina, iz Zagreba. Tražim nekoga za potencijalno prijateljstvo.
Za odlazak u kino, u šetnje, na kolače, u restorane itd.
Poželjno netko s dijagnozom, ja imam okp i depresiju.
I dalje aktualno 🙂
Moonflower. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 18:39   #1068
Netko
Za nekakve razgovore
o necemu
. . .
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2024., 17:01   #1069
tražim nekog za druženje, Split/Kaštela/Trogir

imam 36 god.
volim slušat kero kero bonito, carly rae japsen, dua lipa, katy perry, tegan and sara, taylor swift, sia, hayley williams...
volim redditat, volim karte(mtg, elder scrolls legends, meccg)
asune is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 18:21   #1070
Tražim nekog za odlazak na koncerte, u kino, šetnje, neobaveznu komunikaciju. Poželjno između 23 i 28 godina, ali nije uvjet. Ako je nekome bitno, ja sam M26. P.s. možda ces morati nešto duže pričekati odgovor
__________________
Živi sada i ovdje - ljubav je smisao a iskrenost jedini način
jux1100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2024., 18:30   #1071
Ženska osoba za dopisivanje o svemu i svačemu.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 19:01   #1072
Tražim nekog za druženje ili dopisivanje. Cura, 23 godina iz Umaga/Ljubljane.
Genya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 00:13   #1073
Palim beacon

Cura, 32 godine, zaručena, tražim kolegu ako je gamer ili kolegicu ako se nade u mojim drugim hobijima. Imam dvije macke,nisam fan jeseni i zime i jedva cekam proljeće,Lav mi je znak,ali ako koga zanima jos vise neka pita, volim gledati horror i action mystery filmove,od glazbe slusam sve osim domaceg u moje˝sve˝ (ulazi eminem,linkin park,pantera,slayer,dimmu borgir,cradle of filth,electro glazba,symphonic etc.)
Volim prirodu i setnje po prirodi,izlete, ne pusim,ako ima tko ukrugu 20kM oko orahovice neka se javi,jako bih htjela posjetiti jankovac
Pzdrav
__________________
Sleeping....
It's like being dead without commitment.
An open relationship with death. Death with benefits.
Deathwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 00:45   #1074
Quote:
Moonflower. kaže: Pogledaj post
I dalje aktualno 🙂
javi se, ne mogu ti poslat poruku
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 11:45   #1075
Netko za dopisivanje, i (ako bude prilike) za upoznavanje?
Trenutno radim na moru kod Zadra, preko ljeta sam u Zagrebu a inace sam iz Slavonije. Razbacan po citavoj Hrvatskoj
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.