Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2009., 11:23   #1
Vjenčanje u Sisačko-moslavačkoj županiji

Planiramo vjenčanje u 11 mj.
Još ništa nismo krenuli dogovarati.
Postoji koja agencija u ovom krugu koja se time bavi?
Pošto ja i zaručnica radimo po cijele dane i nemamo puno vremena za tržit.
Nebih ni škodio koji prijedlog za glazbeni band,cvjećarnu,salu i sve ostale usluge koje idu za svatove.
Plan je cca 200 ljudi.
Ajmo vjenčani pomozite nam malo!!!!!!!!!
zaručeni par is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 13:05   #2
agencija Roses & Flores iz Kutine!!!!sve ti mogu pomoći!!!
K@rmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 12:10   #3
Mi ćemo imati vjenčanje u Podgariću, villa Garić, ali tamo je max kapacitet oko 170 ljudi pa vam je to vjerojatno premali prostor. Inače, meni je tamo prekrasno.
A za veći broj ljudi možda u hotel u Kutini?
tamaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 18:22   #4
bok

Savjetovala bi Vam band "Odiseja" i cvijećarnicu u Sisku, ako Vam nije daleko, cvijećarnica "Tina", savršeno aranžiraju, biraju kvalitetno cvijeće i nisu skupi.


Moj vjenčani buket:
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 22:00   #5
Quote:
jasna kaže: Pogledaj post
Savjetovala bi Vam band "Odiseja" i cvijećarnicu u Sisku, ako Vam nije daleko, cvijećarnica "Tina", savršeno aranžiraju, biraju kvalitetno cvijeće i nisu skupi.


Moj vjenčani buket:
Ja ipak nebi preporučila Odiseju bila sam na svadbi i bio je blagi užas oni ne sviraju puno po Sisku. I nemaju puno svatova to Vam govorim jer to znam iz prve ruke. Šta se tiće Meteora oni su još uvijek najjači u Sisku.
mekol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 12:56   #6
Quote:
K@rmen kaže: Pogledaj post
agencija Roses & Flores iz Kutine!!!!sve ti mogu pomoći!!!
samo sto je zenska toliko ne profesionalna,uzme si previse posla za jednu subotu,sve kasni,nista nije u dogovreno vrijeme i sl. ne bih nikome preporucila tako nekog neodgovornog,jer s njom u paketu dobijes bespotrebno zivciranje,ne zelim nikoga pljuvat javno,kao sto se ne smije reklamirati nije ok ni javno pljuvat,a i ne pljujem njezin rad,vec samu njezinu osobnost i neprofesionalnost. katastrofa. ne vrijedi zivaca. Na kutinskom,garešnickom,bjelovarskom,daruvarskom...p odrucju ima tako dobrih cvjecarki koje ce ti napraviti posao po istoj kvaliteti,ali uz puno vise ljubaznosti,profesionalnosti.
ena-ina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:31   #7
Quote:
ena-ina kaže: Pogledaj post
samo sto je zenska toliko ne profesionalna,uzme si previse posla za jednu subotu,sve kasni,nista nije u dogovreno vrijeme i sl. ne bih nikome preporucila tako nekog neodgovornog,jer s njom u paketu dobijes bespotrebno zivciranje,ne zelim nikoga pljuvat javno,kao sto se ne smije reklamirati nije ok ni javno pljuvat,a i ne pljujem njezin rad,vec samu njezinu osobnost i neprofesionalnost. katastrofa. ne vrijedi zivaca. Na kutinskom,garešnickom,bjelovarskom,daruvarskom...p odrucju ima tako dobrih cvjecarki koje ce ti napraviti posao po istoj kvaliteti,ali uz puno vise ljubaznosti,profesionalnosti.
Hvala na informacijama, vec sam razmisljala od nje uzet prevlake za stolice.
Ali ne zelim zivce bezvezno trosit.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 16:14   #8
Odiseja je super, mi smo ih uzeli, ali su puuno skuplji od svih drugih bendova, nas su opalili 1700 eura. A ova godina im je popunjena. Možda su ipak slobodni 11.mj.
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 16:22   #9
A kakav je bend Boje noći?
Search-06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 11:56   #10
Band Boje noći

Quote:
Search-06 kaže: Pogledaj post
A kakav je bend Boje noći?
mene to isto zanima,jer sam ih ja zakaparila za svoju svadbu,cula sam ih na kratko u jednim svatovima,i vidjela stranicu,ali ne znam kakvu atmosferu rade,pa ako netko zna nek napise nesto o njima
ena-ina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 22:25   #11
Quote:
ena-ina kaže: Pogledaj post
mene to isto zanima,jer sam ih ja zakaparila za svoju svadbu,cula sam ih na kratko u jednim svatovima,i vidjela stranicu,ali ne znam kakvu atmosferu rade,pa ako netko zna nek napise nesto o njima
E ja sam ih slušala na tri svadbe, dvije-tri druge fešte i stvarno su mi ok! Dobru atmosferu naprave, baš se pleše! kaparila sam ih za svoju svadbu, čak sam datum mjenjala zbog njih, jer sam htjela na sigurno sa muzikom.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 10:12   #12
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
E ja sam ih slušala na tri svadbe, dvije-tri druge fešte i stvarno su mi ok! Dobru atmosferu naprave, baš se pleše! kaparila sam ih za svoju svadbu, čak sam datum mjenjala zbog njih, jer sam htjela na sigurno sa muzikom.
jooooj super odmah si me oraspložilaaa!!! sad jos vise ne mogu docekati!!!
ena-ina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 16:23   #13
Thumbs up Odličan kutinski bend Parobrod

Ovo Vam je web odlične grupe Parobrod! http://www.parobrod.com
dj pomp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 22:20   #14
Quote:
dj pomp kaže: Pogledaj post
Ovo Vam je web odlične grupe Parobrod! http://www.parobrod.com
Meni su koma! Gledala na you tube snimak i ona pjevačica... Užas od glasa.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 18:04   #15
Ja sam čula da su Boje noći kao super, ali ih nikad nisam čula uživo pa ne znam. A uskoro idem u svatove u kojima svira Parobrod, oni su 1100 eura, čula sam ih na njihovoj web stranici ali nisu mi baš nešta, vidjet ću kak će odsvirat uživo, baš me zanima. Za Odiseju garantiram da je odlična jer sam ih slušala nekoliko puta i u svatovima i na zabavama i na dočeku Nove, pa mi zato nije bilo ni žao izdvojiti toliko za njih. I Sjaj je ok, oni već 25 god. zajedno sviraju. Meteori su mi se dosta pokvarili, a Galla bend mi je ok i ok im je cijena. Pa birajte...
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 22:12   #16
Quote:
Mazilymaz kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da su Boje noći kao super, ali ih nikad nisam čula uživo pa ne znam. A uskoro idem u svatove u kojima svira Parobrod, oni su 1100 eura, čula sam ih na njihovoj web stranici ali nisu mi baš nešta, vidjet ću kak će odsvirat uživo, baš me zanima. Za Odiseju garantiram da je odlična jer sam ih slušala nekoliko puta i u svatovima i na zabavama i na dočeku Nove, pa mi zato nije bilo ni žao izdvojiti toliko za njih. I Sjaj je ok, oni već 25 god. zajedno sviraju. Meteori su mi se dosta pokvarili, a Galla bend mi je ok i ok im je cijena. Pa birajte...
Evo ljudi kažem Vam samo ove godine bila sam na 3 svadbe gdje su svirali meteori svaki put bilo je odlićno ipak su oni broj 1 u Sisku. mi i kumovi smo ih rezervirali za nagodinu tj 2010 u 6 mjesecu pošto im je 5 već popunjen tako da to sve govori. Kad su ljudi na svatovima ni za što nemogu ni oni na to utjecat. Jedni bi narodnjake drugi zabavnjake ko bi svima udovoljio na 300 ljudi bar 100 će ih bit nezadovoljno. Ispitajte malo po Sisku pa ćete vidit tko je najtraženiji u Sisku. Na kraju puno bolje nego Odiseja i jeftinije.
mekol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 12:27   #17
Quote:
mekol kaže: Pogledaj post


Evo ljudi kažem Vam samo ove godine bila sam na 3 svadbe gdje su svirali meteori svaki put bilo je odlićno ipak su oni broj 1 u Sisku. mi i kumovi smo ih rezervirali za nagodinu tj 2010 u 6 mjesecu pošto im je 5 već popunjen tako da to sve govori. Kad su ljudi na svatovima ni za što nemogu ni oni na to utjecat. Jedni bi narodnjake drugi zabavnjake ko bi svima udovoljio na 300 ljudi bar 100 će ih bit nezadovoljno. Ispitajte malo po Sisku pa ćete vidit tko je najtraženiji u Sisku. Na kraju puno bolje nego Odiseja i jeftinije.

Da nisi ti ona što mi je skoro lapila datum?

Što se tiče grupa, nek svatko bira što hoće, i ja sam isto prije 2 god. htjela Meteore kad su još bili k nečemu, a sad uništavaju svatove jer se napiju ko majke, a i ne pjevaju baš dobro - barem za moj ukus. U svakom slučaju, sretno!
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 18:16   #18
Quote:
Mazilymaz kaže: Pogledaj post
Da nisi ti ona što mi je skoro lapila datum?

Što se tiče grupa, nek svatko bira što hoće, i ja sam isto prije 2 god. htjela Meteore kad su još bili k nečemu, a sad uništavaju svatove jer se napiju ko majke, a i ne pjevaju baš dobro - barem za moj ukus. U svakom slučaju, sretno!
Oprosti! Kako bih ti ja uzela datum a ti kažeš da si ih htjela prije 2 god.
a mi ih rezerviramo za 2010 god. Nešto mi smrdi u izjavama ali nema greške možda si nečiji igrač nije ni bitno svatko uzima onog kog hoće i za kog vjeruju ipak dečki imaju najviše posla u Sisku. U ostalom koliko su mi rekli tu neki u Kutini svirali su svatove i nekim muzičarima iz kutine tako i da to dosta govori. Ja kažem samo realno što je mi smo se rezervirali a tko voli nek izvoli svatko ima svoje.
mekol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 22:08   #19
Quote:
mekol kaže: Pogledaj post


Oprosti! Kako bih ti ja uzela datum a ti kažeš da si ih htjela prije 2 god.
a mi ih rezerviramo za 2010 god. Nešto mi smrdi u izjavama ali nema greške možda si nečiji igrač
Ma krivo smo se razumjele , ja sam kaparila i salu i bend još prije 5 mj. za 6. mjesec iduće godine i skoro smo ostali bez željene sale, fotografa, snimatelja i cvjećarne pa sam mislila da ste možda vi ti mladenci koji su nas skoro preduhitrili, nema to veze s Meteorima, mi ih, kažem, u zadnjoj varijanti nismo ni htjeli. Nego, kad ti je datum? Nama je 26.6.
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:27   #20
El constido iz Kutine meni svira na svatovima...slušala sam ih na nekoiko svatova, po meni odlični!!
K@rmen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.