Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2016., 14:05   #1
Prijeteci email

Quote:
Postovani,

ja sam Miky, OiB xxxxxx s prebivalistem u Splitu na adresi xxxx, te sam dobio racun za uslugu koju nisam zatrazio a sto i uvidom u vasu dokumentaciju itekako znate. Jeli zaista potrebno da opet dolazim u vasu poslovnicu s upitom zbog cega mi je dosao racun od 101,44 kn s brojem zahtjeva xxxxxx/xx i posaljem vase djelatnike pred svim nazocnim u tri picke materine, ili je potrebno da odmah ponesem i toljagu s kojom cu vam demolirat najblizu poslovnicu?

Ocekujem odgovor u najkracem mogucem roku (danas je petak, dakle do ponedjeljka u 12.00h) da moj dolazak u vasu poslovnicu nije potreban i da ja vama nisam duzani ni jedne jedine lipe.

Upozoravajuci pozdrav,
xxxxxx xxxxx
Ima li elemenata da mi policija pokuca na vrata, ako ima, sto sam prekrsio? A ako me samo privedu a ne mogu mi nista, ovo bi poslao, dakle?

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 14:20   #2
ponesi ti radije tu toljagu i reci nekom nek snima.

jesi li ih barem zvao prije, da ih pitaš o čem se radi?
mislim da takve mailove dobivaju svakodnevno i da se ne obaziru baš previše na njih,
osim naravno ako ćeš stvarno ponjeti tu toljagu. onda će i mail iskoristit protiv tebe
u kaznenom postupku.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 14:36   #3
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
ponesi ti radije tu toljagu i reci nekom nek snima.

jesi li ih barem zvao prije, da ih pitaš o čem se radi?
mislim da takve mailove dobivaju svakodnevno i da se ne obaziru baš previše na njih,
osim naravno ako ćeš stvarno ponjeti tu toljagu. onda će i mail iskoristit protiv tebe
u kaznenom postupku.
Nisam ih zvao telefonom jer sam bio kod njih prije desetak dana i tada su mi rekli da vuse nista od njih necu primit. Lagali su.

Imam spreman mail, i vazem poslat ili ne...


Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:17   #4
Nemoj poslati taj mail, ni slučajno
Može ti natovarti policiju na vrata, i prekršajnu prijavu, za prijetnju nasiljem, a može se definirati i kao prijetnja smrću, pa se to može jako lako izroditi u nešto što ti zaista ne treba
Nazvati možeš, jer se to teže dokazuje, mislim sadržaj razgovora, osim ako ne snimaju pozive
Znam da si ljut, ali ne treba ti to
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:40   #5
A znam, ali jebem mu sve i svasta, otic tamo i na miran nacin objasnit ne ide. Vec bio i ibecali da je rijeseno...moje nepostupanje prema ovom slijedi ovrha.

Treba djonom po njima, ali ne znam koja je granica a da mi ne pokuca policija.

Mozda Sivkic moze rec koju pametnu

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 07:47   #6
Odeš tamo pa mu u 4 oka j..š mamicu lopovsku pa neka dokazuje što želi ako može.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 08:10   #7
A da sam poslao mail (a nisam, otisao sam, ali ne vjerujem da mi opet nece doc ovrha ili opet uplatnica), sto bi mi eventualno polucija napravila? Koja bi prijava isla?

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 08:18   #8
Uvijek me fasciniraju ovakve poruke. Što s time postižeš osim što pokazuješ da si intelektualnoj i emocionalnoj razini 11-godišnjaka?
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 08:32   #9
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Uvijek me fasciniraju ovakve poruke. Što s time postižeš osim što pokazuješ da si intelektualnoj i emocionalnoj razini 11-godišnjaka?
Nisam otvorio topic o moralnim nacelima maila, vec iskljucivo o pravnim posljedicama tog maila, te ako nemas sto kazat po tom pitanju, zaobidji topic u sto sirem luku.

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 08:41   #10
KD prijetnje,ali ti se ta šema ne isplati.I da na sudu dobiješ neku uvjetnu kaznu troškovi suda se debelo veći od te uplatnice.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 11:49   #11
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Nisam otvorio topic o moralnim nacelima maila, vec iskljucivo o pravnim posljedicama tog maila, te ako nemas sto kazat po tom pitanju, zaobidji topic u sto sirem luku.

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
A ono, obično takve poruke viđam na fejsbucima gdje ljudi napišu komentar i više se nikad ne vrate pa im nisam u mogućnosti postaviti isto pitanje.

Budući da je tebi cilj čitati postove na tvojoj temi, samo me zanimalo što misliš postići tom porukom, ništa drugo
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 12:01   #12
Sivkic, hvala na odgovoru

A cuj, cilj mi ih je bio zaplasit, da stvarno kazu ma nemojmo ga vise zajebavat, eto samo to


Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.