Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 15:44   #241
https://shop.skolskaknjiga.hr/public...t-i-djela.html

https://shop.skolskaknjiga.hr/znanst...u-svemiru.html

https://shop.skolskaknjiga.hr/moleku...a-oko-nas.html

Obzirom da je to već cura u osmom razredu, možda ne bi bilo loše znati što ju zanima tj. na koju stranu 'naginje', zanima li ju umjetnost, ili prirodne znanosti, ili ima neki hobi, pa prema tome odabrati neku knjigu.
aliceblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:04   #242
Quote:
aliceblue kaže: Pogledaj post

Obzirom da je to već cura u osmom razredu, možda ne bi bilo loše znati što ju zanima tj. na koju stranu 'naginje', zanima li ju umjetnost, ili prirodne znanosti, ili ima neki hobi, pa prema tome odabrati neku knjigu.
i ja sam najprije pomislila da kupim knjigu iz povijesti umjetnosti

malu ne poznajem previše, ali ono malo što znam govori o tome da nju "škola" ne zanima (starci će je upisati u neku privatnu gimnaziju), samo šminka i obleka...

zato bi možda biblija bila dobra, na nju nitko ne može imati prigovora
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:03   #243
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
i ja sam najprije pomislila da kupim knjigu iz povijesti umjetnosti

malu ne poznajem previše, ali ono malo što znam govori o tome da nju "škola" ne zanima (starci će je upisati u neku privatnu gimnaziju), samo šminka i obleka...

zato bi možda biblija bila dobra, na nju nitko ne može imati prigovora
Ako je taj tip, ne bi onda bilo jednostavnije/bolji pogodak kupiti neki make up? Ne znam od kud si, ali ako si iz Zg, sad je hit to sto je dostupan Nyx, MAC, Sleek...mozda neka neutralna paleta sjenila, nude ruz/sjajilo i tak neki komplet sklepati i staviti u neseser. Mislim da je za krizmu puno prikladnija Biblija, ali isto tako mislim i da nece biti cudo ako ih dobije nekoliko, a po opisu male sminka bi puno vise isla uz nju tj vise ce je veseliti.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:46   #244
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Ako je taj tip, ne bi onda bilo jednostavnije/bolji pogodak kupiti neki make up? Ne znam od kud si, ali ako si iz Zg, sad je hit to sto je dostupan Nyx, MAC, Sleek...mozda neka neutralna paleta sjenila, nude ruz/sjajilo i tak neki komplet sklepati i staviti u neseser. Mislim da je za krizmu puno prikladnija Biblija, ali isto tako mislim i da nece biti cudo ako ih dobije nekoliko, a po opisu male sminka bi puno vise isla uz nju tj vise ce je veseliti.
mislim da ću se ipak zadržati na knjizi/bibliji, pa makar ih više dobila

ne kužim se u šminku, a malu sumnjam da išta može veseliti i od toga s obzirom na to da ima gomile svega i sve najskuplje i najbolje
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 23:20   #245
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
zato bi možda biblija bila dobra, na nju nitko ne može imati prigovora
Exactly!
Ako cura bude htjela naučiti više o svojoj vjeri ovo je krasan poklon (mislim, možda će joj u ovom trenutku biti blah jer ono - tinejdžeri ali sigurno će ju s vremenom uzet u ruke).
Ako, pak, i obitelj i ona zapravo samo ispunjavaju društvenu formu i na zadnjem mjestu im je išta vezano uz duhovnost, Jeruzalemska bibilija kao poklon je krasno trolanje. Na koje ne mogu prigovoriti. Win-win situacija.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:28   #246
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Exactly!
Ako, pak, i obitelj i ona zapravo samo ispunjavaju društvenu formu i na zadnjem mjestu im je išta vezano uz duhovnost, Jeruzalemska bibilija kao poklon je krasno trolanje. Na koje ne mogu prigovoriti. Win-win situacija.
hehehe, vidiš, na to nisam pomislila
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:28   #247
starke u svim bojama i veličinama - uvik dobrodošao poklon
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:32   #248
ako se odlucis na Bibliju kupi onu bijelu od 450kn ta ima stranice zlatne boje, puno je ljepša od crvene koja ima bijele stranice
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:18   #249
evo updejta - kupila sam crvenu jeruzalemsku bibliju

jako sam se dvoumila između nje i knjige o umjetnosti ali je prevagnuo onaj element trolanja :klap:

hvala svima na prijedlozima - ispade da bi se bez forumaša bez veze mučila razmišljajući
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.