Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 09:34   #61
meni je fascinantno kad mi netko mojih godina kaze da je imao preko 60,70 partnera. bogati pa di stignu?
ja sam bas onak zadovoljna svojim brojem koji je daleko manji od toga.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:39   #62
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno kad mi netko mojih godina kaze da je imao preko 60,70 partnera. bogati pa di stignu?
ja sam bas onak zadovoljna svojim brojem koji je daleko manji od toga.
Neke moje frendice se opterećuju svojom brojkom. Kao, prevelika je. :malo misto:

Pogotovo kad čuju moju.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:54   #63
Visina libida i konkretan promiskuitet kod žena nisu baš u nužnoj korelaciji.

Teško bih trpjela bezseksje u dugim single periodima, ali onda bih si imala fuck frienda, ali ne njih 10, nego jednog/jednu. Ili samu sebe ako nema odgovarajuće osobe.

;nisam se na cesti našla:
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:51   #64
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ovako i ja. I to mi je super. puno bolje njego da mu pucaju frustracije od napaljenosti koju nemam gdje ispucati. Ako sam solo, libido mi se prilično smanji i više manje mi ništa ne fali.
I ja tako. Seks mi, kad nisam u vezi (odnosu, voteva), uopće ne fali. Pa tako ni masturbacija. Prstići rade tu i tamo, ali rijetko i nije to to.

Ne znam koliko mi je bilo najduže, ali sigurno se broji u 2+ godine.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:32   #65
meni su se kroz život dešavale poprilične oscilacije libida. dok sam bila na pilulama želja je bila manja, kako sam se skinula porasla je značajno, ali obično dosta stihijski, bez reda, pravila. pravilnost je jedino da sam puuuuno 'osjetljivija' za vrijeme ovulacije i tik prije menge. tada i najviše masturbiram.

to je što se unutarnjih faktora tiče. bitni su naravno i vanjski. bez jake mentalne stimulacije, teško se pokrećem.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:51   #66
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
I ja tako. Seks mi, kad nisam u vezi (odnosu, voteva), uopće ne fali. Pa tako ni masturbacija. Prstići rade tu i tamo, ali rijetko i nije to to.
Pa da, tako i meni.

Ne fali mi, nisam živčana jer se ne jebem niti išta slično.
It's like.. whatever.

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno kad mi netko mojih godina kaze da je imao preko 60,70 partnera. bogati pa di stignu?
ja sam bas onak zadovoljna svojim brojem koji je daleko manji od toga.
Koje su to tvoje godine?
Meni je ta brojka kroz cijeli život ono . Ne zato što sam neka svetica, pa se sad zgražam, jer moral i blabla, nego se fakat pitam.. kad stigneš, jbt?

Da, ok, nije to neka brojka kad se rasporedi na cijeli životni vijek, ali svejedno.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:58   #67
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa da, tako i meni.

Ne fali mi, nisam živčana jer se ne jebem niti išta slično.
It's like.. whatever.
Ja imam povremeno i te ispade živčanosti
Kad se sjetim da će me vjerojatno ofuriti uskoro već sad mi je loše
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:06   #68
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ja imam povremeno i te ispade živčanosti
Kad se sjetim da će me vjerojatno ofuriti uskoro već sad mi je loše
Imam i ja ispade živčanosti nekad, ali nemaju veze s nejebicom, ili bar mislim da nemaju. Ne dobijam nikakve signale from down under.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:14   #69
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Imam i ja ispade živčanosti nekad, ali nemaju veze s nejebicom, ili bar mislim da nemaju. Ne dobijam nikakve signale from down under.
A pa nije da Gospođica pulsira
Samo si krcat one energije i sve ti ide na jetra i svjestan si da sva ta nervoza može izaći jedino dobrim, zvjerskim seksom

Barem meni vježbanje ne pomaže
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:17   #70
Pa 70 osoba je 7 osoba godišnje u periodu od 10 godina.
Znači, svaka dva mjeseca nova osoba u krevetu i nek drži taj tempo od dvadesete do tridesete i to je to.

Ja se odjećam dosta loše jer mi se ne seksa više koliko prije. Kad sam bila solo, imala sam FF i to je uglavnom funkcioniralo. Držala me neizvjesnost, podjebavanje, flert i sav popratni folklor.

Kad sam ušla u ovu vezu prije par godina seksali smo se ko zečevi. Nekoliko puta dnevno, unutra, vani, svuda. S vremenom se to prorijedilo na recimo dva puta tjedno. Sad smo u toj fazi da što se mene tiče, možemo se seksat dva puta mjesečno. Prvi dan menge i na ovulaciju.

Seks je tehnički savršen, tu se ništa nije promijenilo. Meni se promijenilo nešto u glavi. Dečka obožavam, koliko god to klišejasto zvučalo, s vremenom ga volim sve više. Volim fizički kontakt s njim i često ga iniciram: maženje, češkanje, ljubljenje... I nakon par godina svaku noć spavamo stisnuti jedno uz drugo.

Ali ne seksa mi se. Nemam nikakvu želju. Sad sam došla do toga da svaki dan osjećam pritisak jer znam da bi se on seksao svaki dan, a taj pritisak samo pojačava moju ne-želju.

Dosta smo pričali o tome i on razumije, ne prisiljava me na ništa i nije pasovi agresivan, ali znam da želi i razumijem ga, ali meni se stvarno ne da.

S tim da kad se nekako "prislim", seks budu fantastičan, ali ne mogu se natjerati.

__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:18   #71
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
A pa nije da Gospođica pulsira
Samo si krcat one energije i sve ti ide na jetra i svjestan si da sva ta nervoza može izaći jedino dobrim, zvjerskim seksom

Barem meni vježbanje ne pomaže
Pa u biti.. kad sam živčana, onda mi sve ide na kurac, uključujući i pomisao na seks.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:22   #72
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa u biti.. kad sam živčana, onda mi sve ide na kurac, uključujući i pomisao na seks.
Tu sam iznimka, onda mi najviše treba

Zaključula sam da je to jer nisam fan predigre a trebam nešto da me drajva pa mi je to onda najbolja kombinacija
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:30   #73
Ma meni je najbolje u 3 minute. Zgrabi me, stisni me, nać ćemo put kroz odjeću, fala doviđenja. To bi mogla 5 puta dnevno.
Al ovaj moj bi se mazio :rolajz:
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:38   #74
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ma meni je najbolje u 3 minute. Zgrabi me, stisni me, nać ćemo put kroz odjeću, fala doviđenja. To bi mogla 5 puta dnevno.
Al ovaj moj bi se mazio :rolajz:
A slatko

Ja sam mazna poslije, ali posao je posao
Nakon 20 minuta izgubim volju i neda mi se više, sve unutar tog vremena mi je ok.

Kad mi se spomene put kroz odjeću ako sam i imala ikakve volje, hvala
Osim ako se ne radi o nekom xy mjestu...

Nu, ova luđakinja postavi temu i uništi me
A da ju nije ona postavila, ne bi je ni otvorila
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:51   #75
uvijek.
osim ako je neko preteško sranje u tijeku, pa me stres baš satire. ako imam nekog onda bi stalno, ako nemam ne fali mi, niti mi sveobuhvatna zainteresiranost pada, jel. i neovisno o tome koliko to trajalo, uvijek mi je nekakvo uzbuđenje u zraku. da, i ne tražim muškarce, nikad. ako naleti netko vrijedan pažnje super, ako ne, opet super. seks kao jebanje mi je vezan uz nekog konkretnog, i frustrirat me može ako tu nešto šteka, a oblak radosti i senzori atento su odvojena konstanta.
sam kurac kao polazište me ne zanima.
seksualno beznadna malograđanka sam, pa između ostalog ne poznajem ni instituciju jebućih prijateljstava.
e da, brojim sramotno sitno, da je sve ostalo samo na prvom ne bi se žalila.
a štasemože, svakakvih nas ima
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:58   #76
Wat, 3 minute?
Ja poslije 2 sata pitam 'sta vec?'
Volim ja i kviki, al' ne do bog da nabasam na nekoga koji ne moze/nece :idezapalitisvijecu:
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:00   #77
Volim predigru, ali ne volim kad traje beskonacno. Ni beskonacno dugi seks ne volim. Intenzivno, impulzivno i to je to
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:01   #78
2 sata? Meni bi to bilo "daj sjaši više". Kad sam baš baš raspoložena, pola sata mi je taman za obavit sve.

Najdraža mi je predigra riječima ili pogledima, ono da visi u zraku "ođe bi te mogo".
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:02   #79
Tokom 2 sata bi napisala oporuku i samoubila se
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:04   #80
Napaljenost. Jebote.

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Tokom 2 sata bi napisala oporuku i samoubila se



A sta mogu, razmazilo me.
Carmela, slazem se za predigru.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.