Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 14:44   #2401
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Pa dal ti nebaca naširoko,stojka štrca ko laser
Pa kad vidim kako je to riješeno na drugim autima, onda je ova "širina" špricanja sličnija stoji
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:50   #2402
Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
pa s one crvene dvojke (pretpostavljam da se o njoj radi, nju sam ja dobio u 7. mjesecu), ne možeš reći da ti ne bude gušt opet sjesti u svoju trojku Pogotovo ako su ti sad sredili kako treba
BTW, nadam se da nisi i nju (dvojkicu) uspio razvaliti jer ću je uskoro i ja voziti
Ne ja imam sivu
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:33   #2403
Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
Pa kad vidim kako je to riješeno na drugim autima, onda je ova "širina" špricanja sličnija stoji
Jebi me ako razumijem sta je lose rjeseno

Ja sam zadovoljan kako se cisti staklo
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:21   #2404
Prosle tri godine vec kako je kod mene trojka, proradio je crv... Probao danas novog golfa, 1.6 tdi 115 ks, rucni mjenjac. Mislim da bi mogao bez beda voziti jedan highline sa active displayom, led high svjetlima, velikom multimedijom i naravno dsg-om. 1.6 tdi mi je tak tak, ali 2.0tdi bi mi sjeo ko' budali šamar... bas me interesira kakav je a3 s 2.0 tdi-jem kad svi novinari tvrde da je za koplje bolji i od golfa, moram i to probat.
Yoda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:49   #2405
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Prosle tri godine vec kako je kod mene trojka, proradio je crv... Probao danas novog golfa, 1.6 tdi 115 ks, rucni mjenjac. Mislim da bi mogao bez beda voziti jedan highline sa active displayom, led high svjetlima, velikom multimedijom i naravno dsg-om. 1.6 tdi mi je tak tak, ali 2.0tdi bi mi sjeo ko' budali šamar... bas me interesira kakav je a3 s 2.0 tdi-jem kad svi novinari tvrde da je za koplje bolji i od golfa, moram i to probat.
I tata bi sine
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:15   #2406
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
I tata bi sine
Stvarno je dobar, a ni gtd za baciti
Yoda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:26   #2407
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Stvarno je dobar, a ni gtd za baciti
E sad vec stavljas sol na ranu
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:57   #2408
Cviljenje kvačila sedan

Pozdrav,
Već sam negdje ranije pročitao da se netko žalio na čudan zvuk cviljenja na trici kad se stisne kvačilo. Kod mene na modelu G 120 se to događa dok je hladna, u prvih par minuta vožnje. Jel netko konačno utvrdio što je posrijedi?
Pasika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:19   #2409
Ekipa, imam problema kao i svi s tockicama po haubi. Jel netko stavljao onu zastitnu foliju i kakva su iskustva?
jeger123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:23   #2410
Quote:
Pasika kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Već sam negdje ranije pročitao da se netko žalio na čudan zvuk cviljenja na trici kad se stisne kvačilo. Kod mene na modelu G 120 se to događa dok je hladna, u prvih par minuta vožnje. Jel netko konačno utvrdio što je posrijedi?
Ista stvar i kod mene, samo kad je hladna. Ne zabrinjava me ni najmanje. Primijetio sam prošli tjedan.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Neso55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:10   #2411
Quote:
jeger123 kaže: Pogledaj post
Ekipa, imam problema kao i svi s tockicama po haubi. Jel netko stavljao onu zastitnu foliju i kakva su iskustva?
Sad ti je vec kasno , saniraj to pa onda stavi foliju
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:41   #2412
Quote:
Neso55 kaže: Pogledaj post
Ista stvar i kod mene, samo kad je hladna. Ne zabrinjava me ni najmanje. Primijetio sam prošli tjedan.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Meni ne cvili nego vise lagano huči, zuji.. isto samo kad je hladan
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:31   #2413
Quote:
Amarino kaže: Pogledaj post
Sad ti je vec kasno , saniraj to pa onda stavi foliju
Jasno mi je da moram sanirati prije ali zanima me jel netko stavljao, gdje i po kojoj cijeni? I jel, ono najvaznije, zadovoljan?
jeger123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:05   #2414
Ove originalne 18-ce (dunlop) su mi se u tjedan dana pretvorile u plastiku. Gube pritisak sve 4, a ako padnu ispod 2.6/2.3 lupaju nenormalno...a guma na oko kao nova. Čak sam ih morao okretati jer su dobile takvo nazubljenje naprijed da je brujalo ko jumbo jet...A originalna dimenzija ima sumanute cijene, jedino sto se moze naci po relativno normalnoj cijeni je uniroyal rainsport3, za nekih 800 kuna i gy za 900... a ne da mi se stavljat nesto skuplje, kad ju mislim prodati na godinu.

Btw, jučer Zagreb-Zadar 130-150kmh, dvoje odraslih u autu i dvoje djece 7,6 prosjek. U povratku, ista ruta, 4 odraslih, dvoje malo punijih i jedno dijete, pun gepek, ista brzina 6,8 l/100 prosjek...ne kužim kako, ali jedina razlika je bila u gorivu. Prema Zd lukoil, prema Zg crodux.
Yoda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:59   #2415
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Ove originalne 18-ce (dunlop) su mi se u tjedan dana pretvorile u plastiku. Gube pritisak sve 4, a ako padnu ispod 2.6/2.3 lupaju nenormalno...a guma na oko kao nova. Čak sam ih morao okretati jer su dobile takvo nazubljenje naprijed da je brujalo ko jumbo jet...A originalna dimenzija ima sumanute cijene, jedino sto se moze naci po relativno normalnoj cijeni je uniroyal rainsport3, za nekih 800 kuna i gy za 900... a ne da mi se stavljat nesto skuplje, kad ju mislim prodati na godinu.

Btw, jučer Zagreb-Zadar 130-150kmh, dvoje odraslih u autu i dvoje djece 7,6 prosjek. U povratku, ista ruta, 4 odraslih, dvoje malo punijih i jedno dijete, pun gepek, ista brzina 6,8 l/100 prosjek...ne kužim kako, ali jedina razlika je bila u gorivu. Prema Zd lukoil, prema Zg crodux.
Moje osobno mišljenje je da još nekak najbolje ide sa Ina 100,nekak življe lakše kreče veselije povuče sa mjesta.Razlika u skoro 50 lipa od 95 neznam dal igra neku velku ulogu,kad mi je 90 % otvorena vožnja 5-80 km/h.Zadnje tankanje na croduxu 100,nekak mi nije sjelo na prvu.Dal je staro gorivo ili neki klinac neznam.
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:05   #2416
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Moje osobno mišljenje je da još nekak najbolje ide sa Ina 100,nekak življe lakše kreče veselije povuče sa mjesta.Razlika u skoro 50 lipa od 95 neznam dal igra neku velku ulogu,kad mi je 90 % otvorena vožnja 5-80 km/h.Zadnje tankanje na croduxu 100,nekak mi nije sjelo na prvu.Dal je staro gorivo ili neki klinac neznam.
Teorija kaže da se visokooktansko gorivo osjeti samo na motorima s visokom kompresijom. Kako mazdini benzinci imaju poprilicno visoku 100-tka bi se trebala osjetiti. Moja je dizelka btw...
Yoda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:09   #2417
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Ove originalne 18-ce (dunlop) su mi se u tjedan dana pretvorile u plastiku. Gube pritisak sve 4, a ako padnu ispod 2.6/2.3 lupaju nenormalno...a guma na oko kao nova. Čak sam ih morao okretati jer su dobile takvo nazubljenje naprijed da je brujalo ko jumbo jet...A originalna dimenzija ima sumanute cijene, jedino sto se moze naci po relativno normalnoj cijeni je uniroyal rainsport3, za nekih 800 kuna i gy za 900... a ne da mi se stavljat nesto skuplje, kad ju mislim prodati na godinu.

Btw, jučer Zagreb-Zadar 130-150kmh, dvoje odraslih u autu i dvoje djece 7,6 prosjek. U povratku, ista ruta, 4 odraslih, dvoje malo punijih i jedno dijete, pun gepek, ista brzina 6,8 l/100 prosjek...ne kužim kako, ali jedina razlika je bila u gorivu. Prema Zd lukoil, prema Zg crodux.
Nista GY , ista ti je smjesa gume ko u Dunlop-a
Sta ce zamijenit mazgu , ako kazes golf ranit cu se .

Btw. ja iscekujem Hcci i novu tricu
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:51   #2418
Quote:
Pasika kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Već sam negdje ranije pročitao da se netko žalio na čudan zvuk cviljenja na trici kad se stisne kvačilo. Kod mene na modelu G 120 se to događa dok je hladna, u prvih par minuta vožnje. Jel netko konačno utvrdio što je posrijedi?
Meni je remontu ovih dana pa ce mi pogledati za to pa javim sto su nasli...
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:53   #2419
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Ove originalne 18-ce (dunlop) su mi se u tjedan dana pretvorile u plastiku. Gube pritisak sve 4, a ako padnu ispod 2.6/2.3 lupaju nenormalno...a guma na oko kao nova. Čak sam ih morao okretati jer su dobile takvo nazubljenje naprijed da je brujalo ko jumbo jet...A originalna dimenzija ima sumanute cijene, jedino sto se moze naci po relativno normalnoj cijeni je uniroyal rainsport3, za nekih 800 kuna i gy za 900... a ne da mi se stavljat nesto skuplje, kad ju mislim prodati na godinu.

Btw, jučer Zagreb-Zadar 130-150kmh, dvoje odraslih u autu i dvoje djece 7,6 prosjek. U povratku, ista ruta, 4 odraslih, dvoje malo punijih i jedno dijete, pun gepek, ista brzina 6,8 l/100 prosjek...ne kužim kako, ali jedina razlika je bila u gorivu. Prema Zd lukoil, prema Zg crodux.
Oba dvije pumpe najgore smece... probaj petrol


Ja sam uzeo dvije nexen nfera za smijesnu cijenu i sada dok su nove su mi gume ok...
Ionak nije u planu ih imati duze vrijeme ali zanimalo me kako ce se ponasati posto je to hyundai marka u usponu
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:37   #2420
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Ove originalne 18-ce (dunlop) su mi se u tjedan dana pretvorile u plastiku. Gube pritisak sve 4, a ako padnu ispod 2.6/2.3 lupaju nenormalno...a guma na oko kao nova. Čak sam ih morao okretati jer su dobile takvo nazubljenje naprijed da je brujalo ko jumbo jet...A originalna dimenzija ima sumanute cijene, jedino sto se moze naci po relativno normalnoj cijeni je uniroyal rainsport3, za nekih 800 kuna i gy za 900... a ne da mi se stavljat nesto skuplje, kad ju mislim prodati na godinu.

Btw, jučer Zagreb-Zadar 130-150kmh, dvoje odraslih u autu i dvoje djece 7,6 prosjek. U povratku, ista ruta, 4 odraslih, dvoje malo punijih i jedno dijete, pun gepek, ista brzina 6,8 l/100 prosjek...ne kužim kako, ali jedina razlika je bila u gorivu. Prema Zd lukoil, prema Zg crodux.
Uvijek je manja potrosnja sa mora, nego na more... valjda iz zg vise uzbrdica
-hawk- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.