Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 21:33   #1
Napaljenost. Jebote.

Danas bila na cugi s frendicom i pričale o napaljenosti, koliko često se seksa (ona, u braku je), itd, koliko ja koja nisam nigdje, koliko svi mi drkamo i to.

Ne, niste ušli na ljes jebeni, niste ni na žudu, niste onak.. nigdje, nego me zanima kako vas pucaju hormoni, ovo ono.

Jebemu sisu, morala sam piti estrofem i duphaston iz glupih gin razloga i ono, bila napaljena ko 100 stoka, sanjala neke erocke snove, ne znam štajtobilo.


Na ljesu je svima koma ako ne drkaju ili se ne seksaju barem jednom dnevno, pa ono, jel to baš tako ili sam ja nenormalna kojoj mogu proći tjedni (nekad čak i mjesec do dva) da budem ko drvo?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:44   #2
kod mene je to stvar isključivo hormona. i upravo mi se dokazuje da mogu dugo bez. nitko s tim nije sretan, ali se nekako preživljava.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:53   #3
Ja mogu beskrajno bez. I think.


Imala sam dugačke pauze i uvijek je bilo onak.. jednom mi dođe, u nekom hormonalnom razdoblju ili nečem, onda imam razdoblja kad mogu pun kurac (he he) bez ičeg, ni ne sjetim se.. i tako to.

OK, ne mislim na razdoblje kad si s nekim tek krenuo pa ti se svi hormoni ikad uzjebu. Naravno da si onda napaljen stalno.

Ali kad je mirno neko razoblje, kad si recimo solo.. jel to baš svima (ko na ljesu ) nasušna potreba svaki jebeni dan ili prođu neki xy dani kad ti ne padne na pamet (ko meni nekad mjesec, dva čak) ili ja nisam normalna?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:55   #4
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja mogu beskrajno bez. I think.


Imala sam dugačke pauze i uvijek je bilo onak.. jednom mi dođe, u nekom hormonalnom razdoblju ili nečem, onda imam razdoblja kad mogu pun kurac (he he) bez ičeg, ni ne sjetim se.. i tako to.
Ja sam ko ti Bas to, ni ne sjetim se
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:58   #5
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja mogu beskrajno bez. I think.

... jel to baš svima (ko na ljesu ) nasušna potreba svaki jebeni dan ili prođu neki xy dani kad ti ne padne na pamet (ko meni nekad mjesec, dva čak) ili ja nisam normalna?


Ja shvacam o cemu pricas jer sam i sama takva. I da, cudno se osjecas jer oko tebe sve vristi na seks, samo to je vazno i ako nisi napaljen svaki jebeni dan si cudo prirode
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:00   #6
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ja sam ko ti Bas to, ni ne sjetim se
Čitala sam jednom o tome temu na ljesu davno prije, i ok, znam da tamo puno ljudi seru i lažu ko psi, ali ugl, osjećala sam se ko alien jer mi se desi da po 2 mjeseca ni ne dotaknem donju krmaču. Niš. Možda mi padne na pamet, ali onak.. jooooj, ne da mi se, effort.


Ali sad mi je to bilo zanmljivo kad sam pila 100 nekih hormona zbog nekih gin sjebanih stanja, da sam bila napaljena ko stoka, imala neke eroCke snove, i točno kužim da je to umjetno. *avaj*
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:02   #7
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja mogu beskrajno bez. I think.
I ja, skroz me zaobišlo ono da je seks kao droga jednom kad probaš.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:04   #8
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
I ja, skroz me zaobišlo ono da je seks kao droga jednom kad probaš.
Mda. Droga. Bič pliz.

Droga je kad si zaljubljen u nekog i umireš da sve ikad. Kasnije to splasne i gotovo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:07   #9
Ne mogu beskrajno bez, ali imam svakakva razdoblja. Ovisi o toliko toga. Recimo, nije mi nasušna hrana, ali jest začin života. Ok mi je jednom u 10 dana, onako generalno odoka govoreći.

Ne treba mi ova tema sad, ajme meni joj.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:08   #10
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ne treba mi ova tema sad, ajme meni joj.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:11   #11
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ali kad je mirno neko razoblje, kad si recimo solo.. jel to baš svima (ko na ljesu ) nasušna potreba svaki jebeni dan ili prođu neki xy dani kad ti ne padne na pamet (ko meni nekad mjesec, dva čak) ili ja nisam normalna?
ne vjerujem da je ljes relevantan izvor a mislim i da je muškarcima drukčije.

ako sam u fazi celibata, onda i meni nakon nekog vremena opadne libido. ne baš da prođu mjeseci nego pokoji tjedan. ako se redovito seksam, onda to nije slučaj, više manje sam stalno napaljena.

hormoni mi utječu utoliko da u ovulaciji želim pojebat i banderu ako treba.

koliko znam od drugih žena, svima je tako ili još slabije.

Zadnje uređivanje isadora w. : 01.09.2017. at 22:28.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:16   #12
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
više manje sam stalno napaljena.
Rili?

Ja sam skužila da sam napaljena kad sam u vezi i želim sve ikad.

A inače, kad sam solo... budem.. neaktivna. I imam dojam da bih tako (uz povremene selfhelp radnje) mogla biti do smrti.

Nda, čudna sam.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:19   #13
Ma da, kad mi kažu da bi svaki dan nakon 17 godina braka. Jea rajt. Prvu godinu veze s mužem nismo izlazili iz kreveta, kasnije je bilo svega. Al uglavnom smo kompatibilni pa je ok. Dobro, trenutno nismo. Proć će i to. :carmela izdrži:
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:20   #14
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post

Ja sam skužila da sam napaljena kad sam u vezi i želim sve ikad.

A inače, kad sam solo... budem.. neaktivna. I imam dojam da bih tako (uz povremene selfhelp radnje) mogla biti do smrti.

Nda, čudna sam.
Onda sam i ja.
Jer isto je tako i sa mnom
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:20   #15
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Na ljesu je svima koma ako ne drkaju ili se ne seksaju barem jednom dnevno, pa ono, jel to baš tako ili sam ja nenormalna kojoj mogu proći tjedni (nekad čak i mjesec do dva) da budem ko drvo?
Koliko duuugo sam na forumu sam skužila da na LJESU živi jedna posebna vrsta hrvata, koje u RL nigdje ne možeš naći... meni se čini da su se zadnjih godinu dvije čak malo "stišali" kakvi su prije bili.

Ovakvu temu sam preko nekoliko puta mislila otvoriti ali nisam, jer mene muči obrnuti problem - što bi vjerojatno rezultiralo explozijom u inboxu koju zapravo ne želim.

Tako da - ja se na LJESU jedino i osjećam normalnom (iako znam da većina preuveličava i laže) ali kako gledam iz svog kruga ljudi tj. prijateljica moram vam reći da je većina tako kao vi. I onda se ja osjećam ko sexualni manijak. Ja sam horny stalno i oduvijek je tako... mislim, od 17te

prije 3 godine sam počela piti pilule i nadala se smanjenju libida jer od maaasu žena sam čula da im je tako bilo... a meni? - ni 2 %... zero points goes to pilule.

E i ako mi kažete: pa lako tebi onda se ševi... Ipak nije tako, ne volim avanture i ta sranja... a imala sam nesreću pa je i zadnji dečko bio slabijeg libida

a s druge strane ostaje dildo i vibrator i rukica - ali i to postane frustrirajuće nekada
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:21   #16
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Rili?

Ja sam skužila da sam napaljena kad sam u vezi i želim sve ikad.

A inače, kad sam solo... budem.. neaktivna. I imam dojam da bih tako (uz povremene selfhelp radnje) mogla biti do smrti.

Nda, čudna sam.
pa napisala sam isto što i ti
ali sam debilno sročila.

da, to.
jednom sam toliko razdužila taj celibat, ne da mi je libido opao nego...sjećam se da sam nekom pričala da me brad pitt na koljenima moli, ja ne bih jer sam ravna crta. nezianteresirana skroz.

pa ne mislim da je to čudno, od zatreskanosti i dobrog seksa prorade hormoni i sve. odčepe se čakre
kad toga dugo nema, nije ni čudo da nestane i želja.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:22   #17
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ma da, kad mi kažu da bi svaki dan nakon 17 godina braka. Jea rajt. Prvu godinu veze s mužem nismo izlazili iz kreveta, kasnije je bilo svega. Al uglavnom smo kompatibilni pa je ok. Dobro, trenutno nismo. Proć će i to. :carmela izdrži:
Daj mi reci.. pričaj mi, ooooo, pričaj mi... Kako to ide kad si u braku 100 godina?

Koliko često se jebete?
I jel ti nije dosadno to stalno jedno te isto?

(pitam iz pozicije nekog tko nije imao vezu dužu od 4 godine). *sigh*
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:22   #18
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
hormoni mi utječu utoliko da želim pojebat i banderu ako treba
Ovo stanje nisam nikad dozivjela.

Dosta sam kasno (u usporedbi s drugima) krenula sa seksualnim zivotom, tako da mislim da sam se podsvjesno i navikla na tjedne bez napaljenosti



Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Čitala sam jednom o tome temu na ljesu davno prije, i ok, znam da tamo puno ljudi seru i lažu ko psi, ali ugl, osjećala sam se ko alien jer mi se desi da po 2 mjeseca ni ne dotaknem donju krmaču. Niš. Možda mi padne na pamet, ali onak.. jooooj, ne da mi se, effort.


Potpisujem od rijeci do rijeci.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:23   #19
Moram priznat da sam, kad sam vidjela naslov pomislila

jooj opet neka budala otvorila temu
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:24   #20
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Ovo stanje nisam nikad dozivjela.

Dosta sam kasno (u usporedbi s drugima) krenula sa seksualnim zivotom, tako da mislim da sam se podsvjesno i navikla na zivot bez napaljenosti
kad?


Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Moram priznat da sam, kad sam vidjela temu pomislila

jooj opet neka budala otvorila temu
pa nisi puno ni profulala


isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.