Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2006., 13:24   #61
SPOILER
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Bah... Ne uznemirujte se. Evo vec je treca sezona i jos se uvijek nije apsolutno nista dogodilo. Zeli li tko neki spojler? Recimo ponesto o "Others"? Drugim oknima?

Dokle ste stigli u Hrvatskoj? Jesul se spustili u okno? Jesul se sreli sa prezivjelima iz repa aviona?
__________________
California rest in peace
Simultaneous release
California show your teeth
She's my priestess, I'm your priest
Slartibartfast is offline  
Old 21.04.2006., 14:14   #62
Ma to je samo malo "sofisticiranija" sapunica: isti ambijent, bazični karakteri sa tu i tamo kojim dodavanjem ili oduzimanjem i radnja koja se razvlači na 250 epizoda, a može se suvislo prepričati u 10 ..
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Old 24.04.2006., 03:43   #63
Quote:
Blaise kaže:
Ja sam gledala samo jednom ili dvaput, isto mi je čudno i bila sam nemirna čim sam sjela pred televizor.

Možda je ND otkrila razlog tome?

Pretpostavljam da će čekati da se javi još netko, ali ako se ne javi, reci nam.
Što se to krije iza ekrana?
Otkad sam počeo gledati te serije ruke mi, nekako kao svojom voljom, idu prema noževima i drugim oštrim predmetima što se nalaze u mojoj blizini. Sve teže ih sprječavam!
Ne znam što da radim. Bi li pomoglo da snimim emisije na video i odvrtim kazete unatrag?
Stigo vožd is offline  
Old 24.04.2006., 16:09   #64
Quote:
Stigo vožd kaže:
Otkad sam počeo gledati te serije ruke mi, nekako kao svojom voljom, idu prema noževima i drugim oštrim predmetima što se nalaze u mojoj blizini. Sve teže ih sprječavam!
Ne znam što da radim.
To ima veze sa seksom.
Ne znam što da ti savjetujem.
Blaise is offline  
Old 25.04.2006., 23:22   #65
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Ima li tko snimljenu jučerašnju epizodu "Izgubljenih" sa Nove??

Neka obrati pažnju na kadrove iza cca 2/3 epizode i to pogotovo na mjestima gdje se kadrovi spajaju/crne plohe/.
Otkriće je strašno i žao mi je da nismo snimali seriju.


No, ako tko od vas ima snimku neka je dobro ali zaista dobro promotri....nemoguće je da je samo troje ljudi koji smo ugledali TO i prepoznali u djeliču sekunde.
Nije zjbancija.

Dakle....ima li takvih ovdje???

O CEM TI PRICAS??

kakva je to serija?

o cem se radi u seriji?

molim te OPISI malo!!
grizli is offline  
Old 25.04.2006., 23:29   #66
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Ima li tko snimljenu jučerašnju epizodu "Izgubljenih" sa Nove??

Neka obrati pažnju na kadrove iza cca 2/3 epizode i to pogotovo na mjestima gdje se kadrovi spajaju/crne plohe/.
Otkriće je strašno i žao mi je da nismo snimali seriju.


No, ako tko od vas ima snimku neka je dobro ali zaista dobro promotri....nemoguće je da je samo troje ljudi koji smo ugledali TO i prepoznali u djeliču sekunde.
Nije zjbancija.

Dakle....ima li takvih ovdje???
I ne kuzim ZASTO NE KAZES sta si vidla ako vec otvaras topic
grizli is offline  
Old 26.04.2006., 00:16   #67
Quote:
grizli kaže:
uf sta sam se raspisao bas su me izmanipulirali
joj grizli a ti ga odmah začataš.

Teško baš da troje imaju istu halucinaciju a ako pretpostavimo da nije pizdarija na traci,kaj bi onda moglo biti?

Osim malo manipulacije i ispitivanja reakcije..
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Old 26.04.2006., 08:08   #68
Quote:
danaye kaže:
Teško baš da troje imaju istu halucinaciju a ako pretpostavimo da nije pizdarija na traci,kaj bi onda moglo biti?

Osim malo manipulacije i ispitivanja reakcije..

Točno malo manipulacije i moja reakcija (naša reakcija) za koju ne znam jel bila ista halucinacija ili smo među onim koji smo to skužili. Dok se još netko ne javi i potvrdi neću vam reći, ionako to niste vidjeli pa nema smisla govoriti o tome ako to niste doživjeli.
U svakom slučaju...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 26.04.2006., 09:59   #69
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Točno malo manipulacije i moja reakcija (naša reakcija) za koju ne znam jel bila ista halucinacija ili smo među onim koji smo to skužili. Dok se još netko ne javi i potvrdi neću vam reći, ionako to niste vidjeli pa nema smisla govoriti o tome ako to niste doživjeli.
U svakom slučaju...
ma VELIKA je mogucnost da toga NEMA u divx verziji i sl , a sumnajm da je tko snimao tv emisiju tako da sumnajm da ce ti se ITKO javiti zato reci nam
grizli is offline  
Old 26.04.2006., 10:22   #70
Quote:
grizli kaže:
kad ti KAZEM VELIKA JE VJEROJATNOST da na divix-u TOGA NEMA..a kao sto vidim ovdje NITKO nije snimao tu epizodu..

necu te vise nagovarati

ali slobodno nam reci necemo te ismijati, dovraga ne boj se reći

Baš me fitilji vaš smijeh

Ima fanova koji snimaju tu seriju sa Nove, a mene baš to zanima i rado bi je opet pogledala.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 26.04.2006., 11:07   #71
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Baš me fitilji vaš smijeh

Ima fanova koji snimaju tu seriju sa Nove, a mene baš to zanima i rado bi je opet pogledala.
Otvori topic na Televiziji - tamo ćeš prije naletjeti na fanove nego ovdje.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Old 26.04.2006., 22:54   #72
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Točno malo manipulacije i moja reakcija (naša reakcija) za koju ne znam jel bila ista halucinacija ili smo među onim koji smo to skužili. Dok se još netko ne javi i potvrdi neću vam reći, ionako to niste vidjeli pa nema smisla govoriti o tome ako to niste doživjeli.
U svakom slučaju...
Gle ,nemrem nabaviti,legalno mi nitko od poznatih nema(nemoj misliti da se nisam raspitivao za tu epizodu,da raspitivao-vukao za rukav ),a od pirata,pa baš nije prikladno.
I kako da saznam o čemu se radi,a svrbi me..


No, jednom davno sam tražio na radiju šum među frekvencijama ,neko me napuntao da se čuju mrtvi..


Quote:
grizli kaže:
PA NEKA ONDA KAŽE O ČEM SE RADI

jer bes pokrica cijeli ovaj topic je za smece
A kad veli o čemu se radi,napetost pada.
Najzanimljivije i najpoticajnije je ono nepoznato.
Evo,tu seriju ne gledam,a samo zbog ove teme i Nemruth pogledao bi tu epizodu više no.. dobro nećemo o tome.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Old 26.04.2006., 23:37   #73
Quote:
danaye kaže:
Gle ,nemrem nabaviti,legalno mi nitko od poznatih nema(nemoj misliti da se nisam raspitivao za tu epizodu,da raspitivao-vukao za rukav ),a od pirata,pa baš nije prikladno.
I kako da saznam o čemu se radi,a svrbi me..


No, jednom davno sam tražio na radiju šum među frekvencijama ,neko me napuntao da se čuju mrtvi..




A kad veli o čemu se radi,napetost pada.
Najzanimljivije i najpoticajnije je ono nepoznato.
Evo,tu seriju ne gledam,a samo zbog ove teme i Nemruth pogledao bi tu epizodu više no.. dobro nećemo o tome.
na starom radiju sa cijevima navodno se mogu cuti duhovi
grizli is offline  
Old 27.04.2006., 01:32   #74
Quote:
danaye kaže:
Gle ,nemrem nabaviti,legalno mi nitko od poznatih nema(nemoj misliti da se nisam raspitivao za tu epizodu,da raspitivao-vukao za rukav ),a od pirata,pa baš nije prikladno.
tu piratsku lako nabavit, mislim da ju frend od kojeg ukrah svojevremeno ima, al kolko svatih pretpostavka je da je to uvalio onaj koji emitira pa se u originalu niti ne bi vidlo.. treba bas snimljeno sa HRT-a (il di s vec daje... )
 
Old 27.04.2006., 20:06   #75
Ovaj... oprosti, ali jos nisam skuzijo sto si ustvari vidjela?!

Nas na selu to ionako ne muci, nama su ionako sve iskljucili jer nismo placali kablovsku opcini, pa sada hvatamo samo HTV i OTV na kucnu antenu...
Fazlija is offline  
Old 28.04.2006., 01:03   #76
Quote:
Blaise kaže:
To ima veze sa seksom.
Ne znam što da ti savjetujem.
Sa seksom?
Stigo vožd is offline  
Old 28.04.2006., 17:54   #77
A daj sad cu cijelo vrijeme mislit samo o tome!
__________________
You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of.You will never live if you are looking for the meaning of life!
Albert Camus
2 KIND is offline  
Old 28.04.2006., 22:52   #78
Quote:
grizli kaže:
na starom radiju sa cijevima navodno se mogu cuti duhovi
I sad bi kao trebao u nabavku krame?
Ak sam jednom popušio..ne znači da neću i opet.
Kad je ono sajam starina?



Quote:
Balkanijan Pimp kaže:
tu piratsku lako nabavit, mislim da ju frend od kojeg ukrah svojevremeno ima, al kolko svatih pretpostavka je da je to uvalio onaj koji emitira pa se u originalu niti ne bi vidlo.. treba bas snimljeno sa HRT-a (il di s vec daje... )

Ne znam ,koliko sam shvatio Nemruth nije nužno da je hrt uvalio, čini mi se da se ta pretpostavka iskristalizirala tu na forumu,onda bi se trebalo vidjeti i na originalnoj snimci.
Jesi pogledao bar original?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Old 29.04.2006., 09:43   #79
Ljudi, jeste li vi svjesni koliko ste OPSESIVNO znatiželjni?!?! To je za nevjerovat!

Baj d vej, evo što kaže Iskon u friškom članku:

Quote:
Ipak može subliminalno



Istraživač tržišta James Vicary je 1957. objavio da može posjetitelje kina 'natjerati da piju Coca-Colu i jedu kokice' prikazivanjem reklama u tako kratkim bljeskovima da ih uopće nisu svjesni.


To je bila vijest koja je pokrenula tisuće teorija zavjera, ljudi su bili bijesni i tehnologija je zabranjena u SAD-u, Velikoj Britaniji i Australiji.

Vicary je kasnije priznao da je njegova studija prevara, a znanstvenici koji su je godinama pokušavali ponoviti, uglavnom nisu uspjevali. No, sada su dokazali da pod pravim uvjetima subliminalno oglašavanje može djelovati.

Johan Karremans i njegovi kolege sa Sveučilišta u Nijmegenu, u Nizozemskoj, željeli su provjeriti mogu li dobrovoljce podsvjesno navesti da piju točno određenu vrstu pića i to – Lipton čaj.

Za uspoređivanje su odabrali Spa Rood, vrstu mineralne vode, za koju su procijenili da je poznata poput Liptona te da podjednako dobro gasi žeđ.

Znanstvenici su od 61 dobrovoljca tražili da obavljaju besmislenu radnju: broje koliko puta se u nizu bljeskova malih pojavi veliko tiskano 'B'. Svaki veliki 'B' pojavljivao se na 300 milisekundi, a prije njega se uvijek pojavilo slovo 'X' u kojem je bila sadržana subliminalna poruka.

Za pokusnu skupinu, to je bilo "Lipton Ice", dok su dobrovoljci u kontrolnoj skupini dobivali "Nipeic Tol".

Kad su završili zadatak, mogli su pritiskom na gumb odabrati Lipton Ice ili Spa Rood, a prije im je bilo rečeno da je to dio posebne studije.

Pitalo ih se koje bi piće odabrali da sjede na terasi i ovisno o tome koliko su žedni. Dobrovoljci koji su rekli da su žedni uglavnom su birali Lipton, ali samo ako su primili subliminalnu poruku.

U drugoj su studiji znanstvenici 'ožednili' polovicu od 105 dobrovoljaca tako što su im prije zadatka dali jako slani kolač. Kao što su i predvidjeli: subliminalna je poruka djelovala među žednima. 80% žednih dobrovoljaca koji su primili Liptonovu poruku biralo je upravo taj proizvod, dok je u kontrolnoj skupini smao 20% sudionika biralo čaj.

"Što su ispitanici bili žedniji, to je bilo vjerojatnije da će odbrati Lipton", kaže Karremans, koji sa svojim kolegama sada proučava koliko dugo traje utjecaj takvog reklamiranja.

U međuvremenu su oglašivači pronašli legalnije oblike za prodaju svojih proizvoda. Početkom mjeseca je u američkom magazinu Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine objavljen izvještaj koji pokazuje koliko često dijete koje gleda televiziju traži da mu se kupi proizvod čiju je reklamu vidjelo na programu.

Isti izvještaj navodi da utjecaj reklama kod djece traje do 20 tjedana.
__________________
''Cijeli svijet je pozornica.''
globus is offline  
Old 29.04.2006., 10:12   #80
Quote:
danaye kaže:
I sad bi kao trebao u nabavku krame?
Ak sam jednom popušio..ne znači da neću i opet.
Kad je ono sajam starina?






Ne znam ,koliko sam shvatio Nemruth nije nužno da je hrt uvalio, čini mi se da se ta pretpostavka iskristalizirala tu na forumu,onda bi se trebalo vidjeti i na originalnoj snimci.
Jesi pogledao bar original?
ja imam doam radio na cijevi

a mozes i da ga sam napravis ak nabavis cijevi
grizli is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.