Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 11:47   #6181
Prelistala sam malo temu, ali nisam naisla na konkretne dojmove o Envy Roomu. Ima li tko kakva iskustva s njima i znate li mogu li se kombinirati dijelovi razlicitih vjencanica kod njih?
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 16:04   #6182
Pisalo se o njima
Iako nemam direktno iskustvo, mogu se kombinirati dijelovi i koliko znam ide se kod njih dva puta ako nisi iz ZG, prvi put na mjerenje i onda drugi put na fitting, sve poslože po tebi i do kraja dana vjenčanica bude gotova. Ako sam pogrešno zapamtila neka me netko ispravi. Potrudila sam se pamtiti jer će i meni trebati
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 16:19   #6183
Hvala
Naisla sam na te informacije, ali me zanimalo ako netko ima iskustvo da ga malo detaljnije prenese.
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:17   #6184
Moram se osvrnuti na salon la perla u Splitu. GROZNO!!! hrpa nepristojnih ljudi koji muljaju za termine,za prva nošenja i u 2 dana je skoro 1000 kuna razlika u cijeni . Jedina pozitivna tocka im je jedna gospođa tamne kose koja tamo radi. Podovi i tepih prljavi i sve puno prašine. Sreća pa sam na drugom mjestu nasla super vjenčanicu.
Što se tice vjenčanica prekrasne su i čiste ali nijedna vjenčanica nije vrijedna mojih živaca.
lexipedia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:15   #6185
Smile Envy Room

Quote:
pupetta kaže: Pogledaj post
Prelistala sam malo temu, ali nisam naisla na konkretne dojmove o Envy Roomu. Ima li tko kakva iskustva s njima i znate li mogu li se kombinirati dijelovi razlicitih vjencanica kod njih?
Udala sam se prije pola godine i kupila od njih vjenčanicu koju sam vidjela na reviji. Došla sam kod njih, bili su veoma ljubazni i nisu se ustručavali reci svoje mišljenje. Dala sam im akontaciju (2 tisuće kuna) i došla na 3 zakazane probe. Veoma je važno da na zadnjoj i predzadnjoj probi imaš cipele i donje rublje koje ćeš imati na vjenčanju. Koliko se sjećam, smiješ kombinirati različite stilove. Ja sam imala sa njima ugodno iskustvo.
ewaanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 10:15   #6186
Bila sam u Envy roomu 3 puta u zadnje vrijeme. Mogu se kombinirati dijelovi od različitih vjenčanica, ali samo ono sa postojećih vjenčanica. Npr. ne mogu se staviti neki drugi materijal ako on ne postoji na ijednoj njihovoj vjenčanici.
Vjeko i Nikica su ugodni i susretljivi.
Doduše, treći (zadnji put) kada sam bila rekao mi je da više ne mogu dolaziti i da je vrijeme da se odlučim. Haljina koju gledam je 10 tis, i s jedne strane razumijem ga da mu uzimam termine, ali isto tako meni to nije mala lova i želim biti sigurna u svoju odluku.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:39   #6187
hm da, to mi nije bas u redu. i ja sam tako neodlucna i zelim bit sto posto sigurna. a reci je li se moze od materijala koje imaju dogovoriti npr da gornji dio vjencanice bude po mojoj ideji, ne neki koji vec imaju nego izmjenjeno? a donji npr da ostane njihov

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 01:00   #6188
Mislim da rade iskljucivo svoj dizajn.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:24   #6189
Hej nova sam, htjela sam pitat znate li gdje se mogu kupiti/iznajmiti vjenčanice TOUMAJEAN u Hrvatskoj ili u okolici?
la_poderossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:19   #6190
Pozdrav cure, evo samo da podijelim svoje iskustvo sa vama XD Prošla sam sve salone vjenčanica u Zg-u valjda, između ostalog i nekoliko dizajnerskih -Pavlin, Skoko i Envy. Borisa Pavlina bi preporučila svakome, preeekrasni materijali i da se nekako uklapam u taj njegov stil haljina definitivno bi se odlučila za njega, zaista kvalitetno radi. Skoko i Envy su mene osobno užasno razočarali. Posebice Envy obzirom na kvalitetu, to na slikama izgleda dobro, a uživo za mene blaga katastrofa. Za tu cijenu koju traže bi mogli i uložiti koju kunu u kvalitetniju čipku. Na kraju sam svoju vjenčanicu pronašla u jednom od salona u Zg, no naravno, obzirom na cijenu najma za koju mi je haljina bila ponuđena htjela sam si dati još malo truda i istu takvu vjenčanicu sam na kraju kupila (a ne iznajmila) za gotovo identičan iznos u salonu u Sarajevu (razlika između najma u Zg i kupnje u Sarajevu je bila svega 100 E). Brinula me carina - no na kraju je sve prošlo bez ikakvog pregleda torbi.

Sad jedino imam problem što sam u međuvremenu smršavila pa bi je trebala koji cm smanjit u struku - imate li kakvu preporuku za krojačicu?
Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 08:38   #6191
Kako se trenutno krecu cijene kod Pavlina?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 08:49   #6192
Evo ja sam uzela haljinu u Envyu.. stvarno sam zadovoljna, trenutno je haljina na šivanju, bila je već prva proba.
Dečki su stvarno super, susretljivi, reci ce ti ako ti nesto ne stoji, gornji i donji dijleovi haljina se više manje mogu kombinirati, ali preporuka je da se čim prije odlučis za haljinu jer im idu ko lude i riskiras da ostanu mozda bez materijala (kao skoro ja).
E da cijene se kreću od 7-10k, uz to da na keš imas 10% popusta.
Loiislane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:06   #6193
Pitanje, koliko u pravilu se unaprijed trebaju rezervirati termini za isprobavanje vjenčanica u salonima? (neko okvirno vrijeme)
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:33   #6194
Cure, budite vrlo oprezne u "Salon vjenčanica ljubav", Ul. Grada Mainza 29. Frendica kaže da kad su već sve dogovorile i na zadnjoj probi prije vjenčanja ženska tražila još dodatno 200 kn za kemijsko čišćenje koje će kao radit nakon svadbe a kao nije uključeno u cijenu. Iako to nikad prije nije spominjala i uvijek je govorila da je ugovorena cijena ta koju plaća. Vrlo oprezno s njima kod dogovaranja cijene.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:23   #6195
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Pitanje, koliko u pravilu se unaprijed trebaju rezervirati termini za isprobavanje vjenčanica u salonima? (neko okvirno vrijeme)
oko 5 mjeseci... dok obiđes sve, dok odlucis, pa možda imas popularan datum te željena haljina vec bude bookirana a ako ces sivati 2.5-3 mjeseca ranije bi trebala odluciti
Loiislane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 08:00   #6196
hej, vidjela sam da se ovo pitanje vec vrtilo, no bez odgovora.. pa da probam ponovno :-)
Da li znate koliko je otprilike cijena najma haljina Millanova? (Ima ih u artajanu), nije valjda da nitko nema iskustva :-)
I općenito kakva su iskustva s artajanom?
Hvala ;-)
Tinkerbell00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:03   #6197
Oko 6-7.000kn, ovisno o modelu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:35   #6198
Oko 6-7.000kn, ovisno o modelu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:11   #6199
Quote:
Tinkerbell00 kaže: Pogledaj post
hej, vidjela sam da se ovo pitanje vec vrtilo, no bez odgovora.. pa da probam ponovno :-)
Da li znate koliko je otprilike cijena najma haljina Millanova? (Ima ih u artajanu), nije valjda da nitko nema iskustva :-)
I općenito kakva su iskustva s artajanom?
Hvala ;-)


Ja sam svoju u Sirokom platila 1000 maraka tj 4000 kn..za istu su me u splitu trazili 5500 kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rozalitaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 07:29   #6200
E da, i u Beogradu su 400-450€.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.