Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 16:48   #141
Quote:
libertango kaže: Pogledaj post
Veliš upuco ga radi šlatanja, pametan neki čovjek, isto tako pametan kao i taj Arap , i to je cijela poanta zadrtih glupaka ima po cijeloj kugli zemaljskoj, kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin i u startu su manje šanse da nehebeš
Pa to i jeste citava poenta sto muslimani ne zele da se prilagode sredini u kojoj se nalaze vec ocekuju da se sredina prilagodi njima. Dok u islamskim drzavama ocekuju da se ponasas iskljucivo po njihovim propisima. Licemjerje na kvadrat.
M0ssad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:49   #142
Quote:
libertango kaže: Pogledaj post

Veliš upuco ga radi šlatanja, pametan neki čovjek, isto tako pametan kao i taj Arap , i to je cijela poanta zadrtih glupaka ima po cijeloj kugli zemaljskoj, kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin i u startu su manje šanse da nehebeš
Ma, to su gluposti. Ja ni u jednoj europskoj zemlji nisam vidio da se npr. muskarac mora ustat zeni u busu, da joj mora prepustit taksi, ovo ono. Otkad sam u UAE, barem ovdje je taj "mobbing" nad zenama cisti mit. Ovdje su zene kao kap vode na dlanu, barem Arapkinje.


I prekrasne su.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:51   #143
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Ma, to su gluposti. Ja ni u jednoj europskoj zemlji nisam vidio da se npr. muskarac mora ustat zeni u busu, da joj mora prepustit taksi, ovo ono. Otkad sam u UAE, barem ovdje je taj "mobbing" nad zenama cisti mit. Ovdje su zene kao kap vode na dlanu, barem Arapkinje.


I prekrasne su.
Pa kako se žene oblače u Emiratima, i turiskinje i domaće?

U stvari već si mi odgovorio u postu #144.....
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:52   #144
Quote:
Mossadxl kaže: Pogledaj post
Krivo opet. Gledaj malo bolje kad naše reporterke izvještavaju iz Irana i drugih muslimanskih zemalja. Zakopčane su do grla i imaju marame na glavi. Čak su jedno vrijeme htjeli Iranci da stjuardese stranih zrakoplovnih kompanija nose burke.
Ja sam u muslimanskoj zemlji i vidio sam vise golotinje i da ne kazem "pičaka" nego na Jarunu i Bacvicama skupa.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:55   #145
Quote:
libertango kaže: Pogledaj post
Pa kako se žene oblače u Emiratima, i turiskinje i domaće?
Strankinje se oblace kako zele, osim kad posjecuju dvije dzamije koje su uopce otvorene za nemuslimane, tad moraju bit pokrivene. Naravno, kad ides u drzavnu instituciju moras se pristojnije obuc.
Ali recimo, za u dzamiju uc i muskarac mora imat duge rukave i duge hlace.

Domace su na raznim levelima pokrivenosti, al recimo kad je petkom arapska noc po klubovima, dodju zamotane, a onda stiklice, minice, dekolteici, pushup.

Sto je najgore, od sve te silne Sodome i Gomore kojom sam okruzen (zivim u hotelu u sklopu resorta) ja upravo gledam one zamotane. Toliko su eroticne da je to za popizdit.

Sto se tice tog slatanja za dupe, to u sređenoj drzavi poput UAE mozes zaboravit, za to se u zatvor ide, a ako si stranac nakon zatvora slijedi deportacija, s tim nema zajebancije.

Zadnje uređivanje Monsignor.m : 22.06.2010. at 17:01.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:57   #146
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Strankinje se oblace kako zele, osim kad posjecuju dvije dzamije koje su uopce otvorene za nemuslimane, tad moraju bit pokrivene.

Domace su na raznim levelima pokrivenosti, al recimo kad je petkom arapska noc po klubovima, dodju zamotane, a onda stiklice, minice, dekolteici, pushup.

Sto je najgore, od sve te silne Sodome i Gomore kojom sam okruzen (zivim u hotelu u sklopu resorta) ja upravo gledam one zamotane. Toliko su eroticne da je to za popizdit.
Uživaj
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:58   #147
Quote:
libertango kaže: Pogledaj post
Ne, nije ali preživim i kad me se uhvati za dupe u zg tramvaju pa što ne bih i to, kad bi već otputovala na drugu stranu svijeta onda si valja spreman na to i da ti se mogu dogoditi takve stvari.
Ako te je kako ti kazes uhvatio u Zg tramvaju,za dupe usto cisto sumnjam,sto mu nisi odrapila samarcinu i prijavila policiji. Mi se civilizacijski razlikujemo od Arapa,zato jer postujemo zene i to je kod nas zakonom zabranjeno. Po islamu zenu doživljavaju necistom.Zato postoji u dzamiji poseban odio za zene,zene pokrivaju lica i kosu,hodaju iza muzeva.

Quote:
libertango kaže: Pogledaj post
Nepojmljivo mi je da se netko zgraža kako mora pokriti ruke u islamskoj zemlji jednako kao što mi je nepojmljivo da muslimanka želi imati vozačkiu dozvolu u Europi sa slikom na kojoj je skroz zastrta.

Eto toliko o temi.
meni je nepojmljivo da muslimani ne postuju obicaje zemlje u kojoj zive i rade, a to traze od stranaca koji dolaze kod njih. To su dvostruki kriteriji.

Quote:
libertango kaže: Pogledaj post
Veliš upuco ga radi šlatanja, pametan neki čovjek, isto tako pametan kao i taj Arap , i to je cijela poanta zadrtih glupaka ima po cijeloj kugli zemaljskoj, kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin i u startu su manje šanse da nehebeš
Opet dvostruki kriteriji. sto ste vi muslimani bogom dani. Normalno vam je da se turistice hvataju za guzicu u vasim zemljama i da su zakopcane do grla i pokrivene burkama, ali trazite neka prava ako vam se to ne dozvoljava u evropskim zemljama ciji ste gost.
Mossadxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:05   #148
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Ali recimo, za u dzamiju uc i muskarac mora imat duge rukave i duge hlace.
Šlatanje je nebitno za cijelu priču, rekoh žale se turistice koje dođu iz Tunisa doma da se zna desit-pričala mi susjeda koja radi u agenciji, sad da li je koja od njih to i prijavila policiji dok je boravila u Tunisu s tim nisam upoznata.

Ovo s hlačama i džamijom mi je logično, ni na sud u Zagrebu te neće pustiti u kratkim hlačama nego te pošalju da se presvučeš u prihvatljivu odjeću.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:20   #149
Quote:
Mossadxl kaže: Pogledaj post
Ako te je kako ti kazes uhvatio u Zg tramvaju,za dupe usto cisto sumnjam,sto mu nisi odrapila samarcinu i prijavila policiji. Mi se civilizacijski razlikujemo od Arapa,zato jer postujemo zene i to je kod nas zakonom zabranjeno. Po islamu zenu doživljavaju necistom.Zato postoji u dzamiji poseban odio za zene,zene pokrivaju lica i kosu,hodaju iza muzeva.
:
Mislim da se po tim pitanjima, zidovoski i islamski vjernici slabo razlikuju. Prijateljicin brat mi se ``prekrstio``u Haside. Oni sebe smatraju najortodoksnijim Zidovima....koji slijede sva vjerska pravila od a do z.

I zena mu isto hoda vrlo ``pokrivena``.
Svake godine rodi po jedno....

On...isto ``umotan``..od glave do pete u crnini.
Nekad bio punk rocker......sad sa crnim sesirom, dugackom bradom....kò da je ``izletio`` iz 18-og stoljeca....

Osim toga....zene su im isto ``prljave``i imaju kupalja...ili ``mikwe`` u kojima se obavezno....ritualno moraju kupati. Nesto slicno arapsko-turskim hamamima....ali vise ritualno.

Oh...mogla bih jos sto`sta naredati.....o slicnostima izmedju tradicionalnih zidova i muslimana....ali za`sad to je sve.

Eto....reda radi.
Da ni tvoja cetnicka (toboze cionisticka) propaganda....ne ostane na ovom forumu....kao nekakava istina.
Fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:50   #150
Quote:
Fate kaže: Pogledaj post
Mislim da se po tim pitanjima, zidovoski i islamski vjernici slabo razlikuju. Prijateljicin brat mi se ``prekrstio``u Haside. Oni sebe smatraju najortodoksnijim Zidovima....koji slijede sva vjerska pravila od a do z.

I zena mu isto hoda vrlo ``pokrivena``.
Svake godine rodi po jedno....

On...isto ``umotan``..od glave do pete u crnini.
Nekad bio punk rocker......sad sa crnim sesirom, dugackom bradom....kò da je ``izletio`` iz 18-og stoljeca....

Osim toga....zene su im isto ``prljave``i imaju kupalja...ili ``mikwe`` u kojima se obavezno....ritualno moraju kupati. Nesto slicno arapsko-turskim hamamima....ali vise ritualno.

Oh...mogla bih jos sto`sta naredati.....o slicnostima izmedju tradicionalnih zidova i muslimana....ali za`sad to je sve.

Eto....reda radi.
Da ni tvoja cetnicka (toboze cionisticka) propaganda....ne ostane na ovom forumu....kao nekakava istina.
Ajde si malo procitaj par knjiga iz povijesti. Ocito si pobrkala loncice.
Nauci:
1.Tko su bili cetnici
2. Tko su bili cionisti i o cionistickom pokretu
3. Mi koji smo se borili za nasu drzavu nemozemo biti cetnici. Zvali su me ustasom, ali me nitko do sad nije prozvao cetnikom.
Procitaj si sve i o domovinskom ratu, te tko se na cijoj strani borio. Cetnici su bili na suprotnoj strani.
Savjetovao bi ti da odes na Wikipediju. To ti je najjednostavnije
Mossadxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:55   #151
Pa ja na to ovako gledam.
Naprimjer:
Nizozemac u većinski kršćanskoj nizozemskoj objavi sliku koja vriđa kršćane i nikom ništa.
Nizozemac u istoj toj nizozemskoj objavi sliku koja vriđa muslimane i ubiju ga.
E sad, ko je tu lud.

Inače ja osobno nebi nikad vriđa nekog muslimana, niti bi mu branio bilo šta nosit, niti imam išta protiv njih.
Ali ipak, cijenim slobodu mišljenja i izražavnja a pogotovo kroz neki vid umjetnosti ili kulture.
Tako da situacija u kojoj mi je u vlastitoj zemlji opasnije reć nešto protiv manjine, koja se većinom doselila u tu državu, nego većine jednostavno nije baš idilična.
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 21:26   #152
Quote:
Mossadxl kaže: Pogledaj post
Ajde si malo procitaj par knjiga iz povijesti. Ocito si pobrkala loncice.
Nauci:
1.Tko su bili cetnici
2. Tko su bili cionisti i o cionistickom pokretu
3. Mi koji smo se borili za nasu drzavu nemozemo biti cetnici. Zvali su me ustasom, ali me nitko do sad nije prozvao cetnikom.
Procitaj si sve i o domovinskom ratu, te tko se na cijoj strani borio. Cetnici su bili na suprotnoj strani.
Savjetovao bi ti da odes na Wikipediju. To ti je najjednostavnije
Bem ti Zivot.

Mora da je tesko biti Cionista.
Jos teze kad te JOS zovu Ustasa.
Fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 07:46   #153
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Što se tiče medicine, pa nije ni europa bila crna rupa. I u europi su živjeli briljantni liječnici, druga je stvar što nisu bili svima na raspolaganju, uostalom tako je bilo i u Arabiji, a tako je ruku na srce i danas.
Samo što je od 1 polovice 3 stoljeća pa do negdje 13 stoljeća liječenje bilo provođeno na trip istjerivanje đavla by Inkvizicija. Za primjer 762 godine se otvara medicinska škola u Bagdadu. Inače, u predgovoru Mehanika I - udžbenik se navodi 1000 godina (kroz cijeli srednji vijek) kao prekid u razvoju svih prirodnih znanosti. Svih. Ne samo medicine. U istom periodu prirodne znanosti u Arapskim zemljama se razvijaju.
Alhambra ti je primjer recimo za arhitekturu.
Ali dobro, muslimani su zli i zaostali po defaultu. Ja ti ne mogu pomoći da shvatiš kako si u krivu - za to je krivo tvoje nepoznavanje povijesti i barem jedne grane nauka (ili matematika, fizika ili medicina).
Možda bi vam bilo pametnije da si uzmete koju knjigu a što se tiče drugih kultura i vjera, pa da je pročitate - nego što pišete po forumu gluposti koje nemaju veze s mozgom. Najžalosnije je to što se vaše primitivne gluposti prenose u obitelji na vašu djecu.
Sretno
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 08:14   #154
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Samo što je od 1 polovice 3 stoljeća pa do negdje 13 stoljeća liječenje bilo provođeno na trip istjerivanje đavla by Inkvizicija. Za primjer 762 godine se otvara medicinska škola u Bagdadu. Inače, u predgovoru Mehanika I - udžbenik se navodi 1000 godina (kroz cijeli srednji vijek) kao prekid u razvoju svih prirodnih znanosti. Svih. Ne samo medicine. U istom periodu prirodne znanosti u Arapskim zemljama se razvijaju.
Alhambra ti je primjer recimo za arhitekturu.
Ali dobro, muslimani su zli i zaostali po defaultu. Ja ti ne mogu pomoći da shvatiš kako si u krivu - za to je krivo tvoje nepoznavanje povijesti i barem jedne grane nauka (ili matematika, fizika ili medicina).
Možda bi vam bilo pametnije da si uzmete koju knjigu a što se tiče drugih kultura i vjera, pa da je pročitate - nego što pišete po forumu gluposti koje nemaju veze s mozgom. Najžalosnije je to što se vaše primitivne gluposti prenose u obitelji na vašu djecu.
Sretno
Ako ćemo gledati povijest medicine napredni su bili stari Egipćani koji su puno starija civilizacija od arapa. Također i stari Grci i Rim koje zovu koljevka civilizacije, a da o Kini ne pričam.
Ti spominješ Inkviziciju, mi je više nemamo. U arapskim zemljama još je uvjek na snazi šerijatski zakon . Takav zakon mogu provoditi samo primitivne zemlje.
Kad je sagrađena Alhambra, a kad su postojale gore navedene civilizacije? A sad trk po knjigu pa nauči gradivo.
Mossadxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:33   #155
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Samo što je od 1 polovice 3 stoljeća pa do negdje 13 stoljeća liječenje bilo provođeno na trip istjerivanje đavla by Inkvizicija. Za primjer 762 godine se otvara medicinska škola u Bagdadu. Inače, u predgovoru Mehanika I - udžbenik se navodi 1000 godina (kroz cijeli srednji vijek) kao prekid u razvoju svih prirodnih znanosti. Svih. Ne samo medicine. U istom periodu prirodne znanosti u Arapskim zemljama se razvijaju.
Alhambra ti je primjer recimo za arhitekturu.
Ali dobro, muslimani su zli i zaostali po defaultu. Ja ti ne mogu pomoći da shvatiš kako si u krivu - za to je krivo tvoje nepoznavanje povijesti i barem jedne grane nauka (ili matematika, fizika ili medicina).
Možda bi vam bilo pametnije da si uzmete koju knjigu a što se tiče drugih kultura i vjera, pa da je pročitate - nego što pišete po forumu gluposti koje nemaju veze s mozgom. Najžalosnije je to što se vaše primitivne gluposti prenose u obitelji na vašu djecu.
Sretno
gle, nitko normalan ne spori da je islam bio napredan, čak i revolucionaran za vrijeme u kojem je nastao.
ali ga je vrijeme, kao i sve drugo, jednostavno tamo negdje u 15./16. stoljeću pregazilo. točka. treba ga ostavit u ropotarnici prošlosti uz dužno poštovanje njegovom doprinosu čovječanstvu u vriemenu kad je još mogao biti koristan, skupa s feudalizmom, prosvijećenim apsolutizmom, antičkom demorkaicjom, oligarhijom rimskom republikom, realsocijalizmom, cezaropapizmom i ostalim stvarima koje je vrijeme pregazilo.
u 21. stoljeću to je relgija kočničar puna bedastoća.
danas je to jednostavno, što kažu braća s istoka, prevaziđeno.

p.s. ni o krščanstvu ne mogu reći bolje, dapaće, mislim da je ono bilo beskorisna i kontraproduktivna glupost uvijek i svagdje, ali to nije tema.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:43   #156
Joj kak je to relevantno sto je Islam bio napredan prije 800 godina kada je Europa bila pod cizmom relgijiskog fundamentalizma??!! I Afrika je bila napredna prije 10000 godina kada je jedini covjek ili predak ili kaj god jedino tamo zivio. So f**** what? Danas je Islam saka jada bez znanosti, bez ekonomije, bez uredjenih drzava, bez sposobne vojske, jedine drzave koje imaju ista para su one sta ih je Alah posadio na resurse. What the f*** ima 13. stoljece sa tim???
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:46   #157
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Joj kak je to relevantno sto je Islam bio napredan prije 800 godina kada je Europa bila pod cizmom relgijiskog fundamentalizma??!! I Afrika je bila napredna prije 10000 godina kada je jedini covjek ili predak ili kaj god jedino tamo zivio. So f**** what? Danas je Islam saka jada bez znanosti, bez ekonomije, bez uredjenih drzava, bez sposobne vojske, jedine drzave koje imaju ista para su one sta ih je Alah posadio na resurse. What the f*** ima 13. stoljece sa tim???
Slazem se
Mossadxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 13:34   #158
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Joj kak je to relevantno sto je Islam bio napredan prije 800 godina kada je Europa bila pod cizmom relgijiskog fundamentalizma??!! I Afrika je bila napredna prije 10000 godina kada je jedini covjek ili predak ili kaj god jedino tamo zivio. So f**** what? Danas je Islam saka jada bez znanosti, bez ekonomije, bez uredjenih drzava, bez sposobne vojske, jedine drzave koje imaju ista para su one sta ih je Alah posadio na resurse. What the f*** ima 13. stoljece sa tim???
Bojim se da od lika koji misli da civilizacija nastaje uspostavom SAD-a, niti ne mogu ni očekivati pametniji odgovor. Na tvoju žalost, tvoje banaliziranje i plitkost tvog odgovora spada u trollanje. Kao i većina ovog wannabe žida mossadxl-a.
trooly is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.06.2010., 13:49   #159
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Bojim se da od lika koji misli da civilizacija nastaje uspostavom SAD-a, niti ne mogu ni očekivati pametniji odgovor.
Ne znam odakle ti to.

Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Na tvoju žalost, tvoje banaliziranje i plitkost tvog odgovora spada u trollanje. Kao i većina ovog wannabe žida mossadxl-a.
Odma cu popodne provest na antidepresantima cim si mi ovo priopcio.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 13:52   #160
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Bojim se da od lika koji misli da civilizacija nastaje uspostavom SAD-a, niti ne mogu ni očekivati pametniji odgovor. Na tvoju žalost, tvoje banaliziranje i plitkost tvog odgovora spada u trollanje. Kao i većina ovog wannabe žida mossadxl-a.
Kolega ti je dobro napisao, a i ja isto tako. Nađi si dobrog instruktora povijesti i počni učiti povijest.
Postojale su puno naprednije i starije civilizacije od arapa. Islamski fundamentalizam bacio je arapske zemlje i njihovu kulturu na nivo prvobitne zajednice.
Mossadxl is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.